Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gracet

gracet

#5194084 Napisano: 20.05.2012 07:21:55 w Wkurza mnie...
heh, dobre ,myślałam że mogę dać dziecku na konkurs recytatorski... ale chyba nieee emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5193917 Napisano: 20.05.2012 04:37:02 w Czas na zmiany...
pionas napisał(a):

]

Trafna uwaga, chyba tak zrobię, że ilość stopek będzie zależała od ilości dodanych konkursów.
Tylko teraz pytanie, jak to zliczać? W każdym miesiącu od nowa? Kwartalnie, co pół roku, co rok, czy od samego początku? Czy na podstawie konkursów które są w bazie, tak jak teraz zlicza ilość aktualnych postów ??


chyba sumując od początku byłoby najbardziej sprawiedliwie? Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5193885 Napisano: 20.05.2012 03:43:07 w Wkurza mnie...
marta85 napisał(a):

gracet napisał(a):

cb656 napisał(a):


marta85 napisał(a):

Konkursy >> Dzis dotarła nagroda z....
4 poduszki z tictacow, kolejne nagrody typu, na co mi to i gdzie by to schowac emotka


emotka

wkurza to mało powiedziane - ale nie wolno używać wulgarnych słów na forum, więc się powstrzymam przed rozwijaniem tej myśli... Wrrrr... po co grasz o nagrody, których nie chcesz?! Ludzie, litości.... Zawsze niezadowoleni, jakie by nie były werdykty Jury albo wygrane nagrody, zawsze mają jakieś 'ale. Wrrr... emotka emotka emotka emotka



dokładnie!!!!
napisałam, że wypada oddać te niechciane nagrody wściekłemu (mikołajowi), ale wykasowano w MDW tę wypowiedź
emotka



Nie brałam udziału w konkursie żeby wygrac poduszki, tylko o nagrode główna emotka
a nagród dodatkowych, ktore sa w wielu konkursach, typu maskotki, pendrive i inne poprostu nie zbieram i nie wiem czemu was tak bardzo to wkurza, naprawde wiekszych problemów nie macie? emotka

P.S Poduszki juz oddałam dzieciakom sąsiadki emotka



nagroda główna przypadnie komuś bardziej pokornemu, mam nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5193875 Napisano: 20.05.2012 03:22:20 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):


marta85 napisał(a):

Konkursy >> Dzis dotarła nagroda z....
4 poduszki z tictacow, kolejne nagrody typu, na co mi to i gdzie by to schowac emotka


emotka

wkurza to mało powiedziane - ale nie wolno używać wulgarnych słów na forum, więc się powstrzymam przed rozwijaniem tej myśli... Wrrrr... po co grasz o nagrody, których nie chcesz?! Ludzie, litości.... Zawsze niezadowoleni, jakie by nie były werdykty Jury albo wygrane nagrody, zawsze mają jakieś 'ale. Wrrr... emotka emotka emotka emotka



dokładnie!!!!
napisałam, że wypada oddać te niechciane nagrody wściekłemu (mikołajowi), ale wykasowano w MDW tę wypowiedź
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5192301 Napisano: 18.05.2012 06:58:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
i u mnie podusia tictac - zrobiła w domu wojnę bo każdy ją chce:) Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5190780 Napisano: 17.05.2012 07:10:38 w TESCO konkursy
asante napisał(a):

bethan napisał(a):

asante napisał(a):

vilemo napisał(a):

o no właśnie...
http://www.tesco..../12-zywiec/index.php
jakby mi się ten aparat przydał - ale dwóch zgrzewek z moją niedowagą, przechodzącą powoli acz skutecznie w niedożywienie - nie dodygam tych dwóch zgrzewek - ni dy rydy... emotka


A czy ktoś doszukał się w tym regulaminie jak długi ma to być wierszyk? Bo ja nie widzę na ten temat ani słowa... Swoja drogą przykład jest przedni.


A jak myślicie, bo ja chcę im prawdę czystą jak ta woda źródlana napisać. Mam duże szanse?:

Zdrojek to taki niebieski gnojek,
Który każe wodę kranówę kupować,
A potem jeszcze z hasłami cudować!



Obawiam się bethan moja droga,
że jesteś dla nich nieco sroga.
Zdrojek najczystszy musi bez skazy zostać,
jeśli chcesz aparat (a nie aparatem) dostać.



