Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika myszania

myszania

#6291207 Napisano: 26.11.2016 14:28:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yolka123 napisał(a):

myszania napisał(a):

hej,

Jest gdzies konkurs dla dzieci, gdzie trzeba narysowac mikolaja itp?
Nie moge namierzyć, a Młoda dostała weny emotka

W Tesco
https://www.tesco...nkursy/akcje/36-bic/

emotka

Dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6291135 Napisano: 26.11.2016 10:03:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hej,

Jest gdzies konkurs dla dzieci, gdzie trzeba narysowac mikolaja itp?
Nie moge namierzyć, a Młoda dostała weny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6290827 Napisano: 25.11.2016 15:36:14 w Biedronka

paula9891 napisał(a):

myszania napisał(a):

A możecie wrzucić fotę tych najtańszych. Ja musze Staremu pokazać, bez obrazka ni da rady emotka

https://www.google.pl/search?q=ciastka+biszkopty+z+truskawkowym+biedronka&biw=1280&bih=884&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiU-4C4jcTQAhWJRhQKHWe0Bd4Q_AUIBigB#imgrc=FhsrwSK-jRuTfM%3A
Tylko uważaj, bo wydaje mi się, że było więcej ciastek, które nazywały się Paryskie i nie produkował ich drGerard.

Dziekuje.
Zaraz go będę instruować emotka   Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

myszania

#6290821 Napisano: 25.11.2016 15:21:02 w Biedronka
A możecie wrzucić fotę tych najtańszych. Ja musze Staremu pokazać, bez obrazka ni da rady emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

myszania

#6287857 Napisano: 21.11.2016 16:47:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Sprawdz na portalu furgonetka.pl. Bardzo fajne ceny. Wyświetl w wątku >>

myszania

#6274937 Napisano: 25.10.2016 16:18:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
A ja się doszukałam, że ta Pani pracuje w agancji reklamowej emotka  ale może to nie ta sama emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6274824 Napisano: 25.10.2016 14:04:37 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

barcza napisał(a):

cb656 napisał(a):

myszania napisał(a):

Jedziemy do Tajlandii. To moja wymarzona podróż. Wkurza mnie, ale to tak bardzo mnie wkurza, że ludzie ciągle oceniają, a nie mają pojęcia o czym mówią i wszyscy, bez wyjątku..."To nie odpowiedzialne. Choroby, Malaria" ....i milion innych tekstów...

Może po prostu obawiają się o życie i bezpieczeństwo swoich najbliższych, mając pewnie w pamięci to tragiczne tsunami, które wypadło też jakoś tak w okolicach świąt... Ty też postaraj się zrozumieć innych, choć i tak przecież zrobisz po swojemu.

mam tylko nadzieje ,że zaszczepiłaś dziecko przed ta podróżą, ale podziwiam ja z takim małym dzieckiem nie wybrałabym się w taką podróż ale każdy robi jak chce

wiem tylko ,że jak moja koleżanka, która uwielbia podróżować wybierała się w te rejony to musiała się zaszczepić i to w specjalnym szpitalu  na Śląsku bo tylko tam mieli te szczepionki i to kilka dawek 2 lub 3 a podróż musiała odłożyć na 6 miesięcy bo te szczepionki były  w określonych odstępach czasowych. Mamy przykład Pani Martyny która właśnie z tropików przywlekła chorobę. 

Akurat do Tajlandii nie ma szczepien obowiązkowych, są zalecane.
A i tak na teoretycznie najbardziej narażone choroby czyli malarie i dengę nie ma szczepień to po pierwsze.
Poza tym szczepić należy się z głową i w zależości gdzie się jedzie - czy na plażę czy do dzungli.
Ale dla Twojego spokoju ducha powiem, tak - dzieci są zaszczepione na wzw A i B emotka  jak i my.

Aaaa no i widzicie, jak tu sie nie wkurzać, jak nawet wy robicie to samo co ciotki i wujki emotka Wyświetl w wątku >>

myszania

#6274756 Napisano: 25.10.2016 13:04:46 w Wkurza mnie...
dreams - znam powyższe blogi bardzo dobrze.
To dzieki nim, również podjęłam tę decyzje.

Podzielę się relacją i fotkami emotka

magnus - gdybym miała się przejmowac ludźmi to musiałabym się zamknąć w otapetowanym wytłaczankami (albo w środku lasu chacie) domu i nie wyglądać z niego ani na chwilę, bo przecież moje dziecko może krzyknąć emotka  
O nie, nie...na takie ubezwłasnowolnienie się nie zgadzam.

A no i bankowo nie masz dzieci emotka Wyświetl w wątku >>

myszania

#6274655 Napisano: 25.10.2016 11:46:24 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

myszania napisał(a):

Jedziemy do Tajlandii. To moja wymarzona podróż. Wkurza mnie, ale to tak bardzo mnie wkurza, że ludzie ciągle oceniają, a nie mają pojęcia o czym mówią i wszyscy, bez wyjątku..."To nie odpowiedzialne. Choroby, Malaria" ....i milion innych tekstów...

