Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Majkii

Majkii

#7140025 Napisano: 17.11.2023 14:35:14 w Smolar
pikawka napisał(a):

Lykask napisał(a):

Czy ktoś się orientuje, czy można zobaczyć gdzieś odpowiedzi nagrodzone w konkursie Żabka Garage Trick or treat? A może ktoś ze zwycięzców chciałby się podzielić odpowiedzią, którą udało się wygrać?

Nie są publikowane odpowiedzi…( i dobrze emotka  ) nikt Ci nie zdradzi swojego zwycięskiego tekstu w obawie przed plagiatem i inspiracjami emotka

o ile w ogóle je ktoś czyta, albo puszcza w program losujący emotka Wyświetl w wątku >>
1 wiolka252 0

Majkii

#7139715 Napisano: 16.11.2023 16:30:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Paclan z Dino wszędzie tak bez nazwy opisany? Przechodzą weryfikacje te paragony? Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7139608 Napisano: 16.11.2023 12:56:17 w Czy informują/ informowali?
delfinka101 napisał(a):

Czy Tiger Żabka i tez zupy Żabka były już informowane? Nigdy jeszcze nie udało mi się niczego w Żabce wygrać emotka

Tiger do jutra a zupki oyakata dopiero w grudniu mają być wyniki. Wyświetl w wątku >>

Majkii

#7139486 Napisano: 16.11.2023 02:10:33 w Czy informują/ informowali?
https://www.e-kon...llection-zubrowka-18
Z tego coś informowali czy jeszcze czas? Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7139468 Napisano: 15.11.2023 21:53:24 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
stokrotka238 napisał(a):

przyprawy z loterii kamis to już wszyscy dostali?

Jeszcze nic kompletnie z tej loterii nie wysyłali, dosłownie nic. Wyświetl w wątku >>

Majkii

#7139006 Napisano: 14.11.2023 15:00:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Mam 7 dni na wypłatę blika z zozoli.  Jak dostałam 8.11 to na pewno mam czas do jutra? Czy lepiej dzis? 

- jedyny bankomat w mojej dziurze jest chwilowo nieczynny? A ja nie mam jak sie wybrac dalej dzis

Lepiej dziś ale 7 dni minie w czwartek. Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

Majkii

#7138994 Napisano: 14.11.2023 14:42:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

Afrodyta72 napisał(a):

Afrodyta72 napisał(a):

Dostałam tylko na numer telefonu ,który jest nowy ,na męża i na mój stary nie 😭

Czyli teraz widzę ,że jednak nie da się wygrać w smolarze na stre numery telefonów ,to samo było w Dino 🤣

Bzdura, od lipca wygrałam w Smolarze 4 nagrody na ten sam numer, te same dane. Moja koleżanka w tamtym tygodniu na te same dane wygrała w lirene soda stream i w Żabce somersby, konkursy rozwiązane jednego dnia.


Popieram, myślę że to kwestia szczęścia a nie numerów, zresztą Smolar kiedyś mnie zapewniał że oni niczego nie blokują ani nie istnieje jakaś czarna lista. Wyświetl w wątku >>

Majkii

#7138978 Napisano: 14.11.2023 14:26:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No to widać że było sporo zgłoszeń Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138975 Napisano: 14.11.2023 14:25:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aerdna napisał(a):

Czy jest ktoś, kto grał w Zatecky Żabka i nie dostał sms z info o 20 zł?
Serio... na 1045 bonów - nic?  emotka

Na jeden telefon dostałem na drugi nie. Wyświetl w wątku >>
1 aerdna 0

Majkii

#7138964 Napisano: 14.11.2023 14:09:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon do żabki z Zatecky.
SMS Smolar Wyświetl w wątku >>

Majkii

#7138956 Napisano: 14.11.2023 14:02:14 w Czy informują/ informowali?
Dostał kto weryfikację z Byniowelove czy dalej cisza? Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138933 Napisano: 14.11.2023 13:36:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Mam dodatkową weryfikację na Nivea Men-paragon z Hebe opis NIV CO KI ŻĘL P500.Chyba tylko w Ross mają dobrze opisany paragon w całości NIVEA MEN.W Lidlu nie,w Biedrze chyba też żele ok opis.Chcą fotkę z produktem nie moją tfu tfu tfu .Tylko produkt z paragonem.No zobaczymy potem dam znać jak poszło:P

a co kupowałaś że taki dziki opis?


Skrót NIV powinien wystarczyć no ale cóż... W Biedronce żele mają najlepszy opis "żel Nivea men 500ml". 
Wydaje mi się że nie wiedzą czy to jest z serii men. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138902 Napisano: 14.11.2023 12:06:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Ja na Dare nie narzekam dużo puściłam ale 2 razy wygrałam.Weryfikacja pozytywna w obu przypadkach.
Ale na te Hity,delicje,czekoladę czerwoną na N,hebatniki na L,7 days to już nie nie skuszę.Dostałam lekcję a i princepolo.

