Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika barnsik

barnsik

#7133332 Napisano: 23.10.2023 18:12:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
rufus napisał(a):

anaesth napisał(a):

No dalej, Amooco! Zrób konkurs, w którym będzie 100.000 nagród. I tak nie wygram! emotka Żegnam "czule" tę agencję emotka

Maam tak samo emotka

Fakt, że można natknąć się w tym wątku na twoje komentarze, jest co najmniej zabawny i groteskowy xDDD
Ale to się tyczy jeszcze wielu, wielu osób, z resztą sami wiecie kogo. Wyświetl w wątku >>
0 0

barnsik

#7130219 Napisano: 11.10.2023 11:58:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
ksiezniczkazasnela napisał(a):

Wiem, że trochę nie na temat, ale niektórzy z Was tu wygrywają NOTORYCZNIE! Jak to robicie? Czy  macie ustalone godziny kiedy wbijacie kody? Wiecie kiedy bramki się otwierają? emotka

Po prostu wysyłają po kilkanaście-kilkadziesiąt kodów dziennie; trzeba by mieć olbrzymiego pecha, żeby przy takich ilościach regularnie czegoś nie trafiać. Wyświetl w wątku >>

barnsik

#7126855 Napisano: 27.09.2023 19:13:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stalowiak1979 napisał(a):

Witam. Czy macie problem z wysłaniem formularza Wyborowej?

Ktoś z forumowiczów ostatnio rozwiązał ten problem. Tekst zgłoszenianie może być podzielony na akapity, tylko pisany ciurkiem. Wtedy przejdzie bez problemu ::) Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

barnsik

#7126342 Napisano: 25.09.2023 23:36:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nelusia102 napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

barnsik napisał(a):

barnsik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Co jest do cholery z ta wyborową. Jedni piszą, że dało się wysłać. U mnie nie idzie dalej

U mnie tak samo, koleżanko, próbuję już od tygodnia, o różnych porach dnia i nocy, bez powodzenia. Może uda się wysłać do końca okresu przyjmowania zgłoszeń, miejmy nadzieję - zostało jeszcze 13 dni xD

Ewentualnie poprosimy jakąś uczciwą osobę z forum o zrobienie tego za nas - za jakiś paragon albo kapsel

Nie wiem dlaczego nie możecie wysłać - ale wczoraj moje zgłoszenie poszło . Teraz napisałam drugie - tylko dla testu - i też poszło. i potwierdzenie na maila też przyszło.

Wysłałem na próbę zgłoszenie zawierające tylko kilka liter i ku mojemu ździwieniu, poszło bez problemu. Teraz nasuwa się pytanie: co jest nie tak z moim oryginalnym zgłoszeniem, że nie chce przejść? Wyświetl w wątku >>
0 0

barnsik

#7126332 Napisano: 25.09.2023 22:31:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barnsik napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Co jest do cholery z ta wyborową. Jedni piszą, że dało się wysłać. U mnie nie idzie dalej

U mnie tak samo, koleżanko, próbuję już od tygodnia, o różnych porach dnia i nocy, bez powodzenia. Może uda się wysłać do końca okresu przyjmowania zgłoszeń, miejmy nadzieję - zostało jeszcze 13 dni xD

Ewentualnie poprosimy jakąś uczciwą osobę z forum o zrobienie tego za nas - za jakiś paragon albo kapsel Wyświetl w wątku >>
0 0

barnsik

#7126331 Napisano: 25.09.2023 22:29:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiolka252 napisał(a):

Co jest do cholery z ta wyborową. Jedni piszą, że dało się wysłać. U mnie nie idzie dalej

U mnie tak samo, koleżanko, próbuję już od tygodnia, o różnych porach dnia i nocy, bez powodzenia. Może uda się wysłać do końca okresu przyjmowania zgłoszeń, miejmy nadzieję - zostało jeszcze 13 dni xD Wyświetl w wątku >>
0 0

barnsik

#7125689 Napisano: 22.09.2023 15:38:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madziulaa napisał(a):

Kojarzy ktoś może skąd szły muzyczne koszulki lecha? Nadanie we Włocławku? emotka

