Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika moniab

moniab

#2641312 Napisano: 07.09.2009 07:56:57 w Rossmann
w konkursach foto nigdy nie biorę udziału to mogę pogłosować jak ktoś chętny Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2641227 Napisano: 07.09.2009 07:26:37 w Rossmann
iaziaz napisał(a):

krzyszu napisał(a):

moroccangirl napisał(a):

iaziaz napisał(a):

balcior napisał(a):

Z Wodzisławia też dwa takie same, z Katowic podobnie...


przeciez moze wygrac np.maz i zona,to sa dwie rozne osoby,to chyba zgodne z regulaminem




pewnie zgodne ale zachłannosc ludzi nie zna granic po co 2 te same nagrody?
forumowa nabijaczka tez wygrała czyli wniosek dla innych zakladac kilkanaście kont bo na forum nie zbierala głosow


Może ktoś rozdaje biednym tak? Pół niedzieli siedziałem i zbierałem głosy, żeby wygrac te produkty hipa dla osoby której naprawde czasami nie stać nawet na pieluchy. Udało się wygrac dwa zestawy i jestem happy emotka


ja tez zbierałam głosy dzien w dzien na forum proszac sie i tez mam 2 zestawy i ciesze sie ze sie udało,i dziekuje tym co mi klikali emotka


i tak trzymaj iaziaz, graj, baw się, wszystko zgodnie z regulaminem
ja ostatnio wygrałam z konkursu Nivea potem Colgate Plax i dzisiaj z Kobety Skarbu Dzieckiem Być - z tego ostatniego konkursu to namalowałam tylko jedne takie moje wynurzenia ale na wszystkich innych konkursach, które były i na jednym, który trwa biorę udział z czterech kont: ja, mąż, dwaj synowie. Czasem wygram jedną nagrodę, czasem nie wygram wcale i nie uważam, żeby to było nietaktowne. Zawsze kupuję produkty określone w regulaminie, mam paragony odpowiednie ilości do wysłanych zgłoszeń i nie mam sobie nic do zarzucenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2638330 Napisano: 06.09.2009 05:47:27 w Rossmann
karkocka na Ciebie już głosowałam kilka dni temu ale jeszcze zaraz Ci załatwię 2 głosy Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2638325 Napisano: 06.09.2009 05:45:38 w Rossmann
nikawera red rose masz 4 głosy więcej od mojej całej rodzinki Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2636953 Napisano: 05.09.2009 09:02:04 w GRATISY
dzisiaj w Galerii XYZ robiąc konkretne zakupy w kilku markowych sklepach (wszystko kupowane dla syna prawie dorosłego) przy każdorazowym płaceniu mój mąż mówił a może jakiś upust lub jakiś gratisik i tak w ciągu jednego popołudnia wpadły:
5 kompletów soczewek jednodniowych (wartość ok.20zł),
pasek do spodni - drelich z metalową klamrą bajerancki (podobny kupowałam niedawno młodszemu synowi (wartość ok. 29zł)
2 świetne smycze z karabińczykami
1 ekstra długopis
ja bym na to nie wpadła żeby o coś prosić a mój mąż śmiechem żartem naczesał suvenirów Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2631479 Napisano: 03.09.2009 08:10:01 w Rossmann
a tak ogólnie to mam 2 konta na mnie i na męża na rossnecie to mogę pogłosować na jakieś zdjęcia; tylko dajcie namiary Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2631458 Napisano: 03.09.2009 08:06:49 w Rossmann
u mnie w sprawie konkursu Colgate Palx: w wybranej drogerii jest lista nagrodzonych ale nie ma nikogo z tej drogerii w moim mieście, i nie przyszedł do wydania żaden prezent czyli chyba nie wygrałam (na liście jestem); pierwszego dnia po ogłoszeniu listy nagrodzonych dostałam e-mail, żeby przesłać dane drogerii bo nie dopełniłam formalności i nie wskazałam drogerii do odbioru nagrody - tylko jest pewna zależność, że nie da się przejść wszystkich etapów uczestnictwa w wybranym konkursie bez możliwości zaznaczenia drogerii odbioru; wyrażając się nietaktownie po prostu szlag mnie trafi z rossnetem, to były moje ostatnie konkursy, żegnam Was i życzę powodzenia; nie będę prosić się nachalnie i żebrać o wydanie wygranych to coś jest nie tak jak powinno być Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2616568 Napisano: 29.08.2009 05:43:14 w GRATISY
u mnie dziś gratisów cała torba (łupy zdobyte na AIR SHOW w Radomiu)- szalone ilości: długopisy, 10 smycze, czapki z daszkiem, przypinki do kluczy z otwieraczami na karabińczyku BOSCH - bajeranckie, breloczki, znaczki do wpinania: śmigłowce, F16, orzełki, flagi itp; monety okolicznościowe, plakaty z autografami pilotów, książki, cukierki okolicznościowe, lizaki, karty płatnicze i telefoniczne z miętowymi cukiereczkami w środku, balony, wiatraczki, naklejki, kalendarze ... Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2607113 Napisano: 26.08.2009 05:42:53 w Paragony
dzi
emmmiliaaa napisał(a):

witam
wczoraj kupiłam produkty do konkursu życie ułatwia... i razem z nimi kilka innych rzeczy; czajnik elektryczny okazał się badziewiaty: już wczoraj przy drugim użyciu się stopił i dzisiaj został zareklamowany - zabrali mi paragon; nigdy nie byłam w takiej sytuacji; nie były jeszcze ogłoszone wyniki konkursu a ja nie mam paragonu - porażka; mam pytanie do osób z Lublina czy w razie gdyby trafiła mi się wygrana KTOŚ odstąpi paragon za połowę wartości nagrody tj. 50zł w bonach Carrefour lub gotówce? czy takie rzeczy się zdarzają?

