Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika TurboMike

TurboMike

#7184989 Napisano: 21.06.2024 10:50:30 w Smolar
No niestety, Smolarek też ma czarne listy ale ogólnie też uważam że jest to w miarę profeska. Co do odpisywania to nie mam zastrzeżeń. Szkoda tylko że przy takiej liczbie konków które biorą... oceniają zgłoszenia raczej wybiórczo ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7184986 Napisano: 21.06.2024 10:41:58 w Avanti
No ja mam mega wkurz... że przy niektórych konkach np. na FB wyłaniają zwycięzców gdzie wg Detectora AI jest ponad 80% tekstu. Stąd pewnie pomysł na głosówki - choć to chyba sprawy nie rozwiąże (wszak można to przeczytać). Apropo Avanti (i właściwie innych też) nie ma wątpliwości, że obecnie jest kolejkowanie do sensownych nagród emotka  Tzn jeśli wpadło Tobie coś ciekawego, to możesz sobie na kilka tygodni darować granie, bo to strata kasy, czasu i energii.  Niestety tego doświadczam emotka  Niby spoko, rozumiem, żeby ciągle nie wygrywali Ci sami... ale dla niektórych to zawód emotka To jawna dyskryminacja emotka  Tak czy inaczej... AVANTI i tak jest TOPem jeśli chodzi o organizację. Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7182330 Napisano: 12.06.2024 05:11:15 w Czy informują/ informowali?
A Albedo kogoś doceniło z Żywca Allego? "Trzymaj formę cały rok" ? 28 nagród i nic? emotka Bo tam jest jakaś nieścisłość w tych terminach... niby jasną piszą że powiadomią do 7 czerwca a poniżej że z wyborem i poinformowaniem to mają 10 dni roboczych czyli do 14 czerwca. emotka  Nadzieja umiera ostatnia czy ktoś już coś dostał ? Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7181843 Napisano: 10.06.2024 12:58:53 w Avanti
A Avanti wrzuciło gdzieś listę laureatów PEPSI ? Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7181841 Napisano: 10.06.2024 12:58:27 w Czy informują/ informowali?
A Avanti wrzuciło gdzieś listę laureatów PEPSI ? Wyświetl w wątku >>
1 ashanti 0

TurboMike

#7180952 Napisano: 06.06.2024 18:34:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
PODWÓJNY BILET NA FESTIWAL AUDIORIVER
12-14.07.2024 ŁÓDŹ
„NAJDZIKSZA PRZYGODA IMPREZOWA” - ŻUBRÓKA 
Jeden z tych konkursów gdzie chciałem wygrać nagrodą niższego stopnia... a jak na złość wpadła Igo. (odsprzedam) Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7179895 Napisano: 03.06.2024 10:25:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hehhe czyli powinni zmienić kwalifikacje z "konkurs" na "loteria" jednak emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7179890 Napisano: 03.06.2024 10:13:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co do śmiejżelków... to wysyłałem w piątek... I ten formularz to loteria sama w sobie emotka   emotka  U mnie poszło z "ĘĄ" ale po wyrzuceniu enterów i najlepsze... : jak mnie zblokowało na chwilę (za dużo prób) to potem wysłałem to samo, nic nie zmieniając i przeszło !!! AMBA, "Amelinium... no nie pomalujesz tego emotka

Ogólnie Smolarek to profeska... ale ostatnie dni to mają słabe przy tym przyjmowaniu zgłoszeń (mam na myśli też te ze zdjęciami). Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7179682 Napisano: 01.06.2024 18:00:13 w Konkursy to ... ciężka praca!
gregory napisał(a):

fajnie się czyta wasze wypowiedzi, ale chodziło mi o to czy jesteście na plusie w swoich grach. jak wspominałem, odkryłem, że za paragony z minionego roku miałbym bardzo dobre wakacje, o które grałem i do tej pory nie wygrałem (moze jeszcze będą bo kilka czeka na rozstrzygnięcie). W każdym razie odkryłem, że niepotrzebny był mi ten trud. Wystarczyło zamiast zakupów konkursowych odkładać na wakacje i nagroda byłaby ta sama. i muszę przyznać, że połowy tych produktów nie kupiłbym gdby nie konkursy (chipsy, napoje, nawet wiele kosmetyków itp). także u mnie miniony rok na minusie, choć przyznaję, gdy wpadały niespodziewane główne, to plus był znaczacy. i to mnie ciagle kusi.

