Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika TurboMike

TurboMike

#7101502 Napisano: 17.06.2023 13:34:46 w Czy informują/ informowali?
A czy Amooco "Wygrywaj z Lambi co tydzień!" za etap siódmy (od 29/05 do 04/06) komuś coś ? Wyświetl w wątku >>
1 Dianka26 0

TurboMike

#7101461 Napisano: 17.06.2023 10:06:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ostin789 napisał(a):

asia8564 napisał(a):

Mam pytanie do wyników rodowitej czy ta miejscowość obok inicjałów to miejscowość zamieszkania czy sklepu ? Raczej nie mam się co łudzić ale może akurat emotka

Hej, u mnie wpisali miejscowość zamieszkania (po wcześniejszym potwierdzeniu nagrody telefonicznie) a kupowałam wode w innym mieście. Chyba nie wpisywało się miejsca zamieszkania przy wysyłaniu zgłoszenia?


Na moje to chyba zamieszkania... Ale tam mają niezły, oględnie rzecz ujmując, bałagan z tymi danymi. Mi wpisali zupełnie inną miejscowość niż podawałem (w innym województwie). W niektórych też zamiast miejscowości podają inicjały... Coś im się chyba rozjechało w tym exelu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7101346 Napisano: 16.06.2023 18:29:30 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
alexandra_sasa napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Tiger przelewy 190 zł?


No właśnie też czekam z niecierpliwością!


Tak że tego ... "Twoja nagroda (190 PLN) zostanie wysłana najpóźniej do 18-08-2023." 
Więc za 2 miesiące to to już kilo czereśni nie kupisz za to emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7101269 Napisano: 16.06.2023 14:54:25 w Zbieramy kasę!

TurboMike

#7101225 Napisano: 16.06.2023 13:21:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Mam pytanie do tych co już kiedyś wygrali w konkursie Lambi 
Pierwszy raz u nich wygrałam i znów chcą paragon czy mogę wysłać to samo zdjęcie z papierem w tle  czy musze robić nowe foto ( dodam ze wygrałam pierwszym zgłoszeniem na mnie, bo wcześniej wysyłałam na innych domowników wiec praktycznie mam to sfotografowania tylko jeden paragon)
Wiem , ze oni z tymi zdjęciami się mocno czepiają i nie chce aby przez moją głupotę lub niewiedzę nagroda przeszła mi koło nosa....
wiec mogę jeszcze raz wysłać im to zdjęcie z papierem w tle?...i przejdę pozytywną weryfikacje emotka
Za pomoc z góry serdecznie dziękuję  emotka


A za jaki okres te męczarnie ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7101224 Napisano: 16.06.2023 13:16:11 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

SMSy z Netto poszły o jednej godzinie?


Ja Sodexo o 12:55  dostałem. A ktoś zgarnął główną nagrodę ? Czy tylko ja mam wrażenie że te nagrody 1 stopania to fikcja : ) Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7101193 Napisano: 16.06.2023 12:22:40 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

A rodowita ten ostatni etap filmiki? Macie wiedzę może?;P

Cisza na forum, na tel i na @.
Brak też listy na stronie - więc jest nadzieja emotka

Pisałem do nich wczoraj bo coś w tych listach pokręcili za wcześniejszy etap i przy okazji Kobitka mi odpisała że postarają się ostatni etap do końca tygodnia czyli do dzisiaj. Wyświetl w wątku >>
1 karols 0

TurboMike

#7101085 Napisano: 16.06.2023 06:55:21 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
ziolko napisał(a):

TurboMike - czy miałeś już tu kiedyś konto? 
Bo dziś się zarejestrowałeś i od razu wystawiasz coś na sprzedaż. 
Nowe konto - nowy użytkownik = trochę mało wiarygodny sprzedawca

Cóż za nieufność w Narodzie emotka  W sumie dobrze bo jak wystawiłem na OLX to w ciągu godziny dostałem 3 phishingowe sms i prawie na podałem swoje dane do karty płatniczej...  emotka

1) Kiedyś musi być pierwszy raz... emotka  
2) Należy się zastanowić co jest przyczyną a co skutkiem... chciałem coś wystawić więc się zarejestrowałem. Wcześniej korzystałem z portalu "incognito" emotka
3) W końcu coś wygrałem więc mam coś do okazyjnego sprzedania!
4) Właśnie dlatego załączam info do OLX bo tam jest możliwość bezpieczniejszej transakcji dla kupującego (w sumie dla sprzedającego chyba też... chociaż jestem początkujący w temacie)
5) Zawsze istnieje możliwość odbioru osobistego w Poznaniu żeby wszystko sprawidzić!

Pozdro Wyświetl w wątku >>
1 Igosia90 0

TurboMike

#7100940 Napisano: 15.06.2023 15:01:35 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Hejka All! 

Nowiutka Hulajnoga elektryczna Xiaomi Scooter 3 Lite
 
Promocyjna cena 1299, W sklepach ceny oscylują o ok 400-600 zł więcej!
 
https://www.olx.p...l?bs=olx_pro_listing


Kolor czarny - więc nie będzie się zbytnio brudzić emotka

Zapraszam do kontaktu!

Rodzaj produktu: Hulajnoga elektryczna
Zasięg: 20 km
Pojemność baterii: 5200 mAh

Oświetlenie: Odblaski
Odpowiedni teren: Chodnik, Twarde podłoże, Zbocza o nachyleniu do 14%
Maksymalna prędkość: 20 km/h
Moc znamionowa: 300 W
Opony: 8,5-calowe opony pneumatyczne
Maksymalne obciążenie: 100 kg
Materiał wykonania: Stop aluminium, Guma naturalna i syntetyczna
Napięcie znamionowe: 36 V


Certyfikaty: IPX4
Wymiary: 1104 x 429 x 484 mm (złożona)
Wysokość: 1137 mm
Szerokość: 430 mm
Długość: 1105 mm
Waga: ok 13,5 kg
Zestaw: Xiaomi Electric Scooter 3 Lite EU, 5 śrubek, Zasilacz, Klucz sześciokątny, Wężyk do pompki, Ulotka CE, Skrócona instrukcja, Instrukcja obsługi
Klasa ochrony: IPX4
Kolor: Czarny Wyświetl w wątku >>
0 0