Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika samdej

samdej

#7164492 Napisano: 14.03.2024 19:46:56 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

baxter napisał(a):

Jak mnie wkurzają obecne paragony z biedronki emotka  1 czy 2 produkty na paragonie a długi taki, że trudno go zmieścić na skanerze czy w kadrze aparatu by był dobrze widoczny. A ile to w skali kraju marnuje się  papieruemotka

Tak sobie o tym ostatnio myślałam, że Lidl w tej całej wojnie mógłby to wykorzystać i na swoich normalnych paragonach napisać: "My nie marnujemy papieru. Zależy nam na ludziach i na środowisku". Czy coś w ten deseń emotka

Albo "Gratulujemy, szybko Ci poszło z zakupami. Niestety u konkurencji klienci wciąż czekają na wydruk całego paragonu"  emotka Wyświetl w wątku >>

samdej

#7164486 Napisano: 14.03.2024 19:22:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

samdej napisał(a):


W innym temacie, Amooco dodało zakładki do formularzy ze Stokrotki Indykpol i z Lidla Lubella - czy podpięte nie wiem.

Z Lubellą mają termin do jutra, więc już czas najwyższy na zakładkę emotka  (czekam na spektakularną porażkę, bo znając moje relacje z Amooco, to nic nie wygram)

Chyba wiele jest tutaj osób, którym z Amooco nie po drodze i które ostatnią nadzieję na poprawienie relacji z nimi pokłada w tym konku z Lidla na 560 nagród twierdząc jak nie teraz to kiedyemotka Wyświetl w wątku >>

samdej

#7164479 Napisano: 14.03.2024 19:01:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sania30 napisał(a):

sania30 napisał(a):

Moja paczka została dzisiaj wysłana. Jeszcze wczoraj łudziłam się, że coś się zmini ale raczej nie ma na co liczyc

Przepraszam za powtórzenia, mam chyba problem z internetem i powiela mi wiadomości

Zdarza się najlepszym emotka  Ale wtedy można zawsze usunąć duble zanim się ktoś zorientuje emotka

W innym temacie, Amooco dodało zakładki do formularzy ze Stokrotki Indykpol i z Lidla Lubella - czy podpięte nie wiem. Wyświetl w wątku >>

samdej

#7164245 Napisano: 13.03.2024 16:40:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do brzegu... emotka

Działamy czy odpuszczamy bo "coś się dzieje"? Ja bym nie odpuszczał.

Jeżeli działamy to czy każdy na swoją rękę czy tak jak była propozycja, za zgodą pionas zdolnabestia ziolko tworzymy tymczasowy wątek(jak da radę to przypięty) i tam wrzucamy tekst ze zmianą konkursowicza na konsumenta i kto za "podpisuje się" łapką i np. w poniedziałek ślemy maila  do Eveline tekst + screen a Smolarowi do wiadomości. Wyświetl w wątku >>

samdej

#7164225 Napisano: 13.03.2024 15:38:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Stegosaurus napisał(a):

Dodałabym też możliwość poinformowania rzecznika praw konsumentów. Czy jako, że jest to wygrana to nie możemy oczekiwać pełnowartościowego produktu? Ma zasadzie "darowanemu".... Chętnie bym się tego dowiedziała od kogoś kompetentnego.

A słowo "konkursowicz" działa jak płachta na byka. Wszak to Roszczeniowa grupa nierobów 😎

