Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kimberly

kimberly

#7137910 Napisano: 09.11.2023 21:32:28 w Smolar
notta napisał(a):

reolo3 napisał(a):

A z Tiger Golden Hour ktoś czeka jeszcze na bliki ?

tak

Ja nawet nie mam jeszcze pozytywnej weryfikacji, ale wysłałam jakoś 2-3 dni przed końcem loterii Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7137699 Napisano: 09.11.2023 12:08:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Było pytanie czy wygrał ktoś w Kaufie prozą, to ja odwrotnie zapytam- czy wygrał ostatnio ktoś rymem?

W poprzednim którymś etapie znajoma rymem wygrała niby 100 zł ale zawsze coś, więc pisałam w minionym etapie wszystkie zgłoszenia rymem i same pudła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7137697 Napisano: 09.11.2023 12:06:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
czarnykot napisał(a):

Ech, Kaufland... miałam cichą nadzieję, że może jednak...

I ja i ja... aż się odechciewa kolejne zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7137410 Napisano: 08.11.2023 14:41:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
slomkab napisał(a):

Kaufland nawet 100 emotka

Spokojnie, ze 100 dopiero zaczynają dzwonić... choć nie powiem, że też liczyłam na 500, bo takie fajne zgłoszenie napisałam 🙈 widać tylko dla mnie fajne, klasyka 🤣🫣 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7137385 Napisano: 08.11.2023 14:06:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kaufland, ja tu nadal czekam jakby co... Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7137190 Napisano: 08.11.2023 00:59:37 w Wkurza mnie...
Nelusia102 napisał(a):

W ogóle agencje jak organizują konkursy czy loterie   to powinny wraz ze sponsorem sprawdzić,  czy w sklepie można to kupić, bo bardzo często wyznaczone sklepy nie mają tych produktów   jak wyżej Rossmann nie ma Brefu w płynie, Viledy w sklepach nie ma wyboryu tylko jakieś dwie ścierki, Rodowita czy Danio w sklepie wybranym nie ma , w Lewuatanie Lubella i lowicz też  nie ma , w Żabce ostatnio Actmela nie było . I te nagrody koszulki , dresiki i bzdety. Szkoda kasy tych sponsorów. Wiem można nie grać  ale ja chce używać niektórych produktów   przy tym w coś zagrać a jak się trafi to mieć 🏆 nagrodę  pożyteczną i użyteczną. No dobra zawsze dresik do ogródka też trzeba mieć  .

Problem się pojawia jak ktoś jak ja nie ma ogródka emotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7137101 Napisano: 07.11.2023 18:40:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonooka85 napisał(a):

kimberly napisał(a):

Witajcie moi drodzy, czy jeśli wygrałam drugi raz w Lotos/Mol i muszę znów wysłać oświadczenie, to stanie się coś jeśli wyślę to samo zdjęcie oświadczenia (dane te same) co w poprzednim etapie?
Do piątku mam HO i nie zbyt mi się uśmiecha jechać do biura specjalnie to wydrukować emotka

Nie wiem, ale datę przynajmniej zmień emotka

Fakt, zapomniałam 🤦🏽‍♀️ dobra lecę do biura, dzięki wam za otrzeźwienie! 🙈🤣 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7137091 Napisano: 07.11.2023 18:23:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witajcie moi drodzy, czy jeśli wygrałam drugi raz w Lotos/Mol i muszę znów wysłać oświadczenie, to stanie się coś jeśli wyślę to samo zdjęcie oświadczenia (dane te same) co w poprzednim etapie?
Do piątku mam HO i nie zbyt mi się uśmiecha jechać do biura specjalnie to wydrukować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7137003 Napisano: 07.11.2023 14:56:46 w Avanti
fragles napisał(a):

Który etap Lotos/Mol dzisiaj rozwiązała Lidka?

Przedostatni:) Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7136997 Napisano: 07.11.2023 14:51:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
olunka napisał(a):

po porażkach we wszelkich konkursach dziś rozwiązanych - karta z Lotosaemotka

i u mnie i u mnie emotka  w końcu coś... listopad rozpoczęty! ❤️ Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7136967 Napisano: 07.11.2023 14:12:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory napisał(a):

Jak macie opisane paragony z Dino konkurs paclan? U mnie tylko worki na śmieci bez nazwy firmy i nie wiem czy zgłaszać

W każdym dino tak jest, przejdzie bo to tylko u nich loteria, więc nazwa + cena i wszystko jasne;) Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7136819 Napisano: 07.11.2023 08:57:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kaka72 napisał(a):

Już 7 listopada jest na liczniku
A ja z wygranymi jeszcze w październiku  emotka

I ja tak samo, do tego dałabym sobie rękę uciąć, że jest 6ty... emotka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

kimberly

#7136761 Napisano: 06.11.2023 20:52:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Czy w Gratisobraniu (Kaufland) udało się komuś z Was wygrać dwa razy na te same dane?

