Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gracet

gracet

#5459539 Napisano: 19.11.2012 12:26:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
pendrive z Taurona Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5456146 Napisano: 16.11.2012 10:12:27 w Wkurza mnie...
aurorcia napisał(a):

Zrobiłam zakup wczoraj w pobliskim sklepie na konkurs Knorr ( 2szt Knorr i lipton), wymyśliłam hasełko, dziś je wysłałam a teraz patrzę, że to nie konkurs ogólnopolski tylko w sieci Carrefour emotka emotka emotka
O ja głupia emotka emotka


też tak zrobiłam , czytanie nie boli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5455952 Napisano: 16.11.2012 08:45:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monique1234 napisał(a):

ja dostałam maila o testowaniu maskary ale 1000 osób to spora ilość więc może jednak będą słać na raty...


a może nie będą słać, tak jak było przy kremach...
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5455872 Napisano: 16.11.2012 08:15:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia16 napisał(a):

ania1234 napisał(a):

pecia napisał(a):

wiecie może kiedy mają inf o ewentualnej wygranej maskary w konk loreala (1000 maskar do testowania)



A ja zapomniałam w tym wziąć udział... emotka


na fb piszą że maile już dotarły do testujących


oh shit!
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5453944 Napisano: 15.11.2012 07:48:42 w Wkurza mnie...
beata21 napisał(a):

Wkurza mnie bieganie od lekarza do lekarza i brak diagnozy, jutro kolejne wizyty emotka
Moze ktos sie orientuje od czego mogla sie pojawic opuchlizna i zaczerwienienie twarzy ?


robiłaś badania na toksoplazmozę? Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5452900 Napisano: 15.11.2012 11:31:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

gracet

#5449942 Napisano: 13.11.2012 07:57:03 w Gratulacje! Dla wygranych!

gracet

#5449725 Napisano: 13.11.2012 06:35:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
GLOSSYBOX z Gali z rabatem na zakupy ważnym do 25.07.2012 emotka
i bżuteria Soraya Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5447876 Napisano: 12.11.2012 08:12:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barszcz napisał(a):


Wysłać trzeba na adres-Radzymin?



tak Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5447856 Napisano: 12.11.2012 08:06:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mundek2004 napisał(a):

gracet napisał(a):

aendrius1 napisał(a):

Jakie dokumenty czy dane odsyła się do SORAYA??


oryginał paragonu i dane osobowe z nr NIP i adresem US



ROZMAWIAŁEM Z PANI¡ i ten Nip i urzad Skarbowy to tylko dla głównej nagrody



no właśnie - przecież nie będę danych posyłać drugi raz:P
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5447788 Napisano: 12.11.2012 07:50:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aendrius1 napisał(a):

Jakie dokumenty czy dane odsyła się do SORAYA??


oryginał paragonu i dane osobowe z nr NIP i adresem US
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5447682 Napisano: 12.11.2012 07:03:57 w Rossmann
koper napisał(a):

margo466 napisał(a):

Ograniczenia są w wielu konkursach więc dlaczego oni nie mieliby ich stosować?



Ale chodzi o to, że oni z tymi ograniczeniami idą w złym kierunku.
Niech lepiej zajmą się porządną weryfikacją grających. Niech skończą z wydawaniem nagród osobom trzecim z upoważnieniem od laureata, przecież wiadomo, że część, jak nie większość, takich osób odbiera nagrodę wygraną na przysłowiowego chomika.
Niech żądają podania numeru PESEL od laureata i wprowadzają to do jakiejś bazy, a wyjdzie im, że kilka kont ma ten sam PESEL.
Niech zrobią ograniczenie, że jedna nagroda w konkursie na gospodarstwo domowe.
A nie wymyślają jakieś kretyńskie ograniczenie, że jedna nagroda w miesiącu emotka

Nie wiem jak Wy, ale ja u nich mam tak, że nic nie wygrywam przez kilka m-cy, a potem wpada kilka nagród. To niby jak teraz będzie, będę wygrywała jedną nagrodę rocznie?

A zresztą skąd mam wiedzieć w co mam grać, czy za 2 tygodnie nie będzie jakiegoś konkursu z ciekawszą nagrodą.

Dam taki przykład. Konkurs trwający od 1 do 15 stycznia, wyniki ogłaszają 1 lutego. Do wygrania 2 laptopy i 100 zestawów wacików o wartości 9,99zł.
Biorę udział w tym konkursie 14 stycznia, oczywiście nie wygrywam głównej nagrody, tylko waciki.
A 21 stycznia zaczyna się konkurs w którym do wygrania jest 10 laptopów i 100 zestawów moich ulubionych kosmetyków o wartości znacznie większej niż waciki. Laureatów ogłaszają 27 lutego, czyli nie mija jeszcze miesiąc o wygrania wacików, więc nie mam szansy wygrać nagrody na której znacznie bardziej mi zależy.
Moim zdaniem to jest głupota.
Wkurzam się na Rossnet i na ten zapis w regulaminach, zakładanie wielu kont, to nie mój styl grania, więc tego nie zrobię. Odpuszczam i życzę im takich grających o jakich walczą, najwidoczniej nie o mnie im chodzi.

