Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Majkii

Majkii

#7137743 Napisano: 09.11.2023 13:28:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iszhara napisał(a):

Majkii napisał(a):

iszhara napisał(a):

Czy z loterii Nivea Men w ostatnim czasie udało się komuś wygrać na pocztę na Interii? Docierają wreszcie @ od nich? Na początku loterii był z tym wielki problem - orientuje się ktoś jak jest teraz? emotka

Właśnie wygrałem w poniedziałek na Interię i do tej pory nic nie przyszło, napisałem do nich ale też na razie cisza.

Na początku właśnie odpisywali i przesyłali formularz do uzupełnienia - teraz olewają temat  emotka

Strach pomyśleć jak ktoś wygra konsolę na Interii i @ nie dotrze....emotka


Jak to olewają?! Będę pisać do skutku. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7137720 Napisano: 09.11.2023 13:05:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iszhara napisał(a):

Czy z loterii Nivea Men w ostatnim czasie udało się komuś wygrać na pocztę na Interii? Docierają wreszcie @ od nich? Na początku loterii był z tym wielki problem - orientuje się ktoś jak jest teraz? emotka

Właśnie wygrałem w poniedziałek na Interię i do tej pory nic nie przyszło, napisałem do nich ale też na razie cisza. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7137701 Napisano: 09.11.2023 12:09:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
titinunu napisał(a):

Jagermeister. DPD wozi, chcą kod PIN z smsa

Chcą PIN z SMSa bo przesyłka jest z opcją DRW, czyli Doręczenie do Rąk Własnych.

W temacie: Butelka Stock 0,7l Tokyo. Wyświetl w wątku >>
1 aja 0

Majkii

#7137558 Napisano: 08.11.2023 20:16:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Stówka i ciuchy z Grześków emotka  a już myślałem że mnie olali. Wyświetl w wątku >>

Majkii

#7137492 Napisano: 08.11.2023 17:22:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Wysyłają blik zozole

Za jakie dni?

Do około 20 października wysyłają Bliki. Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0

Majkii

#7137414 Napisano: 08.11.2023 14:45:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Malena_ napisał(a):

Obiecałam sobie, koniec z loteriami.
Ale gdy dzisiaj w sklepie zobaczyłam promocyjną fasolę postanowiłam spróbować jeszcze raz …
Przed chwilą puściłam paragon od niechcenia, sądząc że pewnie i tak wyskoczy ulubione zdanie  „ Tym razem się nie udało”
Ku mojemu zdziwieniu wygrałam 100 zł.
Paragon opisany z Biedronki tak :
FasolaBonMix400g/240

Czy jest jakakolwiek szansa, że przejdzie weryfikację taki paragon?

Jest skrót "Bon" więc na 99% powinien przejść. Wyświetl w wątku >>
1 Malena_ 0

Majkii

#7137363 Napisano: 08.11.2023 13:35:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martunik3 napisał(a):

DPD dostarczył właśnie paczkę od DTL International, nwm co to, jestem w pracy, ale podejrzewam Jager albo kosmetyki Bielenda.
Dajcie znać, bo jestem ciekawa emotka

To Jager   emotka Wyświetl w wątku >>
1 martunik3 0

Majkii

#7137120 Napisano: 07.11.2023 19:33:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domi123 napisał(a):

Brałam Tiger w Żabce nie mam kodu w aplikacji a brałam poprawne 🙁 do kogo pisać? 😡

Nie ma do góry kodu tam gdzie kupony? To pozostaje napisanie do Żabki, ale dziś juz na pewno nie odpiszą, lepiej zadzwoń. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7137112 Napisano: 07.11.2023 19:00:57 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
Ineczka2 napisał(a):

Ineczka2 napisał(a):

Majkii napisał(a):

DTL International, kurier DPD, co to nadają?? Pojawiło się w aplikacji.

też mam a może to Stock?

A masz jedną paczkę czy dwie? bo ja mam dwie a wygrałem raz. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7137088 Napisano: 07.11.2023 18:15:00 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
DTL International, kurier DPD, co to nadają?? Pojawiło się w aplikacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7136991 Napisano: 07.11.2023 14:41:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

Majkii napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Majkii napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Majkii napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Nie mam doświadczenia w konkursach żabkowych, ale czy można w jakiś sposób zdobyć ten kod, który już się wykorzystało w konkursie (nie zapisałam go sobie niestety)

nie masz w aplikacji? powinien być w kuponach na samej górze, jeśli nie masz to musisz napisać do Żabki ale raczej odpiszą po zakończeniu konkursu, to przynajmniej dostaniesz żappsy.

Ale Moskala pyta o kod, który już wykorzystała. Był, zużyła go, i go nie ma, a założmy agencja go potrzebuje. Dobrze rozumiem?

