Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gracet

gracet

#5546574 Napisano: 09.01.2013 07:56:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mundek2004 napisał(a):

gracet napisał(a):

abodak napisał(a):

gracet napisał(a):

pecia napisał(a):

czy z Mk cafe to już wszyscy zwycięscy, czy będą jeszcze dodawać może ktoś wie?


dodają cały czas, też czekam na swoje nazwisko:)


faktycznie-przed chwilka nie było a teraz jest emotka


mnie dodali minutę temu
emotka




czy oni naprawdę obdzwaniają 2000 osób?

tak, tylko nie wiem po jakim czasie od podania wyników na stronce
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5546417 Napisano: 09.01.2013 06:29:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
abodak napisał(a):

gracet napisał(a):

pecia napisał(a):

czy z Mk cafe to już wszyscy zwycięscy, czy będą jeszcze dodawać może ktoś wie?


dodają cały czas, też czekam na swoje nazwisko:)


faktycznie-przed chwilka nie było a teraz jest emotka


mnie dodali minutę temu
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5546353 Napisano: 09.01.2013 05:34:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pecia napisał(a):

czy z Mk cafe to już wszyscy zwycięscy, czy będą jeszcze dodawać może ktoś wie?


dodają cały czas, też czekam na swoje nazwisko:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5545390 Napisano: 08.01.2013 08:41:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pola731 napisał(a):

olmix napisał(a):


Miałam taką sytuację w przypadku zakupów na Allegro. List polecony zaginął, dostałam odszkodowanie ponad 110 zł, ale całość formalności trwała ponad 2 miesiące!!!
Natomiast gdy wysyłam paragony ZAWSZE robię ksero. Może to wystarczyłoby wraz z potwierdzeniem nadania aby odzyskać prawo do nagrody?


ja raz miałam dziwną sytuację (z mojej winy) - wysłałam syna 11 letniego wtedy na pocztę , dość blisko , dałam list, zwrotkę i mówię - idź , wyślij - w okienku zapłacisz 3,75 , pani Ci potwierdzi , ze nadane

młody przychodzi i mówi : pani mi nie chciała podbić tej karteczki, pieniędzy też nie wzięła...

okazało się , że najpierw wrzucił list do skrzynki a potem poszedł płacić emotka

to było rok temu, w abc, odsyłałam paragon na plecak coca coli - miałam ksero paragonu , napisałam maila do agencji i chyba wywołałam salwę śmiechu , bo pan mi odpisał, żebym już nie męczyła syna kolejną wizytą na poczcie tylko żebym im wysłała ksero paragonu mailem emotka

tyle, że wartość nagrody nie była wielka więc i problemu by nie było , gdyby przepadło



hehe, rzeczywiście mogli się uśmiać:)
- Wrzuciłeś Grzesiu list do skrzynki, jak prosiłam?
- List, proszę cioci? List? Wrzuciłem, ciociu miła...
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5542324 Napisano: 06.01.2013 08:56:32 w Wkurza mnie...
leoniu napisał(a):

mia napisał(a):

anielka napisał(a):

Miejsce dziecka jest w jego łóżeczku a nie w sypialni rodziców, nie powinno się dziecka przyzwyczajać do spania razem,no chyba że jest chore lub chcę się przytulić,potem właśnie tak się to kończy,ja mam 2 dzieci i każde śpi w swoim łóżku 3 letnie i 7 letnie a ja śpię z mężem tak jak należy .


Amen emotka
Ja niestety jestem złą żoną (i zapewne matką), bo moje dzieciaki spały/zasypiały ze mną/nami w łóżku do 3 lat regularnie, a córka jeszcze do 10 lat nieraz zakradała się do mnie do łóżka lub ja wczołgiwałam do niej.
Niemniej teraz i syn i córka są normalni, dorośli, a my z mężem nadal bez rozwodu i w bliskości/miłości.

Zatem kaki, odwagi! emotka
Wszystko ma swój kres i jeszcze będziesz z utęsknieniem wspominać te miłe chwile! emotka



Dzięki mia :) dołączam w takim razie do klubu złych matek i partnerek emotka


i ja jestem w tym klubie emotka do dziś dzieciaki robią podchody i ... zapisy - jak tylko tata w delegacji to któreś śpi u mnie Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5541840 Napisano: 06.01.2013 03:44:48 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

Wkurza to mało powiedziane emotka emotka
skakanie pilotem z kanału na kanał emotka
oglądanie filmów od połowy emotka
oglądanie po raz setny tych samych programów/ filmów emotka ( czyt. mój mąż emotka )


Ilona, czy to nie przypadkiem mój mąż siedzi przed Twoim tv
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5539423 Napisano: 04.01.2013 01:29:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
asiabuczkowska napisał(a):

gracet napisał(a):

były już wyniki głównej z sorai?