Tak Wyświetl w wątku >>
1 madziulaa 0

barnsik

#7123722 Napisano: 14.09.2023 19:27:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam problem z wysłaniem formularza do konkursu Chakalaka w Carrefourze. Ciągle odsyła mnie do poprawienia odpowiedzi i nie mam pojęcia dlaczego, ilość znaków się zgadza. Próbowałem na różnych przeglądarkach i nie pomaga. Ktoś miał podobnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

barnsik

#7123517 Napisano: 14.09.2023 09:15:11 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Jakim smakiem Jim Beam'a jesteś - carrefour,
ktoś już dostał nagrodę? Wyświetl w wątku >>
0 0

barnsik

#7122312 Napisano: 08.09.2023 15:55:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
zezowaty_kot napisał(a):

barnsik napisał(a):

barnsik napisał(a):

reolo3 napisał(a):

Masterevry napisał(a):

Po co eogole ta gadka ze zdeformowanymi umyslowo lebiodami ze wsi,czy loteryjny,czy rufus czy kreo czy inne temu podobne niemoty bez zasad,nie maja w realu normalnych relacji wiec siedza zafajdańxe xale dnie i noce i wklepują,ale ile sa do tylu ogolnie to zadna tepa larwa nie napisze bo im wstyd,a wczesniej czy pozniej dostana wyroki,no z tego co wiem Smolar juz zaczal skladac zawiadomienia do prokuratury za oszustwo,bo tak tak zasrance na 

Nikt tutaj nikogo nie obraża, tylko stwierdza fakty. Co najwyżej piętnuje nieuczciwość i skórwysyństwo niektórych użytkowników forum, a takie zachowania powinno się raczej tępić, a nie grzecznie im przyklaskiwać. Jak ktoś powie, że 2 + 2 = 4 to też kogoś obraża? A z resztą, rzecz jest dziecinnie prosta - nie byłoby żadnych pretensji do nikogo, gdyby nie było afiszowania się ze swoim kanciarstwem. Skończy się to drugie - pierwsze umrze śmiercią naturalną i kropka.
A jak nieporónywalnie zdrowsza stanie się atmosfera na forum ... ahhh można tylko pomarzyć.

Po prostu bądźmy uczciwi dla siebie nawzajem, gatunek ludzki nieuczciowości nie znosi i to wiadomo nie od dziś.

Dobra weź zamknij już morde(m), bo człowiek chce sprawdzić czy szałma poszła a wszedzie trafia na twoje wysrywy.

Też Cię kocham <3 Wyświetl w wątku >>
0 1 bezaczek7

barnsik

#7122292 Napisano: 08.09.2023 15:03:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
barnsik napisał(a):

reolo3 napisał(a):

Masterevry napisał(a):

Po co eogole ta gadka ze zdeformowanymi umyslowo lebiodami ze wsi,czy loteryjny,czy rufus czy kreo czy inne temu podobne niemoty bez zasad,nie maja w realu normalnych relacji wiec siedza zafajdańxe xale dnie i noce i wklepują,ale ile sa do tylu ogolnie to zadna tepa larwa nie napisze bo im wstyd,a wczesniej czy pozniej dostana wyroki,no z tego co wiem Smolar juz zaczal skladac zawiadomienia do prokuratury za oszustwo,bo tak tak zasrance na to jjest paragraf.wctenacie 3 razy 100 dedperados,2 razy  voucher 300

I tylko po to zalozyles dziś konto, aby pisać stek bzdur, a z konta codziennego użytku nie było odwagi ?
Nie nastraszysz nikogo. Co ? Szkoda Ci nagród, które ktoś zabiera ci sprzed nosa?
Konkurencja zawsze była i będzie. Więc spadaj. 
Admina proszę o usuwanie takich kont lub blokowanie za obrażanie innych. 


A w temacie: wygrany dziś 1000 zł w Wella emotka

Nikt tutaj nikogo nie obraża, tylko stwierdza fakty. Co najwyżej piętnuje nieuczciwość i skórwysyństwo niektórych użytkowników forum, a takie zachowania powinno się raczej tępić, a nie grzecznie im przyklaskiwać. Jak ktoś powie, że 2 + 2 = 4 to też kogoś obraża? A z resztą, rzecz jest dziecinnie prosta - nie byłoby żadnych pretensji do nikogo, gdyby nie było afiszowania się ze swoim kanciarstwem. Skończy się to drugie - pierwsze umrze śmiercią naturalną i kropka.
A jak nieporónywalnie zdrowsza stanie się atmosfera na forum ... ahhh można tylko pomarzyć.

