Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika radziosny

radziosny

#7179102 Napisano: 29.05.2024 15:46:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

radziosny

#7179026 Napisano: 29.05.2024 11:50:37 w Paragony na trwające konkursy
Kupię kod corona żabka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7178971 Napisano: 29.05.2024 09:04:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

samuraj napisał(a):

radziosny napisał(a):

parad0x napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Pytanie dotyczące Karlsblad i nr paragonie w Lewiatanie... Dali objaśnienie w regulaminie, które chyba wprowadza więcej zamętu niż porządkuje temat. Który nr wpisujecie? Górny czy dolny bo są oczywiście inne? Mój górny nr zaczyna się od Wxxxxx 

Ja wpisałem górny, ale głównie z tego powodu, że tego dolnego nr w ogóle nie było na moim paragonie 😅

Czy "numer systemowy" na dole paragonu można uznać za numer transakcji? Czy lepiej wpisać nr wydruku, który jest po prawej górnej stronie?

Numeru transakcji nigdzie nie ma na moim emotka

Ja bym wpisał górny,tak też zrobiłem w swoim zgłoszeniu.

Jeden skuter zaklepany dla Mavericka emotka , a tu proszę widzę kto się również włączył do walki o 2 pozostałe emotka

Mało rowerów w konkursach, to trzeba grać o skutery emotka Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

radziosny

#7178951 Napisano: 29.05.2024 08:01:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
parad0x napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Pytanie dotyczące Karlsblad i nr paragonie w Lewiatanie... Dali objaśnienie w regulaminie, które chyba wprowadza więcej zamętu niż porządkuje temat. Który nr wpisujecie? Górny czy dolny bo są oczywiście inne? Mój górny nr zaczyna się od Wxxxxx 

Ja wpisałem górny, ale głównie z tego powodu, że tego dolnego nr w ogóle nie było na moim paragonie 😅

Czy "numer systemowy" na dole paragonu można uznać za numer transakcji? Czy lepiej wpisać nr wydruku, który jest po prawej górnej stronie?

Numeru transakcji nigdzie nie ma na moim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7177667 Napisano: 23.05.2024 11:49:17 w Wkurza mnie...
mandarynka16 napisał(a):

radziosny napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

radziosny napisał(a):

Wkurzyło mnie to, że dowiedziałem się, że wakacje kredytowe będą dla umów sprzed 1 lipca 2022 roku? Czy na ostatnią chwilę o tym poinformowali? W kwietniu nie pamiętam żeby taki warunek był.. co za dziadostwo.. emotka

 Sprawdź swoją umowę kredytową, bo możliwe, że bank daje Ci możliwość zrobienia sobie wakacji kredytowych w ramach umowy z nimi.

Dzięki, będę musiał to sprawdzić, bo zaskoczyli nas tym warunkiem.. jak widać nie dla wszystkich programy rządowe..

to jest zapis przeklejony z poprzedniego programu, wtedy też było to ograniczenie niestety

Dziękuję za posty, napisałem do banku i powiedzieli mi, że podpisywałem umowę kilka miesięcy przed tym terminem i że w razie czego faktycznie mam możliwość zawieszenia jednej raty poprzez bank w ciągu roku.. 

Jakieś zaćmienie umysłu mnie dopadło chyba.emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7177640 Napisano: 23.05.2024 10:55:54 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

radziosny napisał(a):

Wkurzyło mnie to, że dowiedziałem się, że wakacje kredytowe będą dla umów sprzed 1 lipca 2022 roku? Czy na ostatnią chwilę o tym poinformowali? W kwietniu nie pamiętam żeby taki warunek był.. co za dziadostwo.. emotka

 Sprawdź swoją umowę kredytową, bo możliwe, że bank daje Ci możliwość zrobienia sobie wakacji kredytowych w ramach umowy z nimi.

