Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gracet

gracet

#5621823 Napisano: 26.03.2013 13:56:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
odebrane bransoletki z eko Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5616968 Napisano: 20.03.2013 08:20:51 w Czas na zmiany...
ekuc2 napisał(a):


szkoda że dodane konkursy mają tak krótki termin ważności szkoda że nie np 3 mies emotka przyzwyczaiłam się już do tej cyferki a ona mi się zmniejsza a na nowe jakoś trafić nie mogę emotka


mam to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5616268 Napisano: 19.03.2013 11:29:52 w Wkurza mnie...
W moim szpitalu panuje zasada: odezwij się, to cię zjedzą!
Spytałam wczoraj jak będzie wyglądać dalsze leczenie, w odpowiedzi usłyszałam wymamrotanie pod nosem, że tak jak w takich przypadkach...
Po czym pielęgniarka stary opatrunek jednym, silnym pociągnięciem zdarła mi z rany wraz z tworzącym się nabłonkiem (strupkiem, czy naskórkiem - cokolwiek to było)
Nie pytajcie jak bolało! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5616176 Napisano: 19.03.2013 09:27:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kimolotek napisał(a):

czy eko dzwoni na nastepny dzien? bo wczoraj nie zdazylam odebrac emotka


tak Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5616175 Napisano: 19.03.2013 09:26:21 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

gracet napisał(a):

dziękuję dziewczyny:) tyle tych specyfików, który wybrać emotka

spytaj się swojego lekarza, ja miałam kiedyś specjalną maść z oddziału poparzeń
(robiona), robiła na ranie taki film, który podobno miał wtapiać się w rane, dzięki czemu skóra odbudowywała się. Smarowałam synkowi rączkę jak się poparzył, a później jak pojechaliśmy na wakacje i mąż okropnie poparzył sobie plecy od słońca, wyleczyła mu moment rany


no dobra, tylko na mojej prowincji nie ma oddziału oparzeniowego, leczę się u chirurga ogólnego ... zresztą ...po moich ostatnich wypadkach długo mogłabym pisać o naszej służbie (służbie? jakiej służbie????) zdrowia.
Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5616017 Napisano: 18.03.2013 21:36:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
no to może citroen? Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5615964 Napisano: 18.03.2013 20:46:18 w Wkurza mnie...
dziękuję dziewczyny:) tyle tych specyfików, który wybrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5615952 Napisano: 18.03.2013 20:33:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kto ma opla ten ma hopla emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5615911 Napisano: 18.03.2013 19:37:51 w Czas na zmiany...
joan napisał(a):

gracet napisał(a):

nie rozumiem! wczoraj miałam dodanych 67 konkursów, a dziś już 64 emotka emotka


U mnie im więcej dodaję, tym więcej ubywa emotka Ale prawda jest taka, że zlicza ostatnie 30 dni, zatem widełki czasowe codziennie się przesuwają...


o tym nie pomyślałam:) dzieki joan emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5615698 Napisano: 18.03.2013 16:45:33 w Czas na zmiany...
nie rozumiem! wczoraj miałam dodanych 67 konkursów, a dziś już 64 emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5615696 Napisano: 18.03.2013 16:42:18 w Wkurza mnie...
marzanna napisał(a):

gracet napisał(a):

marzanna napisał(a):

gracet napisał(a):

wkurza mnie, że prześladuje mnie pech
i to nie tylko w konkursach, ale ogólnie w ostatnim czasie
dwa lata temu wywrotka na rowerze - trzy sznity na kolanach zostały (zero spódniczek mini)
w zeszłym roku wypadek samochodowy - dwie stopy złamane (zero obcasów)
w zeszłym tygodniu oparzenie dłoni gorącym olejem - tylko długaśne rękawy pozostały...
za każdym razem zwolnienie i kasa w plecy
nikt mnie nie przebije emotka
a tak swoją drogą - może znacie sposoby na bliznę po oparzeniu, w chwili obecnej mam zmieniane opatrunki w szpitalu z azotanu srebra, ale widzę, że rana nie jest za ciekawa emotka



emotka Mnie ogromną bliznę po operacji praktycznie zminimalizował Contractubex. Dość drogi, ale warto. Poza tym ten słynny krem z masą perłową No-Scar podobno działa cuda, ale osobiście nie próbowałam....No i nowinka, która ostatnio pojawiła się w sklepach Bio-Oil. Rewelacja światowa na blizny i rozstępy. Recenzje ma świetne emotka


bardzo dziękuję
rana chyba najpierw musi się zabliźnić, a potem dopiero mogę coś stosować?



