Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika radziosny

radziosny

#7053387 Napisano: 14.10.2022 14:12:22 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Green napisał(a):

(wkurza mnie) ...że shaker wygląda jak urna na prochy  emotka

W jednym ze starych filmów, to była bodajże komedia sensacyjna, jest taka scena, kiedy młoda para wprowadza się do nowego mieszkania i planuje urządzenie go. Przyjechali prosto z pogrzebu, trzymając w dłoniach urnę z prochami...
Ona do Niego:
- A Tatusia postawimy na kominku!
emotka

Wkurza mnie, że nie pamiętam tytułu filmu emotka
No i przede wszystkim, że nie mam kominka, na którym mógłbym gromadzić przodków w urnach. emotka

Zawsze jest opcja zawieszek emotka
https://www.pap.p...-dzieci-bedzie-nosic

Też mnie te shakery wkurzają. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7053351 Napisano: 14.10.2022 13:06:23 w Wkurza mnie...
sesyjnie1 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Kultura kontaktów w komunikacji elektronicznej wymiera...
Ostatnio napisałam do kogoś na jednym portalu sprzedażowym z pytaniem o produkt, który mnie zainteresował. 
Zaczęłam od przywitania (czyli "Dzień dobry"), napisałam krótko o co chodzi, zakończyłam pozdrowieniem i podpisaniem się z imienia i nazwiska. 
Dostałam odpowiedź. Super hiper ultra krótką. 
"Nie"

Nawiasem mówiąc wkurza mnie, jak ktoś zaczyna maila, nawet oficjalnego, od słowa "Witam".
Odpisuję jak wyżej (czyli Dzień dobry), w odpowiedzi znowu Witam.
Czasami mam ochotę napisać, że witać to sobie mogą gości w swoim domu, a nie w mailach.  emotka

 Heh mam to samo 
jak widzę Witam to mam skręt jelit

Może się czepiam, ale jakoś nie pasuje mi wyrażenie "nawet oficjalnego".. bo w nieoficjalnych wiadomościach to mogę napisać "nawet siema". 
Mnie to nie wkurza. W języku polskim brak wyrażeń półoficjalnych. Np. w pracy wysyłam maila do kolegi, jednak o wiele starszego i doświadczonego. Jakoś głupio napisać "cześć", a z drugiej strony "dzień dobry" jakoś sztywno.. nie wiem może coś ze mną jest nie tak.. ale ja mam z tym problem. W Anglii w większości walą sobie na Ty i nie tracą czasu na takie rozkminy. 

A wkurza mnie, że jedna z organizacji w ogóle mi nie odpowiada na maile, chociaż jest to w ich interesie..  Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7052941 Napisano: 12.10.2022 20:13:35 w PODZIĘKOWANIA
kreo42
Dziękuję za sprawną i miłą transakcję emotka . Polecam! Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7052558 Napisano: 11.10.2022 17:38:48 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam Słuchawki JBL TUNE 230NC TWS (biały) - 250 zł  sprzedane Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7051743 Napisano: 07.10.2022 17:38:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Po wielu zgłoszeniach, na sam koniec wleciał Kinder Garmin emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7051395 Napisano: 06.10.2022 09:36:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnesita napisał(a):

radziosny napisał(a):

Czy w konkursie banku millennium mogą brać udział zwykłe karty płatnicze? Czy muszą być koniecznie kredytowe? Formularz nie chce przyjąć mojej  emotka

Niestety chyba tylko kredytowe, też próbowałam zarejestrować płatniczą i mój mąż też i nie przechodzą emotka

Dzięki! emotka  Już myślałem, że w końcu będę mógł wziąć udział w jakimś niszowym konkursie bankowym..emotka Wyświetl w wątku >>
1 agnesita 0

radziosny

#7051380 Napisano: 06.10.2022 08:08:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie banku millennium mogą brać udział zwykłe karty płatnicze? Czy muszą być koniecznie kredytowe? Formularz nie chce przyjąć mojej  emotka Wyświetl w wątku >>
1 agnesita 0

radziosny

#7050716 Napisano: 03.10.2022 11:27:18 w Wkurza mnie...
https://epoznan.p...sz_karmili_nimi_drob

Wkurza mnie, że być może jadłem podtrute kurczaki przez kilka lat emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

radziosny

#7050466 Napisano: 01.10.2022 18:46:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Rozum w tłuszczu się gotuje
Detoksu od cukru potrzebuję emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7049969 Napisano: 29.09.2022 14:53:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jestem zawiedziony Wilkinsonem.. starałem się ze zdjęciem i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7049843 Napisano: 29.09.2022 09:25:56 w WC - rozmowy o wszystkim
atyde25 napisał(a):

