Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika sesyjnie1

sesyjnie1

#7083133 Napisano: 08.03.2023 08:01:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

Bierzecie udział w loterii Ciech Sarzyna? Akurat muszę odchwaścić działkę pod trawnik, więc chciałam wziąć udział. Z tym, że oni reklamują to jako loterię dla rolników, w formularzu chcą powierzchnię i rodzaj uprawy, ale z regulaminu nie wynika, żeby potem chcieli jakiś papierów na bycie rolnikiem.🤔

Wlansie tez się mocno waham, muszę kupić kilka produktow do ogrodu… Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7083116 Napisano: 07.03.2023 20:39:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nic nie robię, czasem sobie przeklnę pod nosem i więcej u danej firmy nie gram. 
kiedyś się frustrowałam, denerwowałam, teraz olewam, bo konkursy to dla mnie hobby i odskocznia i nie pozwolę sobie psucie humoru. Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7082632 Napisano: 04.03.2023 21:58:11 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
Z racji tego, ze jestem od niedawna tutaj to nie znam tejże Pani. 

ide pogrzebać w internetach emotka Wyświetl w wątku >>
1 olywka 0

sesyjnie1

#7082589 Napisano: 04.03.2023 14:39:57 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon wedel c4 Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7082479 Napisano: 03.03.2023 16:02:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

mamut się pospieszył z wynikami 😂😂😂

Cyrk. I co? Odbiorą już przyznane nagrody czy po zakończeniu konkursu i tak stwierdza, że te, które nagrodzili były najlepsze? Biorąc pod uwagę, że w ostatni dzień zgłaszają się często konkursowi wymiatacze z super pracami będzie ciekawie.

Tez jestem ciekawa, mi przyznali fartuch .+ produkty wiec jakby nie było, płakać nie będę…. 

ale jakbym miała dostać robota kuchennego lub smega  i zabraliby mi to byłoby slabooooo…. Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#7082472 Napisano: 03.03.2023 15:46:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamut się pospieszył z wynikami 😂😂😂 Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#7082456 Napisano: 03.03.2023 14:12:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Eh fartuch z mamuta 😊😂😂 Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#7082411 Napisano: 03.03.2023 10:22:51 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
Ja bym się nie zdecydowała, bo jak gram niego dłużej to mam lekka fazę wypalenia, presji, cisną terminy, weny brak itp. Oj szybko bym zwariowała. 

ALE… z konkursów wyciągam prawie druga wypłatę. Mam taka prace w której jest sezonowość, i w tych chudych miesiącach gram w konkursach i łatam budżet. emotka Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#7081809 Napisano: 27.02.2023 17:29:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wawel słodycze 😰
krolewskim gestem Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#7081753 Napisano: 27.02.2023 12:59:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
Masz wybór - karta 1000 zł 
zapomnialam o tym konkursie i zapomniałam nawet o czym pisałam. Myślałam ze już dawno po….. emotka Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#7081652 Napisano: 26.02.2023 20:07:03 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Wkurza mnie nadużywanie oznaczenia "wszyscy" w grupach sprzedażowych, nawet jak się nie licytuje. 
Szczególnie przez administrację, pod ich prywatnymi licytacjami. W dodatku po raz kolejny. 
Właśnie coś napisałam na ten temat w jednej grupie i ku mojemu zdumieniu zostałam wywalona i zablokowana  emotka emotka emotka

 To oznaczenie można usunąć emotka  ja już nie dostaje powiadomień, jak chcesz wiedzieć jak to napisz priv jutro poszukam tego:) 



a tak w temacie: wkurza mnie pogoda, która skutecznie blokuje moja wenę twórcza. Jakiś przestój mam. emotka
i znalazłam paragon z intermarche i już po konkursie ehhh Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7080707 Napisano: 20.02.2023 22:09:59 w Podatkowo-konkursowe know how
visserarthur napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

notta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):


Edit. I oczywiście o ile nie spodziewasz się kontroli z US w najbliższym czasie emotka  Ja się spodziewam, więc pilnuję, żeby wszystko bylo ok emotka

spodziewasz się ze względu na obroty czy wcześniejsze kontrole?

Spodziewam się ze względu, że za chwilę będziemy robić odbiór domu, który wybudowaliśmy bez kredytu, emotka  Widzę, że Ty już zaprawiona w bojach kontrolnych emotka  udało się Wam wyjaśnić wszystko, tak żeby już się nie czepiali?