Tak, rana musi być całkowicie zabliźniona, skóra nieuszkodzona, trzeba poczekać, bo zbyt wczesne użycie preparatu może zaszkodzić.


tak myślałam, wielkie dzięki za rady:) i te na pv też Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5615440 Napisano: 18.03.2013 12:44:53 w Wkurza mnie...
sylzab2294 napisał(a):

gracet napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

wkurza mnie, że dzieci mają gorączkę już drugi dzień...środki przeciwko gorączce pomagają na chwile, nie wiem co jest grane..niby nic ich nie boli, tylko głowa...ale wrrr ja już padam emotka


u moich była gorączka bez objawów, a potem kaszel i kaszel i kaszel... oby to nie ten sam wirus:(

juz zaczyna się kaszel..idziemy dziś do lekarza...znowu jak kasy brakuje, choroba się do domu pakuje! wrrr jak mnie to wkurza emotka


moje piją syrop prawoślazowy i wapno Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5615439 Napisano: 18.03.2013 12:44:23 w Wkurza mnie...
marzanna napisał(a):

gracet napisał(a):

wkurza mnie, że prześladuje mnie pech
i to nie tylko w konkursach, ale ogólnie w ostatnim czasie
dwa lata temu wywrotka na rowerze - trzy sznity na kolanach zostały (zero spódniczek mini)
w zeszłym roku wypadek samochodowy - dwie stopy złamane (zero obcasów)
w zeszłym tygodniu oparzenie dłoni gorącym olejem - tylko długaśne rękawy pozostały...
za każdym razem zwolnienie i kasa w plecy
nikt mnie nie przebije emotka
a tak swoją drogą - może znacie sposoby na bliznę po oparzeniu, w chwili obecnej mam zmieniane opatrunki w szpitalu z azotanu srebra, ale widzę, że rana nie jest za ciekawa emotka



emotka Mnie ogromną bliznę po operacji praktycznie zminimalizował Contractubex. Dość drogi, ale warto. Poza tym ten słynny krem z masą perłową No-Scar podobno działa cuda, ale osobiście nie próbowałam....No i nowinka, która ostatnio pojawiła się w sklepach Bio-Oil. Rewelacja światowa na blizny i rozstępy. Recenzje ma świetne emotka


bardzo dziękuję
rana chyba najpierw musi się zabliźnić, a potem dopiero mogę coś stosować? Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5615362 Napisano: 18.03.2013 11:47:16 w Wkurza mnie...
wkurza mnie, że prześladuje mnie pech
i to nie tylko w konkursach, ale ogólnie w ostatnim czasie
dwa lata temu wywrotka na rowerze - trzy sznity na kolanach zostały (zero spódniczek mini)
w zeszłym roku wypadek samochodowy - dwie stopy złamane (zero obcasów)
w zeszłym tygodniu oparzenie dłoni gorącym olejem - tylko długaśne rękawy pozostały...
za każdym razem zwolnienie i kasa w plecy
nikt mnie nie przebije emotka
a tak swoją drogą - może znacie sposoby na bliznę po oparzeniu, w chwili obecnej mam zmieniane opatrunki w szpitalu z azotanu srebra, ale widzę, że rana nie jest za ciekawa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5614945 Napisano: 17.03.2013 20:12:49 w Wkurza mnie...
sylzab2294 napisał(a):

wkurza mnie, że dzieci mają gorączkę już drugi dzień...środki przeciwko gorączce pomagają na chwile, nie wiem co jest grane..niby nic ich nie boli, tylko głowa...ale wrrr ja już padam emotka


u moich była gorączka bez objawów, a potem kaszel i kaszel i kaszel... oby to nie ten sam wirus:( Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5613413 Napisano: 15.03.2013 11:43:56 w Wkurza mnie...
icotynato napisał(a):

ale za to ślizgacze z Łakotek się przydadzą na weekend emotka


trzeba je mieć emotka już dawno tak się na siebie nie wściekałam, pomyliłam paragony przy wysyłaniu do łakotek i ślizgacz mi się wyślizgnął emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5613398 Napisano: 15.03.2013 11:36:55 w Wkurza mnie...
kamea napisał(a):

nawrót zimy,na podkarpaciu jest fatalnie emotka


południowa małopolska też zasypana, a drogowcom już chyba kasy zabrakło, bo od rana ani jednego pługu nie było, główne drogi zawalone, a co dopiero te boczne Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5613282 Napisano: 15.03.2013 10:30:07 w Rossmann
zuzia160 napisał(a):

thimka napisał(a):

Czy ktoś już otrzymał wygrane złote serduszko ?



nikt się jeszcze nie chwalił emotka


cisza, nawet maila o wygranej nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

gracet

#5611044 Napisano: 12.03.2013 17:13:28 w Inne mniejsze markety

gracet

#5611036 Napisano: 12.03.2013 17:07:17 w Inne mniejsze markety
i mnie się przyda:)
wyglada na to, że można po prefiksie wysłać samo dokończenie? Wyświetl w wątku >>
0 0