eh, dziewczyny, próżno tu się spierać
wszak to komisja hasła ma wybierać
czy zła woda, czy dobra się tu nie spierajcie
bierzcie kasę w łapę i do Tesco gnajcie Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5187438 Napisano: 15.05.2012 08:10:02 w Oddam za darmo
kliknełam se nie tam gdzie powinnam i mam double wejściówke do kina na 17 maja (częstochowa)


chetnie oddam! tyle ze imienna, nie wiem czy przejdzie:( Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5187435 Napisano: 15.05.2012 08:08:08 w RMF
gracet napisał(a):

kliknełam se nie tam gdzie powinnam i mam double wejściówke do kina na 17 maja (częstochowa)


chetnie oddam! tyle ze imienna, nie wiem czy przejdzie:(


chyba nie trafilam w temat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5187433 Napisano: 15.05.2012 08:06:54 w RMF
kliknełam se nie tam gdzie powinnam i mam double wejściówke do kina na 17 maja (częstochowa)


chetnie oddam! tyle ze imienna, nie wiem czy przejdzie:( Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5183361 Napisano: 13.05.2012 06:16:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nocti napisał(a):

gracet napisał(a):

trochę narobili sobie roboty takim sposobem przeprowadzania konkursu
aby sprawdzić ile wrzuciłam kuponów (w różnych sklepach wrzucałam) muszą mnie wklepywać do jakiegoś systemu chyba

a o okazywaniu paragonów to w regulaminie nic nie pisze, chyba że ślepa jestem


Ja odniosłam wrażenie, że skoro jest aż tyle czasu do wybrania i ogłoszenia zwycięzców to pewnie będą te teksty z kuponów wklepywać do systemu właśnie. Żeby było czytelniej dla komisji. Ale to tylko moje gdybanie.



tak to właśnie sobie wyobrażam:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5183267 Napisano: 13.05.2012 05:34:59 w skojarzenia
0 0

gracet

#5183243 Napisano: 13.05.2012 05:24:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiasia napisał(a):

blobebla2 gracet chyba pisze o zakończeniu konkursu w DC emotka



tak, tak, sorki bloblebla, miałam tak słaby net, że nie wyświetlił mi się twój link i myślałam, że mnie pytasz!
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5182863 Napisano: 13.05.2012 12:33:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

grałam tylko na siebie - o ja pazerna - więc, co? tylko autko??? emotka ))

bloblebla, skończył się 8 maja
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5182838 Napisano: 13.05.2012 12:15:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w różnych sklapach wrzucałam bo po drodze do pracy mam aż cztery:) zależnie w którym zakupy robiłam to tam akurat wrzuciłam
aczkolwiek... cztery rowerki po jednym dla każdego i jedno autko dla wszystkich .... hehehe

a jednak .... w cocacoli dostałam kilka nagród w DC Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5182830 Napisano: 13.05.2012 12:09:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trochę narobili sobie roboty takim sposobem przeprowadzania konkursu
aby sprawdzić ile wrzuciłam kuponów (w różnych sklepach wrzucałam) muszą mnie wklepywać do jakiegoś systemu chyba

a o okazywaniu paragonów to w regulaminie nic nie pisze, chyba że ślepa jestem Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5182829 Napisano: 13.05.2012 12:08:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trochę narobili sobie roboty takim sposobem przeprowadzania konkursu
aby sprawdzić ile wrzuciłam kuponów (w różnych sklepach wrzucałam) muszą mnie wklepywać do jakiegoś systemu chyba

a o okazywaniu paragonów to w regulaminie nic nie pisze, chyba że ślepa jestem Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5182819 Napisano: 13.05.2012 12:03:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kupony przy kasie Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5182800 Napisano: 13.05.2012 11:52:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jak interpretujecie regulamin? czy w wiosennej strefie nagród w DC trzeba okazać tyle paragonów ile wrzuciło się kuponów
wg mnie nie, ale... wolę dla pewności dopytać - już nieraz sie okazało, że wiecie wszystko Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5182109 Napisano: 12.05.2012 06:37:19 w Czas na zmiany...
ola2493 napisał(a):

stellanew napisał(a):

cb656 napisał(a):

O statusie użytkownika na danym forum informują różnego rodzaju oznaczenia - albo nazwy, albo symbole (początkujący, wyżeracz, ekspert i tak dalej). Na e-konkach przyjęło się, że ilość umieszczonych postów przekłada się na ilość stopek (grafika przy nazwie). Nikt jakoś nie zwraca uwagi na to, że nie wszystkie wpisy są sensowne, wartościowe i coś wnoszą - po prostu są, zliczana jest ich ILOŚÆ. Nie jakość.

A o czym ma niby świadczyć ilość wpisów? Co to daje społeczności konkursowej? Ktoś, kto umieści tysiąc wpisów w topie kliknijcie ma być w ten sposób oznaczany jako co, bardziej wartościowy? ważniejszy? lepszy? Przyznaję, że nie rozumiem tego od samego początku, nie czuję idei, jaka przyświecała osobom tworzącym ten mechanizm.

Jeśli ma być zachowana jakaś forma wyróżniania poszczególnych userów, dlaczego nie mogłaby to być na przykład ilość zgłaszanych do bazy konkursów? Czyli de facto coś, co wyróżnia na plus, pokazuje ile ktoś zrobił DLA INNYCH (mógł przecież znalezionym konkursem się nie dzielić emotka )




Podzielam.


też tak uważam
emotka


jestem jak najbardziej ZA!
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5182107 Napisano: 12.05.2012 06:36:10 w Rossmann
jakiś paraliż na konkursowych stronkach:( Wyświetl w wątku >>
0 0