Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika KrisK

KrisK

#7123018 Napisano: 12.09.2023 12:11:21 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś dostał już maila z konkursu "Grillujzkotlinem"? Wyświetl w wątku >>
0 0

KrisK

#7123016 Napisano: 12.09.2023 12:10:20 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

alexandra_sasa napisał(a):

Czy informowali już z konkursu w Dużym Benie? Epickie spotkania?

https://epickiespotkanie.pl/

Tez jestem ciekawa

Też czekam na jakieś info 🤔Chyba mają czas do jutra 😉 Wyświetl w wątku >>
0 0

KrisK

#7122355 Napisano: 08.09.2023 16:50:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Czy wszyscy co wygrali w schaumie - formularz was przepuszcza?

Tak, przepuszcza 👍
Najpierw sprawdzone na stronie, a dopiero po pół godzinie przyszedł SMS 😉 Wyświetl w wątku >>
0 0

KrisK

#7122342 Napisano: 08.09.2023 16:29:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
Roczny zapas kosmetyków mam i ja 😉 Wyświetl w wątku >>

KrisK

#7122248 Napisano: 08.09.2023 12:29:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martostarek napisał(a):

KrisK napisał(a):

Hej ,czy wiecie może czy informowali już z konkursu Duży Ben Captain Jack ?

Nie informowali. Dziś dopiero mija termin wyboru prac przez komisję emotka .

Dzięki za info 😉czyli pewnie po niedzieli będą informować zwycięzców 👍 Wyświetl w wątku >>

KrisK

#7122237 Napisano: 08.09.2023 12:05:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej ,czy wiecie może czy informowali już z konkursu Duży Ben Captain Jack ? Wyświetl w wątku >>
0 0

KrisK

#7122236 Napisano: 08.09.2023 12:01:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Yazpik napisał(a):

No i co? Ktoś się pokusił o sprawdzenie Fa w wynikach z Albedo? Może coś ruszyło?

U mnie dalej brak wygranej, ale zgłoszenie dodałem pod sam koniec 😉 Wyświetl w wątku >>
0 0

KrisK

#7122120 Napisano: 07.09.2023 20:20:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

KrisK napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Sprawdzał ktoś wyniki Schaumy,Fa - oszczędności - z Biedry u Albedo ?

Hej ,a gdzie znajdę te wyniki ,bo na stronie nic nie widzę 😖

https://www.wyniki.albedomarketing.pl/

Dziękuję za pomoc😉 Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

KrisK

#7122114 Napisano: 07.09.2023 20:09:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Sprawdzał ktoś wyniki Schaumy,Fa - oszczędności - z Biedry u Albedo ?

Hej ,a gdzie znajdę te wyniki ,bo na stronie nic nie widzę 😖 Wyświetl w wątku >>
0 0

KrisK

#7108901 Napisano: 14.07.2023 15:10:33 w Czy informują/ informowali?
kimxxx napisał(a):

KrisK napisał(a):

Czy wiecie może, czy wysyłali  e-maile z Soplicy ?

Właśnie teraz dostałam, nawet nie pamiętałam, że wzięłam udzial w ostatnim etapie 😆

Ooo dzięki za wiadomość 😉 Wyświetl w wątku >>
0 0

KrisK

#7108894 Napisano: 14.07.2023 15:00:58 w Czy informują/ informowali?
Czy wiecie może, czy wysyłali  e-maile z Soplicy ? Wyświetl w wątku >>
0 0

KrisK

#7108890 Napisano: 14.07.2023 14:54:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
peterpanek napisał(a):

Konkurs kraftowa ? Widziałem że to amatorka i brzmiało jak scam. No, ale było to za piękne, by było prawdziwe.

Też od razu się domyśliłem 😎kto daje takie nagrody lekką ręką-a reklama konkursu powinna być dużo większa  😉 Wyświetl w wątku >>
0 0

KrisK

#7108343 Napisano: 13.07.2023 12:51:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

KrisK napisał(a):

[quote=

bethan napisał(a):

Alicja7 napisał(a):

Alicja7]

Hehe dobre 😂👍
I to słowo było po polsku ,jak tak można -cymes 👌

Dobre, dobre, bo nikt tak nie pisze. Plus robisz takie same błędy, identyczne - pisząc pod tymi dwoma nickami. Na sto procent jest Was dwie emotka

Hehe zrobiłaś mi  dzień 👌😂😂😂
Zabawa jak w piaskownicy tylko łopatek brak 👍 Wyświetl w wątku >>
0 0

KrisK

#7108332 Napisano: 13.07.2023 12:33:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Według mnie ciężko udowodnić, że ktoś miał przed oczami inną pracę, rysując swoją...  ludzkość z pewnością już stworzyła miliony rysunków dziewczynek patrzących przez okno na księżyc.
Dlaczego dwie osoby nie mogły mieć takiej samej wizji artystycznej?
A może obie inspirowały się podobnym, trzecim rysunkiem, ale z kotem zamiast dziewczynki?
A może ktoś oglądał ten rysunek rok temu, teraz namalował swój i nawet nie wie, że jego mózg zainspirował się tamtą pracą?
Wszystkie detale obu rysunków różnią się od siebie, więc według mnie to ciężki temat do obiektywnej oceny. Ale jestem ciekawa co powiedziałby ktoś, kto się zawodowo zajmuje prawami autorskimi.