Z tym konkursowiczem to chyba racja jednak, lepiej może zmienić emotka

Z rzecznikiem? Jak uważacie, ale wydaje mi się, że rozzłoszczony ludemotka  ma większą siłę rażenia niż straszenie jakimiś tam urzędami. Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7164216 Napisano: 13.03.2024 14:58:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jako, że była chwila wolnego to w nawiązaniu do poprzedniego wpisu taka propozycja na reakcję na poczynania Eveline, jak coś to zrzekam się praw autorskich emotka : Jako społeczność konkursowa i z uwagi na wiele płynących sygnałów ze strony osób, które brały udział w loterii „Walentynkowa miłość jest wszędzie” chcemy przedstawić nasze stanowisko i wyrazić dezaprobatę na takie działania i lekceważące nas podejście. A wszystko to na skutek uczucia dużego niesmaku wywołanego przekazywanymi informacjami o nagrodach jakie docierają do zwycięzców w postaci zestawów kosmetyków Eveline. Ktokolwiek brał udział w loterii liczył się z tym, że ewentualna wygrana zestawu kosmetyków może nie być dopasowana do potrzeb i upodobań zwycięzcy, ale raczej nikt nie przypuszczał, że otrzymane produkty nie będą nadawać się nawet na ich sprezentowanie tak aby nie towarzyszyło temu uczucie zażenowania osobie obdarowującej. Cała ta loteria, mamy nieodparte wrażenie miała na celu upiec trzy pieczenie na jednym ogniu tj. zwiększyć sprzedaż, wyczyścić magazyny z zalegających niesprzedających się lub w ten czy inny sposób wybrakowanych kosmetyków wyłączonych ze sprzedaży oraz osiągnąć pozytywny efekt wizerunkowy. Pierwszy i trzeci cel są jak najbardziej zrozumiałe przy tego typu akcjach, drugi – nieakceptowalny. I właśnie tym czyszczeniem magazynów z kosmetyków - ujmując to wprost - przeznaczonych już lub niebawem do utylizacji potraktowaliście Państwo nas konkursowiczów jako punkt utylizacji odpadów na co nie ma naszej zgody stąd nasza reakcja. Mieliśmy zamiar tu Państwu przytoczyć opisy zwycięzców jakimi „nagrodami” zostali obdarowani, ale to chyba nie ma większego sensu(z resztą opisy "szczęśliwych zwycięzców" są do wglądu),ponieważ mamy podejrzenia graniczące z pewnością, że firma świadomie przekazała te a nie inne produkty na ten cel. Ale takim właśnie działaniem Eveline poległo w naszych oczach wizerunkowo i zapewniany, że odbije się to echem nie tylko wśród nas konkursowiczów... Jeżeli myśleli Państwo, że jakoś ten chytry plan przejdzie bez uszczerbku to informujemy – nie przeszedł a chytry dwa razy traci. Czy agencja Smolar była świadoma jakie dokładnie nagrody firma przewidziała w zestawach? Tego nie wiemy, ale niesmak pozostały po całej loterii sprawił, iż nadszarpnięty został również wizerunek poważanej przez nas agencji Smolar. Rykoszetem? Być może. Wnioski na przyszłość są do wyciągnięcia dla wszystkich.Liczymy na to, że zarówno agencja Smolar a przede wszystkim firma Eveline oficjalnie odniesie się do niniejszego maila.

Z poważaniem
Społeczność konkursowa Wyświetl w wątku >>

samdej

#7164100 Napisano: 12.03.2024 22:46:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co do Eveline to powiem Wam tak...

Nie moja to bajka ten konkurs(nie brałem udziału), ale uważam, że w sytuacji gdy robi się nas konursowiczów ewidentnie w bambuko to powinniśmy trzymać się razem. W zgłoszeniach każdy sobie rzepkę skrobie, ale to jest sprawa, która wcześniej czy później może spotkać każdego z nas. A nikt z nas nie lubi raczej jak robi sitz niego jeleniaemotka

Ja widzę to tak:
W kupie siła więc i działanie powinno być możliwie zbiorowe. Tak to skończyć się może na tym, że teraz wielkie oburzenie, ale zaraz rozejdzie się po kościach i jakieś jednostki może zareagują oficjalnie, reszta machnie ręką albo będzie się bała narażać i tyle z tego będzie. Macie te odpady nagrodowe, wiecie co z nimi jest nie tak, udokumentować zdjęciami jak się da. Poczekać aż więcej osób otrzyma swoje rewelacyjne zestawy a w międzyczasie ktoś kto dobry jest w te klocki może przygotować posta, w którym całą sytuację opisze i uargumentuje co o tym myślimy. Wrzucić to w nowy temat za zgodą adminów bez możliwości odpowiedzi najlepiej chyba i z przypięciem na czas jakiś na górze jak da radę i "pozbierać" podpisy w postaci łapek i screena z tego wysłać w mailu do smolara i Eveline w imieniu konkursowej społeczności.

Nie wiem czy głupie to czy mądre, ale zawsze jakiś pomysł. Wyświetl w wątku >>

samdej

#7164065 Napisano: 12.03.2024 21:01:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odesłać z adnotacją: Nie świadczę usług darmowej utylizacji odpadów emotka Wyświetl w wątku >>

samdej

#7163771 Napisano: 11.03.2024 14:53:01 w Czy informują/ informowali?
Co do Heinza to aż kusi puścić im takie zgłoszenie skoro formularz działa a oni w kulki sobie lecą:
"Ja bym na przygodę zabrał takiego superbohatera, który regulaminem wiadomo gdzie się nie podciera a konkursowiczów traktuje jak równorzędnego partnera. W końcu to od nas w dużej mierze zależy czy Wam organizator przy kolejnym konkursie zlecenie powierzy". Wyświetl w wątku >>

samdej

#7163104 Napisano: 07.03.2024 15:29:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryjane napisał(a):

samdej napisał(a):

maryjane napisał(a):

Właśnie sobie uświadomiłam, że na konkurs Udane Pranie, który promował marki Persil, E, Silan, Perwoll, ja napisałam zgłoszenie o Woolite……… kill me now.

Czyli trochę takie pranie mózgu jury zrobiłaś. A jak im się lampka zapali i a nóż zastanowią się "kurde, czy tam Woolite w promocyjnych też był?" to w sumie wyjdzie Udane Pranie z tegoemotka

Jak wygrasz to daj znac emotka

Jak coś to się nie udało emotka

Trochę pocieszę, u mnie mowy o Woolite nie było a też nie wpadło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7162550 Napisano: 04.03.2024 18:04:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maryjane napisał(a):

Właśnie sobie uświadomiłam, że na konkurs Udane Pranie, który promował marki Persil, E, Silan, Perwoll, ja napisałam zgłoszenie o Woolite……… kill me now.

Czyli trochę takie pranie mózgu jury zrobiłaś. A jak im się lampka zapali i a nóż zastanowią się "kurde, czy tam Woolite w promocyjnych też był?" to w sumie wyjdzie Udane Pranie z tegoemotka

Jak wygrasz to daj znac emotka Wyświetl w wątku >>
1 nienia 0

samdej

#7159538 Napisano: 16.02.2024 12:41:23 w Opisy z paragonów
agnesita napisał(a):

samdej napisał(a):

rufus napisał(a):

Aneczka22 napisał(a):

Wie ktoś jak to odczytywać?kod z numerem paragonu,to litera o czy cyfra zero?

Cyfra

A na moje oko drogą dedukcji jest to litera. Porównując "o" przy Orange i "0" przy 0,5L do tego "o" przy Wemotka

cyfra na 100% ponieważ w oznacza wydruk i tylko to może być literą w nr paragonu (pomijając oczywiście faktury bo tam nieco inaczej), pozostałe znaki to cyfry. Miałam wielokrotnie takie paragony i zawsze wpisywałam zero i jeśli była wygrana zawsze weryfikacja pozytywna

Jeżeli tak to biję się w pierś za wprowadzenie w błąd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7159528 Napisano: 16.02.2024 12:21:39 w Opisy z paragonów
rufus napisał(a):

Aneczka22 napisał(a):

Wie ktoś jak to odczytywać?kod z numerem paragonu,to litera o czy cyfra zero?

Cyfra

A na moje oko drogą dedukcji jest to litera. Porównując "o" przy Orange i "0" przy 0,5L do tego "o" przy Wemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7158019 Napisano: 07.02.2024 21:00:19 w Opisy z paragonów
Konkurs Lidlowy tylko więc chyba nie powinno być problemów, ale wrzucam info w razie W.

Sklep: Lidl
KonkursWygrajmy razem z Lidl
Produkt: Krakus ogórki kiszone 860g
Widnieje na paragonie: K.Ogórki Kasz./Koz.
Zakup: 7.02.2024
Cena: 7,99 Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7157983 Napisano: 07.02.2024 19:29:59 w Pelargos
Takie tam pytanie retoryczne do wygranych emotka

Czy chociaż jakieś słowo "przepraszamy" za poślizg i mataczenieemotka  padło w wiadomości o wygranej? 

Nie musicie pisać - odpowiedź oczywistaemotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

samdej

#7157975 Napisano: 07.02.2024 19:12:40 w Żabka
Justintime napisał(a):

Gdzie ta ankieta po zakupach sie pojawia? Nie czaje co to ma byc to push…

Push to powiadomienia z aplikacji przychodzące na tel i wchodząc w to powiadomienie wyświetlała się ankieta. Kwestia czy przy rejestracji w apce była wyrażona zgoda na powiadomienia. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

samdej

#7156439 Napisano: 01.02.2024 19:42:54 w Opisy z paragonów
Mam nadzieję, że nie macie mi za złe, ale chyba jest to dobry pomysł aby wyodrębnić osobny wątek związany z opisami na paragonie produktów konkursowych w poszczególnych sieciach czyli miejsce gdzie będziemy informować i pytać się o opisy paragonów itp.

Wydaje mi się, że wyodrębniony wątek w tym zakresie może okazać się pomocny. Wyświetl w wątku >>

samdej

#7155982 Napisano: 30.01.2024 19:24:46 w Paragony na trwające konkursy
Mam - Milka z DC.
Szukam - Wawel z ITM.

Najlepiej w ramach transakcji wymiennej. Wyświetl w wątku >>
0 0

samdej

#7155958 Napisano: 30.01.2024 16:58:15 w Popraw sobie humor...
Nie wiedzieć dlaczego mój tel przetłumaczył stronę konkursową drużyny hainza tworząc tym samym dość intrygujące pytanie:

Jakieś sugestie co do odpowiedzi?emotka Wyświetl w wątku >>

samdej

#7155948 Napisano: 30.01.2024 16:21:07 w Smolar
cb656 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):

Och, Smolar!!! emotka emotka emotka emotka MÓJ CI ON, MÓJ!! emotka emotka

Nie sądziłem, żeś taki otwarty. Ty- on, Smolar- on i takie wyznania...emotka

Ech, najwidoczniej dotąd jeszcze nie zostałeś trafiony tym z nieba gromem prawdziwego uczucia, dla którego nie istnieją żadne bariery fałszywej skromności czy wstydu, ech...  Żałuj, głęboko żałuj!

Oby to była odwzajemniona miłość a nie chorobliwa miłość tylko jednej ze stron emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0