Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika majonez1992

majonez1992

#7193798 Napisano: 23.07.2024 13:16:25 w Wkurza mnie...
pusheen napisał(a):

Chyba warto zamknąć te zbędne dyskusje. To jest sprawa między dwoma użytkownikami i nie widzę sensu wstawiania się za którąś ze stron, nie znając szczegółów. Dowodów nie ma tutaj żadnych, więc oskarżanie kogoś nie powinno mieć miejsca. Tak samo jak pisanie jak ktoś by postąpił w danej sytuacji, nie znając jej na 100%.

Ale jakie chcesz dowody? Przecież napisał, że paragony wysyła aż miło, jeśli jest kontakt częstszy niż wtedy gdy "coś się od niego chce" emotka


WUT XD

Ja proponuje Ci tak, nie wchodź tutaj i sobie zamknij dyskusje sama ze sobą emotka

Ja uważam, że warto aby się wszyscy nad tym pochylili, aby użytkowniczka mogła uzyskać opłacony przez siebie paragon emotka

Powinien zrealizować temat do końca. Jak mam pieprzniętego klienta (nawet jeśli, bo uważam że Estrelita jest mega miłą osobką;) )to zabieram sobie jego towar na magazyn, bo coś tam mnie zdenerwował?

I kto tu się  jak dziecko zachowuje emotka

' Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7193745 Napisano: 23.07.2024 11:37:37 w Wkurza mnie...
Orenda napisał(a):

pusheen napisał(a):

A może warto przestać pisać o gościu nie wiadomo skąd wzięte rzeczy i dać mu się wypowiedzieć? Strasznie chamskie jest sugerowanie, że chce jakąś dodatkową kasę albo zakochał się  (wtf?) w danej użytkowniczce. Ile Wy macie lat ludzie?

Skoro wcześniej wysyłał paragony to coś się musiało zadziać w trakcie rozmowy i ani jedna ani druga strona nie przedstawiła żadnych dowodów na brak swojej winy.

Zgadzam się, tylko zauważ, że pard0x się wypowiedział, a wypowiedź była tak enigmatyczna i "nicniewyjaśniająca", że trudno się dziwić reakcji na nią.

Myślę też, że tekst majoneza (majonezu? emotka ) była zdecydowanie z przymrużeniem oka.

mysle ze to jest poj e bane zachowanie, a tekst o tym „lubieniu kogos bardziej niz on jego” to najmniejsza obelga. Toz sam to zasugerowal, ze trzeba mu w d…pe wlazic, pisac, wtedy ON LASKAWIE PARAGONY ODSYLA. Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

majonez1992

#7193742 Napisano: 23.07.2024 11:32:31 w Wkurza mnie...
Juz sie wypowiedzial.
Mam 32 lata i widzialam roznych JE…TYCH ludzi, a pracuje w sprzyjajcej do tego branzy:) W ogole mnie to nie dziwi, ale smuci emotka  Szkoda Iphone Estrellity.

Umowa to umowa!!! Mial jej oddac paragon, za ktory zaplacila i tyle. PS. Jak zaczynasz sie zachowywac w porabany sposob, to ludzie cie za takiego maja - ja jak mam jakis klopot to pisze wprost, a nie jakies zachowania jak szesciolatek.


;)
[quote=

pusheen]A może warto przestać pisać o gościu nie wiadomo skąd wzięte rzeczy i dać mu się wypowiedzieć? Strasznie chamskie jest sugerowanie, że chce jakąś dodatkową kasę albo zakochał się  (wtf?) w danej użytkowniczce. Ile Wy macie lat ludzie?

Skoro wcześniej wysyłał paragony to coś się musiało zadziać w trakcie rozmowy i ani jedna ani druga strona nie przedstawiła żadnych dowodów na brak swojej winy. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7193725 Napisano: 23.07.2024 10:50:35 w Wkurza mnie...
O kurde emotka
Nieźle, nie sądziłam, że trzeba coś odpalać komuś, gdy się wygra nagrodę. 
Ja np. jestem spedytorem, może wprowadzę też takie praktyki, zabieram ładunek, a podczas gdy już go mam, ponownie sobie negocjuje zapłatę itp.? emotka
Nieźle, pewnie ktoś by mi w końcu zwyczajnie obił ryj emotka  A wypadłabym z rynku praktycznie natychmiast ;D


Nie rozumiem też co tzn. Jak ktoś pisze ogólnie, a nie gdy tylko czegoś chce paragony są wysyłane aż milo XD

Wziąłeś za to kasę i darmowy produkt, jesteś zatem do tego zobligowany emotka  bo to taka Wasza umowa emotka
A jeśli Ty polubiłeś  Estrelitte bardziej niż  ona Ciebie i oczekujesz tego, że będzie Ciebie, nie wiem, zabawiać, to chyba nie do końca rozumiesz na czym polega sympatia ludzka. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7193475 Napisano: 22.07.2024 15:29:18 w Wkurza mnie...
estrelitta napisał(a):

Wkurza mnie to co się dzieje ostatnio tu na forum. Jedni kradną (bo tak należy nazwać po imieniu zachowanie parad0x), olewają innych użytkowników, a inni jeszcze się obrażają. Tęsknię za takim forum, jakie było 10 lat temu...



