Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Catcat

Catcat

#7130227 Napisano: 11.10.2023 12:15:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
southlander napisał(a):

yaagatka napisał(a):

Catcat napisał(a):

zof83 napisał(a):

Konkurs Tefal i zadanie: pokaż organizacyjne tipy w kuchni  - wgrywa m.in kot w garnkuemotka Chyba jestem za stara, by zrozumieć co autor miał na myśli, a tym bardziej juryemotka
https://www.tikto...1&_t=8gAyh3sQOaP

L O L Może pomyśleli, że słodkie kotki są popularne na tik toku i aż zapomnieli o "pytaniu" konkursowym.

Nie znam konkursu, nie wiem co tam trzeba było zrobić, ale na mnie kotki tez tak działają emotka  Wczoraj widziałam na MakeLifeHarder kotka we frytkownicy emotka

Zawsze tak było, że abstrakcyjne wstawienie do zgłoszenia konkursowego kota/pieska/dzieciaka o którego nikt nie pytał, raz na jakiś czas zadziała. emotka  Wystarczy że w komisji trafisz na totalnego fana zwierzaków u którego uczucia przegrywają ze zdrowym rozsądkiem, albo kogoś z silnym instynktem macierzyńskim i już masz na starcie przychylność. Oczywiście zwykle komisje składają się z więcej niż jednej osoby, więc przekonanie jednego członka jury to dopiero pierwszy krok, ale nie oszukujmy się, nie wszędzie są głosowania i rzetelne obrady, czasem to jest na zasadzie "za 10 minut koniec pracy, każdy wybiera szybko po jednym fajnym zgłoszeniu które wpadło mu w oko, wypełnimy protokół i mamy konkurs z głowy".

Też myślę, że nie zastanawiają się nie wiadomo ile nad tym które zgłoszenie wygrywa. Ewentualnie dłużej myślą nad główną nagrodą. Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7130125 Napisano: 10.10.2023 22:51:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
zof83 napisał(a):

Konkurs Tefal i zadanie: pokaż organizacyjne tipy w kuchni  - wgrywa m.in kot w garnkuemotka Chyba jestem za stara, by zrozumieć co autor miał na myśli, a tym bardziej juryemotka
https://www.tikto...1&_t=8gAyh3sQOaP

L O L Może pomyśleli, że słodkie kotki są popularne na tik toku i aż zapomnieli o "pytaniu" konkursowym. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

Catcat

#7130112 Napisano: 10.10.2023 21:48:43 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

janeeyre napisał(a):

Wkurza mnie jak kupuję coś specjalnie na loterię i dostaję paragon, na którym ledwo tusz widać XD będę się stresować w razie wygranej 😅

I mnie to wkurza,a jeszcze więcej, jak na paragonie jest kiepski opis i każą latać po pieczątkę.
Pytam, na co podaje się nr paragonu, NIP i nr kasy fiskalnej ? Chyba po to,
żeby sprawdził Organizator w sklepie, opis i czy dany zakupiony produkt jest zgodny.
Robią to dla swojej wygody emotka

Tak, plus skąd mamy wiedzieć przed zakupem co będzie pisać na paragonie ;/ a ostatnio Haribo i Bonduelle chcą pieczątkę przed zgłoszeniem czyli mam latać po zapleczach dla hipotetycznej wygranej? Szczególnie, że np. w Haribo zgłosiłam już 7 paragonów z opisem HARIBO i pudło. A w Dino opis: Żelki i jakieś literki. Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7130111 Napisano: 10.10.2023 21:41:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W jakim sklepie kupujecie produkty na loterię Balcerzak? Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7128914 Napisano: 05.10.2023 20:56:55 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
margobb napisał(a):

agnesita napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Co może iść Goldensubmarine ? Dzisiaj przygotowana paczka do nadania InPost ? Czyżby to były chrupki w kotle prażone ? Dzisiaj dopiero wygrałam, dziwne...


U mnie są to właśnie chipsy w kotle porażone bo to jedyne na co czekam od tej agencji. Może weryfikują na bieżąco emotka

To na pewno chipsy :)

Wow mega szybka wysyłka. Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7128831 Napisano: 05.10.2023 16:19:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ehhh Knorr mnie nie lubi, 4 paragony 4 pudła Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7128534 Napisano: 04.10.2023 17:51:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

niestety ale Auchan ma chyba najgorzej opisane paragony ze wszystkich marketów. Przykład ostatnio chciałem kupić Monstera, wszystkie mają napis ENERGETYK ... albo w Auchan Pepsi i Cola mają napis Napój Gaz., a to chyba jest różnica czy kupiłem Colę czy Pepsi.