No ale wakacje, wakacjami... ale tych emocji które przeżyłeś, to nie kupisz w Żabce  emotka  Skłoniłeś mnie do podsumowania skuteczności w konkach i wyszło mi że wystartowałem w 98 i coś wpadło z 32 więc tak ok 1/3 z jakimś tam sukcesem. Ale to też była inwestycja w naukę konkursowania emotka  A główna prędzej czy później do każdego z Nas przyjdzie... emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7179679 Napisano: 01.06.2024 17:41:29 w Konkursy to ... ciężka praca!
nanajka81 napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Nie kupujesz na potęgę ale wystawiasz na OLX? emotka No chyba że to nagrody ale w tym wypadku po co grać o takie rzeczy, które prawdopodobnie się nie sprzedadzą albo sprzedadzą za bardzo niską cenę? Ja np. w Kinder gdzie do wygrania co roku są piniaty przestałam grać. Wygrałam raz kilka lat wstecz, większość słodyczy rozdałam po rodzinie bo miały krótki termin a piniata tak czy siak poszła do pieca. Do tej pory widzę na olx że ludzie próbują sprzedać te kinderowe piniaty... Wielkie misie z Coca Coli - wg mnie najdurniejsza nagroda jaka może być - nigdy o to nie gram, może niektórym udaje się to sprzedać za jakieś grosze ale ile z tym roboty i ile miejsca trzeba mieć aby to przetrzymywać. Coraz częściej odpuszczam i nie kupuję produktów których nie używam np. piw... 98% konkursów z Żabki omijam bo ten sklep to nie jest na moją kieszeń. Zakupy, w których jest wymaganie "kup słodycze za 15/30 zł" też omijam. Właściwie zostałam przy drobniakach typu kup jeden i próbuj szczęścia. I lepiej idzie mi w kreatywnych niż loteriach. Duża konkurencja, bardzo kreatywne głowy, słabe nagrody których nie potrzebuję i nie mam gdzie trzymać, określone sklepy których nie mam w pobliżu - sprawiają że nie gram. Ale w zeszłym roku dzięki koledze z forum, jego paragonowi i wsparciu "próbuj" - wygrałam fajną główną i w tym roku wakacje mam w świecie a nie znowu w rodzinnym mieście emotka


Napisałem że... na ogół nie kupuję na potęgę emotka  Ale czasem się zdarzyło ;/ Na OLX poszły głównie rzeczy z loterii (REXONA, AXE) no i kończący się terminy spożywki bo naprawdę stwierdziłem że jak one leżą na widoku (Pepsi, Lays, WW) to niepotrzebnie kuszą i mimo że są dobre, to jednak nie w takich ilościach... A czuję że sezon konkursowy na te produkty i lody to się właśnie rozpoczął - trzeba miejsce zrobić pod nowe wyzwania ;)  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7179674 Napisano: 01.06.2024 17:13:26 w Konkursy to ... ciężka praca!
Ja natomiast wychodzę z założenia... że chyba czas odpuścić loterie (szczególnie bramkowe), bo na to raczej idzie gros kasy, której zapewne większość z Nas by nie wydała ( w takich ilościach, no bo ile można pić CJ? emotka ). A niestety prawdopodobieństwo, że tak pieczołowicie zalakowanych kopert,  złożonych w sejfie w kancelarii prawniczej, nikt wcześniej nie widział, żeby sprzedać info o bramkach na główne wygrane... jest wg mnie znikoma. Jeśli się komuś z "Nas" udaje trafić główną w loteriach bramkowych, to zapewne o sekundy wyprzedzając tych co te terminy znają. 

A biorąc udział w konkach kreatywnych, to raczej nie kupuję na potęgę. Zdarza się, że w głowie pomysłów cała masa i nawet po kilkanaście zakupów leci, ale to raczej rzadkość... a produkty raczej się nie zmarnują. Inna sprawa, to taka że trudno ocenić wpływ na zdrowie Twoje i najbliższych takiej ilości Pepsi, lodów i chipsów... emotka  Ja dziś np. wystawiłem dużą część na OLX bo się kończą terminy przydatności.  

