Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Pepa

Pepa

#7193594 Napisano: 22.07.2024 22:16:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Sonia1988 napisał(a):

Ktoś ma problem z formularzem z favity? Wpisuje wszystko i kod weryfikacyjny jest nieprawidłowy

Tak problematyczny ten formularz, udało mi się za 6 razem, aż w końcu zostało wysłane. Wyświetl w wątku >>
1 Sonia1988 0

Pepa

#7193496 Napisano: 22.07.2024 16:57:58 w moje dzisiejsze wygrane :)

Pepa

#7193247 Napisano: 21.07.2024 20:13:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Przepadł mi bon do Dino na 100zł. z loterii Coca cola.
Formularz był do wypełnienia do wczoraj,
wróciłam dziś wieczorem i ,,po ptokach". Dziś już nie działaemotka
Nie sprawdzałam skrzynki emotka emotka

U mnie jeszcze gorzej , wygrałam w Capri Sun Dino 200 zł wpisałam zły numer paragonu więc przepadnie a na dokładkę delikatesy centrum Nuii wygrałam 2x 200 na siebie i męża i nie wiem który paragon był na kogo emotka pisałam do agencji , że jesteśmy małżeństwem więc odeśle paragony i formularz jednym listem , niestety jest to niezgodne z regulaminem , więc poprosiłam o mój numer paragonu też jest to niezgodne z regulaminem emotka  Wyślę jutro pocztą na chybił trafił ale znając moje szczęście pomylę paragony i 400 zł pójdzie w siną dal  emotka

To może lepiej wyślij oba paragony z jednym formularzem. Będziesz miała chociaż gwarantowane 200zl. Ja zawsze robię screena, jak wrzucam zgłoszenie na konkurs obsługiwany przez kropkę bordo, bo z nimi zawsze takie cyrki.

Może podaliby ostatnią cyfrę nr paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pepa

#7193145 Napisano: 21.07.2024 10:38:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nic nie idzie wygrać, więc przynajmniej 100 z Monster emotka Wyświetl w wątku >>

Pepa

Pepa

#7187736 Napisano: 01.07.2024 19:08:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elemelex napisał(a):

Wyniki Grycana mi pokazują coś co od dawna wiem, że nie warto pisać prawdy i to jeszcze w sposób nierymowany. Człowiek się łudzi bez sensu emotka  Rymować i wymyślać niestworzone historie trzeba! Chyba, że ktoś ma inne zdanie to niech się podzieli.

elemelex napisał(a):

Catcat napisał(a):

elemelex napisał(a):

Wyniki Grycana mi pokazują coś co od dawna wiem, że nie warto pisać prawdy i to jeszcze w sposób nierymowany. Człowiek się łudzi bez sensu emotka  Rymować i wymyślać niestworzone historie trzeba! Chyba, że ktoś ma inne zdanie to niech się podzieli.

A gdzieś można przeczytać wygrane teksty?

Niee, opieram się tylko na tym, że moja prawdziwa historia nie wygrała, widocznie była nieciekawa  dla innych emotka  Zazwyczaj nie biorę udziału w czymś takim "opisz historię z marką x" bo po prostu nic ciekawego mi się z tymi markami nie zdarza ( i myślę, że wielu ludziom się nie zdarza). Tutaj akurat się zdarzyło i nic emotka  No ale trudno, przeżyję.

Ja akurat troszkę przyfantazjowałam w Grycanie, że tak to ujmę, no ale nic nie wygrałam... taka fantazja, mająca podstawę do urzeczywistnienia czyli w sumie fantazja oparta na faktach... Jeśli chodzi o rymy to raczej zależy od pytania, czasem samo naturalnie coś się zrymuje, gdy odpowiedź ma być krótka, natomiast szukanie ich jest dość męczące. Właśnie jak już zostało zaznaczone ważny jest pewnie pomysł, sposób opowiadania, nawet zwykłe codzienne zdarzenia można opisać ciekawie, z tym że z nagrodami bywa różnie. Na pewno w wielu przypadkach wygrywają dobre odpowiedzi, ale... widziałam na facebooku pewien konkurs, w którym wygrały delikatnie ujmując nieco dziwne odpowiedzi, także wszystko jest możliweemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pepa

Pepa

#7185635 Napisano: 24.06.2024 16:32:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

Emememe napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

Jak myślicie czy w konkursie Grycan sorbety również są produktami promocyjnymi? Organizator nie odpowiada. Mowa jest o lodach familijnych, ale na stronie nie znalazłam nawet info, które to właściwie. https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-zasmakuj-niezapomnianych-chwil-carrefour

Są podane pojemności lodów familijnych i tym bym się sugerowała przy wyborze. Jeśli sorbet ma np 480ml to jest lodem familijnym.

Z tym, że wszędzie jest napisane, że chodzi o lody, nawet zdjęcia to sugerują. A i opis na paragonie jest inny, bo sorbet ma opis sorbet Grycan, a lody - lody Grycan. Sama kupiłam nieopatrznie sorbet i mam taki paragon, ale nie wiem czy go użyć.