W związku z tym, że będę brała udział teraz w jednym konkursie na jakiś czas, o ile potencjalne nagrody będą mi odpowiadać, nie będę już aktualizować listy wyników, którą wklejałam w tym wątku. Jak ktoś chce to robić to proszę bardzo.


święta prawda
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5446570 Napisano: 12.11.2012 11:08:51 w TESCO konkursy
marta_dorota napisał(a):

gracet napisał(a):

marta_dorota napisał(a):

awi napisał(a):

mia napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

awi napisał(a):

Wysyłacie nr paragonów z Leona na ten nowy konkurs Hortex?



juz ktoś pisał że nie przyjmuje tych samych numerów


Swoją drogą, z tym nie przyjmowaniem numerów, to przesadzili.
Przecież na tyle Tesco, to się spokojnie numer może powtórzyć... emotka



No tak, nie przyjmowało nr bo konkurs leona trwał do wczoraj... a czy dzisiaj ktoś próbował wysłać?


Ja dzisiaj wysłałam ten sam nr paragonu co w Leonie i przyjęło. Widocznie skoro Leon się wczoraj zakończył to da radę zrobić taki manewr :P



a mnie dziś podziękowali, i z przykrością stwierdzili, że na ten nr paragonu już grałam:(
no gralam, ale na leona a nie na Hortex:)
Sprawdziłam ponownie u siebie - wysłałam ten sam nr paragonu ale z innego numeru telefonu - zrymowało się

emotka
Spróbuj może w ten sposób. Powinno być ok a jeśli nie...to konk nie jest zbyt kosztowny i na 3 lub 4 paragony spokojnie można sobie pozwolić emotka Ja już dalej nie kombinuję bo się w tym wszystkim pogubię emotka


rozumiem, dzięki:)

Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5445850 Napisano: 11.11.2012 07:40:14 w TESCO konkursy
kalia81 napisał(a):








Czy w smsie konkursu polegającego na dokończeniu zdania Hortex, wyjątkowy smak... używacie polskich znaków ?
Może głupie pytanie ale w tych konkursach smsowych w których brałam udział używanie polskich znaków było zabronione a w tym, w samym już haśle, które trzeba dokończyć jest polski znak... więc chyba można ? co myślicie ?


nigdy nie piszę z polskimi znakami!
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5445846 Napisano: 11.11.2012 07:38:58 w TESCO konkursy
marta_dorota napisał(a):

awi napisał(a):

mia napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

awi napisał(a):

Wysyłacie nr paragonów z Leona na ten nowy konkurs Hortex?



juz ktoś pisał że nie przyjmuje tych samych numerów


Swoją drogą, z tym nie przyjmowaniem numerów, to przesadzili.
Przecież na tyle Tesco, to się spokojnie numer może powtórzyć... emotka



No tak, nie przyjmowało nr bo konkurs leona trwał do wczoraj... a czy dzisiaj ktoś próbował wysłać?


Ja dzisiaj wysłałam ten sam nr paragonu co w Leonie i przyjęło. Widocznie skoro Leon się wczoraj zakończył to da radę zrobić taki manewr :P



a mnie dziś podziękowali, i z przykrością stwierdzili, że na ten nr paragonu już grałam:(
no gralam, ale na leona a nie na Hortex:)


Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5436432 Napisano: 06.11.2012 02:49:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
anielllka napisał(a):

biżuteria z soraya z 1 tygodnia konkursu


i u mnie - wozi DHL
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5434464 Napisano: 05.11.2012 02:12:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
natalaze napisał(a):


w tej loterii Nestle trzeba było jeszcze zachować opakowania po produktach, ale czy to zweryfikują...


to chyba nie problem, iść teraz i kupić to co się wydrukowało
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5431797 Napisano: 03.11.2012 02:08:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
frodo napisał(a):

gracet napisał(a):

frodo napisał(a):

kaki76 napisał(a):

mahuska napisał(a):

A jak tam Danonki i Soraya, chyba juz nie ma na co czekac emotka


też mnie to interesuje czy były wyniki z soraya?


Też jestem bardzo ciekawa czy z soraya były wyniki? Nawet potwierdzenia nie dostałam, że e-mail doszedł emotka


we wcześniejszym eta[ie też nie dostałam potwierdzenia maila a wygralam:)


Podobno historia lubi się powtarzać emotka


no i tego się trzymać
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5431288 Napisano: 02.11.2012 09:43:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
frodo napisał(a):

kaki76 napisał(a):

mahuska napisał(a):

A jak tam Danonki i Soraya, chyba juz nie ma na co czekac emotka


też mnie to interesuje czy były wyniki z soraya?


Też jestem bardzo ciekawa czy z soraya były wyniki? Nawet potwierdzenia nie dostałam, że e-mail doszedł emotka


we wcześniejszym eta[ie też nie dostałam potwierdzenia maila a wygralam:) Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5428803 Napisano: 31.10.2012 05:37:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
frodo napisał(a):

biedronkowa torbiel emotka


i u mnie:) logo P&G już odprute i wygląda całkiem elegancko
Wyświetl w wątku >>
0 0