Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika TurboMike

TurboMike

#7103131 Napisano: 23.06.2023 17:18:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A może zwycięzcy się już zechcą pochwalić pracami? Dzięki temu kilka głosów od Nas pewnie dostaną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7103086 Napisano: 23.06.2023 15:48:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ja też dwie prace w plecki emotka  ... Ale przynajmniej za tydzień zobaczymy czy te nominowane to faktycznie jakieś cudeńka czy znowu pralinka wklejona w paintcie emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

TurboMike

#7102770 Napisano: 22.06.2023 15:37:56 w Czy informują/ informowali?
gema napisał(a):

Informowali Przysnacki z Biedry i Włącz tryb energooszczędny C4?

PRzysnacki już raczej dawno ogarnięte (chociaż nie wiem czy ktoś się tu chwalił) to możesz sprawdzić swoje paragony na Smolarze https://wyniki.smolar.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7102767 Napisano: 22.06.2023 15:32:12 w Czy informują/ informowali?
A w Amocco Crunch  ? Cisza jak chrupkiem zasiał ? Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

TurboMike

#7102667 Napisano: 22.06.2023 11:28:32 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zgadzam się z przedmówcą! Co jak co ale jeśli chodzi o proces wydania nagród to Avanti TOP!
Szybko i kompleksowo.
P.S. Sprzedam za 1999 (coś jeszcze może opuszczę emotka ) Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

TurboMike

#7102629 Napisano: 22.06.2023 09:01:01 w co chcielibyście wygrać?
Odczucia ogólne i mała wiara w ludzi połączona z frustracją   A tak trochę w temacie, czy są możliwości by uczestnik w jakiś sposób miał możliwość sprawdzenia zwycięskich prac? No bo np. tak jak przy IKEA jest ich publikacja tak na tym forum wielu z Nas uważa że niektóre nagrodzone prace są mega poniżej poziomu (i np. nagrodzone te same nazwiska - stąd np. takie moje przypuszczenia). Czy my małe żuczki nie mamy możliwości się dowiedzieć jakie prace zostały nagrodzone ? Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7102625 Napisano: 22.06.2023 08:48:12 w co chcielibyście wygrać?
Ja chciałbym wygrać przekonanie że tylko mniej niż połowa nagród idzie do znajomych organizatora emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7102624 Napisano: 22.06.2023 08:45:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W większości smartfonów jest opcja do zaznaczenia/odznaczenia która brzmi "używaj prostych znaków" i nawet jak piszesz z ĄĘ to zostanie wysłane AE emotka  Trzeba poszukać w ustawieniach wiadomości. Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7102572 Napisano: 21.06.2023 21:40:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wg mnie jak piszą w Regulaminie że bez polskich to trzeba tak to stosować. Np. w moim "kochanym" Amooco niby nie ma ograniczeń w SMS (przynajmniej tak mi odpisali) ale ja osobiście nie widzę możliwości by polskie znaki nie skracały SMS. Więc jak napiszesz 160 znaków a będą tam polskie literki to SMS się rozbija na więcej SMSów. Więc chyba się będą musieli domyśleć czym jest "zaba co ma swoj pokoj" emotka Wyświetl w wątku >>
1 Malena_ 0

TurboMike

#7102512 Napisano: 21.06.2023 18:02:33 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
justyna1411 napisał(a):

Albedo Marketing jakim kurierem wysyła nagrody?

Do mnie dotarła GLS. Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7102336 Napisano: 21.06.2023 10:20:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej All! Rysowaliście coś z Raffaello? Czy ja dobrze rozumiem że o nominacji dowiemy się wcześniej niż 30 czerwca kiedy to będzie wystawienie prac pod głosowanko ? Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7102237 Napisano: 20.06.2023 19:27:05 w Czy informują/ informowali?
edzia21 napisał(a):

maryjane napisał(a):

A bakal crunch juz dzwonili?

mam nadzieję że nie emotka

Po mojemu to do jutra mają czas. Ale przecież to nasze kochane Amooco więc na razie bym nie radził w myślach wydawać tej kasy emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

TurboMike

#7102101 Napisano: 20.06.2023 13:58:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