Z tego co czytałam, ludzie na infolinii w żabce uzyskiwali.

aha no tak, to najlepiej skontaktować sie z Żabką, ale ciekawi mnie po co ten kod ponownie?

a niektóre agencje życzą sobie aby go wpisać w formularzu laureata.

no to pierwszy raz sie z tym spotykam, bo kod mogą oni napisać, tak np. robi Smolar przy wygraniu w ich konkursach żappkowych.

no własnie o Smolara chodzi. Czyli rozumiem że nie musze się martwić że go nie mam

Jak Smolar to po wygranej w mailu lub SMSie będzie kod emotka Wyświetl w wątku >>
1 moskala22 0

Majkii

#7136987 Napisano: 07.11.2023 14:39:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Majkii napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Majkii napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Nie mam doświadczenia w konkursach żabkowych, ale czy można w jakiś sposób zdobyć ten kod, który już się wykorzystało w konkursie (nie zapisałam go sobie niestety)

nie masz w aplikacji? powinien być w kuponach na samej górze, jeśli nie masz to musisz napisać do Żabki ale raczej odpiszą po zakończeniu konkursu, to przynajmniej dostaniesz żappsy.

Ale Moskala pyta o kod, który już wykorzystała. Był, zużyła go, i go nie ma, a założmy agencja go potrzebuje. Dobrze rozumiem?

Z tego co czytałam, ludzie na infolinii w żabce uzyskiwali.

aha no tak, to najlepiej skontaktować sie z Żabką, ale ciekawi mnie po co ten kod ponownie?

a niektóre agencje życzą sobie aby go wpisać w formularzu laureata.

no to pierwszy raz sie z tym spotykam, bo kod mogą oni napisać, tak np. robi Smolar przy wygraniu w ich konkursach żappkowych. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7136983 Napisano: 07.11.2023 14:36:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Majkii napisał(a):

moskala22 napisał(a):

Nie mam doświadczenia w konkursach żabkowych, ale czy można w jakiś sposób zdobyć ten kod, który już się wykorzystało w konkursie (nie zapisałam go sobie niestety)

nie masz w aplikacji? powinien być w kuponach na samej górze, jeśli nie masz to musisz napisać do Żabki ale raczej odpiszą po zakończeniu konkursu, to przynajmniej dostaniesz żappsy.

Ale Moskala pyta o kod, który już wykorzystała. Był, zużyła go, i go nie ma, a założmy agencja go potrzebuje. Dobrze rozumiem?

Z tego co czytałam, ludzie na infolinii w żabce uzyskiwali.

aha no tak, to najlepiej skontaktować sie z Żabką. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7136976 Napisano: 07.11.2023 14:33:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

Nie mam doświadczenia w konkursach żabkowych, ale czy można w jakiś sposób zdobyć ten kod, który już się wykorzystało w konkursie (nie zapisałam go sobie niestety)

nie masz w aplikacji? powinien być w kuponach na samej górze, jeśli nie masz to musisz napisać do Żabki ale raczej odpiszą po zakończeniu konkursu, to przynajmniej dostaniesz żappsy. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7136906 Napisano: 07.11.2023 12:28:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Buu Grześki olały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7136776 Napisano: 06.11.2023 21:36:12 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ola120 napisał(a):

Czy komuś przysłali flaszkę stock? Już dawno pisali o poślizgu wysyłki. Teraz cisza.

Cały czas czekają niby na dostawę flaszek i jak tylko je dostają to maja informować i wysyłać, tylko trwa to dość długo już. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

Majkii

#7136572 Napisano: 06.11.2023 14:07:26 w Czy informują/ informowali?
Magia napisał(a):

Dzisiaj powinny być jakieś wyniki z tych konkursów promocyjnych emotka  ?

https://www.e-kon...?strona=151#p7136342 Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7136524 Napisano: 06.11.2023 12:24:53 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
tad_pole napisał(a):

Jak szybko wysyłają kosmetyki z BIelendy oraz bliki z Zozoli?

W tej edycji wysyłali już po 2 tygodniach od początku loterii, teraz jest zastój od ponad miesiąca, weryfikacje tez mozolnie idą, ale to jakby norma u nich. Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0

Majkii

#7136521 Napisano: 06.11.2023 12:20:03 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś tez czeka od poprzedniego czwartku na weryfikacje z Nivea Men? Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7136331 Napisano: 05.11.2023 13:39:53 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
orbitka napisał(a):

Witam,
Czy ktoś z Was wygrał może w loterii „hit na chatę?”. W sierpniu wygrałam tam 100 zł, do tej pory nie otrzymałam przelewu. Na liście zwycięzców z danego dnia odnalazłam swoje dane, ale przelewu na koncie nie ma. Wiem, że mają czas do 15 listopada, ale już sporo czasu minęło… Powinnam do nich napisać, czy poczekać do tego 15 stego???

Fortis w 99% przypadków zawsze wysyłał nagrody w ostatnim dniu lub dzień przed. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0