Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika elemelex

elemelex

#7188438 Napisano: dzisiaj o 14:50:38 w WC - rozmowy o wszystkim
Nie upieram się, że musi być osobny, ale mam wrażenie, że wtedy ten wątek byłby tylko o jednym temacie emotka  
W każdym razie ja ewidentnie potrzebuję przerwy od wymyślania odpowiedzi bo są coraz gorsze, tylko że wtedy mi uciekną fajne konkursy!   emotka
Nie wiem jak to robicie, że bierzecie udział w tylu konkursach i to cały czas, bez powiedzmy dwutygodniowych przerw.
Skądś trzeba brać inspirację. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7188425 Napisano: dzisiaj o 14:17:19 w WC - rozmowy o wszystkim
Co wy na to żeby stworzyć wątek o wypaleniu konkursowym/braku weny? Gdzie można się wygadać o tym, że nic nam do głowy nie przychodzi? emotka  Niekonkursowicz nie zrozumie. Wyświetl w wątku >>
1 panasa 0

elemelex

#7188186 Napisano: 02.07.2024 18:37:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stalowiak1979 napisał(a):

Czy w tym konkursie wystarczy zakup jednego serka czy aż 3 serków? 135 g, 150 g i 200 gram?  https://www.e-kon...-skad-sie-biora-laty

"Zadanie konkursowe polegające na zakupie opakowania serka śmietankowego Łaciaty oraz
udzieleniu odpowiedzi na pytanie"
dla mnie to oznacza jeden Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7187844 Napisano: 02.07.2024 07:20:36 w Konkursy to ... ciężka praca!
Nie praca, ale trzeba się nakombinować, bo np. mnie tak z automatu nie inspirują ani chipsy, ani lody ani chemia domowa. Tym bardziej jak pytania są dość podobne. Generalnie dużo zależy od pytania, są takie, że aż chce się odpowiadać, a są takie, że wiem że czeka mnie orka umysłowa by coś wymyśleć. Jeśli czegoś sobie życzę to różnorodnych pytań, które same w sobie są pomysłowe, inne. Wyświetl w wątku >>

elemelex

#7187663 Napisano: 01.07.2024 15:48:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


A nie macie wrażenia ze nikt twgo nie czyta tylko to tak czy siak jest jakaś loteria? Czy ktoś ma czas na czytanie setek jak nie tysięcy zgłoszeń?

Myślę, że czytają. Jak jest kilka osób to jakoś to chyba leci.
Jeszcze jakby mieli taki sam gust jak ja to byłoby idealnie  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7187641 Napisano: 01.07.2024 15:21:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Catcat napisał(a):

elemelex napisał(a):

Wyniki Grycana mi pokazują coś co od dawna wiem, że nie warto pisać prawdy i to jeszcze w sposób nierymowany. Człowiek się łudzi bez sensu emotka  Rymować i wymyślać niestworzone historie trzeba! Chyba, że ktoś ma inne zdanie to niech się podzieli.

A gdzieś można przeczytać wygrane teksty?

Niee, opieram się tylko na tym, że moja prawdziwa historia nie wygrała, widocznie była nieciekawa  dla innych emotka  Zazwyczaj nie biorę udziału w czymś takim "opisz historię z marką x" bo po prostu nic ciekawego mi się z tymi markami nie zdarza ( i myślę, że wielu ludziom się nie zdarza). Tutaj akurat się zdarzyło i nic emotka  No ale trudno, przeżyję. Wyświetl w wątku >>
1 Catcat 0

elemelex

#7187620 Napisano: 01.07.2024 14:04:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
awe napisał(a):

elemelex napisał(a):

Wyniki Grycana mi pokazują coś co od dawna wiem, że nie warto pisać prawdy i to jeszcze w sposób nierymowany. Człowiek się łudzi bez sensu emotka  Rymować i wymyślać niestworzone historie trzeba! Chyba, że ktoś ma inne zdanie to niech się podzieli.

Czy były już @ z grycana?

Nie wiem emotka  W każdym razie mojego imienia na liście nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7187616 Napisano: 01.07.2024 14:01:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wyniki Grycana mi pokazują coś co od dawna wiem, że nie warto pisać prawdy i to jeszcze w sposób nierymowany. Człowiek się łudzi bez sensu emotka  Rymować i wymyślać niestworzone historie trzeba! Chyba, że ktoś ma inne zdanie to niech się podzieli. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7187591 Napisano: 01.07.2024 13:10:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katarzynap napisał(a):

