Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika olabas

olabas

#6099111 Napisano: 22.10.2015 14:43:26 w Oddam za darmo
Komu kod na pizzę? Rozchorowałam się i już dzisiaj nie pójdę. PW

edit: oddany Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6096146 Napisano: 19.10.2015 09:32:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Łaciate: myślicie, że można wysłać dane i kody różnych osób w jednej kopercie? Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6095247 Napisano: 16.10.2015 17:38:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

olabas napisał(a):

barszcz napisał(a):

anialistopad napisał(a):

I co z tym laciatym tylko 1 osoba wygrała? Ile tam nagród było tygodniowo?

Chyba 2000?


SMSy dostali chyba tylko Ci, którzy wysłali zgłoszenie SMSem... 

Ale ktoś jeszcze dostał? Widzę,że tamten komentarz o smsie został usunięty...

nic nie wiem, ja wysyłałam przez stronę, ale w regulaminie jest informacja, że wyniki dopiero za tydzień raczej Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6095226 Napisano: 16.10.2015 17:02:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barszcz napisał(a):

anialistopad napisał(a):

I co z tym laciatym tylko 1 osoba wygrała? Ile tam nagród było tygodniowo?

Chyba 2000?


SMSy dostali chyba tylko Ci, którzy wysłali zgłoszenie SMSem...  Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6094859 Napisano: 16.10.2015 10:52:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vazzz napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Łaciate to chyba dzisiaj informuje za I etap?

W przyszły piątek.


nieprawda, dzisiaj mają informować, w przyszły piątek wyniki na stronie Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6094396 Napisano: 15.10.2015 13:27:10 w SZUKAM....
benon69 napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

olabas napisał(a):

Szukam porady emotka

Itaka anulowała mi wycieczkę, "bo w tym terminie jednak się nie odbędzie". Mam bezzwrotną rezerwację w hotelu w Warszawie przed lotem, no i planowałam już urlop, więc to dość duży problem. Dostałam informację, że mogę zmienić wycieczkę na inną, i dostanę cenę z dnia, w którym rezerwowałam (czyli niższą niż obecnie). 

Myślicie, że mogę coś jeszcze ugrać? Nie powinni przecież robić takich jaj, jeśli na moja.itaka.pl wycieczka miała już status "potwierdzona" emotka

Na moją wiedzę, byłego pracownika bp, nie możesz nic ugrać.
Jedne co możesz to zajrzeć w warunki w umowach i sprawdzić, czy zrobili to zgodnie z zapisami.
Nawet tej ceny niższej nie musieli ci dać.

mi tak rainbow odwolal 2 dni przed i zadnej rekompensaty maja tak swoje regulaminy pod siebie potworzone ze moga sobie tak robic emotka

:(

No nic, mam nadzieję, że chociaż w Booking.com będą wyrozumiali i zmienią mi rezerwację hotelu. Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6094349 Napisano: 15.10.2015 12:49:49 w SZUKAM....
Szukam porady emotka

Itaka anulowała mi wycieczkę, "bo w tym terminie jednak się nie odbędzie". Mam bezzwrotną rezerwację w hotelu w Warszawie przed lotem, no i planowałam już urlop, więc to dość duży problem. Dostałam informację, że mogę zmienić wycieczkę na inną, i dostanę cenę z dnia, w którym rezerwowałam (czyli niższą niż obecnie). 

Myślicie, że mogę coś jeszcze ugrać? Nie powinni przecież robić takich jaj, jeśli na moja.itaka.pl wycieczka miała już status "potwierdzona" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6093395 Napisano: 14.10.2015 09:37:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
boom30 napisał(a):

jaromon napisał(a):

mahuska napisał(a):

To forum zlazło na psy...
miałam juz nic nie pisać... ale żal  "Wam" tak cenzura ściska że aż nie wiem czy płakać czy się śmiać.
Oczywiście każdy z "Was" zawsze śle 1 paragon, 1 sms, 1 mail
Oczywiście jeśli macie w domu pastę do zębów/kawę/laptop/samochód/    to o nie nie gracie

Dobrze że czasami pw przywraca wiarę że to forum ma sens. Tu wielkie podziękowania dla osoby która mi wczoraj coś podarowała..
Dobrze że wiem na kogo mogę liczyć...( i czasami z kim wypić wódeczkę emotka )

A "Wy" się tu dalej opluwajcie... tylko uwaga .,... czy macie wodoszczelne telefony bo już nic nie wyślecie

A co ma do rzeczy czy mam laptop, samochód... Gram o laptop, czy samochód bo mogę go sprzedać i kupić dla przykładu obiektyw, który kosztuje 2,3 tys. i o nim marzę, ale go nie kupię bo jest... za drogi, a ja mam inne wydatki. A konkursów z obiektywami nie ma bo to produkty niszowe. Tak mam 4 paragony, gram tylko cztery razy. Takie to dziwne? Nigdy nie proszę o paragony. Nie mam w regionie np. Polomarketu, po prostu nie gram w Ich konkursach. Uważasz, że żebranie i kupowanie prawie za free  paragonów to pomoc w konkursach? Ja tak nie uważam. Uważam, że to zabija światłą ideę rzeczywistej pomocy. Ale skoro ktoś kto zjadł zęby na tym forum uważa inaczej, to ja... tracę wiarę w ludzi. Dobranoc... 


