Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ZycieToKonkurs

ZycieToKonkurs

#7192108 Napisano: dzisiaj o 10:44:05 w Czy informują/ informowali?
dante84 napisał(a):

dante84 napisał(a):

dante84 napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

medziks1 napisał(a):

Czy 105-ka Fortis informował?

Nie, na maila Też nie odpisują w sprawie konkursu.. 
czekam na info czy ktoś do nich zadzwonił. Ja mam tylko jeden numer i nie chce z tego z którego się zgłaszałam - wiadomo emotka

Też do nich pisałem 2 dni temu i milczą uparcie. Może zadzwonię ze służbowego i zobaczymy co powiedzą. Dam znać.

Pan ma do mnie oddzwonić w przeciągu godziny, bo akurat osoba odpowiedzialna za ten konkurs jest na spotkaniu i nie może uzyskać informacji...
zatem czekamy

Na razie brak odzewu z informacją czy już wybrali zwycięzców...

I co dalej nic? Przecież to już szczyt skur..... z ich strony 😡 Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7189653 Napisano: 08.07.2024 11:02:15 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Chętnie wymienię voucher na wakacje.pl o wartości 300 zł na voucher na booking lub esky o tej samej wartości.Ewentualnie odrobinę tańszy lub droższy z wyrównaniem różnicy w gotówce. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7189638 Napisano: 08.07.2024 10:05:36 w Żabka
halliday napisał(a):

ZycieToKonkurs napisał(a):

Kupiłem wczoraj tyskie (bilety na mecz), ale nie widzę w ogóle wyzwania w aplikacji. Ktoś wie co może być przyczyną?

jak nie masz wyzwania, to pewnie nie masz ustawione ze jesteś osobą pełnoletnią, więc w ustawieniach musisz podać datę urodzenia, oraz wyrazić zgodę na oferty alkoholowe.

Faktycznie, nie widzę żadnej oferty alkoholowej, więc pewnie mam to zablokowane. Ale po 1 w moim profilu mam podaną datę urodzenia i zweryfikowany mail, a po drugie jak w ustawieniach wchodzę w zgody, to mam tylko zgody marketingowe. W ogóle nie widzę opcji udzielenia zgody na oferty alkoholowe. 

Ktoś wie co może być przyczyną i jak to zmienić? Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7189420 Napisano: 06.07.2024 15:00:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie też 100 do biedry z mistrzowskiego rozdania 👌 Wyświetl w wątku >>

ZycieToKonkurs

#7189418 Napisano: 06.07.2024 14:54:46 w Fortis
Ja też wygrałem bilet na Euro, ale w innym konkursie. Też dostałem maila z informacją o potrzebie założenia aplikacji. Mam maila na o2.pl i takiego podałem do nagrody, rejestrując aplikacje uefa podałem maila tlen.pl (są wymienne i mail dojdzie bez względu którą końcówkę podasz) i bilet na aplikacji się nie pojawił. Usunąłem ją i zarejestrowałem drugi raz na dobrą końcówkę i bilet był. 

Na tej podstawie podejrzewam, że nawet jakiś detal typu mała/duża litera mógł decydować o tym, że nie miałeś biletu na aplikacji, bo z tego co się dowiedziałem przy wyjaśnianiu mojej sprawy - nie da się dostać maila bez biletu. Jeśli mail doszedł to bilet został wysłany i problem jest po stronie osoby zakładającej aplikacje. Wyświetl w wątku >>

ZycieToKonkurs

#7189349 Napisano: 06.07.2024 07:37:10 w Żabka
Kupiłem wczoraj tyskie (bilety na mecz), ale nie widzę w ogóle wyzwania w aplikacji. Ktoś wie co może być przyczyną? Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7173282 Napisano: 02.05.2024 22:13:28 w Czy informują/ informowali?
atlantydek napisał(a):

Czy były maile z Lidl Kids? Info o bonie 5zł pocieszenia w aplikacji wskazuje na rozwiązanie

Ja w aplikacji Lidla miałem powiadomienie, że "konkurs rozstrzygnięty i niestety nie zostałem wybrany", więc konkurs na 100% zakończony, kwestia jedynie czy poszły już maile... Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7169845 Napisano: 15.04.2024 13:00:40 w WC - rozmowy o wszystkim
Nie wiem czy ten temat był na forum poruszany, bo jestem stosunkowo nowy. Szukałem w lupce i z ostatnich 2-3 lat zbytnio takiego tematu nie znalazłem.

Chodzi mi o to, czy brał ktoś z Was udział w teleturniejach? Ja próbuje wysyłać zgłoszenia do koła fortuny, poszło już tego bardzo dużo i nawet na pierwszy casting nie zostałem zaproszony. A próbowałem już wysyłać zarówno "zwykły" formularz zgłoszeniowy jak i pisać konkursowe rymowanki ze zgłoszeniem 🤣 czy jest tu ktoś kto brał udział i podpowie jak zwiększyć swoje szanse na dostanie się? Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7169015 Napisano: 10.04.2024 20:08:48 w Czy informują/ informowali?
Listerine biedronka nikt nic? Cisza? 
Bo do dzisiaj miały być 🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7168613 Napisano: 08.04.2024 18:54:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
W końcu coś ruszyło w kwietniu 😁

Ekspres do kawy, na który polowałem od roku 🥳 Wyświetl w wątku >>

ZycieToKonkurs

#7168346 Napisano: 06.04.2024 15:56:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

dostał ktoś maila z Lancome?