Hmmm, jeśli nikt im nie zasugeruje, to oni nie zorientują się, że wybudowaliście dom… Mi kontrolowali dochód dopiero jak sprzedałem mieszkanie, bo wtedy kupujący zapłacił podatek. Mimo, że w chwili zakupu jakieś tam info szło od dewelopera do US, to chyba na podobnej zasadzie jak z podatkami odprowadzanymi od nagród- idą do US, ale nie są sprawdzane pod kątem konkretnej osoby. Po prostu w chwili sprzedaży i zapłaty podatku przez kupującego weryfikowali dopiero obie strony. Chyba, że coś się zmieniło. Pamiętam, że pani w US była spoko i można było sobie z nią na luzie pogadać, więc pozwoliłem sobie na uwagę: „to co, jak te karki jeżdżą tymi bmw/ audi, to jesteście ich w stanie sprawdzić dopiero w chwili sprzedaży?”. Odpowiedziała, że tak (chyba, że ktoś wcześniej z jakimś donosem uderzy, to mogą wtedy już zweryfikować).
Ps: Nie kwestia konkursowa, ale może komuś się przyda, bo jeszcze miałem wezwanie, że nie zgłosiłem „kasy ze sprzedaży nieruchomości”. Wiedziałem, że jak wydam te pieniądze na podobny cel w ciągu pół roku (?), to nie muszę tego zgłaszać, to samo powiedział notariusz sam od siebie, a jednak i tak trzeba było zgłosić. Poinformowałem, że środki wydałem na podobny cel, pokazałem Akt Notarialny i pani w US kazała wypełnić formularz, gdzie wpisałem 0 (zero)- czyli ile mi zostało ze sprzedaży😀.

Kiedyś jak wszystkie protokoły szły w kąt, tak teraz mam w teczkach oznaczonych latami- zawsze łatwiej odnaleźć, a jak już wiem, może się to przydać.

U nas było podobnie, pieniądze ze sprzedaży jednego mieszkania zostały przeznaczone OD RAZU na zakup innej nieruchomości, okazało się ze powinnam zdobić jakaś korektę w PIT, czego nie zrobiłam i mieliśmy później ostra kontrole ze skarbówki i nerwowe szukanie faktur sprzed 5 lat.  Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7080525 Napisano: 19.02.2023 20:06:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Trochę mnie zdołowały konkursy slodyczowe, dupsko urosło a nagród brak. 

takze liczę na odczarowanie  Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7080396 Napisano: 18.02.2023 16:47:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak długo czekaliście na wysyłkę bonów z dino ?( konkurs duda karnawał ) 
bo na siebie dostałam w ciągu 3 dni pocztexem, a mama teraz czeka dłużej i ciekawa jestem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7080336 Napisano: 17.02.2023 22:45:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Te radiowe to coś strasznego, jeszcze jak maja określoną porę kiedy dzwonią to można jakoś to kontrolować, ale ostatnio zadzwonili do mnie z RMF dosłownie po tygodniu od wysłania zgłoszenia, miałam dzwonki wyciszone w pracy i wzięłam telefon do ręki by sprawdzić godzinę.. i akurat oni zadzwonili.  
A z Eski dzwonią dwa razy, ale jeden po drugim wiec tez można przeoczyć.  Wyświetl w wątku >>
1 natik999 0

sesyjnie1

#7080162 Napisano: 17.02.2023 08:42:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Myśle, ze wiele osób robi to po prostu dla dziecka a większa frajda jest kiedy wygramy a nie kupimy z olx. 

ja np w ogóle nie celowalam w piniate tylko wzięłam udział z myślą o wakacjach za 15 tysięcy;) ale dzieci zobaczyły w reklamie i nagle okazało się, ze marzy im się taka piniata. Wiec jak wygrałam to radość była…. BEZCENNA emotka   Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#7079967 Napisano: 15.02.2023 19:51:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Nie wiem, nie wiem ale aż się przeszłam do zabki po loda 😂😂😂


O to im chodziło emotka Żadko kto kupuje lody w zimie, a te ich miesięczne kody do EmpikGo można dostać za darmo w bibliotece miejskiej; muszą narobić trochę szumu emotka

Niestety był niedobry i na dodatek drogi ale wierze, ze moje poświęcenie zostanie nagrodzone karta zalando. Tak mi zęby zmroziło 😂 Wyświetl w wątku >>

sesyjnie1

#7079962 Napisano: 15.02.2023 19:35:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

W Magnum główne są dzienne? emotka

Nie wiem, nie wiem ale aż się przeszłam do zabki po loda 😂😂😂 Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

sesyjnie1

#7079799 Napisano: 14.02.2023 21:40:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewa84 napisał(a):

A z Soplicy to wygrał ktoś samym tekstem? Czy dodajecie jeszcze jakieś prace?

U mnie tekst + zdjęcie 
zgloszen 3 i wygrało jedne w moim odczuciu mega słabe 
wiecej nie gram, te soplicowki to słaba nagroda w porównaniu ileż czasu te teksty wymyślałam 😂 Wyświetl w wątku >>
0 0

sesyjnie1

#7079585 Napisano: 13.02.2023 18:13:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory napisał(a):

Czy przy odbiorze piniaty są dokumenty zwrotne do podpisu?

Nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0