Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Kwiat Paproci

Kwiat Paproci

#6840534 Napisano: 26.01.2022 14:36:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tak mi smutno.....emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6840219 Napisano: 25.01.2022 15:22:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
freyja88 napisał(a):

nikos napisał(a):

adamo86 napisał(a):

bethan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dalej Ida czy koniec?

Trzeba sprawdzać spam, u mnie na  każdy @ było w spamie.

Na obiad chyba poszli emotka Bo cisza nastała w mdwGłówne jeszcze nie zostały poinformowane - mam nadzieję emotka  

Nie wiem jak reszta głównych, ale MUMy poszły.

Xboxy też emotka

A  Garmin Fenix już też rozdysponowany? Czy jest jeszcze nadzieja.? 
  Ciekawe czy dużo ludzi grało o tą nagrodę? Może nikt i nagroda będzie moja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6839909 Napisano: 24.01.2022 19:22:44 w Czy informują/ informowali?
dorcia1376 napisał(a):

aguagu napisał(a):

paula9891 napisał(a):

monisss napisał(a):

Kinder było za piątek? 

Podbijam emotka

10 minut temu dostałam @ za piątek 

Kinder za niedzielę też już informowało?

Chyba nie , bo jeszcze nie mam maila z info o wygrane emotka  a tylko w niedzielę grałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6839794 Napisano: 24.01.2022 16:11:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nicemotka  te wszystkie chrupki, Star i inne śmieciowe jedzenia  tylko kupuję a ZERO wygranychemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6839276 Napisano: 21.01.2022 20:02:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kraszpanda napisał(a):

[quote=

@Kwiat Paproci]Mam problem nie wiem jaki numer wpisać Agencja Karlsbad chce numer transakcji a moje Delikatesy takiego numeru na paragonie nie mają. Jest tylko nr wydruku i nr systemowy.emotka
Co Wy wpisujecie ?



Wpisz numer systemowy, też miałam problem z moimi Delikatesami i napisałam do nich maila. Powiedzieli, żeby wpisać nr systemowy  emotka Dzięki za info  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6839274 Napisano: 21.01.2022 20:00:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olivkap napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

olivkap napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Mam problem nie wiem jaki numer wpisać Agencja Karlsbad chce numer transakcji a moje Delikatesy takiego numeru na paragonie nie mają. Jest tylko nr wydruku i nr systemowy.emotka Co Wy wpisujecie ?

Numer systemowy, często na paragonie ten sam numer nazywany jest numerem transakcji i systemowym.

No tak, ale na wzorcowym paragonie podanym przez agencje nie jest zaznaczony nr systemowy oni wytłuściłem tylko numer transakcji ( mimo, iż nr systemowy jest na wzorcowym paragonie), wiec chyba nie mogę go wpisać

Na wzorcowym paragonie numer systemowy jest taki sam jak numer transakcji.

Dzięki za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6839221 Napisano: 21.01.2022 16:07:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olivkap napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Mam problem nie wiem jaki numer wpisać Agencja Karlsbad chce numer transakcji a moje Delikatesy takiego numeru na paragonie nie mają. Jest tylko nr wydruku i nr systemowy.emotka
Co Wy wpisujecie ?

Numer systemowy, często na paragonie ten sam numer nazywany jest numerem transakcji i systemowym.

No tak, ale na wzorcowym paragonie podanym przez agencje nie jest zaznaczony nr systemowy oni wytłuściłem tylko numer transakcji ( mimo, iż nr systemowy jest na wzorcowym paragonie), wiec chyba nie mogę go wpisać Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6839216 Napisano: 21.01.2022 15:57:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam problem nie wiem jaki numer wpisać 
Agencja Karlsbad chce numer transakcji a moje Delikatesy takiego numeru na paragonie nie mają.
Jest tylko nr wydruku i nr systemowy.emotka
Co Wy wpisujecie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6838642 Napisano: 19.01.2022 09:28:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

monisss napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Czy z tego konkursu https://swiatecznewygrane.pl laureaci powiadomieni czy jeszcze jest szansa?wiem ze dziś  mają ukazać się zwycięzcy ale zastanawiam się czy dziś czeka mnie niespodzianka/wygrana?emotka

a nic się nikt chyba nie chwalił?! 

Oni zawsze informują zgodnie z tym co zamieszczają na stronie po zakończeniu konkursu (teraz 19.01), wtedy wysyłają e-maile i pojawia się możliwość sprawdzenia wygranej na www.