Śmierdzi mi ten konkurs. 21 nagród, nikt z forum, nikt z komentarzy na face, do tego w tych komentarzach organizator pisał najpierw coś o pojawieniu się wyników, a teraz coś ich nie widać pomimo tego, że niby już maila wysłane 🤷‍♂️ Wyświetl w wątku >>
1 Pepa 0

ZycieToKonkurs

#7168152 Napisano: 05.04.2024 12:05:42 w Kupię...
Kupię 2 bilety na Euro na mecz z Holandią w rozsądnej cenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7168140 Napisano: 05.04.2024 11:39:23 w Czy informują/ informowali?
jakaja napisał(a):

jakaja napisał(a):

Czy informowali z konkursu Masterchef Nastolatki?

Coś wiadomo?

Czy informowali z konkursu Lancome?

Z lancome chyba cisza, bo nadal nie mam info o wygranej 🤣 ale wg regulaminu mają czas do niedzieli jeśli mam dobrze zapisane emotka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

ZycieToKonkurs

#7167806 Napisano: 03.04.2024 14:41:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
https://www.e-kon.../konkurs-kibica-2024

Kupiłem produkty konkursowe i mój nr paragonu wygląda wg tego wzoru:
xxxxxx/xxxx

Wiecie czy w zgłoszeniu mam wpisać pierwsze 6 cyfr, ostanie 4 cyfry, czy wszystkie 10 łącznie z ukośnikiem? Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7167225 Napisano: 29.03.2024 15:31:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Są jakieś konkursy promocyjne, z wymogiem kupna melisy?

Przydałaby się na uspokojenie, bo właśnie dobiłem do 25 paragonów w Rexonie i dalej nic.... Próbowałem już każdą godzinę w ciągu doby, nastawiałem już nawet budzik na 2, 3, 4 i 5 w nocy, żeby wbić się w te je*aną bramkę czasową i mam dosyć, chyba się poddam... Wyświetl w wątku >>

ZycieToKonkurs

#7167073 Napisano: 28.03.2024 17:29:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emi napisał(a):

Co u Was najtaniej wychodzi na loterię Rexona ?

Chyba mydło w kostce (4 zł) + axe męski (14 zł) 

Ale tracę cierpliwość oraz miejsce w łazience, bo na półce już po 16 sztuk tego g*wna i po 16 zarejestrowanych paragonach dalej nic 🤣 Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7166925 Napisano: 28.03.2024 09:43:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosienia8501 napisał(a):

Dzień dobry. Jesli ktoś może się wypowiedzieć w temacie na podstawie własnych doświadczeń to z góry dziękuję. Czy myślicie, że granie w lotariach ma większe powodzenie niż granie w konkursach gdzie trzeba ułożyć jakiś tekst/hasło?
I czy w loteriach jest sens grać na jedno/dwa zgłoszenie. Grałam parę razy w loterie i nic nie trafiłam. Jak Wy gracie i jakie konkursy lubicie kreatywne czy udział w loterii gdzie nie trzeba myśleć ale za to pewnie jest większa konkurencja? Mam odczucie ze loterie to chyba są dla kogoś kto kupuje w ilościach hurtowych, a przecież i tak nie ma pewności ze go wylosują. Jakie są Wasze przemyślenia? Pozdrawiam i życzę miłego dnia

W konkursach na kreatywność gram od 2.5 roku. Przez ten czas wygrałem nagród za ponad 112 tysięcy. Oprócz samochodu w zasadzie nie ma nagrody, którą bym chciał, a nie udało się wygrać. Natomiast loterie...? Przez ten sam okres nie wygrałem ani jednej. Dodam, że w zasadzie nigdy nie zgłaszałem też więcej niż 1 czy góra 2 paragonów. Wyjątek jest teraz w konkursie rexony z biletami na EURO, bo niewyobrażalnie mi na nich zależy. W 2 dni wysłałem 13 paragonów i nic. A jak czytam co chwilę (już chyba 6 wygranych naliczyłem) w temacie MDW, że ludzie wygrywają po PIERWSZYM paragonie to już sam nie wiem.... Chyba trzeba po prostu mieć farta 🤷‍♂️ Wyświetl w wątku >>

ZycieToKonkurs

#7166589 Napisano: 26.03.2024 13:21:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Raz w życiu tylko, ale drobnicę, a nie cenna nagrodę. Dwa bilety na mecz Polski jakiś rok temu. Wartość ok 350 zł. Wygrałem w Albedo marketing i było 48h na wypełnienie laureata konkursu, a ja pomimo przeczytania maila obudziłem się chyba po 4 dniach i mimo próśb nic nie dało się już zrobić. Wyświetl w wątku >>
0 0

ZycieToKonkurs

#7166436 Napisano: 25.03.2024 15:32:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
cenzura 🤣

Wakacje.pl wysłało mi bon na 300 zł w ramach "rekompensaty" na priv 🤣

Ktoś jeszcze dostał? Bo jestem ciekawy czy wszyscy, którzy dodali zgłoszenie po czasie, czy tylko Ci co mieli największe pretensje 🤣 Wyświetl w wątku >>

ZycieToKonkurs

#7166370 Napisano: 25.03.2024 12:40:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oho, są wyniki wakacje.pl

Poświęciłem chwilę czasu i sprawdziłem i nie nagrodzili ani jednej osoby, która dała zgłoszenie "po czasie".

No i Creme de la Creme - zablokowali komentowanie posta z wynikami 🤣🤣 Wyświetl w wątku >>
0 0