Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Adra

Adra

#7187976 Napisano: 02.07.2024 11:24:18 w Smolar
atyde25 napisał(a):

Oficjalnie ogłaszam,że nie chcę leżaka i nie odsyłam danych.Tak wiem w grupie nagród były leżaki i miałaś farta czy tam coś,że wygrałaś.Dobra tu cenzura bo się zagotowałam.

Wyświetl w wątku >>
0 0

Adra

#7185232 Napisano: 22.06.2024 12:50:36 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
magalan83 napisał(a):

Czy znajdę konkurs, w którym trzeba kupić tabletki do zmywarki?

podpaski?

Produkty kobiece https://www.e-kon...s-letnie-kibicowanie

Tabletki były do wczoraj w Dino, a aktualnych nie kojarzę Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

Adra

#7182244 Napisano: 11.06.2024 15:57:57 w Informują
Informują z Konkurs "Powiedz tak na smak!" Intermarche

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Bon 100 pln Wyświetl w wątku >>
0 0

Adra

#7180434 Napisano: 05.06.2024 06:33:38 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
parad0x napisał(a):

Psia karma, olej napędowy, płyn do płukania jamy ustnej?

Karma https://www.e-kon...nda-dla-psa-i-kota 
Olej napędowy https://www.e-kon...oze-marzen-z-shell 
Płynów aktualnie nie kojarzę Wyświetl w wątku >>
1 parad0x 0

Adra

#7177903 Napisano: 24.05.2024 05:24:27 w Fortis
Witajcie współmiłośnicy  konkursów, 

Otwieram wątek o firmie Fortis, analogicznie do osobnych wątków dla innych dużych agencji. 
Szukałem czy jest już taki temat na forum, ale szukajka tutaj jest jaka jest. 

W każdym razie, czy Wy też macie wrażenie, że nagrody w konkursach od Fortisa są nędzne? Chodzi mi zwłaszcza o nagrody niższego stopnia. 

Weźmy dla przykładu 
https://www.e-kon...konkurs/loteria-w-bp

5000 rabat na puszki Coca cola zero😂 Gdzie kupując na stacji dajemy cenę ok. 2x wyższą niż w "normalnym" sklepie. 

Oprócz nędznych nagród, też często odnoszę wrażenie, że podejrzanie mało nagród jest wygrywanych w konkursach od Fortisa. Oczywistym jest, że nie tylko ludzie z forum biorą udział, ale np. konkurs ostatni Monster w Żabce i żadnego info od nikogo by nawet wygrali ten zestaw puszek? 

Jeśli jest już gdzieś wątek osobny o Fortisie  to mnie proszę pokierujcie i tam wkleję tę wypowiedź. Wyświetl w wątku >>

Adra

#7176603 Napisano: 19.05.2024 11:57:42 w Żabka
cb656 napisał(a):

Adra napisał(a):

Ja mam pytanko odnośnie tego konkursu Kaktusa i tych "Good Vibes" . Te Good Vibes to po prostu przetłumaczyli dobre wibracje na angielski czy to jest nazwa jakiejś firmy z którą Żabka współpracuje teraz? Nie lubię takich niejasnych konkursów

To firma PR, która robi między innymi nadruki na ciuchach. To nie Żabka z nimi współpracuje, tylko Kaktus. emotka

Zadbaj o oprawę graficzną swojej firmy. W Good Vibes zajmujemy się projektowaniem graficznym, tworzymy identyfikacje wizualne, projekty stron internetowych, linie kreatywne, key visual oraz grafiki internetowe.

https://gvpr.pl/

Dzięki bardzo za odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

Adra

#7176548 Napisano: 18.05.2024 18:36:24 w Żabka
Ja mam pytanko odnośnie tego konkursu Kaktusa i tych "Good Vibes" . Te Good Vibes to po prostu przetłumaczyli dobre wibracje na angielski czy to jest nazwa jakiejś firmy z którą Żabka współpracuje teraz? Nie lubię takich niejasnych konkursów Wyświetl w wątku >>
0 0

Adra

#7174992 Napisano: 12.05.2024 21:55:09 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
martucha-jk napisał(a):

Proszek/kapsułki do prania?

P&G w Żabce, może dostaniesz kapsułki Ariel, ale cenowo pewnie będzie drogo Wyświetl w wątku >>
0 0

Adra

#7174082 Napisano: 08.05.2024 06:27:11 w Opisy z paragonów
Adra napisał(a):

muzasa88 napisał(a):

Hej! Odnośnie pralin Lindt Lindor 
Jak tam opisy na paragonach wyglądają? Gdzie najlepiej?

Nie wiem czy w każdym Intermarche jest tak samo, ale ja tam kupiłem i mam ładnie napisane Praliny Lindor

A i jest kod EAN więc już w ogóle na wypasie Wyświetl w wątku >>
1 muzasa88 0

Adra

#7174081 Napisano: 08.05.2024 06:26:06 w Opisy z paragonów
muzasa88 napisał(a):

Hej! Odnośnie pralin Lindt Lindor 
Jak tam opisy na paragonach wyglądają? Gdzie najlepiej?

Nie wiem czy w każdym Intermarche jest tak samo, ale ja tam kupiłem i mam ładnie napisane Praliny Lindor Wyświetl w wątku >>
0 0

Adra

#7152489 Napisano: 11.01.2024 12:46:54 w Smolar
olunka napisał(a):

a czy zabawkowa loteria podpieta?

Na stronie z wynikami jest taka pozycja (ostatnia, czyli najnowsza). Ale nie brałem udziału, więc nie powiem czy przepuszcza Wyświetl w wątku >>
0 0

Adra

#7152428 Napisano: 11.01.2024 05:41:33 w Avanti
FBmarzena5 napisał(a):

Czy informację o wygraniu auta w Pepsi i Lay's Intermarche też wysyłają mailowo?

