Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wazucha

wazucha

#7185686 Napisano: 24.06.2024 19:05:32 w Smolar
loteryjny napisał(a):

wazucha napisał(a):

sks900 napisał(a):

wazucha napisał(a):

Ile czasu zajmuje weryfikacja w loterii Dino "Wygrywaj z eksperckim składem!"? Dostałam powiadomienie o wygranej 100zł dwa dni temu i czekam na kolejnego mmaila.

Email o wygranej trzeba przeczytać i formularz wypełnić.

Wypełniłam formularz i dostałam maila, że dane zostały przyjęte i zostaną zweryfikowane przez system, a o pozytywnej weryfikacji poinformują w kolejnym mailu. Stąd moje pytanie ile się czeka na weryfikacjęemotka

Czas weryfikacji to raczej wynik skomplikowanych algorytmów które zna tylko smolar. Ogólnie mam wrażenie, że kiedyś smolar weryfikował i wysyłał nagrody szybciej, teraz trwa to trochę dłużej emotka

dzięki za odpowiedź. Dzisiaj dostałam maila z weryfikacją emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wazucha

#7184883 Napisano: 20.06.2024 20:06:04 w Smolar
sks900 napisał(a):

wazucha napisał(a):

Ile czasu zajmuje weryfikacja w loterii Dino "Wygrywaj z eksperckim składem!"? Dostałam powiadomienie o wygranej 100zł dwa dni temu i czekam na kolejnego mmaila.

Email o wygranej trzeba przeczytać i formularz wypełnić.

Wypełniłam formularz i dostałam maila, że dane zostały przyjęte i zostaną zweryfikowane przez system, a o pozytywnej weryfikacji poinformują w kolejnym mailu. Stąd moje pytanie ile się czeka na weryfikacjęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wazucha

#7184804 Napisano: 20.06.2024 15:53:50 w Smolar
Ile czasu zajmuje weryfikacja w loterii Dino "Wygrywaj z eksperckim składem!"? Dostałam powiadomienie o wygranej 100zł dwa dni temu i czekam na kolejnego maila. Wyświetl w wątku >>
0 0