Jest jednak waluta która nie ma w tym exelu swojej kolumny... CZAS! Choć to też nie zawsze aż taki duży koszt. Pytanie jaka jest alternatywa? Ja wróciłem do konkursów w czerwcu 2023 i odpuściłem od września by wrócić znowu w marcu. Czy ten czas kiedy nie produkowałem zgłoszeń wykorzystałem optymalnie? Raczej nie, bo albo oglądałem głupiego YT, albo jakieś mecze. 

Jest też jeszcze inny koszt... ROZCZAROWANIE emotka  To czasem jest spore, bo mimo że stworzysz cudo (we własnych oczach) to nie wiesz czy większego cuda nie stworzył ktoś inny. Ale też niepewność tego jak agencje zapoznają się ze zgłoszeniami... Bo tu mam też różne zdanie w tym temacie, że jest sporo takich co raczej skrupulatnie do selekcji nie podchodzą. 
Ostatnio przeżyłem niemal szok kliniczny jak się okazało że w CJ AI  nic nie wpadło, mimo mega dużej ilości zgłoszeń o mega kreatywnych treściach... emotka

Więc po tych kilku miesiącach aktywnego konkursowania mam kilka refleksji: jakość nie ilość (mniejsze rozczarowanie), unikać konków gdzie jest jedna duża nagroda a reszta to szrot, unikać loterii bramkowych (no chyba że faktycznie się produkt przyda) i unikać niektórych "agencji"... emotka  

No to się Turbo rozpisał, zamiast Piwniczankę kończyć emotka   A mógł napisać jedno zdanie: Że w ostatnich 12 miesiącach jest sporo, sporo na plusie emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7179668 Napisano: 01.06.2024 16:02:29 w Czy informują/ informowali?
zuziczeq napisał(a):

A czy monster yamaha z żabki dawali znać?

Fortis i publikacja wyników? emotka  Podobno rozstrzygnęli konkurs szybciej niż Yamaha przyspiesza do setki emotka Ale chyba nikt od Nas się nawet na puszki nie załapał. Jakoś mnie to nie dziwi... Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7179496 Napisano: 31.05.2024 16:53:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stalowiak1979 napisał(a):

Witam. Czy w konkursie Predatora coś trzeba jeszcze zrobić po udzieleniu odpowiedzi na pytanie??/Bo nie wołaja żadnego numeru telefonu, maila itp? Czy jak mam ptaszkiem odchaczone 3 zadania to już jest wszystko ok???

Wydaje się że ok emotka  Ale tam chyba przy logowaniu podawało się imię/naz i maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7179337 Napisano: 31.05.2024 07:35:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

Dlaczego na Everydayme, mimo zalogowania, jest ta tabelka o wpisanie danych (tak jakbym była niezalogowana)? Ktoś mi kiedyś pisał na forum, że coś tam trzeba zrobić, (i to działało), ale już zapomniałam emotka

No wg mnie musisz się zwyczajnie zalogować raz jeszcze - tam gdzie pojawia się ta tabelka u góry jest taka opcja że przeniesie Cię do ekranu gdzie będzie tylko login i hasło   emotka  Może haczyk polegał na tym, że musisz potem zeskrolować na dół żeby zobaczyć przycisk zaloguj. Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7179214 Napisano: 30.05.2024 11:28:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

Gdzie kupię Piwniczankę?

No się okazało że to mało popularna woda. Ja znalazłem końcówkę w Careefour Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7179192 Napisano: 30.05.2024 03:29:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
4-ka w mini lotto (650PLN)... jedna cyfra, cyferka, cyfrunia... od 400k ale zamiast tego będzie... na solidną porcje śmiejżelków do konkursu emotka Wyświetl w wątku >>

TurboMike

#7179191 Napisano: 30.05.2024 02:56:51 w Czy informują/ informowali?
masza napisał(a):

Czy Avanti informowało już o wynikach z Pepsi w żabce?

Na 99% nie bo to nie możliwe żeby na tak solidną Agencję nikt się nie chwalił nawet nagrodami pocieszenia. A tam mają czas na info do 10go chyba nawet. Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

TurboMike

#7178839 Napisano: 28.05.2024 16:27:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Worki z Jim Beama... zapomniałem że je wygrałem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

TurboMike

#7178735 Napisano: 28.05.2024 11:16:28 w Czy informują/ informowali?
Ktoś coś z MACZFIT za ostatni tydzień? Czy tradycyjnie, nagrody widmo u nich ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0