ja moge odstapic mam 2 paragony a pewnie nie wygram emotka chyba moze byc ze szczecinia niekoniecznie z lublina chyba nie podawalo sie w zgloszeniu miasta emotka


dzięki za szczere chęci jak by coś się trafiło to pamiętaj - połowa jest Twoja Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2607107 Napisano: 26.08.2009 05:39:59 w Paragony
w sumie to nie pomyślałam o tym, rano przed pracą chciałam się szybko wyrobić i dopiero później skojarzyłam, że paragon może będzie mi potrzeby; nie dzielmy skóry na niedźwiedziu ale złośliwość natury i rzeczy martwych jest mi już znana z kilku przypadków i tak sobie myślę, że jak mam paragony z Kasi, Helmansa, Reala czy Tesco z różnych konkursów to ostatnio nie wygrałam nic a tu może być odwrotnie; poczekam i jakby szczęście mi dopisało to będę martwić się później

Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2607005 Napisano: 26.08.2009 05:15:55 w Paragony
witam
wczoraj kupiłam produkty do konkursu życie ułatwia... i razem z nimi kilka innych rzeczy; czajnik elektryczny okazał się badziewiaty: już wczoraj przy drugim użyciu się stopił i dzisiaj został zareklamowany - zabrali mi paragon; nigdy nie byłam w takiej sytuacji; nie były jeszcze ogłoszone wyniki konkursu a ja nie mam paragonu - porażka; mam pytanie do osób z Lublina czy w razie gdyby trafiła mi się wygrana KTOŚ odstąpi paragon za połowę wartości nagrody tj. 50zł w bonach Carrefour lub gotówce? czy takie rzeczy się zdarzają? Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2600637 Napisano: 24.08.2009 08:46:22 w Rossmann

moniab

#2600578 Napisano: 24.08.2009 08:32:40 w Rossmann
marla napisał(a):

Czy naprawdę robi to Wam aż taką różnicę, że wygra jedna osoba dwa razy czy niż np. wygra on i jego żona? emotka Przecież to właściwie to samo.


ale i tak wygrała jego żona i on dwa razy Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2600457 Napisano: 24.08.2009 07:59:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
tatek22 napisał(a):

rossnett sunozon-Zygmunt Nkielski z ostrołęki ustrzelił 2 zestawy a podobno mozna miec 1 konta i wygrac raz


pisz do nich na e-mail kontakt ze stronki rossnet.pl; ja już namalowałam co myślę, w wątku rossnet cytuję odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2600406 Napisano: 24.08.2009 07:46:23 w Rossmann
ja już napisałam w sprawie podwójnej wygranej odp.
Witamy serdecznie!
Jeśli jedna osoba ma kilka kont pocztowych, to jest możliwe, że wygrywa kilka razy. W ten sposób niestety wiele osób próbuje zwiększyć swoją szansę na wygrane. A my jako redakcja nie możemy ingerować w listę laureatów, gdy regulamin przewiduje, że wygrywają osoby, które jako pierwsze odpowiedzą poprawnie na pytania o konkretnej godzinie.
Pozdrawiamy, Redakcja Rossnet.pl

a kontynuując zapytałam czy jedna osoba o tym samym imieniu, nazwisku i miejscowości mająca kilka adresów e-mail to jest dwóch Uczestników Konkursu, przecież wylegitymuje się jednym i tym samym dowodem tożsamości przy odbiorze nagrody. na tak sformułowane zapytanie odpowiedzi nie dostałam
myślę, że jak kilka osób napisze do nich z pretensjami to cos z tym zrobią; sama gram z dwóch kont na siebie i męża ale to dwie osoby
Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2599619 Napisano: 24.08.2009 03:47:45 w Rossmann
jeden facet z Ostrołęki zgarnął 2 nagrody z Sunozon, jak to możliwe Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2579780 Napisano: 15.08.2009 09:16:39 w Rossmann
z krzyżówek to nagrody dostarcza kurier Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2545304 Napisano: 03.08.2009 08:39:47 w Dyskusje o wynikach konkursu
czy ktoś dostał dziś @ z lavazzy ? Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2530160 Napisano: 29.07.2009 09:41:07 w Rossmann
Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z oo
www.rossmann.com.pl
Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 109
91-222 Łódź
42 613 91 00

ten na dole to chyba telefon do centrali,
kierunkowy 042 to łódź Wyświetl w wątku >>
0 0

moniab

#2524026 Napisano: 27.07.2009 10:05:08 w Rossmann
is77 napisał(a):

ewiczek napisał(a):

ktos pamieta kiedy beda wyniki z aa?


też nie pamiętam, a też bym chciała poznać datę kolejnej porażki emotka



wyniki AA i Rexony 31.07.2009 Wyświetl w wątku >>
0 0