Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Catcat

Catcat

#7141936 Napisano: 24.11.2023 09:40:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiolka252 napisał(a):

Czy kapsle z Lecha, tyskie, Łomża moga juz iść do kosza?

taa zwykle te stare nie działają za rok Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7141736 Napisano: 23.11.2023 13:25:43 w Paragony na trwające konkursy
flinta_13 napisał(a):

domi123 napisał(a):

Auchan kupię paragon Persil, Perwol

Jest konk w bazie ?

tak
https://www.e-kon...nie-uskrzydla-auchan Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

Catcat

#7141734 Napisano: 23.11.2023 13:19:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta podarunkowa Lotos Wyświetl w wątku >>

Catcat

#7141733 Napisano: 23.11.2023 13:19:08 w Informują
Informują z Konkurs "Benriach"

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
13:00 Nagroda Trzeciego Stopnia Wyświetl w wątku >>

Catcat

#7140790 Napisano: 20.11.2023 16:32:28 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Dekasia napisał(a):

Van Heinzing z Lidla jeszcze cicho siedzi? emotka

Do końca dnia mają czas 😅

Znów syndrom Martini? Jest jakiś doktor badający specyficzną przypadłość agencji reklamowych, którym rozmywają się nagrody? Może trzeba opracować im szczepionkę?

Z ciekawości sprawdziłam, że z Pudliszek w kwietniu WebTalk informował o 16.26. Mają jeszczę minutę emotka

Powinni do 17:00 wieczorem raczej nie siedzą w pracy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7140029 Napisano: 17.11.2023 14:40:16 w Czy informują/ informowali?
zezowaty_kot napisał(a):

Heinz w Lidlu o Wapmyrach?

wedle regulaminu mają czas do 20.11.2023 Wyświetl w wątku >>

Catcat

#7139999 Napisano: 17.11.2023 13:18:20 w Wkurza mnie...
ola120 napisał(a):

Wkurza mnie zerowa skuteczność w aplikacji coca-cola.emotka
Wbilam ok 60 kodów: rano, w poludnie, wieczorem, w nocy...

Mam to samo, i to nie jakieś najlepsze nagrody - wcześniej chciałam wygrać tylko nerkę, bezskutecznie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7139586 Napisano: 16.11.2023 12:08:35 w Czy informują/ informowali?
majonez1992 napisał(a):

peterpanek napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

mietowa napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

alexandra_sasa napisał(a):

mietowa napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

alexandra_sasa napisał(a):

Czy ktoś się orientuje czy informowali z konkursu w Żabce Wielka Gwara Lech Pils? Wg regulaminu był czas do 13.11.2023 🤔

A to nie Aspe organizowało przypadkiem?w konkursie foto Żubra w Żabce też nikt nie pochwalił się wygraną, nawet ma PW a agencja odpisała że laureatów poinformowała  emotka

Ja już odpuszczam, gdy widzę, że Aspe jest organizatorem. Mało profesjonalna agencja.


No kurde dobrze wiedzieć, następnym razem dwa razy się zastanowię czy wziąć udział! 👍


Ostatnio było z ASPE 500 biletów na mecze patałachów i chyba z 3 osoby na forum się pochwaliły xDD Tak, tak, wiem że się nie wszyscy chwalą, ale nikt mi kitu nie wciśnie że przy 500 nagrodach, chwalących było aż tak mało xD

Ja też w to nie wierzę. Zresztą co nowy konkurs, to podobna sytuacja. Szkoda na nich roboty.

To już drudzy do pary z Fortisem. Dziwne, że takie rzeczy to w konkursach Żabkowych chyba tylko?

A może to jednak niektóre konkursy w Żabce mają takie szalone liczby zgłoszeń, że forumowicze się nie łapią?



