Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Alicja7

Alicja7

#7108328 Napisano: 13.07.2023 12:27:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Nikt Cię nie wywoływał, prowadzimy dyskusję na temat prac. Oczywiście możesz wziąć w niej udział, zapraszam. I w jaki sposób ktoś działa na Twoją szkodę, bo również nie łapię? Dyskusję zaczęliśmy już po tym, jak prace zostały usunięte z galerii.

Dziękuję za "pozwolenie" uczestniczenia w tej dyskusji😉Chyba jesteś osobą, która wie o co chodzi. Rozmawiałyśmy prywatnie na IG ,więc teraz proszę nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi . Nie mam czasu na czcze rozmowy ,bo naprawdę mam co robić,więc dyskusja jest dla mnie zamknięta. 
Radzę zająć się swoim życiem, a nie życiem innych ,będziesz wtedy o wiele szczęśliwsza 🙂

Wyświetl w wątku >>
0 0

Alicja7

#7108306 Napisano: 13.07.2023 11:58:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

KrisK napisał(a):

KrisK napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

KrisK napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Alicja nie denerwuj się emotka  piwonie podobne, ale już nie przesadzaj, że praca mojej Julki to kopia tej, która wrzuciłeś. Julka rysowała swój autoportret, to ona jest na rysunku. Motyw nie jest oryginalny, ale nie jest skopiowany z innej pracy.  Dziewczynek patrzących przez okno na księżyc też jest mnóstwo i to nie jest problemem. Problemem jest tak.silne zainspirowanie się czyimś rysunkiem, że nie ma wątpliwości, że te pracę miałaś przed oczami rysując swoją.

Nie jestem Alicją, Krysią czy Marysią. ale nie muszę się z tego tłumaczyć 😉
Naprawdę nie widzisz podobieństwa, ale w tych odrzuconych widziałaś 😜
Piwonie są skopiowane ,każdy listek ,każdy płatek-serio ???
Wiadomo,że swojej pracy będzie,bronić i nic tego nie zmieni .

Oczywiście, że jesteś Alicją:) Julce obrywa się, bo to ja znalazłam kopie i ją tu umieściłam i twoja narracja, że nie poleciałaś za naruszeniem praw autorskich się sypie. Dzisiaj zarejestrowany profil i pierwszy komentarz. Tak zawsze jest, zupełnie przypadkowy, niezwiązany z konkursem obserwator akurat właśnie się ujawnia. Zupełny przypadek. Piwonie też są kopią, szkoda, były jedną z moich ulubionych prac. Ale praca Julki to autoportret, to że.motyw zgrany, nie znaczy że nie ma pełni praw autorskich do pracy. Wszystkie motywy w galerii już kiedyś, gdzieś były. To akurat nie problem.


A wczoraj bylas taką przyjemna i mila 
Każdy może założyć konto w dowolnym momencie gdy widzi niesprawiedliwość!
Zielonaszpilka to Twoje imię ? Ciekawe 🤔
Każdy ma prawo wrzucać co zechce i porównywać dowolne prace nie tylko Ty .
Dialog wcześniej napisałaś, że piwonie nie są kopią, a teraz już są-komuś innemu narracja się sypie 😎

Nigdzie nie napisałam, że piwonie nie są kopia. Napisałam, że są podobne. Co ma do całej dyskusji nazwa mojego nicka, bo nie rozumiem? I oczywiście, że każdy może porównywać, galeria jest publiczna, a ja nigdzie nie twierdzę, że praca mojej Julii jest wybitnie oryginalna, bo nie jest. Ale plagiatu jej nie zarzucisz ani skopiowania innej pracy. Zdjęcie, które wrzuciłaś jest podobne, a ja sama mogę znaleźć kolejnych kilkadziesiąt z dziewczyną ustawiona prawym profilem dmuchającą dmuchawca. 
A miła jestem dalej. Przestałam być miła i przyjemna, gdy znalazłam kopię na której się wzorowałaś.

Hej, 
Dostałam masę wiadomości, że jestem wywoływana do tablicy ,więc założyłam tutaj konto-dzisiaj (żeby nie było wątpliwości) 😉
Wczoraj rozmawiałałam na temat plagiatów tylko z jedną osobą i dzięki dialogowi i chociaż wiem kto działał na moją szkodę. 
Oj nieładnie 
Wyświetl w wątku >>
0 0