A piwonie też mega podobne, więc jak tak ludzie będą pisać masowe donosy, to zaraz naprawdę się okaże, że głosowanie nie będzie potrzebne do rozdania głównych nagród. 🤣

No nie... Serio? Może i są miliony obrazków dziewczynek patrzących na księżyc przez okno, ale to akurat jest zwykła kalka. Owszem pozmieniano parę (nie za wiele) detali i kolorów. Nie zmienia to faktu, że to zwykła kopia.

Idąc tym tropem reszta prac to też kalki i kopie 👍😎 Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

KrisK

#7108330 Napisano: 13.07.2023 12:31:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

bethan napisał(a):

Alicja7 napisał(a):

Alicja7]

Hehe dobre 😂👍
I to słowo było po polsku ,jak tak można -cymes 👌 Wyświetl w wątku >>
0 0

KrisK

#7108296 Napisano: 13.07.2023 11:36:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
KrisK napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

KrisK napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Alicja nie denerwuj się emotka  piwonie podobne, ale już nie przesadzaj, że praca mojej Julki to kopia tej, która wrzuciłeś. Julka rysowała swój autoportret, to ona jest na rysunku. Motyw nie jest oryginalny, ale nie jest skopiowany z innej pracy.  Dziewczynek patrzących przez okno na księżyc też jest mnóstwo i to nie jest problemem. Problemem jest tak.silne zainspirowanie się czyimś rysunkiem, że nie ma wątpliwości, że te pracę miałaś przed oczami rysując swoją.

Nie jestem Alicją, Krysią czy Marysią. ale nie muszę się z tego tłumaczyć 😉
Naprawdę nie widzisz podobieństwa, ale w tych odrzuconych widziałaś 😜
Piwonie są skopiowane ,każdy listek ,każdy płatek-serio ???
Wiadomo,że swojej pracy będzie,bronić i nic tego nie zmieni .

Oczywiście, że jesteś Alicją:) Julce obrywa się, bo to ja znalazłam kopie i ją tu umieściłam i twoja narracja, że nie poleciałaś za naruszeniem praw autorskich się sypie. Dzisiaj zarejestrowany profil i pierwszy komentarz. Tak zawsze jest, zupełnie przypadkowy, niezwiązany z konkursem obserwator akurat właśnie się ujawnia. Zupełny przypadek. Piwonie też są kopią, szkoda, były jedną z moich ulubionych prac. Ale praca Julki to autoportret, to że.motyw zgrany, nie znaczy że nie ma pełni praw autorskich do pracy. Wszystkie motywy w galerii już kiedyś, gdzieś były. To akurat nie problem.


A wczoraj bylas taką przyjemna i mila 
Każdy może założyć konto w dowolnym momencie gdy widzi niesprawiedliwość!
Zielonaszpilka to Twoje imię ? Ciekawe 🤔
Każdy ma prawo wrzucać co zechce i porównywać dowolne prace nie tylko Ty .
Dialog wcześniej napisałaś, że piwonie nie są kopią, a teraz już są-komuś innemu narracja się sypie 😎 Wyświetl w wątku >>
0 0

KrisK

#7108289 Napisano: 13.07.2023 11:15:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Alicja nie denerwuj się emotka  piwonie podobne, ale już nie przesadzaj, że praca mojej Julki to kopia tej, która wrzuciłeś. Julka rysowała swój autoportret, to ona jest na rysunku. Motyw nie jest oryginalny, ale nie jest skopiowany z innej pracy.  Dziewczynek patrzących przez okno na księżyc też jest mnóstwo i to nie jest problemem. Problemem jest tak.silne zainspirowanie się czyimś rysunkiem, że nie ma wątpliwości, że te pracę miałaś przed oczami rysując swoją.

Nie jestem Alicją, Krysią czy Marysią. ale nie muszę się z tego tłumaczyć 😉
Naprawdę nie widzisz podobieństwa, ale w tych odrzuconych widziałaś 😜
Piwonie są skopiowane ,każdy listek ,każdy płatek-serio ???
Wiadomo,że swojej pracy będzie,bronić i nic tego nie zmieni . Wyświetl w wątku >>
0 0

KrisK

#7108268 Napisano: 13.07.2023 10:35:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
KrisK napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Czy mnie się wydaje czy z galerii raffaello zniknęło pare prac ? Ktos wie dlaczego ? ( nie brałam udziału ale klikałam codziennie 1 pani a teraz widzę jej pracy brak)

Zerknij dwie strony do tyłu.