No pewnie, w innych konkursach typu Kaufland  (to jest dopiero świetne rozreklamowany konkurs, słychać go wszędzie, w TV, w stacjach, wszędzie!) sporo osób wygrywa a tam na 300 zgrzewek albo 500 biletów  wygrywa aż 5 osób czy 3 xD Bo my durnie z forum nie umiemy pisać emotka
jak widzę Fortisa to daje sobie na wstrzymanie,podobna rzecz jest z Aspe xD

Tak, jak jest w jakimś konkursie nagród 300 lub powyżej to zawsze ludzie piszą.
Tylko z Fortis Żabka - jak był konkurs MOTO GP było 3000 bonów do Żabki po 15zł - myślę, że gdyby wygrało, to kilka osób by się pochwaliło.
Zobaczcie Kinder loteria było koło 5000 sztuk i co chwila ktoś pisał na MDW. Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7139384 Napisano: 15.11.2023 17:09:03 w Czy informują/ informowali?
[url=https://www.faceb...ft__Benriach Whisky dalej cisza? Kiedy miał być wyjazd do Szkocji z nagrody głównej? 
Ktoś na fb u nich na profilu pisze, że 17.11.2023 ??? Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7139156 Napisano: 14.11.2023 23:42:43 w Avanti
asper01 napisał(a):

Czy Avanti chce wszystkie zgłoszone paragony, czy podaje nr wygranego na prośbę?

Jak masz tylko kilka, to szybciej będzie wysłać od razu wszystkie. Powinni sobie znaleźć ten, który wygrał. Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7139125 Napisano: 14.11.2023 21:05:07 w Czy informują/ informowali?
Emememe napisał(a):

asper01 napisał(a):

olunka napisał(a):

czy ktos dostał dzisiaj od Fortisa wiadomość z Jack Daniels w Żabce? mam zapisane, że do dziś info


Pewno wszystko już poszło emotka

Oby nie emotka  Przez niedopatrzenie dałam im szansę na odkupienie monsterowych win, więc niech tego nie zepsują emotka

Niestety tutaj jest znowu słynne combo Fortis plus Żabka emotka Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

Catcat

#7139119 Napisano: 14.11.2023 20:47:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

masza napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Testował ktoś czy zaliczają jak jest na paragonie 19.99 w loterii breff ?
Czym wysyła nagrody Smolar ?

dpd i paczkomat


Ale dlaczego mieliby uznawać zakup poniżej wymaganej regulaminem wartości?

Liczyłem, że są ludźmi,  w promocji na zwrot 10/40  itp. uznają jak brakuje kilku groszy.


Przecież wymagany zakup musi mieć konkretną wartość. Jakby to było, gdyby komuś brakło grosza, innej osobie kilkanaście groszy, a kolejnej może już złotówkę? Gdzie i na jakim poziomie miałaby być granica takiego ustępstwa? Wymagana wartość to wymagana wartość i kropka.

Wyraźnie napisałem, granica 1 gr.


No właśnie o to chodzi. Ty oczekujesz zaakceptowania wartości pomniejszonej o 1 gr. A ktoś może o 2gr, 5 itd. Po to właśnie ta wartość jest ustalana. Tak jak w przypadku wszelkich innych kryteriów- dochodowych, punktowych czy innych. Różnica jest taka, że wiesz to z góry i jeśli chcesz wziąć udział to robisz zakup o takiej wartości jak jest wymagana.To naprawdę proste.

Ale czy jak pisze, że to nie jest normalne ? Regulamin to regulamin, ale inne agencje potrafią przymknąć oko na 1 gr, tak samo mogłem robić im problemy, że wysłali mi nagrodę miesiac po terminie, ale ja rozumiem, że jesteśmy ludźmi i nie jesteśmy idealni.


A która agencja akceptuje zakupy poniżej wartości?

P&g


A co to za agencja? Nie znam.

Procter and Gamble Polska - nie konkursy, ale zwroty za zakupy np. wydaj 40zł na nasze produkty, a otrzymasz 10zł zwrotu na konto. Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7139118 Napisano: 14.11.2023 20:43:26 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

maixys napisał(a):

Catcat napisał(a):

Benriach WHISKY informowali?

Do jutra mają być, Benriach pisał na FB.

Ktoś dostał info?

jeszcze czekamy do północy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7138752 Napisano: 13.11.2023 21:49:20 w Czy informują/ informowali?
Benriach WHISKY informowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7138231 Napisano: 11.11.2023 12:48:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wczoraj Fedex bez dokumentów zgrzewka Monster z loterii UFC Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7137727 Napisano: 09.11.2023 13:09:37 w Smolar
nique napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

taak napisał(a):

olunka napisał(a):

donia7 napisał(a):

Dodana jest zakładka Lirene z Hebe- przepuszcza kogoś?

a z Somersby?

numerem paragonu bedzie kod z żappki?