Dzięki za infoemotka
no to czekamy i życzymy powodzenia.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6838628 Napisano: 19.01.2022 08:35:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z tego konkursu https://swiatecznewygrane.pl laureaci powiadomieni czy jeszcze jest szansa?
wiem ze dziś  mają ukazać się zwycięzcy ale zastanawiam się czy dziś czeka mnie niespodzianka/wygrana?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6838299 Napisano: 18.01.2022 08:45:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)



Poproszę o nr telefonu do agencji Albedo Marketing  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6837950 Napisano: 16.01.2022 23:45:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie dotyczące konkursu letyshop - jak znaleźć, które sklepy/ sprzedawcę mają cashback?
w którym sklepie na Allegro można robić zakupy aby brać udział w konkursie?
Jest może jakaś lista sklepów/ sprzedawców?
Kto mi pomoże emotka  
za wszelkie info z góry dziękuję  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6837507 Napisano: 13.01.2022 21:50:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

anoo napisał(a):

Czy na pewno Kinder informuje dziś za wczoraj? A nie za drugi dzień, skoro wczoraj były za dzień pierwszy?

Wczoraj były też za 2. dzień

Na pewno za wczoraj emotka

Potwierdzam dziś info za wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6836762 Napisano: 11.01.2022 11:24:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie czy Amooco wysłało wszystkie maile razem z wszystkich trzech etapów ? Chodzi oczywiście o konkurs Tymbark w Carrefour
bo ja brałam udział tylko w trzecim etapie i maila brakemotka  zastanawiam się czy jeszcze jest szansa... Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6836664 Napisano: 10.01.2022 22:18:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I znôw mniej niż zero.....emotka
zobaczyłam jeszcze filmik z losowania Orlen - Tymbark - kolejna porażkaemotka
Kiedy wreszcie wpadnie jakaś wygrana w tym nowym roku??? Kiedy?emotka
Wątku pokaż swą magiczną mocemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6835852 Napisano: 05.01.2022 20:09:00 w Avanti
cudaczek121 napisał(a):

Rozczarował mnie ten konkurs. Na osiem etapów nie wygrałam nic

Ja tez jestem totalnie rozczarowana emotka  tyle zgłoszeń i Zero nagród na 8 etapów... porażka.. Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6835646 Napisano: 05.01.2022 12:35:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
A myślałam ze Nowy Rok zacznę od przypływu gotówki z Avanti...emotka
tyle zgłoszeń, a w żadnym etapie mnie nie doceniono....emotka
Już minęło 5 dni w 2022 roku a ja w żadnym konkursie/ loterii  nic nie ugrałam....  emotka
...jestem totalnie rozczarowana emotka
gdzie jesteś moje szczęście?????emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6834951 Napisano: 02.01.2022 15:26:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
takaja86 napisał(a):

Mam pytanie czy ktoś z Was mial tak ze wyslal więcej niż jedno zgłoszenie na tyskie w danym dniu a nie dostał potwierdzeń na maila? W sylwestra wyslalam 3 a tylko jedno potwierdzenie dostałam.

Na 2 zgłoszenia wysłane w sylwestra- 2 potwierdzenia przyszły natychmiast ( poczta Onet) Wyświetl w wątku >>
0 0

Kwiat Paproci

#6834815 Napisano: 01.01.2022 14:07:41 w Nasze wygrane w minionym roku
Jestem z Wami ok. 10 lat  emotka  z czego bardzo się cieszę i DZIĘkujęemotka
Często jesteście moją motywacją, zwłaszcza gdy ciężko coś ugrać....
Kiedyś było jakoś łatwiej, przyjemniej....
Bywały piękne TŁUŚCIUTKIE lata konkursowe, No teraz cóż gorzej, może mniej czasu, może wypalenie...
 ale w porównaniu z dwoma ostatnimi latami rok 2021 nie był złyemotka  
zauważyłam lekko zwyżkę....
Były trzy główne emotka - ale jeszcze nie satysfakcjonujące w pełni w skali moich ambicji i marzeń emotka
Moje „GŁÓWNE” w całe nie oznaczają wymarzonego auta czy wypasionego sprzętu czy mega gotówki
( ale właśnie z tymi marzeniami i chrapką na takie właśnie nagrody wkraczam w Nowy 2022 Roczek]emotka
Było kilka fajnych praktycznych niespodzianek typu upragniony rower emotka  czy prezenciki dla dzieciaków ( głośniki, słuchawki i inne gadziety) a dla męża wypasiony zegarek emotka  Inne drobiazgi tez mnie bardzo cieszą zwłaszcza boniki, które troszkę zasiliły budżet domowy. emotka
Życzę Sobie i Wam aby ten Nowy 2022 Roczek był dla NAS  SzcZĘŠliwY i spełnionyemotka
Pozdrawiam w NOwORoCzNyM KlimACiEemotka Wyświetl w wątku >>

Kwiat Paproci

#6834585 Napisano: 31.12.2021 02:17:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie nic nie wpada..... pusto.... wszędzie....
telefon milczy.... głucho..... wszędzie....
co to będzie?..... co to będzie?....
Koniec roku..... a tu nic.......emotka Wyświetl w wątku >>
0 0