A czy jest ktoś kto wygrał voucher 5k w Lambi?🤔🙃

A Amooco ? To jest możliwe w ogóle ? emotka Szczerze to w 7 etapie trzasnąłem 10 zwrotek (po 4 wiersze) naprawdę niezłej rymowanki i nawet na 500 się nie załapałem... Może im się czytać nie chciało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7102098 Napisano: 20.06.2023 13:56:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hhehe... nie brałem w tym udziału, ale ja się czasem (wróć! Często o ile nie zawsze emotka ) ile z tych nagród jest wydawana po znajomości... Przecież tam tylko ludzie pracują!  A ta focia powyżej może o tym świadczyć.  No ale ja wszędzie wietrzę spisek chociaż na ogół jestem ufny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7102044 Napisano: 20.06.2023 10:56:08 w Avanti
@gnieszk@ napisał(a):

simonapp napisał(a):

joan napisał(a):

U nas w całym konku Dino  & Pepsi: 1/6. 
Wygrało (bon) najlepsze zgłoszenie - oczywiście to moja subiektywna ocena  emotka   
Gratulacje dla zwycięzców! emotka

U mnie 1/5. 
i wiele nadziei w rodzinie, które dały identyczne inicjały zwycięzców.
emotka   I tutaj taka propozycja dla Agencji, która obopólnie dałaby wiele pożytku. 
GDYBY TAK PRZY dotychczasowych danych, na liście pojawiał się również numer zwycięskiego paragonu. 
Co Wy na to emotka
Co Agencja na to emotka

Uważasz, że agencja tak zrobi, bo Ty tak wymyśliłeśemotka ?

 Ogólnie jak dla mnie pomysł spoko...  no bo w sumie nie idzie dojść Who is Who emotka  Chociaż z drugiej strony teoretycznie wysyłają maile przed publikacją więc. Ale uważam że dodatkowej roboty sobie robić nie będą no bo po co? A mają trochę tych konkursów do ogarnięcia ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7102020 Napisano: 20.06.2023 09:58:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

karols napisał(a):

panasa napisał(a):

karols napisał(a):

Czeka ktoś na wyniki Milki z C4 ?


ja czekam emotka


którego dnia konkursu wysyłane zgłoszenie?

ja też czekać czekam emotka

I jaaaa emotka  zgłaszałem dwie sztuki 29/05... kurde jak ten czas leci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7101959 Napisano: 20.06.2023 01:29:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kimxxx napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

pusheen napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Czy ktoś z moich drogich forumowiczów próbował swoich sił w grze Violife ? Da się tam wyrobić w te 20 sekund ? Ja próbuje 3 raz nie ma opcji emotka

Mi się nie udało, wszystko się zacinało.

U mnie to samo, zawieszki, gra bez sensu


Potwierdzam, u mnie również, a już myślałam, że to z moim telefonem jest coś nie tak, a to jednak ta gra za wolno trybi uff


Eeee bez kitu... Violife przegiął tym razem! Specjalnie próbowałem odpalić stronę w nocy, gdzie serwery powinny być mniej obciążone i odpaliłem nagrywanie mojej szaleńczej próby i wiecie co? Nawet jeśli ktoś ma moce nadprzyrodzone i potrafi wszystkie karty odsłonić od razu bez pomyłki, to nie ma opcji by w czasie 20 sekund strona pozwoliła na wykonanie 10 ruchów! Przecież to jest złodziejstwo w biały dzień (albo ciemną noc jak ja teraz emotka ). Oni liczą na to że skoro Ci się nie udało to zawalisz całą lodówkę ich nie tanimi serkami żeby próbować do skutku! Wysłałem im właśnie maila i jeśli Ci co próbowali mają podobne odczucia to zachęcam również do zaspamowania ich skrzynki bo może pójdą po rozum do głowy i coś z tym zrobią (np. wydłużą czas)... Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7101946 Napisano: 19.06.2023 23:24:42 w Czy informują/ informowali?
Hej All? 
A czy przy bonach z DINO (Avanti Pepsi i Lays) to oni wysyłają maile standardowo ? Bo niby się rozpoznaje na liście, ale... nie wiem czy ja to ja emotka  bo maila nie uświadczyłem jeszcze w tej sprawie. Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7101713 Napisano: 18.06.2023 22:08:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z moich drogich forumowiczów próbował swoich sił w grze Violife ? Da się tam wyrobić w te 20 sekund ? Ja próbuje 3 raz nie ma opcji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7101639 Napisano: 18.06.2023 14:24:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej All, 
Czy orientujecie się jak wygląda kwestia gwarancji np. Hulajnogi? Nie otwierałem opakowania jeszcze więc nie wiem czy jakaś faktura czy coś takiego jest w środku? Ktoś może jest już po takim zabiegu ? emotka   Bo kurier żadnego dokumentu mi nie wydał... Wyświetl w wątku >>
0 0