Po prostu bądźmy uczciwi dla siebie nawzajem, gatunek ludzki nieuczciowości nie znosi i to wiadomo nie od dziś. Wyświetl w wątku >>

barnsik

#7122290 Napisano: 08.09.2023 14:57:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
reolo3 napisał(a):

Masterevry napisał(a):

Po co eogole ta gadka ze zdeformowanymi umyslowo lebiodami ze wsi,czy loteryjny,czy rufus czy kreo czy inne temu podobne niemoty bez zasad,nie maja w realu normalnych relacji wiec siedza zafajdańxe xale dnie i noce i wklepują,ale ile sa do tylu ogolnie to zadna tepa larwa nie napisze bo im wstyd,a wczesniej czy pozniej dostana wyroki,no z tego co wiem Smolar juz zaczal skladac zawiadomienia do prokuratury za oszustwo,bo tak tak zasrance na to jjest paragraf.wctenacie 3 razy 100 dedperados,2 razy  voucher 300

I tylko po to zalozyles dziś konto, aby pisać stek bzdur, a z konta codziennego użytku nie było odwagi ?
Nie nastraszysz nikogo. Co ? Szkoda Ci nagród, które ktoś zabiera ci sprzed nosa?
Konkurencja zawsze była i będzie. Więc spadaj. 
Admina proszę o usuwanie takich kont lub blokowanie za obrażanie innych. 


A w temacie: wygrany dziś 1000 zł w Wella emotka

Nikt tutaj nikogo nie obraża, tylko stwierdza fakty. Co najwyżej piętnuje nieuczciwość i skórwysyństwo niektórych użytkowników forum, a takie zachowania powinno się raczej tępić, a nie grzecznie im przyklaskiwać. Jak ktoś powie, że 2 + 2 = 4 to też kogoś obraża? A z resztą, rzecz jest dziecinnie prosta - nie byłoby żadnych pretensji do nikogo, gdyby nie było afiszowania się ze swoim kanciarstwem. Skończy się to drugie - pierwsze umrze śmiercią naturalną i kropka.
A jak nieporónywalnie zdrowsza stanie się atmosfera na forum ... ahhh można tylko pomarzyć. Wyświetl w wątku >>

barnsik

#7121268 Napisano: 04.09.2023 11:39:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Malena_ napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Nie no nie wierzę w te Empiki od Kinder, dzisiaj od rana 10 pudeł

Ja odpuściłam na dobre Kinder 2 tygodnie temu, po równo 20 pudłach.
I szczerze była to najlepsza decyzja. Ktoś wczoraj pisał o 70 pudlach….
Zastanawiam się  jak to możliwe że ktoś trafił kilka razy…jak ?

Możesz zapytać niszczciela dobrej zabawy, czyli kolegę rufusa, jak to się robi - twierdzi, że wygrał kilkanaście razy. Zapewne stoi za tym żmudna robota i wklepywanie setek zgłoszeń. Ale czego się nie robi dla pieniędzy? Wyświetl w wątku >>
0 0

barnsik

#7120708 Napisano: 01.09.2023 12:23:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

Nic się tu nie zmieniło przez ostatnie 15 lat 😂😂 
- nadal są osoby, które piszą, że wygrywają 50 nagród dziennie mimo, że w praktyce nie wygrywają nic 
- nadal są osoby, które mają pretensje, że inni wygrywają 50 nagród dziennie, nawet jak sami nawet nie spróbowali zagrać.
- nadal są osoby, które „kombinują” i się z tym dumnie afiszują 
- nadal są osoby, które wierzą, w wyższość idę konkursów i dobre intencje grających, organizujących i sponsorujących konkursy. Choćby $ nie miała znaczenia emotka

Fajnie tak tu czasem zaglądnąć i zobaczyć, że wszystko po staremu ♥️♥️

Padnijmy na kolana przed obliczem najpotężniejszej, wszechwiedzącej isiulki, obecnej na tym forum nieprzerwanie od 17 lat. Zaiste, nie jesteśmy jeszcze godni, by słuchać twoich mądrości. Wyświetl w wątku >>

barnsik

#7120654 Napisano: 01.09.2023 11:00:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

adamo86 napisał(a):

rufus napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

magie1982 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

asiawino napisał(a):

No właśnie, a czy ten paragon może być dowolny? Zgłaszałam dwa razy, nie mam pojęcia na który wygrałam...

Raczej musi być ten który wygrał, chyba dodawało się zdjęcie do zgłoszenia.
Najlepiej odesłać oba emotka

W Cointreau też trzeba było odesłać, ale zapis był tylko w Regulaminie - w mailu nie wspomnieli o tym. Ktoś nie odesłał a dostał flaszkę?