Na to by wychodziło z regulaminu. 

(...) 
20. O przyznaniu nagrody i jej rodzaju laureat zostanie powiadomiony poprzez wysłanie przez Organizatora, na adres e-mail podany w trakcie rejestracji, wiadomości e-mail w ciągu 5 dni roboczych od momentu przyznania nagrody, czyli nie później niż do dnia 23.01.2024 roku.
21. Laureat nagrody głównej oraz laureat rezerwowy nagrody głównej w ciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania wiadomości  e-mail z informacją o wygranej (..) Wyświetl w wątku >>
0 0

Adra

#7152164 Napisano: 09.01.2024 20:18:57 w Informują
Informują z Konkurs "Wznieś toast z Martini" Żabka, 18+

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Srebrna zawieszka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

Adra

#7152087 Napisano: 09.01.2024 15:21:43 w Smolar
adamo86 napisał(a):

Adra napisał(a):

Czy przepuszcza Was dalej w lauretach "Wygrywaj z Hortex"?
W stronie z wynikami przepuszcza mnie ok i mam info o nagrodzie, natomiast w laureatach mam info "Przykro nam, nie mamy takich danych w bazie laureatów.".

Nie znam się, ale jeśli główna, to może trzeba przesłać oświadczenie pocztą?

Dzięki wielkie, faktycznie oświadczenie dla nagrody I-go stopnia wysyła się pocztą i wzór jest na innej stronie niż "Laureaci smolar".

Merci Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

Adra

#7152083 Napisano: 09.01.2024 15:15:54 w Smolar
Czy przepuszcza Was dalej w lauretach "Wygrywaj z Hortex"?
W stronie z wynikami przepuszcza mnie ok i mam info o nagrodzie, natomiast w laureatach mam info "Przykro nam, nie mamy takich danych w bazie laureatów.". Wyświetl w wątku >>
0 0

Adra

#7151422 Napisano: 05.01.2024 14:54:58 w Informują
Informują z Loteria "Tymbark - Daj coś od siebie w Carrefour"

Rodzaj powiadomienia: SMS
Dodatkowe informacje:
Bon 200 pln carrefour, za przedostatni etap Wyświetl w wątku >>

Adra

#7149921 Napisano: 28.12.2023 19:06:15 w Żabka
zordlord napisał(a):

zapytam tak z ciekawości czy warto brać udział w capitan jack w grze, ogólnie słaby jestem w te gierki i wiem, że trzeba trafić w odpowiedni czas, ile tak robicie punktów emotka ?

Ja osobiście jak widzę konkursy z grami to sobie odpuszczam. Zawsze tam przekręty lecą, moim zdaniem. Czasy niemożliwe do osiągnięcia to tam standard. A potem afery, że jakiś czas usunęli a innego nie. 

Ale powodzenia w każdym razie Wyświetl w wątku >>
1 zordlord 0

Adra

#7149181 Napisano: 22.12.2023 11:15:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PanPrezes napisał(a):

Zachowaliście paragony z konkursu Crunchips w DeliCen? Bo ja myślałem, że wystarczy sama Delikarta? Myślicie, że bez paragonu da radę odebrać nagrodę?

Ja zachowalwm, a ogólnie pierwsze co po przyjściu do domu to robię zdjęcie. Polecam - zawsze mi łatwiej znaleźć zdjęcie niż sam paragon. Ale na Twoim miejscu bym próbował do nich napisać i wyjaśnić sytuację Wyświetl w wątku >>
0 0

Adra

#7149150 Napisano: 22.12.2023 09:02:28 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

Adra napisał(a):

notta napisał(a):

a Konkurs "Który smak YumYum najbardziej Ci smakuje i dlaczego?" Żabka? do dzisiaj miały być maile?

W regulaminie faktycznie jest mowa o 21 grudnia, ale na stronie konkursowej jest z kolei zapis "Wyniki konkursu ogłosimy w styczniu 2024 roku" i myślę, że to jest bardziej realne. Z innej beczki tam było jakieś potwierdzenie (np. na maila) o udziale w konkursie ? Bo cały czas się zastanawiam czy moje zgłoszenie zostało wysłane prawidłowo.

Wyniki konkursu w styczniu dotyczą opublikowania wyników na stronie konkursowej. W ich poprzednim konkursie było to samo. Był podany dokładny termin listopadowy, kiedy będą informować laureatów. I hasło, że wyniki będą opublikowane w grudniu. 
I tak było.
Tylko teraz dali sobie bardzo mało czasu na wybór, ich błąd.

Może tak być, że dotyczy to samej publikacji wyników na stronie, nie wiem co autor miał na myśli. W każdym razie liczę na to, że jeszcze nie zakończyli, bo wtedy jeszcze jest jakaś szansa na wygraną 😉 A jeśli poinformowali już to jak to mówią "po ptokach" Wyświetl w wątku >>
0 0

Adra

#7149124 Napisano: 22.12.2023 07:03:12 w Czy informują/ informowali?
notta napisał(a):

a Konkurs "Który smak YumYum najbardziej Ci smakuje i dlaczego?" Żabka? do dzisiaj miały być maile?

W regulaminie faktycznie jest mowa o 21 grudnia, ale na stronie konkursowej jest z kolei zapis "Wyniki konkursu ogłosimy w styczniu 2024 roku" i myślę, że to jest bardziej realne. Z innej beczki tam było jakieś potwierdzenie (np. na maila) o udziale w konkursie ? Bo cały czas się zastanawiam czy moje zgłoszenie zostało wysłane prawidłowo. Wyświetl w wątku >>
0 0