Tak, ja osobiście nie wygrałam ale znam osoby co wygrały w 2-3 etapach na te same dane:) Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7136461 Napisano: 06.11.2023 09:09:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To znowu ja wąteczkuemotka
Fiki Miki konkursiki, czy uszczęśliwią mnie dziś jakieś wyniki?emotka Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

kimberly

#7136421 Napisano: 05.11.2023 22:21:14 w SZUKAM....
aerdna napisał(a):

monikar napisał(a):

Gdzie kupię makaron Goliard? Szukałam w C4 i Stokrotce ale nie znalazłam

Kaufland

Jeszcze inter i netto Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7136419 Napisano: 05.11.2023 22:18:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Listopad nie zaczął się jeszcze dla mnie konkursowo/nagrodowo, więc jutro czekam z niecierpliwością wąteczku emotka  nie rozczaruje mnie proszę 🙈 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7136113 Napisano: 03.11.2023 21:32:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

kimberly napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

W tym roku cola strasznie ograniczyła liczbę nagród na osobęemotka (1 szt na osobę)

Która loteria Coli? W żadnej jeszcze nic nie wygrałam nigdy, ale tak się przygotowuje 🤣😁

W świątecznej

Aha, to ta nawet jeszcze nie wiedziałam, że istnieje 🫣🤣 ale dzięki za info na przyszłość! ❤️
Wkurza mnie też to ograniczenie 1 szt na osobę, mogłyby chociaż nie wiem z 3 szt być? I tak znajdą się zawsze osoby, które "obejdą system",  a ja czasu ani ochoty nie mam tego robić, a na najbliższe osoby nie mogę zagrać i cóż 🙈 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7136109 Napisano: 03.11.2023 21:18:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

W tym roku cola strasznie ograniczyła liczbę nagród na osobęemotka (1 szt na osobę)

Która loteria Coli? W żadnej jeszcze nic nie wygrałam nigdy, ale tak się przygotowuje 🤣😁 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7136101 Napisano: 03.11.2023 20:00:12 w Smolar
kimberly napisał(a):

masza napisał(a):

kimberly napisał(a):

Majkii napisał(a):

kimberly napisał(a):

Kupuję często w dino i w związku z tym telefon zapisał sobie autouzupełnianie NIPu na NIP dino, kilka dni przed końcem loterii Tiger pierwszy raz udało się wygrać, ale radość szybko się skończyła, bo jak sprawdzałam zrzut ekranu, który zrobiłam z wysyłanym zgłoszeniem i paragon to okazało sie, że nie zwróciłam uwagi i poszło z NIPem dino a zakup był wyjątkowo w Biedronce 🤦🏽‍♀️
Napisałam zaraz do Smolara maila z wyjaśnieniem sytuacji ale nie odpisali do dzisiaj, weryfikacji też nadal brak.
Spodziewam się oczywiście negatywnej, wiem że mój błąd.
Miał ktoś może jednak taką sytuację i skończyła się pozytywnie?

Na takie maile nie odpisują w 99% nigdy, najlepiej do nich zadzwonić, ale jeśli minęło już 7 dni to odmówią.

Dokładnie 29 października była sytuacja, sprawdziłam;) myślisz, że jest sens dzwonić czy tylko się ośmieszę? 😅

jest sens! Dzwoń !

Dziękuję wam za odpowiedzi, zadzwoniłam i Pani na infolinii podała mi inny adres mailowy, na który mam napisać. Przekazałam już maila na ten drugi adres, dam znać jak skończyła się sytuacja!

Jupi dostałam dziś odpowiedź od Smolara: "Dziękujemy za informację. Ta pomyłka nie wpłynie na weryfikację Pani paragonu."
Ale super, jestem wam ogromnie wdzięczna za podpowiedź by zadzwonić na infolinię 🙏 Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7135772 Napisano: 02.11.2023 16:27:57 w Smolar
masza napisał(a):

kimberly napisał(a):

Majkii napisał(a):

kimberly napisał(a):

Kupuję często w dino i w związku z tym telefon zapisał sobie autouzupełnianie NIPu na NIP dino, kilka dni przed końcem loterii Tiger pierwszy raz udało się wygrać, ale radość szybko się skończyła, bo jak sprawdzałam zrzut ekranu, który zrobiłam z wysyłanym zgłoszeniem i paragon to okazało sie, że nie zwróciłam uwagi i poszło z NIPem dino a zakup był wyjątkowo w Biedronce 🤦🏽‍♀️
Napisałam zaraz do Smolara maila z wyjaśnieniem sytuacji ale nie odpisali do dzisiaj, weryfikacji też nadal brak.
Spodziewam się oczywiście negatywnej, wiem że mój błąd.
Miał ktoś może jednak taką sytuację i skończyła się pozytywnie?

Na takie maile nie odpisują w 99% nigdy, najlepiej do nich zadzwonić, ale jeśli minęło już 7 dni to odmówią.

Dokładnie 29 października była sytuacja, sprawdziłam;) myślisz, że jest sens dzwonić czy tylko się ośmieszę? 😅

jest sens! Dzwoń !

Dziękuję wam za odpowiedzi, zadzwoniłam i Pani na infolinii podała mi inny adres mailowy, na który mam napisać. Przekazałam już maila na ten drugi adres, dam znać jak skończyła się sytuacja! Wyświetl w wątku >>