Czy nie uważasz, że gra tylko po to by to sprzedać (czyli jest Ci to nie potrzebne) jest bardzo nie etyczna? Przecież odbierasz szanse na tą nagrodę komuś kto właśnie o tym marzył.... matko co za hipokryzja.


a co w tym nieetycznego? jeśli wygrywasz nagrodę w uczciwy sposób, to Twoja sprawa co z nią potem zrobisz Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6093368 Napisano: 14.10.2015 08:24:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emotka

i dlatego właśnie nie chwalę się już niczym w wątku mdw Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6092679 Napisano: 13.10.2015 11:30:12 w SZUKAM....
zalogujcie się na swoje konta allegro i sprawdźcie, czy macie coś od opłacenia Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6085471 Napisano: 02.10.2015 09:31:14 w Biedronka
kasiulll napisał(a):

Myślicie że w mocy nagród anulują wygraną i nie prześlą kaski jeśli wygrało się hasłem do innego napoju/chrupek niż były kupione na paragonie? Nie wiem czemu, ale dopiero niedawno ogarnęłam ten fakt, że musi być to hasło o produkcie zakupionym, a nie biorącym udział w promo emotka

daj spokój, na pewno ktoś będzie siedział i to sprawdzał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6085076 Napisano: 01.10.2015 14:39:33 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
u mnie 3 wyjazdy - nie wiem, o jakiej wartości, bo organizatorzy tego nie podali, ale powyżej 10000 każdy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6082666 Napisano: 28.09.2015 11:32:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A był ktoś na Kinograju Cinema City w Warszawie, gdy dawali finalistom noclegi w Sheratonie (2008)? Fajnie było, i nie była to żadna nagroda a "zwykłe" zakwaterowanie na czas finału  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6082589 Napisano: 28.09.2015 10:18:54 w Biedronka
a były już jakieś przelewy z Mocy Nagród? Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6080040 Napisano: 24.09.2015 09:43:57 w SZUKAM....
magnus napisał(a):

migi napisał(a):

fino napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Kurczę, coś mi nie działa cytowanie.Odnośnie konkursu Wedla, to ja np. wysłałam akurat w zgłoszeniu numer systemowy- u mnie ma 4 cyfry u dołu,ale uważam,że jeśli ktoś się pomylił i wpisał ten górny, to wystarczy zaznaczyć go na paragonie i jeśli nie jest to jakiś zmyślony zupełnie od czapy ciąg cyfr, tylko taki, który widnieje faktycznie na naszym dowodzie zakupu, to Organizator konkursu Wedla powinien go uznać.


To błędnie uważasz. Numer, który należy wklepać, został szczegółowo opisany w regulaminie. Każdy, kto zaznaczy kratkę oświadcza tym samym, że zapoznał się z regulaminem i ponosi odpowiedzialność za skutki tegoż oświadczenia.

Ostatnio z ciekawości wzięłam pierwszy lepszy paragon i okazało się, że jest na nim sześć różnych numerów emotka Jeśli ktoś chce wpisywać każdy po kolei, żeby zaoszczędzić kasy na produktach, a potem się wykłócać z organizatorami "bo mi się pomyliło" albo "bo psze pana ja od dziesięciu lat gram w konkursach i zawsze wpisuję numer z góry" albo "bo proszę mi kitu nie wciskać, wygrałem już 600 nagród na ten górny numer" to... życzę NIEpowodzenia emotka

Joan, lepiej bym tego nie ujęła. emotka

Też się zgadzam, takim tokiem myślenia to parę osób się pomyli, a reszta to 90% "cwaniaczków" co zwiększają sobie szanse.. emotka
Szczególnie, że tu na prawdę starali się nie ukrywać i wpisali drukowanymi literami.

Raczej nie zwiększy, bo żeby to miało sens tp musi być dokładnie ta sama treść, te same dane i ten sam adres e-mail. Posłanie na własviwy numer ale inne dane byłoby zwyczajnym oszustwem

a myślicie, że jeśli wysłałam dwa identyczne zgłoszenia, tylko za drugim razem z poprawnym numerem, to uznają? Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6074335 Napisano: 16.09.2015 09:42:34 w SZUKAM....
jolidlo napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na Lecha z Żabki i czy jest ograniczenie na gospodarstwo domowe ?

ja czekam Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6073342 Napisano: 15.09.2015 08:28:18 w Biedronka
myślicie, że na stronie smolara pojawi się lista zwycięzców pralkowego konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6072776 Napisano: 14.09.2015 13:23:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dostałam wczoraj pierwszy w życiu mandat, 100zł za przejście na czerwonym emotka

Czekam na nagrodę, która mi to zrekompensuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6068194 Napisano: 07.09.2015 08:33:44 w SZUKAM....
Ciekawostka: na początku konkursu allegro wysłałam im mailem pytanie, a w odpowiedzi pani napisała mi, że "zwycięzcy losowani są kolejnego dnia roboczego" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

olabas

#6065420 Napisano: 02.09.2015 15:03:53 w Biedronka