Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ErniPPL

ErniPPL

#7190868 Napisano: dzisiaj o 07:52:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zrobiłem wszystko co powyżej i nie poszło emotka  napisałem do nich w aplikacji. Nie robią z tym problemu ? Dodadzą kody upoważniające do konkursu ? Wyświetl w wątku >>
0 0

ErniPPL

#7190864 Napisano: dzisiaj o 07:15:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześć wczoraj za pomocą ZAPPKI kupiłem cztery piwka garage potrzebne do konkursu oraz loda twister .. przy każdy zakupie skanowałem kartę z aplikacji a do tej pory nie mam jeszcze kodów w aplikacji żeby móc wziąć udział w konkursach.. czy to normalne ? Że tak długo trzeba czekać za tymi kodami ? Wyświetl w wątku >>
0 0

ErniPPL

#7189783 Napisano: 08.07.2024 18:35:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzisiaj doszedł do mnie kod i pin do r-gol.com z konkursu Tyskie. W regulaminie miał to być voucher na spersonalizowane replikę koszulki reprezentacji Polski euro 2024. Po dodaniu kodu na stronie rgol wyskakuje informacja, że na karcie znajduje się 429 zł emotka  oraz dodatkowo trzeba zapłacić 50 zł za personalizację koszulki emotka  
Kwota jaką trzeba dopłacić do tej koszulki to 90 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ErniPPL

#7187549 Napisano: 01.07.2024 11:55:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
Cześć ! Jestem nowy 
pochwalę się nagroda którą udało mi się zdobyć w zeszłym miesiącu. Forum śledzę od dawna ale teraz postanowiłem założyć tutaj konto 😍

Moją jedną z pierwszych i na pewno najwyższa wygrana jest bon wakacje.pl na kwotę 8000 zł z konkursu Auchan „Jeszcze smaczniej na urodziny”  

Wyświetl w wątku >>