Sorbet to też lód, jeśli wpisze się lody familijne Grycan  w wyszukiwarkę wyskakują na różnych stronach sorbety jako lody familijne i raczej jest to związane z pojemnością Na stronie Carrefour określenie lody familijne pojawia się akurat tylko przy tych ponad 1000 ml, ale właśnie opakowania 480 ml, 500  też są familijne. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pepa

#7185464 Napisano: 23.06.2024 21:52:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elemelex napisał(a):

Taki przykładowy jeden wers:
(Kult
Do Ani)

"Czekam trzeci dzień"

No nie ma żadnego sensu konkurs na wers emotka

Ma to sens, bo gdy ktoś dziś wysłał to właśnie ma czekać wg regulaminu 3 dni do 26emotka Wyświetl w wątku >>
1 elemelex 0

Pepa

#7185316 Napisano: 23.06.2024 00:07:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olywka napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Czy w konkursie Adidas Biedronka dostaliście zwrotkę?
"W odpowiedzi na przesłane Zgłoszenie Uczestnik może otrzymać automatycznie wygenerowaną przez system Organizatora wiadomość e-mail z informacją, że jego zgłoszenie zostało przyjęte. Otrzymanie takiej wiadomości oznacza, że Organizator
otrzymał Zgłoszenie"

Wysłałam chwilkę temu, zwrotki nie dostałam.

Przyjdzie bo to chyba nie tak z automatu, u mnie przysłali po ponad 3 h. Wyświetl w wątku >>
1 olywka 0

Pepa

#7184764 Napisano: 20.06.2024 14:38:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Czy możecie odebrać kupon do Decatholn od EverydayMe z linka w mailu? u mnie wogóle nic sie nie otwiera ;/

Na telefonie tak, pojawiła się najpierw biała strona, odświeżyłam i wtedy  wyskoczył komunikat pobierz, na laptopie nie mogłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pepa

#7184747 Napisano: 20.06.2024 14:05:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia0303 napisał(a):

Pepa napisał(a):

Możecie normalnie pobrać ten voucher do Decathlonu? Mam informację, że nie można bezpiecznie pobrać.

na komputerze też mi taka informacja się pokazała. pobrałam na telefon i bez problemu. jest kod plus pin.

Dzięki, udało się. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pepa

#7184738 Napisano: 20.06.2024 13:54:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Możecie normalnie pobrać ten voucher do Decathlonu? Mam informację, że nie można bezpiecznie pobrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pepa

#7184733 Napisano: 20.06.2024 13:44:04 w moje dzisiejsze wygrane :)

Pepa

#7184493 Napisano: 19.06.2024 15:59:08 w Avanti
elemelex napisał(a):

Trudno jest ciągle pisać oryginalne, ciekawe odpowiedzi, to normalne, nie jesteśmy maszynami. A nawet jeśli wszystkie są dobre, to może nasz styl już się znudził co też jest naturalne. Na takie kryzysy polecam po prostu przerwę i korzystanie z życia emotka
Bardzo fajny  nowy konkurs ma Avanti, wiadomości głosowe. Trochę się wstydzę i nie wiem czy zagram, ale pomysł świetny emotka

Szkoda, że chcą nagranieemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Pepa

#7184480 Napisano: 19.06.2024 15:30:04 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

Nałęczowianka C4 informuje dziś za 2 etap?

Widzę w MDW, że za 9 czerwca. Wyświetl w wątku >>
0 0

Pepa

Pepa

#7183997 Napisano: 17.06.2024 21:15:45 w Żabka
Nelusia102 napisał(a):

lucya napisał(a):

malgosia74 napisał(a):


Szukam uczonego który mi przetłumaczy z polskiego na nasze   emotka A kod jak nie działał tak nie działa emotka

Piękne emotka
Żabka Polska ogród zoologiczny emotka

Tego raczej człowiek NIE PISAŁ  - naprawdę przeczytałam TO CUDO trzy razy i zastanawiam się dalej ..... co autor miał na myśli ???

Mega odpowiedź, najważniejsze, że życzą miłego dniaemotka Wyświetl w wątku >>

Pepa

#7183891 Napisano: 17.06.2024 16:03:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
Lays netto avanti 200 zl za pierwszy dzien emotka Wyświetl w wątku >>

Pepa

#7183635 Napisano: 16.06.2024 18:02:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

Macie zwrotki z Nałęczowianki?

Już się zorientowałam, że nie przejdzie więcej niż 5 sms tylko nie po 160 znaków, 1 sms u nich to mniej niż 160 znaków (bez polskich znaków) ma ok. ponad 60, jeśli nie przekroczysz 5 sms to przyjdzie potwierdzenie. Wczoraj przyszło po 30 minutach. Wyświetl w wątku >>
0 0