Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maryjane

maryjane

#7047798 Napisano: 19.09.2022 12:20:06 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

Czy ktoś wygrał w ostatnim etapie Somersby? Wiem, że termin informowania był do 15.09, ale poprzednio mieli poślizg... emotka

Nikt się nie chwalił, mam nadzieję, że nie informowali i dziś do nas zadzwonią emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7047381 Napisano: 16.09.2022 13:41:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

maryjane napisał(a):

Myślicie, że Cheetos poszedł tylko do 11.09 tak jak jest uaktualnione na stronie? emotka

tak - na pewno emotka   

A co ile dni informują? Kiedy szansa na kolejną partię szczęśliwców?

Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7047377 Napisano: 16.09.2022 13:34:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Myślicie, że Cheetos poszedł tylko do 11.09 tak jak jest uaktualnione na stronie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7047343 Napisano: 16.09.2022 12:11:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
I miejsce Play-Doh Zestaw Super Warsztat. Co za radość dla mojego malucha!

(https://www.e-kon...yobrazni-z-play-doh) Wyświetl w wątku >>

maryjane

#7047342 Napisano: 16.09.2022 12:09:47 w Informują
Informują z Konkurs "Odkryj świat wyobraźni z Play-Doh"

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
Informują emotka Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

maryjane

#7047298 Napisano: 16.09.2022 10:16:24 w Wkurza mnie...
ch_magd napisał(a):

Wkurza mnie, że w promocyjnych konkursach przeważają zakupy słodyczy... Ja to kupuje, nie wygrywam a zjeść trzeba. I tyje tyjeemotka emotka

i potem się tłumacz:
-czemu jesteś taka gruba?
-a wiesz, bo nie idzie mi w konkursach...

Wyświetl w wątku >>

maryjane

#7047296 Napisano: 16.09.2022 10:11:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

Emememe napisał(a):

byekitty napisał(a):

Somersby: uzupełnili dziś 4 etap na stronie, może @ nie poszły wczoraj, tylko pójdą zaraz?!?   emotka
/jeśli po ptokach, będę wdzięczna za info, choćby na PW.


Maile za 4 etap były już dawno, teraz 5 będzie informowany emotka

wiem, ale skoro uzupełnili poprzedni etap, to może zakończą ostatni (wyślą maile) emotka  taki tok rozumowania wynikający z desperacji i łapania się jakiejkolwiek widocznej aktywności organizatora emotka

Jak miło poczytać, że nie jestem sama w swoich absurdalnych poczynaniach emotka

Wyświetl w wątku >>

maryjane

#7047273 Napisano: 16.09.2022 08:25:21 w Czy informują/ informowali?
Madzia88 napisał(a):

olivkap napisał(a):

Astronautka napisał(a):

A że niby Somersby cisza?

Ostatnio informowali chyba dzień po terminie.

Mam bon

Jaki bon?

Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7047159 Napisano: 15.09.2022 12:36:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Media Expert ... a czegóż ja się spodziewałam? emotka jeszcze niebawem Somersby do kompletu moich nieszczęść. Wyświetl w wątku >>

maryjane

#7047158 Napisano: 15.09.2022 12:36:07 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Wygraj smartwatch Samsung

Wyniki dostępne tutaj: https://www.media...kurs-samsung-nagrody Wyświetl w wątku >>
1 zordlord 0

maryjane

#7047062 Napisano: 14.09.2022 23:16:06 w Czy informują/ informowali?
Media Expert przycina, nawet formularz zgloszeniowy jest jeszcze dostepny...

A z tego konkursu ktos ma jakies wiesci? 9 osob to nie tak malo... https://www.e-kon...wyobrazni-z-play-doh Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7039200 Napisano: 13.09.2022 11:19:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Astronautka napisał(a):

maryjane napisał(a):

Astronautka napisał(a):

maryjane napisał(a):

Astronautka napisał(a):

maryjane napisał(a):

Kojarzy ktoś jak jest z familie.pl? czy oni od razu informują na maila? na stronie pojawiły się wyniki, inicjały jakby moje, ale niestety maila nie mam i pytanie czy wysyłają po jakimś czasie od publikacji wiadomość czy od razu i to po prostu nie ja emotka

Najpierw były wyniki a potem dostałam email, tak było dwa razy ale jakieś dwa lata temu nie wiem jak dzisiaj.

a kojarzysz po jakim czasie? to była różnica kilku dni?

nie pamiętam, sprawdź sobie jeszcze jakiego emaila masz podanego u nich gdy się rejestrowałaś