Zastanawiam się serio nad tym jak mugole radzą sobie z tymi wszystkimi formalnościami związanymi z otrzymaniem nagród z konkursów.Tymi oświadczeniami,zdjęciami paragonów,numerami do wpisania różnymi.Serio chyba by mi się nie chciało nawet tego robić.Ile to wszystko zajmuje czasu.Dla ludzi problemem jest zabranie paragonu ze sklepu.Czasami mam podejrzenia,że grają tylko osoby co albo od wielu lat w tym siedzą,albo wcześniej grał ktoś z ich rodziny lub znajomych.Ile razy się słyszy ale fajnie by było coś wygrać ale jestem zarobiony,zarobiona.Nie miałbym czasu i chęci na takie zabawy.Dobra czas się ogarnąć a nie znowu myśleć o dziwnych sprawach.

Wierz mi nie jest to problem dla ogarniętego człowieka. Samo zgłoszenie jest dosyć proste. Taka osoba raczej z dystansem, humorem podchodzi do konkursów. Jak już wygra nie wierzy w to i zaczyna uważnie czytać regulamin i nawet jeśli ma to trwać 2 godziny to krok po kroku każdy akapit przeczyta, bo tak się cieszy z wygranej. I połyka haczyk, i koniec końców trafia tutaj. Prawdopodobnie tak było ze mną emotka . Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

radziosny

#7049836 Napisano: 29.09.2022 08:37:49 w Smolar
Jak myślicie, czy na vouchery do empiku na 20zł z góralków trzeba będzie czekać do połowy grudniaemotka ? Miała być nagroda natychmiastowa emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7049692 Napisano: 28.09.2022 11:40:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

darog napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy wymieniacie te słuchawki czerwone Solo 3 z Kinleya na Beats Studio czy zostawiacie takie jak przysłali?

tam zdaje się jest 300zł różnicy? Te z regulamin u są droższe a przysłali tańsze.
tak?

Dokładnie tak 

Ja wysłałam reklamację.

Też wysłałem reklamacje, póki co brak odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7049551 Napisano: 27.09.2022 19:34:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Studio czy zostawi

Właśnie mi przyszły te solo 3. A można je wymienić? Komuś się udało? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7049062 Napisano: 25.09.2022 11:45:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie Reginy coraz ciekawiej się robi. Ktoś wrzucił ok. 20 oryginalnych zdjęć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7049056 Napisano: 25.09.2022 10:53:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

psika napisał(a):

Jak to jest możliwe? Tyle zgłoszeń wysłałam na Kinder, jeden zegareczech chciałam wygrać dla córci i co? I d***!  A ludzie wygrywają i sprzedają... Co za niesprawiedliwosc😢😢😢😢

ja też tak chciałam a wygrałam dopiero znalezionym paragonem... Więc pozostaje Ci... szukać?  A poza tym to uwierz mi że większość ludzi zgłasza tam naprawdę dużo paragonów żeby wygrać. Tak jak i z innych konkursów - ostatnio szok przeżyłam gdy zobaczyłam że ktoś na olx sprzedaje w sporej ilości herbaty lipton (te w których można wygrać bilety na D.Z) i ciastka zozole i mnóstwo innych słodyczy, które trzeba było kupić aby coś wygrać. To ja dzielnie kupuje po jednym i zjadam a ludzie kupują hurtowo, grają paragonami a potem sprzedają niekoniecznie jakoś bardziej okazyjnie... Powodzenia!

Wiesz to już jest dziwne kupować herbaty, by później sprzedawać i nagrody i to co się kupiło, ale ok - nie oceniam, bo może komuś się to opłaca.. Ja sam już tyle tych góralków zjadłem, że już mi nie dobrze jak je widzę i trochę wkurza takie coś jak później ktoś na aukcji sprzedaje.. ale w sumie wolny kraj emotka . Kinleya kupiłem jednego, pod koniec promocji i jeszcze się wahałem, bo był za 6zł, ale słuchawki wleciały. Czasami wystarczy jedną rzecz kupić emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7048901 Napisano: 23.09.2022 21:38:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na nagrody od Kinleya? U mnie ani słuchawek ani shakerow. Ktoś coś wie?

Dzisiaj maila i sms dostałem od fedexa, w poniedziałek będą  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

radziosny

#7048399 Napisano: 22.09.2022 08:18:52 w Wkurza mnie...
Oj tak, jeżdżenie komunikacją potrafi wykończyć psychicznie.. dlatego jeżdżę rowerem. Oby była łagodna zima..emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7048295 Napisano: 21.09.2022 16:43:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Poddaję się z tą Reginą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0