Tak

a jak sie nie zapisało tego kodu to można go teraz jakoś odnaleźć? emotka

Trzeba napisać do Żabki przez aplikację -> kontakt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7136793 Napisano: 06.11.2023 23:22:55 w Pomocy!!!!
zielonaszpilka napisał(a):

Catcat napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Catcat napisał(a):

karkocka napisał(a):

Catcat napisał(a):

Ktoś wie gdzie można bez problemu oddać butelki zwrotne bez paragonu? 
Wiem o Biedronce, ale tam tylko wybrane piwa - wedle grafiki poniżej.

W Carrefour można oddać, jak się ma paragon to oddają kasę, a bez paragonu voucher do Carrefoura

Super, dziękuję za odpowiedź. Do Carrefour mam nieco dalej, ale raz na jakiś czas zrobiłabym pospolite ruszenie po taki voucher ^-^

W Kauflandach są automaty, które przyjmują butelki zwrotne i drukują kupon do wydania w sklepie.

ooo automat super rozwiązanie, można na spokojnie oddać, nie wiedziałam, że są w Kauflandach. Poszukam w regulaminie czy we wszystkich. emotka

W regulaminie widzę, że są albo automaty albo kasy butelkowe, czyli najczęściej BOK, ale sprawdź, może u Ciebie mają automat emotka  super wygodne emotka

Czytałam też, że przy niektórych Żabkach są automaty na puszki i się za nie dostaje 10 żabsów. Fajnie by było, jakby było więcej takich automatów. Wyświetl w wątku >>

Catcat

#7136770 Napisano: 06.11.2023 21:18:11 w Pomocy!!!!
zielonaszpilka napisał(a):

Catcat napisał(a):

karkocka napisał(a):

Catcat napisał(a):

Ktoś wie gdzie można bez problemu oddać butelki zwrotne bez paragonu? 
Wiem o Biedronce, ale tam tylko wybrane piwa - wedle grafiki poniżej.

W Carrefour można oddać, jak się ma paragon to oddają kasę, a bez paragonu voucher do Carrefoura

Super, dziękuję za odpowiedź. Do Carrefour mam nieco dalej, ale raz na jakiś czas zrobiłabym pospolite ruszenie po taki voucher ^-^

W Kauflandach są automaty, które przyjmują butelki zwrotne i drukują kupon do wydania w sklepie.

ooo automat super rozwiązanie, można na spokojnie oddać, nie wiedziałam, że są w Kauflandach. Poszukam w regulaminie czy we wszystkich. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7136766 Napisano: 06.11.2023 21:09:17 w Pomocy!!!!
karkocka napisał(a):

Catcat napisał(a):

Ktoś wie gdzie można bez problemu oddać butelki zwrotne bez paragonu? 
Wiem o Biedronce, ale tam tylko wybrane piwa - wedle grafiki poniżej.

W Carrefour można oddać, jak się ma paragon to oddają kasę, a bez paragonu voucher do Carrefoura

Super, dziękuję za odpowiedź. Do Carrefour mam nieco dalej, ale raz na jakiś czas zrobiłabym pospolite ruszenie po taki voucher ^-^ Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7136292 Napisano: 05.11.2023 08:57:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

Catcat napisał(a):

simonapp napisał(a):

kimberly napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

W tym roku cola strasznie ograniczyła liczbę nagród na osobęemotka (1 szt na osobę)

Która loteria Coli? W żadnej jeszcze nic nie wygrałam nigdy, ale tak się przygotowuje 🤣😁

Ja też w żadnej jeszcze nie wygrałam, ponieważ nie dano mi takiej możliwości. 
Piję małe ilości   - I TYLKO W SZKLE -    Tak jak w REKLAMACH tej Firmy
 emotka smutne, że nagrody są tylko za plastikowe butelki.

Ilość tu nie ma znaczenia, ja dużo piję, a i tak nie trafiam emotka

 Dokładnie, tu ilość nie ważna... jakby zrobili program lojalnościowy nagrody za nakrętki, to przysięgam- tym tirem świątecznym Coli musieli by mi je dostarczać emotka

Tak to u mnie by był drugi tir emotka Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0