Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika KING-KONK

KING-KONK

#7131658 Napisano: 17.10.2023 11:34:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja w temacie: Konkurs "Ulubiony bohater Disneya" Lidl. w regulaminie jest zapis, że po wysłaniu sms-owego zgłoszenia jest zwrotna informacja o przyjęciu zgłoszenia. Ja nie dostałem. Jak to wyglądało u innych uczestników? Może to zwykłe niedbalstwo organizatora, że w regulaminie są zapisy, których w praktyce nie stosuje. A jeśli chodzi o produkty w LIDLU ze znakiem Disney to znalazłem JELLY STRIPS z serii LOVE LIFE & SUN gdzie na opakowaniu są bohaterowie animowanek. Wyświetl w wątku >>
0 0

KING-KONK

#7121262 Napisano: 04.09.2023 11:16:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
W dyskusji na temat publikowania wyników konkursów oddaję głos za jawnością. Powiem więcej, skoro organizatorzy w zapisach regulaminowych wykluczają z udziału osoby sobie bliskie (pracownicy, rodziny itp.) to powinni publikować nie tylko wyróżnione teksty ale też personalia zwycięzców, tylko wówczas można byłoby stwierdzić czy istotnie są to osoby spoza "zaklętego kręgu znajomych królika". I nie stoi na przeszkodzie RODO bowiem każdy uczestnik konkursu wyraża zgodę na ogłoszenie swoich danych (a niekiedy nawet wizerunku). Wygrana w uczciwym konkursie to nie jest powód do wstydu, przeciwnie splendor dla wyróżnionej osoby. Gdy rozstrzygnięcie konkursu "hasłowego" odbywa się za kotarą (w zaciszu gabinetu) to prawa autorskie także mogą być naruszone w taki oto sposób: pracownik agencji organizującej dany konkurs co prawda nie może wziąć w nim udziału ale posiada dostęp do zbioru prac konkursowych i dowolną z nich może przekalkować na osobiste zgłoszenie w innym konkursie organizowanym przez inną agencję. Wyświetl w wątku >>

KING-KONK

#7120594 Napisano: 01.09.2023 08:14:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Nagroda rzeczowa: pralka. Agencja: HAPPEN. Produkty: ARIEL + LENOR. Konkurs sieci ROSSMANN. Wyświetl w wątku >>

KING-KONK

#7119032 Napisano: 25.08.2023 13:17:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bardzo ciekawy wątek: co dzieje się za kotarą? Dzielmy się swoimi spostrzeżeniami, przemyśleniami (domysłami?). Wyświetl w wątku >>
0 0

KING-KONK

#7119031 Napisano: 25.08.2023 13:15:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
southlander napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Jestem totalnie rozczarowana wynikami Moya- moja praca ( moim zdaniem kreatywna i dopracowana) max ilość znaków plus foto - oczywiście  zaakceptowana, jest na stronie- a nagrody brakemotka
Przeciez tam jest tyle nagród a dużo prac kilku zdaniowych..... czy oni takie nagradzają??
za kreatywność ????? ( w regulaminie jest info ze będą nagradzać kreatywne prace.....  emotka

Kryteria z regulaminów trzeba traktować z przymrużeniem oka, szkoda się nawet denerwować. Muszą tam coś oficjalnie wpisać żeby nie było zarzutów że wybór jest losowy, a potem i tak wybierany jest np. grażynkowy wierszyk, który z kreatywnością przecież nie ma nic wspólnego. To samo zresztą z kryterium "poczucie humoru", a wybrany zostaje często suchy tekst w którym nie ma nawet cienia żartu. Oni czasem chcą docenić przeciętne zgłoszenia spoza konkursowego świata, żeby wygrała jakaś pani Helenka która jeszcze nigdy nic nie wygrała. Co uczciwe nie jest, ale marketingowo ma jakiś sens, bo wszystko wychodzi poza ograniczone grono regularnie grających.

Wyświetl w wątku >>
0 0

KING-KONK

#7117916 Napisano: 21.08.2023 12:33:00 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy ktoś z Państwa dostał już powiadomienie o wysyłce albo nawet otrzymał nagrodę rzeczową z konkursu ARIEL + LENOR w ROSSMANNIE? Co prawda w regulaminie datę graniczną na wysyłki ustalili na 05.09.2023 ale może już się zaczęło? Wyświetl w wątku >>
0 0

KING-KONK

#7116733 Napisano: 16.08.2023 11:38:00 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Czystszy, piękniejszy świat zaczyna się od Nas" Selgros

Dziwne, konkurs SMS-owy a pojemność wypowiedzi 500 znaków? Druga moja wątpliwość jest taka że wymagają by rozpocząć zgłoszenie od prefiksu i podają treść hasła "HENKEL" ubrane w cudzysłów, aż się prosi o pomyłki. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

KING-KONK

#7107813 Napisano: 12.07.2023 10:50:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam, jestem nowy w gronie "e-konkursowej" społeczności. Dostałem powiadomienie SMS o wygranej w konkursie ARIEL i LENOR w ROSSMANNIE. Zgodnie z instrukcją wysłałem do HAPPEN (organizatora) oświadczenie laureata i skanowane paragony z zakupów produktów promocyjnych. Pytam bardziej doświadczone koleżanki i kolegów, czy po dokonaniu weryfikacji, że paragony są dobre organizator powiadamia o jej wyniku? Czy jedynie należy oczekiwać wysyłki nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0