Właśnie sprawdzałam, ten sam emotka

podawałaś adres do wysyłki, więc z pewnością przekonasz się, że to Ty jak dostaniesz emotka  albo po prostu do nich napisz, chociaż ja raz pisałam i mi nic nie odpisali 

Ok, dziękuję, poczekam cierpliwie i tak jak mówisz okaże się czy to ja czy nie ja emotka

Wyświetl w wątku >>

maryjane

#7039195 Napisano: 13.09.2022 11:14:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Astronautka napisał(a):

maryjane napisał(a):

Astronautka napisał(a):

maryjane napisał(a):

Kojarzy ktoś jak jest z familie.pl? czy oni od razu informują na maila? na stronie pojawiły się wyniki, inicjały jakby moje, ale niestety maila nie mam i pytanie czy wysyłają po jakimś czasie od publikacji wiadomość czy od razu i to po prostu nie ja emotka

Najpierw były wyniki a potem dostałam email, tak było dwa razy ale jakieś dwa lata temu nie wiem jak dzisiaj.

a kojarzysz po jakim czasie? to była różnica kilku dni?

nie pamiętam, sprawdź sobie jeszcze jakiego emaila masz podanego u nich gdy się rejestrowałaś

Właśnie sprawdzałam, ten sam emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7039184 Napisano: 13.09.2022 11:06:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Astronautka napisał(a):

maryjane napisał(a):

Kojarzy ktoś jak jest z familie.pl? czy oni od razu informują na maila? na stronie pojawiły się wyniki, inicjały jakby moje, ale niestety maila nie mam i pytanie czy wysyłają po jakimś czasie od publikacji wiadomość czy od razu i to po prostu nie ja emotka

Najpierw były wyniki a potem dostałam email, tak było dwa razy ale jakieś dwa lata temu nie wiem jak dzisiaj.

a kojarzysz po jakim czasie? to była różnica kilku dni?

Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7005027 Napisano: 12.09.2022 09:44:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kojarzy ktoś jak jest z familie.pl? czy oni od razu informują na maila? na stronie pojawiły się wyniki, inicjały jakby moje, ale niestety maila nie mam i pytanie czy wysyłają po jakimś czasie od publikacji wiadomość czy od razu i to po prostu nie ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7005024 Napisano: 12.09.2022 09:42:42 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)

maryjane

maryjane

#7005020 Napisano: 12.09.2022 09:35:07 w Czy informują/ informowali?
Ostatni etap Somersby do którego ma czas...? Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#6917755 Napisano: 09.09.2022 10:21:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

maryjane napisał(a):

Kurcze, jestem od rana niespokojna. Wysłałam zgłoszenie w konkursie Kinder wraz ze zdjęciem dziecka. Potem poczytałam Wasze komentarze i zwątpiłam. Czy w razie wygranej (chyba już mi się odechciało) wizerunek mojego dziecka będzie rozpowszechniony czy będę miała na to wpływ? Przyznaję, że zrobiłam to dość pochopnie, najchętniej bym to jakoś odkręciła, ale chyba nie ma takiej możliwości. Co myślicie?


...no wiesz...jeśli to TWOJE dziecko na zdjęciu - to przecież jako OPIEKUN PRAWNY je reprezentujesz i możesz w każdej chwili wycofać się i na każdym etapie. 

.................................niestety uczestnicy lubią te z"kraść" z netu ładne "dzieci czyjeś" i dopiero po przeczytaniu regulaminu wpadają w taki właśnie niepokój: a co to będzie jak wygram i czeka mnie proces sądowy od czyjeś mamy lub tatusia tego sympatycznego malucha??? 


Szczęście w nieszczęściu, że wysłałam prawdziwe zdjęcie, a nie "kradzione" . Oby tak było.

Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#6915300 Napisano: 09.09.2022 10:19:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

maryjane napisał(a):

Kurcze, jestem od rana niespokojna. Wysłałam zgłoszenie w konkursie Kinder wraz ze zdjęciem dziecka. Potem poczytałam Wasze komentarze i zwątpiłam. Czy w razie wygranej (chyba już mi się odechciało) wizerunek mojego dziecka będzie rozpowszechniony czy będę miała na to wpływ? Przyznaję, że zrobiłam to dość pochopnie, najchętniej bym to jakoś odkręciła, ale chyba nie ma takiej możliwości. Co myślicie?

A oni sesji sami nie robią?

Pojęcia nie mam. Niby tak, ale czy ta sesja nie jest "oprócz" wysłanego zgłoszenia?

Wyświetl w wątku >>
0 0