Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Yazpik

Yazpik

#7082107 Napisano: 01.03.2023 10:39:17 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

mietowa napisał(a):

anaesth napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Hydrozagadka napisał(a):

ashanti napisał(a):

rufus napisał(a):

Poszly glosniki i flipy z wawelu?

Raczej nie... trochę to dziwne, że wczoraj poszły tylko maile o słodyczach  emotka  dzisiaj cisza, jakby już zamknęli temat emotka

Widocznie nasze laurki były zbyt słabe dla organizatora i nie da nam tych telefonów emotka emotka emotka

Nie, nasze zgłoszenia były tak fantastyczne, że jeszcze się nie pozbierali z wrażenia emotka

Tyle ludzi czeka na marzec po słabym lutym - agencja to robi specjalnie, żeby parę osób z forum mogło rozpocząć nowy miesiąc z przytupem emotka emotka

O, i to mi się podoba. Plan na jutro jest taki: 1) do południa zostaję ciocią emotka  2) popołudniu wpada telefon na rozpoczęcie marca emotka . Ideolo!

Może czekają na moje urodziny, żeby złożyć życzenia telefonicznie emotka

Moje też nie długo więc czekam

A ja czuje w kościach ze już poinformowali ale ludzie się nie przyznają i dlatego nie wiemy …

Serio? Myślicie, że z tych 28 wygranych ani jeden nie miałby litości na forum dla oczekujących i by się nie przyznał? emotka Wyświetl w wątku >>

Yazpik

#7082101 Napisano: 01.03.2023 10:29:15 w Czy informują/ informowali?
iwona0103 napisał(a):

mietowa napisał(a):

anaesth napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Hydrozagadka napisał(a):

ashanti napisał(a):

rufus napisał(a):

Poszly glosniki i flipy z wawelu?

Raczej nie... trochę to dziwne, że wczoraj poszły tylko maile o słodyczach  emotka  dzisiaj cisza, jakby już zamknęli temat emotka

Widocznie nasze laurki były zbyt słabe dla organizatora i nie da nam tych telefonów emotka emotka emotka

Nie, nasze zgłoszenia były tak fantastyczne, że jeszcze się nie pozbierali z wrażenia emotka

Tyle ludzi czeka na marzec po słabym lutym - agencja to robi specjalnie, żeby parę osób z forum mogło rozpocząć nowy miesiąc z przytupem emotka emotka

O, i to mi się podoba. Plan na jutro jest taki: 1) do południa zostaję ciocią emotka  2) popołudniu wpada telefon na rozpoczęcie marca emotka . Ideolo!

Może czekają na moje urodziny, żeby złożyć życzenia telefonicznie emotka

Kiedy te urodziny? Bo nie wiem, czy dziś trzymać telefon w ręku, czy mogę go jednak odłożyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7082100 Napisano: 01.03.2023 10:28:32 w Czy informują/ informowali?
primo2219 napisał(a):

Soplica ostatni etap?

Z przedostatniego etapu konkursu były już maile, a z ostatniego etapu zapewne będą pod koniec tygodnia albo na początku następnego emotka Wyświetl w wątku >>
1 primo2219 0

Yazpik

#7081971 Napisano: 28.02.2023 13:14:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kaka72 napisał(a):

Wawel wysłałam tylko jedno zgłoszenie,ale jakie dopracowane... szkoda ,że to tylko moja opinia ☹️

I ja, i ja. Ale nadal nie wierzę, że nic się nie udało. To w konkursach, gdzie nieraz są 3 nagrody - zawsze znajdzie się ktoś na forum (a jeśli nie osobiście, to pochwali się pocztą pantoflową, przez kolegę/koleżankę), a tutaj nikt by nie wygrał żadnego z dwudziestu głośników? I z ośmiu telefonów? Unbelivable emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7081962 Napisano: 28.02.2023 12:21:24 w Czy informują/ informowali?
ashanti napisał(a):

Fortuna rozdała trochę słodyczy i cześć? emotka emotka

To chyba niemożliwe. Nikt by się nie pochwalił 28 innymi nagrodami? Mi się też wydaje, że dopiero będą pisać/dzwonić. Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7081349 Napisano: 24.02.2023 07:52:30 w Czy informują/ informowali?
Czy BIC Hebe informował o wszystkich nagrodach? Bo mało osób się pochwaliło. Były vouchery na kolację? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7068463 Napisano: 15.12.2022 18:11:38 w Czy informują/ informowali?
Czy Benecol wysyłał maile z formularzami do wypełnienia, czy na razie dał tylko wyniki na stronie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#6873063 Napisano: 29.07.2022 21:24:29 w Czy informują/ informowali?
Czy rio mare wysłało maile? Czy jest tylko lista? Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#6837361 Napisano: 13.01.2022 13:27:49 w Czy informują/ informowali?
mrs-mg napisał(a):

adamo86 napisał(a):

sabanerro napisał(a):

Yazpik napisał(a):

Czy dziś porta kogoś informowała z konkursu Magiczne drzwi? 

Ja brałam udział, ale niky nic mnie nie informował

Ja też nic nie mam. Ale patrząc na prace które ludzie wstawiają na FB przy poście o konkursie to nie spodziewam się niczego wielkiego emotka

Informowali wczoraj - u mnie, niestety, tylko nagroda dodatkowa

A wiadomo, że ktoś dostał główną? Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#6837360 Napisano: 13.01.2022 13:26:55 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

sabanerro napisał(a):

Yazpik napisał(a):

Czy dziś porta kogoś informowała z konkursu Magiczne drzwi? 

Ja brałam udział, ale niky nic mnie nie informował

Ja też nic nie mam. Ale patrząc na prace które ludzie wstawiają na FB przy poście o konkursie to nie spodziewam się niczego wielkiego emotka

Wstawiają, ale te prace nie są za bardzo oryginalne. Jak się wpisze w Google magiczne drzwi to wyskoczy takich milion. A te pierwsze w ziemi to zwykła ozdoba ogrodowa, do kupienia w sklepie. Ja tam wciąż - jak głupi - mam nadzieję, że jednak wszystkich nie informowali... jeśli ktoś dostał maila, niech mnie oświeci i skróci moje męki i oczekiwanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#6837351 Napisano: 13.01.2022 13:00:35 w Czy informują/ informowali?
Czy dziś porta kogoś informowała z konkursu Magiczne drzwi?  Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#6837221 Napisano: 12.01.2022 20:35:32 w Czy informują/ informowali?
[quote=Na fb ktoś pokazał maila od nich pod postem o konkursie. Maila z wygranym kubkiem. I  stąd się zastanawiam, czy informowali o wszystkim... emotka  





adamo86]
daisygirl napisał(a):

Yazpik napisał(a):

Czy ktoś grał w konkursie Porta Magiczne drzwi? Informowali o wszystkich nagrodach?

ja wysyłałam ale nic nie wiem, do 15stego chyba jest czas?

W regulaminie jest info konkretnie o 15 stycznia:"Ogłoszenie rozstrzygnięcia Konkursu nastąpi w dniu 15 stycznia 2022 roku za pośrednictwem Serwisu WWW. Zwycięzcy zostaną dodatkowo powiadomieni mailowo
o wygranej." Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#6837195 Napisano: 12.01.2022 19:37:25 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś grał w konkursie Porta Magiczne drzwi? Informowali o wszystkich nagrodach? Wyświetl w wątku >>
0 0