Ja nie odesłałam i dostałam blender. Niestety jest teraz czarno na białym.

Może chcą się ustrzec przed podrabiaczami paragonów? W końcu z jednego paragonu można zrobić pięć, zmienić numerki i potem nawet jak ostatecznie wygrasz tylko Metaxy, to przynajmniej nie jedną? Myślę, że "pomysłowych" paragoniarzy tu nie brakowało.

W każdym konkursie jakiś pomysłowy się trafi, co widać nawet na forum.
Jeżeli ma to ustrzec przed fałszerstwem i cwaniactwem oraz dać rezerwę to jestem za! 

Ktos na forum afiszowal sie podrabaniem? emotka

Ja napisałem tylko o pomysłowości na forum.

Aczkolwiek jest takie stare powiedzenie o nożycach i stole 

Adam..
Proszę cie, nie obracaj kota ogonem. emotka
Nie napisałeś tylko o pomysłowości a cytujesz i odpowiadasz na post, który dotyczy strikte podrabiania paragonów. 
A wnioskując, po dalszej odpowiedzi widzę, że pijesz z tym do mnie.. emotka
Więc publicznie zarzucasz mi, że podrabiam paragony?
Pewnie i jest sporo cwaniactwa w wygrywaniu x razy, gdzie regulaminowo można 1..ale to jest jakby *nieco* coś innego niż fałszerstwo o którym piszesz..
Mnóstwo osób gra na wujka, córke, babke czy kochanka i wygrywa.. emotka
Tobie też zapewne zdarzyło/zdarza się wygrać kilka nagród gdzie jest ograniczenie, już bez wnikania w szczegóły.., ale nie chwalisz sie nimi na forum, a publicznie takie postępowanie krytykujesz. emotka  Dla mnie szczerze to jest hipokryzja z Twojej strony..
Jesteś w stanie z ręką na sercu napisać, że zawsze grasz tylko i wyłącznie na siebie? 
To może dla Ciebie ta skala jest kłująca?
Wygrać kilka nagród będzie cacy emotka  ale jeśli ktoś bardziej "pocwaniakuje" to źle ???

Pisanie o cudownym zachęceniu do gry i pozostać z marką to dla mnie brednie..
Jesteśmy na forum konkursowym, gdzie (chyba) wszyscy dążymy do wygrywania... emotka
Jedni dla czystej zabawy, inni traktują to jako formę podreperowania w tych cięższych czasach domowego budżetu.
Ale cel jest wspólny - wygrywać. emotka
Nie wiem jak Ty, ale ja osobiście nie gardzę pieniędzmi i jeśli jest jakaś możliwość to z niej korzystam. emotka

Osobiście w życiu żadnego paragonu nie podrobiłem.
Sam doskonale po sobie wiesz, że można sporo zainwestować w konkursy/loterie. emotka
więc tym bardziej mnie dziwi i troche zaskakuje to co wypisujesz.
Jeśli tak bardzo Cie to nurtuje to mogę wrzucić na forum zdjęcie kilkucentymetrowego... emotka  stosu paragonów i udowodnie Ci, że w moim przypadku o podrabianiu mowy niema, już abstrachując od tego cwaniactwa (nie mówię że nie)

Rozpisałem się bardzo, bo troche zasmuciłeś mnie tymi aluzjami, a w gruncie rzeczy oskarżeniami w moją stronę.. emotka

ps. już szykuje budżet na kolejną loterie kinder. emotka  
Tylko już teraz bez większego chwalenia się, żeby było mniej zawiści i zazdrości. emotka

Bez większego chwalenia? Twoje ego ogromnie na tym straci i długo tak nie pociągniesz bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym. Pokusa okaże sie silniejsza. Wyświetl w wątku >>
0 0

barnsik

#7117145 Napisano: 17.08.2023 16:32:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Castle87 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

barnsik napisał(a):

fantagiro napisał(a):

dziś!!   0/46 żywiec emotka

Teoretycznie dzienny limit na osobę to 5 kodów. I jak tu cokolwiek wygrać, skoro ludzie wpisują po 50 kodów, albo jeszcze więcej?

pytanie: skąd te kody biorą? Normalny człowiek wypije max 1-2 piwo dziennie - skąd inni mają tyle kodów? hm

