Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika simonapp

simonapp

#6845138 Napisano: 17.02.2022 17:21:06 w Czy informują/ informowali?
agaluna napisał(a):

simonapp napisał(a):

Lovela - Dlaczego warto grać razem z WOŚP, czy już rozstrzygnięty? 

Patrzyłam na fb Loveli i napisali w komentarzu pod postem konkursowym, że zwycięzcy zostali poinformowani 12.02 

Dzięki za odpowiedź. 
W tej "drugiej" części konkursu nikt się nie chwalił z wygranej. 
Dlaczego nie ma w tej agencji listy laureatów  emotka . Jest to jednak bardziej uczciwe. Wyświetl w wątku >>

simonapp

#6844959 Napisano: 16.02.2022 21:41:51 w Czy informują/ informowali?
Lovela - Dlaczego warto grać razem z WOŚP, czy już rozstrzygnięty?  Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6844906 Napisano: 16.02.2022 17:18:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co z wynikami Lovela? Regulaminowo miały być do 11lutego.
Szkoda, że Columbit na swojej stronie nie podaje zwycięzców. 
Taki tam porządek, (ale dla przejrzystości) bardzo jednak tego elementu brakuje  Wyświetl w wątku >>
1 agaluna 0

simonapp

#6841516 Napisano: 31.01.2022 14:15:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

opis na paragonie House of Asia - HA (c4) jest nie wystarczający jak coś tak? Może ktoś mi na priv wysłać jak w razie czego powinien wyglądać dopisek , że to House of Asia i pieczątka? kurde paragon nie ma miejsca na to?! 

Na to pytanie powinien odpowiedzieć organizator konkursu. 
Aż strach grać.  emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

simonapp

#6841406 Napisano: 30.01.2022 20:55:29 w Avanti
mampytanie napisał(a):

marzenier napisał(a):

A ja jestem coraz bliżej wiary w to,że Avanti lekko przyblokowywuje za często wygrywające nazwiska...Nie twierdzę,że dożywotnio ale tak,na jakiś czas,coby się w d...ie nie poprzewracało,od tego nagrodowego dobrobytu emotka  .oczywiście,to tylko moje twierdzenie i nie mam na to twardych dowodów,ani nawet nie mam jak tego na 100% sprawdzić,tak tylko "głośno tu pisze" 

Może emotka  Chociaż ja akurat w to wątpię, bo wróciłam do konkursów w październiku zeszłego roku i tylko raz wygrałam. Fakt, w przeszłości kilka wygranych u nich miałam i to w niedalekich odstępach czasowych. Natomiast Smolar - co innego, myślę, że mnie zablokowali, bo od momentu, jak zgłosiłam zły paragon i była negatywna weryfikacja kilka lat temu, nic nie wpadło. Pewnie trafiłam na jakąś listę tych, co to niepotrzebnie zawracają „cztery litery”, tworząc im tylko dodatkowe rezerwy emotka J

Jestem raczej okazjonalnym, ale wieloletnim  graczem. Nie mam czasu, tak jak Wy udzielać się na Forum. Praca, dom, pochłaniają mnie całkowicie.
Avanti wzbudza wiele pozytywnych emocji u mnie, ale również jak obserwuję również na Forum. 
Wiele osób chwali się wygranymi, nawet głównymi, są publikowane listy zwycięzców. Jasne zasady, pełne zabezpieczenie uczciwości wprowadzanych paragonów.
A i u mnie od czasu do czasu coś wpadnie. 
Przeciwieństwo to Smolar, kusi ogromnymi nagrodami, więc też coś wyślę. Nic, zero, o ile nagrodę 20 zł za cały 2021 dla całego gospodarstwa można nazwać wygraną. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

simonapp

#6838356 Napisano: 18.01.2022 11:42:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

Weronikatga napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

rene napisał(a):

Pytanie do osób ktore Wygrały z Rezerwy Coca Cola Miski lub Tv!Czy piszecie do Fortisa żeby podal nr zwycięskiego paragonu ?

wysyłam wszystkie

Ale jak przesłać paragony?. W moim formularzu zwycięzcy nie ma takiej opcji ich dołączenia.

jest napisane, ze mozesz użyc formularza wielokrotnie , aby przesłać wszystkie zgłoszone paragony, a oni wybiorą sobie wlaściwy 

Mój formularz nie ma wcale opcji dołączenia, nawet jednego paragonu.  Są tylko dane i adres.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6838263 Napisano: 17.01.2022 21:31:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

rene napisał(a):

Pytanie do osób ktore Wygrały z Rezerwy Coca Cola Miski lub Tv!Czy piszecie do Fortisa żeby podal nr zwycięskiego paragonu ?

wysyłam wszystkie

Ale jak przesłać paragony?. W moim formularzu zwycięzcy nie ma takiej opcji ich dołączenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6828295 Napisano: 05.12.2021 23:08:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emanuela24 napisał(a):

yougerd napisał(a):

Ferdia napisał(a):

Ja wysłałam jedno zgłoszenie i wygrałam... cóż loteria. W ostatniej loterii Princessy wysłałam kilka zgłoszeń i nawet nie udało mi się wygrać tej koszulki (nie to, żebym o niej marzyła...), a było ich sporo.

Wiem, wiem , ale jak czytam wyżej, że Małgorzata M wygrała 46 razy to tak jakoś podejrzane się wydaje. Jeżeli to jedna i ta sama osoba to gratuluję wydania minimum 2300 zeta.

Wierzysz w to że miała 100% skuteczności w loterii? Niech nawet co 2 jej zgłoszenie wygrało - czyli wydała dużo, dużo więcej, lub jest kasjerka w carrefour i zbierała paragony (do doladowań telefonów wychodziły 2 wydruki- jeden z telekodem, drugi paragon). 

Ja wysłałam 3 zgłoszenia i zero wygranych. 
Szkoda, że takich list zwycięzców nie ma u Smolara. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6823764 Napisano: 18.11.2021 21:35:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

avantanowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

fineessa napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy kody z żabki można łączyć przy 1 zakupach?

Ktoś kiedys pisał ze można 

Mnie się nie udało, ale może to kwestia bystrego sprzedawcy. Pani, u której płaciłam, nie mogła się nadziwić, że są takie kody.

u mnie bez problemu połączył Pan wszystkie bony na raz... jeszcze dopytywał z jakiego to konkursu i sam się chwalił że w zdrapkach wydrapał grę, chyba PS.

ja tam od razu nastawiam na komorce na bon i mowie, ze place bonem Zabki, co, kto, jak, gdzie, skad - nie tlumacze. Niektorzy tam klikaja szukajac, zawsze znajduja, inni ogarnieci widza, ze jest platnosc bonem. A ciekawskim mowie, ze dostalam, chociaz mam ochote powiedziec: kontrola, czy znacie obsluge systemu!

Też nie lubię takiego dopytywania. Ale akurat on to tak w pozytywnym znaczeniu. I jeszcze mi mówi, a że pewnie,  że trzeba brać udział w konkursach, że super że się udało emotka  mówił że na przyszłość też żeby przyjść bo z chęcią zrealizuje…a tak też czasami myśle powiedzieć cichaczem że jestem tajemniczym klientem i mam ocenić pracę po wyjściu wiec niech się przyłożą emotka  

Ja jak robię zakupy na więcej paragonów to mówię w kasie, że to kontrola cierpliwości.  Samo słowo kontrola, powoduje bezkonfliktową, miłą obsługę. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0