wydaje mi się, że nie...też czekam


w regulaminie 7.01 - wyniki mają być na stronce, ale myslałam, że może już ktoś się chwalił
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5539411 Napisano: 04.01.2013 01:24:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
były już wyniki głównej z sorai? Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5538002 Napisano: 03.01.2013 02:09:05 w Wkurza mnie...
wkurza mnie zauważalny przestój w wygrywaniu Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5537945 Napisano: 03.01.2013 01:38:44 w Biedronka
joan napisał(a):

gracet napisał(a):

ze sportowego katalogu kupiłam ręcznik z mikrofibry, już dziś moje dziecko testowało na basenie, jest zachwycone i wszystkie koleżanki taki chcą:) - obawiam się, że każda po trochę go już wypróbowała emotka


Mnie się bardzo podoba ręcznik z motywem jogicznym, bo jogiczne z nas towarzystwo emotka Jeśli to taki ręcznik, jak myślę, wrzuć go do pralki z odzieżą termoaktywną na opcję pranie silver i będziesz mogła spać spokojnie emotka


joan, moja pralka ma sto lat i o praniu silver nie słyszała emotka
to ten ręcznik o którym myslisz emotka wrzucę go do pralki i tyle
mialam na taki ochotę z decathlonu - cena 36 a w biedrze 25 i 10 zeta na basenowy karnet zostało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5537893 Napisano: 03.01.2013 01:13:35 w Biedronka
ze sportowego katalogu kupiłam ręcznik z mikrofibry, już dziś moje dziecko testowało na basenie, jest zachwycone i wszystkie koleżanki taki chcą:) - obawiam się, że każda po trochę go już wypróbowała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5536995 Napisano: 02.01.2013 07:14:22 w Wkurza mnie...
kamisek ale pech! współczuję Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5536892 Napisano: 02.01.2013 06:03:01 w Biedronka
byłam dziś w biedronce i zapytałam kierowniczki czy bony można łączyć, zdziwiona zapytała a czemu nie???
zobaczymy co będzie jak pójdę z bonami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5535816 Napisano: 01.01.2013 07:34:15 w Biedronka
agulineks napisał(a):

Czytam czytam i nic nie kumam



emotka głowa do góry, jest tu tego trochę, ale nie aż tyle, żeby nie zakumać
ja Ci radzę nie sięgać wstecz, tylko zająć się teraźniejszością i przyszłością
odpuść sobie konki, w których już braliśmy udział bo albo się skończyły albo zanim załapiesz się skończą
zajmij się nowymi, które się pojawią np z warką w biedronce (ktoś wspominał, że ma taki się pojawić)
w tzw międzyczasie zapoznaj się z zasadami na forum, bo za niewiedzę można dostać bana emotka
pozdrawiam i życzę sukcesów (aczkolwiek wolałabym abyś te większe zostawiła mnie emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5535712 Napisano: 01.01.2013 05:45:08 w Zakupy na konkursy - usługi
privatedo napisał(a):

Szukam kogos kto zrobi mi zakup na Disney w Real
place przelewem lub doladowaniem


jaki to konkurs w realu?
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5535014 Napisano: 31.12.2012 08:15:59 w Wkurza mnie...
ankasss napisał(a):

iwonciaaa nie przejmuj się tak. Cała ta Sylwestrowa akcja jest moim zdaniem troch przesadzona. Dobrze się pobawić można równie dobrze w każdy inny dzień. No i do tego znacznie taniej.


od lat z małżem taką przyjęliśmy strategię, że sylwka sobie darujemy, a za tę kasę bawimy się 2 albo 3 razy w karnawale i wychodzi nieźle
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5534970 Napisano: 31.12.2012 07:37:24 w Wkurza mnie...
mariolakal napisał(a):

Wkurza mnie, że załapałam cheeeeba grypę jelitową od Mojego i boję się z domu wyjść... Siedzimy więc, jak dwa dupki : On przed TV, a ja przy laptopie... emotka

witaj w klubie! ależ barwny sylwester się szykuje
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5534528 Napisano: 31.12.2012 12:48:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
właśnie był listek: schwarzkopf z fb (produkt bez jakiejkolwiek infomacji w języku polskim - IGNORANCJA!!! skoro produkt jest wprowadzony na nasz rynek)
i katalog firan WISAN - niespodzianeczka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5534512 Napisano: 31.12.2012 12:33:40 w Biedronka
onlyrybka napisał(a):

masza napisał(a):

zakupy zostawione, bon nieprzyjęty, pani znalazła tylko info o fałszywych bonach w sieci emotka



czy oni są poważni emotka

mój bon jeszcze nie użyty, w Nowym Roku dotrę do Biedronki z tym nieszczęsnym bonem


ale jaja, muszę poszukać pisemka bo bony chcę zostawić na komunijne zakupy w maju, dzięki za info
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5534396 Napisano: 31.12.2012 10:38:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bony z biedry już w komplecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0