Czy bylu już może wyniki z NUII w Kaufland? Konkurs skończył się 23.06

Raczej nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7187581 Napisano: 01.07.2024 12:44:40 w WC - rozmowy o wszystkim
Mam pytanie, czy wyjazd do Energylandii bez dzieci ma sens? To znaczy czy dorosły tam się będzie dobrze bawić? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7187033 Napisano: 28.06.2024 21:53:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki, przeszła krótsza wersja o 5 znaków. Za późno przeczytałam wasza cenną wskazówkę. O entery musiało chodzić. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7187022 Napisano: 28.06.2024 21:36:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O co chodzi z formularzem Elmex? Mówi mi, że mam jeszcze jeden znak, a jak wysyłam to ilość znaków przekroczona, na każdej przeglądarce. Próby wysyłania zajmują mi więcej czasu niż napisanie odpowiedzi 
Zresztą jak może być przekroczona jak i tak nie da się wpisać więcej niż 200 znaków emotka

Edit: przeszło jak było "zostało ci jeszcze 5 znaków" znowu człowiek zmuszony do skracania odpowiedzi, co zmienia ją przecież emotka  w moim mniemaniu na gorsze Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7186817 Napisano: 28.06.2024 12:18:25 w Wkurza mnie...
Rozumiem twój ból, ale w końcu to kreatywność, umiejętność pisania na tematy  w których się nie ma wiele do powiedzenia xD Sms'owe to moja szczególna bolączka, no ale mam paragon to trzeba coś kanciastego stworzyć emotka Wyświetl w wątku >>
1 escada 0

elemelex

#7186681 Napisano: 28.06.2024 08:36:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ankann napisał(a):

elemelex napisał(a):

To miło, że wreszcie wiele osób będzie nagrodzonych pierwszy raz. Mam nadzieję, że ta agencja pójdzie tą drogą, czyli większą ilością nagród. emotka

Mnie zawsze ciekawi ilość zgłoszeń w kreatywnych. Ciekawe czy było ponad 600 głoszeń. Ja stawiam tak z 1000-2000, ale nie mam zielonego pojęcia.

Mnie też to ciekawi, jak Pani z Rodowitej dzwoniła, pytałam powiedziała że kilka tysięcy

Byłoby +1 gdyby w moim Dino była ta woda xD Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7186672 Napisano: 28.06.2024 06:07:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To miło, że wreszcie wiele osób będzie nagrodzonych pierwszy raz. Mam nadzieję, że ta agencja pójdzie tą drogą, czyli większą ilością nagród. emotka

Mnie zawsze ciekawi ilość zgłoszeń w kreatywnych. Ciekawe czy było ponad 600 głoszeń. Ja stawiam tak z 1000-2000, ale nie mam zielonego pojęcia. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7186191 Napisano: 26.06.2024 14:41:15 w Wkurza mnie...
Kamilloss napisał(a):

Wkurza mnie, że w konkursie FuzeTea z Żabki na rozpisanie planu dnia wycieczki jest tylko 500 znaków, czyli moge jedynie napisać: kali jeść, kali mówić emotka

Ja do tego stopnia nie wierzę, że potrafię to opisać, że w ogóle nie borę udziału;) Nie lubię konkursów gdzie ktoś ocenia jak chcę spędzić wakacje, bo bo niby jakie są tego kryteria? Czy czytający też chce tak samo? Pisane prawdy w moim przypadku nie działa, a ściemniać mi się nie chce i tak wyjdzie żenada emotka Wyświetl w wątku >>
1 Kamilloss 0

elemelex

#7186123 Napisano: 26.06.2024 11:37:26 w Czy informują/ informowali?
Przepuszcza kogoś Amooco do krainy lizaków? Ciekawe czy wpisują te setki laureatów ręcznie emotka  niecierpliwię się w oczekiwaniu na porażkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

elemelex

#7185712 Napisano: 24.06.2024 21:20:29 w Dziś cieszę się z.....
Fajnie jest odkryć, że można napisać odpowiedź nierymowaną emotka  Tak po ludzku. O wiele przyjemniejsze doświadczenie niż maniackie szukanie rymów emotka  Teraz tylko pytanie czy to się spodoba. Jeśli nie to przynajmniej piszący miał radochę emotka
Jak u was z rymami, zawsze je stosujecie? Wyświetl w wątku >>

elemelex

#7185512 Napisano: 24.06.2024 09:23:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wszyscy gotowi na wysyp lizaków? emotka Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

elemelex

#7185466 Napisano: 23.06.2024 21:55:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pepa napisał(a):

elemelex napisał(a):

Taki przykładowy jeden wers:
(Kult
Do Ani)

"Czekam trzeci dzień"

No nie ma żadnego sensu konkurs na wers emotka

Ma to sens, bo gdy ktoś dziś wysłał to właśnie ma czekać wg regulaminu 3 dni do 26emotka

Warto by było napisać wers o czekaniu na wyniki Prymatu emotka  i filozoficznie się zastanowić w tym wersie czy już były czy nie. Wyświetl w wątku >>