Myślę, że zachowanie tej jednej osoby wpłynie negatywnie na sprzedaż WSZYSTKICH użytkowników. Szkoda, że ci uczciwi będą tracić przez nieuczciwą osobę. Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7193395 Napisano: 22.07.2024 12:29:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia0303 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Oficjalnie obwieszczam ze od paru miesiecy NIE DA SIE KORZYSTAC Z EKONKURSOW.

co 2 dni musze kombinowac jak sie zalogowac, to samo jest na laptopie, to samo na komorce.

az sie naprawde szczerze odechciewa wchodzic tutaj….


co sie dzieje z ta strona? Czy ja jestem cofnieta technicznie?

Ja nie mam żadnych problemów. Loguje się na telefonie i komputerze i wszystko mi działa poprawnie.

No ja też nie miałam żadnych problemów wcześniej, ani przez moment, a teraz notorycznie mam to samo. Dosłownie codziennie po paru godzinach. Na komórce, na pececie, na WI-fi swoim, na cudzym. Masakra.
Nie mogę usuwać ciasteczek co wejście na forum, bo wywala mnie dosłownie z każdej strony, gdzie jestem zalogowana. Wyświetl w wątku >>
1 awangarda 0

majonez1992

#7193389 Napisano: 22.07.2024 12:23:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oficjalnie obwieszczam ze od paru miesiecy NIE DA SIE KORZYSTAC Z EKONKURSOW.

co 2 dni musze kombinowac jak sie zalogowac, to samo jest na laptopie, to samo na komorce.

az sie naprawde szczerze odechciewa wchodzic tutaj….


co sie dzieje z ta strona? Czy ja jestem cofnieta technicznie? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7190407 Napisano: 10.07.2024 15:51:45 w Czy informują/ informowali?
Coca cola fortis juz poszło? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7190269 Napisano: 10.07.2024 10:12:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
siema, były już weryfikacje z tych koszulek siatkarskich Rexona?
Bo nic nie mam nadal... 
:/
a  paragon dobry na pewno Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7189250 Napisano: 05.07.2024 16:28:17 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
bethan napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

clout

Mi clout nie pozwalało dodać 😯

no to je sprzedałam normalnie i z 10 osob to wystawia lub wiecej, wiec na pewno problem nie jest w cloucie tylko pewnie cos zle naklikałaś Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7189246 Napisano: 05.07.2024 16:16:51 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
bethan napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

olywka napisał(a):

Sprzedam 1x Dwudniowy bilet na audioriver jak tylko dojdzie... emotka

sprpzedaj sobie na Alebilet
wiele razy tam sprzedaje i jest git

Niestety nie wszystkie bilety można tam sprzedać.

no ogolnie nie,do energylandii nie pogonisz albo na koncert Smolestego dla rockstar emotka


ale Audioriver czy clout??

oba sprzedałam tam sama

openery i wszelkie inne też Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

majonez1992

#7189237 Napisano: 05.07.2024 16:00:59 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
olywka napisał(a):

Sprzedam 1x Dwudniowy bilet na audioriver jak tylko dojdzie... emotka

sprpzedaj sobie na Alebilet
wiele razy tam sprzedaje i jest git Wyświetl w wątku >>
1 olywka 0

majonez1992

#7189184 Napisano: 05.07.2024 13:37:37 w Czy informują/ informowali?
fortis pizza 105 do dziś informuja czy jak  ? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7189122 Napisano: 05.07.2024 11:33:09 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .

przecież to Smolar chcę dokument zwrotny, więc to nie winna kuriera ze  taką usługę zażądał Smolar, a ze jest nowy nie chcę robić żadnych machlojek, aby później go wywalili ze wydał komuś innemu niż miał.

Ale dla męża ? Ten sam adres,nazwisko i on problem robi? Tak samo z innymi paczkami z nim jest. Te bez dokumentów zwrotnych identycznie

są tacy mistrzowie XD ja kiedyś jakiś głupkowaty sweter z Kauflanda musiałam odbierać i jeszcze go szukać, bo domownikowi nie chciał go wydać w ogóle.
Okazało się, że po prostu jest złośliwym ch emotka Wyświetl w wątku >>

majonez1992

majonez1992

#7184969 Napisano: 21.06.2024 10:03:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
Poducha chlodzaca z Radia Zlote Przeboje. Co zabawne dzwonili do mnie wczoraj po 7 rano i myslac, ze to jakis Tmobile odrzucilam polaczenie. Dzis znow zadzwonili i tym razem chcialam ochrzanic konsultanta ze wydzwania od 7 rano xD Wyświetl w wątku >>

majonez1992

#7184964 Napisano: 21.06.2024 09:56:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zebry napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Miligili napisał(a):

Hej. Wygrałam bilety w Żabce u Smolara, gdzie smiejzelki tam zabawa. Nie zapisałam sobie nigdzie kodu , który podawałam przy rejestracji do konkursu. Czy Smolar lub Żabka bez problemu mi poda te dane ?

normalnie wysyłają w sms, ale  tym razem nie ma  emotka  moze dosla

ehh też mam ten sam problem.

Ja poprosilam Zabki zeby mi wyslali jak cos i dostalam. Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992

#7184468 Napisano: 19.06.2024 14:29:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miligili napisał(a):

Hej. Wygrałam bilety w Żabce u Smolara, gdzie smiejzelki tam zabawa. Nie zapisałam sobie nigdzie kodu , który podawałam przy rejestracji do konkursu. Czy Smolar lub Żabka bez problemu mi poda te dane ?

normalnie wysyłają w sms, ale  tym razem nie ma  emotka  moze dosla Wyświetl w wątku >>
1 Miligili 0

majonez1992

#7184456 Napisano: 19.06.2024 14:05:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
smolar komuś wysłał kod ze śmiejżelów? Wyświetl w wątku >>
0 0

majonez1992