Ja często używam znalezionych, a kapsle leżą dosłownie wszędzie 🙂

Co nie zmienia faktu, że 46 kodów jednego dnia jest ostrym nagięciem regulaminu i zagraniem nie fair-play ... tak czy siak kolega niczego nie wygrał, także wszystko dobre, co się dobrze kończy. Wyświetl w wątku >>
0 0

barnsik

#7116992 Napisano: 17.08.2023 11:05:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszalek napisał(a):

I nadal nie masz zero refleksji nad swoją nieuczciwością tylko uważasz ze to wina tego który to widzi. Właśnie dlatego szkoda nerwów na takie pozbawione zasad osoby, odwrócą sytuacje by nie widzieć w sobie żadnej winy. Ale chciałam spróbować zobaczyć co odpowiesz. Niestety są przypadki niereformowalne. Chwalenie sie nieuczciwie zdobytymi nagrodami… no cóż… ciekawe hobby. Nigdy nie będę sie czepiać uczciwych osób. Niech sie chwala ile wlezie. Po ilości plusów widać właśnie tutejsza mentalność. Zdecydowana większość ludzi myśli inaczej niż wy, ale nie maja tu konta albo szkoda im czasu na bezsensowne dyskusje z niereformowalnym ludźmi.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzienia... ale z punktu widzenia osoby grającej uczciwie, uważam, że mentalność wielu ludzi na tym forum jest po prostu komiczna - loteria kinder idealnym tego przykładem. Wygrana przez nagięcie regulaminu to za mało, trzeba sobie jeszcze podbudować ego i pjerdolnąć pościkiem. A z kolei następnego dnia, żeby równowaga została zachowana, jest ostentacyjny płacz i rozpaczanie nad niesprawiedliwością tego bezdusznego świata, bo wklepało się 20 kodów i nie ma po raz enty wygranej. "Sierpień się na mnie uwziął, chciałem/am wygrać 100 kodów do empiku, ale udało się tylko 90. Czy to już klątwa?"
Jeden wielki kabarecik. Wyświetl w wątku >>

barnsik

#7116972 Napisano: 17.08.2023 10:33:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
fantagiro napisał(a):

dziś!!   0/46 żywiec emotka

Teoretycznie dzienny limit na osobę to 5 kodów. I jak tu cokolwiek wygrać, skoro ludzie wpisują po 50 kodów, albo jeszcze więcej? Wyświetl w wątku >>
0 0

barnsik

#7113733 Napisano: 02.08.2023 22:31:57 w Czy informują/ informowali?

barnsik

#7113527 Napisano: 02.08.2023 10:18:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paulaaa napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

mam pytanie, nie chcę burzy wywoływać, ale jak Wy wykręcaliście te czasy po 3s w redbull?
5 obrazków + znalezienie tych pieruńskich puszek, ja czasem musiałam się wgapiać w jeden obrazek bez końca bo puszki zwyczajnei nie było, plus kliknięcie i załadowanie strony z kolejnymi obrazkami.... rozumiem, że obrazki się powtarzały, więc można było się ich nauczyć. Ale 2-3-4s dla 5 obrazków? przecież to technicznie trudne emotka  

i nie, nie neguję, nie podważam, po prostu staram się zrozumieć, może ktoś ogarnięty i cierpliwy mi wytłumaczy  emotka

Paradoksalnie czym dłużej grałam podczas jednego „posiedzenia”, tym łatwiej było mi znaleźć ukryte puszki. Najtrudniejsze były 2 pierwsze obrazki. Jak tam udało się szybko znaleźć to potem było już z górki. Dodatkowo, podczas zmiany obrazka, jeśli wpatrywałam się akurat w tę część planszy, na której pojawiała się puszka, to miałam wrażenie, że ona na moich oczach „wskakuje” na to miejsce. Poza tym były miejsca lepiej widoczne i takie, które trudniej było odszukać, mimo znajomości wszystkich lokalizacji, więc wynik zależał również od zwykłego szczęścia. Raz udało mi się znaleźć wszystkie puszki w 3 sekundy, wieeele razy 4, ale też i 20 sekund się zdarzało, bo się człowiek „zawiesił” na jednym obrazku emotka

Tak to prawda, puszki przeskakiwały z miejsca w którym znajdowały się w poprzedniej grze. Ten przeskok był niezwyke krótki, ledwo zauważalny - trzeba było wpatrywać się akurat w to miejsce. Wyświetl w wątku >>