Kontynuując wątek usuniętych prac - trzy rzeczywiście są, według mnie, mocno naruszające prawa autorskie, bo są kopiami innych prac albo wręcz wydrukami. Balonów nie mogę znaleźć, a jeśli chodzi o dziewczynkę z okna znalazłam tylko grafikę, która służyła pewnie za wzór do namalowania pracy. I tu, hmm... No nie wiem czy ta praca była do usunięcia. Jeśli rzeczywiście autorka inspirowała się tą grafiką (a nie jakaś inna pracą, która też powstała na bazie tej grafiki, a jest bardziej podobna do pracy z Raffaello) to chyba tutaj jednak mamy po prostu inspirację. No chyba, że praca rzeczywiście poleciała za jakieś współpracę z Raffaello albo ich partnerami... 


Nie znam się na tym, ale dla mnie jako prostego zjadacza chleba to plagiat i tyle. Co z tego że samodzielnie namalowana i trochę zmieniona kolorystyka i małe elementy? Pani Alicja nie jest autorem pracy, jest autorem kopii a nie o to chyba w konkursie
KrisK napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Czy mnie się wydaje czy z galerii raffaello zniknęło pare prac ? Ktos wie dlaczego ? ( nie brałam udziału ale klikałam codziennie 1 pani a teraz widzę jej pracy brak)

Zerknij dwie strony do tyłu.

Kontynuując wątek usuniętych prac - trzy rzeczywiście są, według mnie, mocno naruszające prawa autorskie, bo są kopiami innych prac albo wręcz wydrukami. Balonów nie mogę znaleźć, a jeśli chodzi o dziewczynkę z okna znalazłam tylko grafikę, która służyła pewnie za wzór do namalowania pracy. I tu, hmm... No nie wiem czy ta praca była do usunięcia. Jeśli rzeczywiście autorka inspirowała się tą grafiką (a nie jakaś inna pracą, która też powstała na bazie tej grafiki, a jest bardziej podobna do pracy z Raffaello) to chyba tutaj jednak mamy po prostu inspirację. No chyba, że praca rzeczywiście poleciała za jakieś współpracę z Raffaello albo ich partnerami... 


Nie znam się na tym, ale dla mnie jako prostego zjadacza chleba to plagiat i tyle. Co z tego że samodzielnie namalowana i trochę zmieniona kolorystyka i małe elementy? Pani Alicja nie jest autorem pracy, jest autorem kopii a nie o to chyba w konkursie chodziło.





Przyglądam się temu konkursowi od samego początku i zaobserwowałem,że są równi i równiejsi, Ci co byli plagiatem i zostali wyrzuceni przez donos "życzliwej "koleżanki/kolegi .Natomiast reszta jest jest bez zarzutu i może grać dalej emotka
Na moje oko jednak nie wyglada to tak "kolorowo" ,99% pozostałych prac to też plagiaty ,w większym lub mniejszym stopniu 
Słynny motyw dziecka z dmuchawcem -ten temat jest tak stary i oklepany ,że nie trudno znaleźć bardzo podobne , piwonie skopiowane 1:1 ,ale nadal "cieszą " oko w galerii , muszla kolorowanka,  twarz przerobiona w programie, że aż pozostały pionowe linie , kule na kiju ...A przepraszam dmuchawce ,buźka, która bierze udział w konkursach zmieniając tylko drobne elementy ...mógłbym wymieniać tak bez końca...
Konkurs stał się areną walki ,a nie fajną zabawą. Na długo pozostanie ogromny niesmak . Wyświetl w wątku >>

KrisK

#7108263 Napisano: 13.07.2023 10:25:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Czy mnie się wydaje czy z galerii raffaello zniknęło pare prac ? Ktos wie dlaczego ? ( nie brałam udziału ale klikałam codziennie 1 pani a teraz widzę jej pracy brak)

Zerknij dwie strony do tyłu.

Kontynuując wątek usuniętych prac - trzy rzeczywiście są, według mnie, mocno naruszające prawa autorskie, bo są kopiami innych prac albo wręcz wydrukami. Balonów nie mogę znaleźć, a jeśli chodzi o dziewczynkę z okna znalazłam tylko grafikę, która służyła pewnie za wzór do namalowania pracy. I tu, hmm... No nie wiem czy ta praca była do usunięcia. Jeśli rzeczywiście autorka inspirowała się tą grafiką (a nie jakaś inna pracą, która też powstała na bazie tej grafiki, a jest bardziej podobna do pracy z Raffaello) to chyba tutaj jednak mamy po prostu inspirację. No chyba, że praca rzeczywiście poleciała za jakieś współpracę z Raffaello albo ich partnerami... 


Nie znam się na tym, ale dla mnie jako prostego zjadacza chleba to plagiat i tyle. Co z tego że samodzielnie namalowana i trochę zmieniona kolorystyka i małe elementy? Pani Alicja nie jest autorem pracy, jest autorem kopii a nie o to chyba w konkursie chodziło.



Wyświetl w wątku >>
0 0