To samo Stokrotka na loterię Monster mam opis "Energetyk M". Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7127970 Napisano: 02.10.2023 15:08:00 w SZUKAM....
ela napisał(a):

szukam informacji co nadaje dziś  PELARGOS SP.Z O.O ?

Może nagroda z "Wakacyjny konkurs z Gillette!" ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7127549 Napisano: 30.09.2023 16:59:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy na konkurs "What the Snack?" Żabka, gdy kupisz dwie te czekolady, to czy otrzymam dwa kody. Kupiłem dwie i nie dostałem.

Mysle ze musisz na 2 oddzielnych transakcjach

Tylko ja potrafię wyjść jak Zabłocki na mydle.

Też o tym myślałam, ale jak nic nie pisze, to zakładam gorszą dla konsumenta wersję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7126461 Napisano: 26.09.2023 12:11:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
brucee napisał(a):

Catcat napisał(a):

brucee napisał(a):

Szukam, szukam, ale znaleźć nie umiem - czy ktoś wygrał w Nutelli?

Ja na 2 próby pudło, nie widziałam też żeby ktoś się chwalił.

Mam podobnie i dziwi mnie to milczenie w MDW.

Ale tam mało jest nagród, bo jeśli dobrze rozumiem, to jedna dziennie. Wyświetl w wątku >>

Catcat

#7126349 Napisano: 26.09.2023 01:02:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
brucee napisał(a):

Szukam, szukam, ale znaleźć nie umiem - czy ktoś wygrał w Nutelli?

Ja na 2 próby pudło, nie widziałam też żeby ktoś się chwalił. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Catcat

#7125626 Napisano: 22.09.2023 13:34:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mia napisał(a):

Zaczęłam nowe (dla mnie) loterie... No i Balcerzak 0/1, Kamis 0/3. emotka Co za dziadostwo te bramki!emotka

Bramki najgorzej 0/4 Haribo, 0/1 tic tak. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7125479 Napisano: 21.09.2023 23:38:31 w WC - rozmowy o wszystkim
delfinka101 napisał(a):

Co robicie z wygranymi monetkami? Ja juz dałam znajomym które dokarmiają koty ale i one już nie chcą, swoje konto załadowałam po czubek mam dokładnie 200 monet tam, a codziennie wygrywam kolejny (licząc na inną nagrodę), część udało sie wymienić na inne kody ale chyba już wszyscy maja ich dosyć.

mi się udało dwa razy wygrać, na wiele wiele wbitych kapsli, więc też nie mam tego problemu. Jeśli ktoś oddaje, to też chętnie przyjmę na priv. ;] Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

Catcat

#7124470 Napisano: 18.09.2023 15:05:37 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
0 0

Catcat

#7124216 Napisano: 17.09.2023 11:33:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBsebastian3 napisał(a):

Po jakim czasie przychodzi voucher z wygranej żywiec?

u mnie był formularz na mailu 3 minuty od wygranej Wyświetl w wątku >>

Catcat

#7123411 Napisano: 13.09.2023 17:25:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew Bref wSPAniałe Momenty Wyświetl w wątku >>
2 Majkii, mili05 0

Catcat

#7123138 Napisano: 12.09.2023 19:06:41 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
flinta_13 napisał(a):

Co idzie fedexem od fortis ?

coś z Monster lub Corony?
Czapki Monster miały być we wrześniu wysyłane. Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

Catcat

#7122319 Napisano: 08.09.2023 16:03:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Czy może ktoś uciąć to co się dzieje w MDW bo rzygać się chce

Zgadzam się, może warto przemyśleć modyfikację tego tematu? Tak jak w wątku informują. Zrobić jedną rubrykę na link do konkursu, a drugą na rozdzaj wygranej nagrody i dać jakiś limit znaków, żeby ktoś po protu wpisał: bon, iphone, rower, itp... a nie mógł się rozpisać na tematy poboczne.

bdb pomysł

Super pomysł z linkiem do konkursu, bo czasem nie wiadomo czego dotyczy nagroda Wyświetl w wątku >>