Z nussbajzera ktoś w ogóle wygrywa?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138887 Napisano: 14.11.2023 11:19:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tereniagno napisał(a):

Magia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

blanca napisał(a):

Magia napisał(a):

Główna
https://www.loter...nik.com.pl/#laureaci

A w tym Olewniku, jeśli dzienne nie zostały wylosowane, to będzie dodatkowe losowanie?

Było 2.11

Tyle ich wysłałam i nic nie wygrałam.Do kitu loteriaemotka

Ja na Dare wysyłałam codziennie, bo lubimy w domu i cena ok i też totalnie nic, nawet dziennej...

Wygrałam raz 200 zł., które przepadło(weryfikacja negatywna) ponieważ zamiast nr kasy fiskalnej wpisałam nr NIP w zgłoszeniu.emotka

To jest właśnie głupie podejście agencji bo wysyłając paragon mają przecież czarno na białym, ale jak widać tak dorabiają sobie bo nagroda zostaje u nich aczkolwiek trochę rezerw się zdarza. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138884 Napisano: 14.11.2023 11:16:07 w Czy informują/ informowali?
agunia666 napisał(a):

Właśnie ostatnio pisałam o tym że w życiu nic w Navie nie wygrałam, mimo wielu zgloszeń...a może jednak wygrałam, tylko nie otrzymałam wiadomości.😆 
Ciekawe ile osób z Grześki nie dostało żadnego e-maila a wygrali.

Gdyby nie te przypomnienia to z 50 jak nie więcej by nie wiedziało.
Najgorzej jest chyba w Smolar, tam czasami nawet smsy nie docierają nawet... Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138849 Napisano: 14.11.2023 10:33:49 w Czy informują/ informowali?
apoccalipsa napisał(a):

Majkii napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Dostałam 2 maile o niewypełnionych formularzach z Grześków bez linków do uzupelnienia. Oryginały nie doszły. Czy mogę coś zrobić oprócz odpisania do NAV? Jest u nich jakaś strona z laureatami gdzie można uzupełnić bezpośrednio czy coś?


Był formularz do uzupełnienia, powinni odpisać z linkiem do formularza, tam też będzie który paragon jest wygrany i do wgrania w formularz.

mi nie dali, ale juz odpisali z linkiem, dzięki

A co w ogóle odpisali? Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138845 Napisano: 14.11.2023 10:25:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jomajd86 napisał(a):

Czy w Kinder jajku udało się komuś dowiedzieć który paragon odesłać.?

Odpisz im z prośbą o wskazanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138842 Napisano: 14.11.2023 10:23:45 w Czy informują/ informowali?
apoccalipsa napisał(a):

Dostałam 2 maile o niewypełnionych formularzach z Grześków bez linków do uzupelnienia. Oryginały nie doszły. Czy mogę coś zrobić oprócz odpisania do NAV? Jest u nich jakaś strona z laureatami gdzie można uzupełnić bezpośrednio czy coś?


Był formularz do uzupełnienia, powinni odpisać z linkiem do formularza, tam też będzie który paragon jest wygrany i do wgrania w formularz. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138778 Napisano: 13.11.2023 23:28:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

Majkii napisał(a):

margo1 napisał(a):

[quote=Mam dokładnie to samo,nie miałam żadnej wiadomości wcześniej i się pożegnałam z nagrodą,a teraz myślę,czemu nie wysłali tego linka w tym przypomnieniu...
agicho]Mail z Nav od Grzeeskow a ja przejrzałam maile od spamu po kosz 🤔🧐 ciekawe czy odpiszą 


Był jakieś problemy z wysyłką i wysyłali dwa razy, być może do Ciebie nie dotarł i za drugim razem.

Ale sytuacja dotyczy kilku osób.na inny mail z tej samej poczty domeny jakoś link i mail dograł. Cos in to nie wyszło.
No tak, wygląda że kilkanaście osób nie dostało, gdyby nie mail przypominający to by nagroda pewnie przepadła. Teraz pomyśleć ile takich maili nie dotarło z innych konkursów i innych agencji, których takich przypominajek nie mają... Wyświetl w wątku >>
1 agunia666 0

Majkii

#7138760 Napisano: 13.11.2023 22:05:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margo1 napisał(a):

[quote=Mam dokładnie to samo,nie miałam żadnej wiadomości wcześniej i się pożegnałam z nagrodą,a teraz myślę,czemu nie wysłali tego linka w tym przypomnieniu...
agicho]Mail z Nav od Grzeeskow a ja przejrzałam maile od spamu po kosz 🤔🧐 ciekawe czy odpiszą 


Był jakieś problemy z wysyłką i wysyłali dwa razy, być może do Ciebie nie dotarł i za drugim razem. Wyświetl w wątku >>
0 0