Może po prostu obawiają się o życie i bezpieczeństwo swoich najbliższych, mając pewnie w pamięci to tragiczne tsunami, które wypadło też jakoś tak w okolicach świąt... Ty też postaraj się zrozumieć innych, choć i tak przecież zrobisz po swojemu.

Ojj cegła może na mnie spaść pod blokiem emotka
Tsunami nie tylko buszuje w Tajlandii...a poza tym, nic dwa razy się nie zdarza emotka

staram sie zrozumiec, ale ile mozna słuchac.... Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6274616 Napisano: 25.10.2016 10:58:36 w Wkurza mnie...
Ja znam zalety podrózowania z dziećmi, wiem, ze będzie cudownie. Jestem przygotowana myślę dobrze i niczego sie nie oboawiam.
Ciesze sie na tą podróż jak małe dziecko....no ale te wszędobylskie pytania mnie rozwalają....autentycznie, chciałabym sie schować.
A co będzie prezd wyjazdem. Jedziemy w styczniu czyli po rodzinnych świętach...strach się bać. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6274578 Napisano: 25.10.2016 10:04:35 w Wkurza mnie...
Chyba nie znam tej reklamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6274560 Napisano: 25.10.2016 09:34:57 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, ale to tak bardzo mnie wkurza, że ludzie ciągle oceniają, a nie mają pojęcia o czym mówią.

Jedziemy do Tajlandii. To moja wymarzona podróż. Jedziemy z dziecmi ( 8 latka i 15 miesięczniak) i wszyscy, bez wyjątku..."To nie odpowiedzialne. Choroby, Malaria" ....i milion innych tekstów.

Boli mnie już głowa od tego i wkurza mnie to okrutnie.
A najbardziej wkurza mnie moja mama, która codziennie dzwoni i płacze mi do słuchawki... Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

myszania

#6263302 Napisano: 03.10.2016 13:55:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrałam w konkursie na FB.
Dzis przyszła nagroda i każą mi płacic za wysyłkę...WTF?
Przeczytałam regulamin i ani słowa.
Odmowilam przyjęcia...i napisalam do nich.
Dobrze, ze to była mało znacząca nagroda...ale co to za zwyczaje? Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6263233 Napisano: 03.10.2016 11:48:26 w Rossmann
Oby, oby drewniak....moze byc zielony emotka

A jeszcze dwa dni temu zastanawiałam sie czy kupic Młodemu na roczek czy jednak nie emotka Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

myszania

#6263227 Napisano: 03.10.2016 11:46:16 w Rossmann
defed napisał(a):

myszania napisał(a):

regulamin z Rossman "Ruszaj po nagrody"

http://www.rossma...7-a31d-16dacfb6302e#

rowerek biegowy marki TOYZ - wartość 221pln

yyy duzo ten regulamin nie mówi....ciekawa jestem czy metalowy czy drewniany.
Chociaż cena wskazywała by na drewniaka - oby. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6263212 Napisano: 03.10.2016 11:37:12 w Rossmann
Czy ktos ma regulamin z Rossman "Ruszaj po nagrody" albo wie o jakie rowerki dokładnie chodzi?

Tez mam.
Normalnie tesktem, zadnym filmikiem- zreszta jak zwykle w rossmanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6263193 Napisano: 03.10.2016 11:26:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ja też mam biegusa dla synka sialalalalal emotka Wyświetl w wątku >>

myszania

#6261702 Napisano: 29.09.2016 16:50:24 w Biedronka
aleksiak napisał(a):

Jutro i pojutrze akcja w biedrze http://www.biedronka.pl/pl/roza
Robiąc zakupy z kartą moja biedronka róża gratis emotka

Prawie zawału dostałam jak przyszedł ten smsm emotka  Myslałam, że to z loterii emotka Wyświetl w wątku >>
1 aleksiak 0

myszania

#6261592 Napisano: 29.09.2016 12:56:11 w Biedronka
monisss napisał(a):

jokan napisał(a):

myszania napisał(a):

Poszłam sobie dzis do Biedry, wiec kupuje Cole - of course.
Pakowalam zakupy na takim "stoliku" do tego przeznaczonym...i nagle zobaczylam tam pełno paragonów i jak debil zaczełam je przegladać!!!
Normalnie jakaś choroba, czy co?

no choroba emotka , ale chyba wiekszosc z nas ja ma emotka

też tak robie emotka po każdy skopany nawet się schylę:P

Od razu mi lepiej emotka  ze nie jestem sama w tej cięzkiej chorobie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

myszania

#6261551 Napisano: 29.09.2016 11:59:18 w Biedronka
Poszłam sobie dzis do Biedry, wiec kupuje Cole - of course.
Pakowalam zakupy na takim "stoliku" do tego przeznaczonym...i nagle zobaczylam tam pełno paragonów i jak debil zaczełam je przegladać!!!
Normalnie jakaś choroba, czy co?

Wyświetl w wątku >>
0 0