Dzięki, będę musiał to sprawdzić, bo zaskoczyli nas tym warunkiem.. jak widać nie dla wszystkich programy rządowe.. Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7177596 Napisano: 23.05.2024 08:54:05 w Wkurza mnie...
Wkurzyło mnie to, że dowiedziałem się, że wakacje kredytowe będą dla umów sprzed 1 lipca 2022 roku? Czy na ostatnią chwilę o tym poinformowali? W kwietniu nie pamiętam żeby taki warunek był.. co za dziadostwo.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7176709 Napisano: 20.05.2024 10:22:06 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy ktoś z Was nie dostał jeszcze biletów z liptona do Kinads? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7176232 Napisano: 17.05.2024 12:35:30 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam bony Twój Market (2x50zł) - cena 75zł i wysyłka po mojej stronie. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7176228 Napisano: 17.05.2024 12:30:26 w Czy informują/ informowali?
Luiza12 napisał(a):

Hej, czy z tego konkursu  Konkurs "Słodka wiosna" Intemarche już informowali? Czy może to był jakiś wałek, a nagrody poszły do znajomych?

Nie jest wałek, tej agencji się nie śpieszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7175258 Napisano: 14.05.2024 09:39:30 w Wkurza mnie...
domel napisał(a):

[quote=Które to te z uczciwych, tak z ciekawości? Smolar?

simonapp]

atyde25 napisał(a):

Odechciało mi się grać.Nawet zakupy promo olałam.Mam paragony jeszcze a nie chce grać.Nie spodziewałam się,że taki moment kiedyś nadejdzie:( Straciłam chęci czy coś.Może to wypalenie czy coś.Captaina J więcej nie kupię bo strasznie ryje psychę:(

Ja taką niechęć mam do jednej z Agencji, też odechciało mi się u nich grać. 
Bezcelowe wydawanie pieniędzy.
Jak czytam Regulaminy to emotka  
Nagrody bardzo kuszą, ale parę wpisów na forum o wygranych, tych najniższego stopnia, motywacji nie daje wcale. 
NIE PODDAWAJ SIĘ. emotka
Są Agencje uczciwe w których warto grać. 
A nawet jak przegrasz, to ze świadomością, że byli lepsi. 
A jeśli nie pochwali się Troll, tylko osoba z Forum, to radość większa, że nagroda jest u NASZYCH. emotka

Mi też się odechciewa grać, sama drobnica.. wkurza mnie jak mi wpada puszka piwa przy dosyć dużej stracie czasu, a są osoby co regularnie w loteriach zgarniają bony po 500zł i inne. Nie wierzę, że na własny rachunek to robią. Mają swój sposób na biznes i ok.. Nie to, że zazdrosny jestem, ale stwierdzam, że nie mam szans z nimi konkurować. Jeszcze nadzieja w kreatywnych, ale mało czasu ostatnio.. emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7175058 Napisano: 13.05.2024 11:37:09 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wszyscy już dostali bilety z Liptona? 
Dosyć dawno wysyłałem formularz, a nadal cisza. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7173989 Napisano: 07.05.2024 15:31:08 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam bony Twój Market (2x50zł) - cena 75zł i wysyłka po mojej stronie. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7173965 Napisano: 07.05.2024 14:25:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ostatnio takie pustki na mailu.. jeszcze teraz jak spłukany totalnie jestem.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7173963 Napisano: 07.05.2024 14:23:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kod na Warkę Energy 0%
Ehh to już czteropak mogli dać emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7172956 Napisano: 30.04.2024 11:40:38 w Wkurza mnie...
Wszędzie te grille, kiełbasy, piwska, piłka nożna.. Wyświetl w wątku >>
1 lucya 0

radziosny

#7171833 Napisano: 24.04.2024 08:17:19 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś na sprzedaż Persil ITM? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7169955 Napisano: 15.04.2024 18:20:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

radziosny napisał(a):

Uważajcie na paragony fuzetea. Miałem opis "napój fuze green" i mi odrzucili, że niby brak produktu. Wcześniej nie miałem takich jaj..

Chyba mialem tak samo opisane. Z c4?
Zdjecie nie przechodzi od razu bo nie wykrywa, ale za kazdym razem do tej pory po recznej weryfikacji przechodzilo.

Tak dokładnie, ręczna weryfikacja też odrzucona. Będę do skutku wysyłać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7169927 Napisano: 15.04.2024 16:34:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Uważajcie na paragony fuzetea. Miałem opis "napój fuze green" i mi odrzucili, że niby brak produktu. Wcześniej nie miałem takich jaj.. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny