Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika simonapp

simonapp

#6877866 Napisano: 23.08.2022 12:09:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
Frama napisał(a):

Bilety na siatkówkę z Tyskiego - sprzedam emotka

Bilety na siatkówkę z Tyskiego -  JADĘ  :) Wyświetl w wątku >>

simonapp

#6876925 Napisano: 18.08.2022 17:10:05 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
atyde25 napisał(a):

Tak nie mają czasu na robienie rezerwy bo mają czas na czytanie na  forum wpisów o nich.To takie lekko irracjonalne.
Ogólnie każda agencja coś tam sobie kombinuje jedna mniej druga więcej.

A tak mnie coś naszło, żeby wierszem podsumować te dyskusje: 
   UCZCIWOŚĆ daje wewnętrzny spokój Nie rani nikogo, jest źródłem radości 
   Chociaż nie od razu odpłaca dobrem, wśród zepsutej moralnie ludzkości 
   Człowiek uczciwy, zdobywa szacunek i uznanie 
   Spraw,   żebyś i Ty zasłużył na nie. 
   
Dedykuję go wszystkim Konkursowiczom i Agencjom.
(Oddaję swoje prawa autorskie,   a wszelkie - życiowe - plagiaty dozwolone)  emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6876861 Napisano: 18.08.2022 12:36:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onazielona86 napisał(a):

ch_magd napisał(a):

simonapp napisał(a):

Nie znam odpowiedzi na wcześniejsze pytania, ale też mam jedno: 
Nie otrzymałam butelek z Nestle, czy dalej czekać emotka

Tez nie otrzymałam jeszcze butelek...

Też czekam

Dzięki, emotka to czekamy Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6876849 Napisano: 18.08.2022 12:23:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie znam odpowiedzi na wcześniejsze pytania, ale też mam jedno: 
Nie otrzymałam butelek z Nestle, czy dalej czekać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6875917 Napisano: 12.08.2022 17:27:44 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
peterpanek napisał(a):

Wiecie że agencjom zależy na wydaniu wszystkich naród? Z reguły ich klient płaci tylko za nagrody wydane, a agencja ma  prowizje od tych wydanych - klienci z reguły nie przekazują nagród fizycznych. Widzę że na forum latają różne dziwne teorie tego dotyczące. Zapisy regulaminowe o pozostawaniu nagród we własności organizatora to fikcja prawna wymagana przez ustawodawcę.

To że nie ma rezerw wynika najczęściej z przeładowania pracą. Wolą nie dawać tego, bo się nie wyrobią - zwłaszcza jak idzie to na masówkę.

Śledzę  wpisy konkursowiczów na ten temat i zachęcam wszystkich do lektury i wyciągania wniosków.
No, a tu dzisiaj taka niespodzianka, bo cały czas zadawałam sobie pytanie:
Dlaczego nagrody przechodzą na Organizatora 
Chyba wszyscy konkursowicze powinni Ci podziękować. Pozwól, że Cię zacytuję:
Brak "rezerw wynika najczęściej z przeładowania pracą. Wolą nie dawać - tego - , bo się nie wyrobią - zwłaszcza jak idzie to na masówkę".  emotka   emotka emotka
My konkursowicze te - tego - nazywamy nagrodami i nawet najmniejsza jest dla nas ważna.  Wyświetl w wątku >>
2 oset, mia 0

simonapp

#6875627 Napisano: 11.08.2022 13:31:48 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
sabart napisał(a):

oset napisał(a):

Mnie najbardziej wkurza, że nie ma ogłoszonych list zwycięzców u niektórych agencji i oczywiście brak rezerw. Wkurza mnie też tak skonstruowanie tych regulaminów, żeby jak najwięcej zostało agencjom i aby nie wydać tych wszystkich nagród tym, którzy faktycznie zainwestowali swoje pieniądze w konkursie/loterii.

Taak. Np. Konkurs Pastella:

Komisja może nie wyłonić wszystkich laureatów i nie przyznać wszystkich Nagród, w przypadku gdy zgłoszone Prace Konkursowe, zdaniem Komisji, nie będą spełniać kryteriów określonych w Regulaminie. Niewydane Nagrody pozostają do dyspozycji Organizatora.

Tak macie rację, dobrze, że więcej osób zwraca na ten bulwersujący fakt uwagę. 
Piszmy o tym, bądźmy głośni. emotka emotka emotka
Forum czytają NIE TYLKO konkursowicze. 
Chwalmy te AGENCJE, które postępują OK. 
Moje emotka  ostatnio mocno bije do AVANTI, za regulaminową uczciwość, listę laureatów, a to procentuje, że nawet ja zwykły konkursowy szarak u nich wygrywam. Wyświetl w wątku >>

simonapp

#6873167 Napisano: 30.07.2022 23:17:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

A te karty z urodzin coca-coli zostały aktywowane? Ktoś już używał?
Miałam tylko maila, że niebawem zostaną aktywowane i nie wiem, czy to już emotka

Mam takie pytanie do wszystkich, ponieważ tyle ostatnio było organizowanych konkursów coca-coli. 
emotka emotka  Czy ktoś potrafi odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ta Firma nie włączyła do tych wszystkich konkursów kapsli metalowych, czyli tych, ze szklanych butelek? 
Są przecież bardziej ekologiczne a i smak napoju w szkle o wiele lepszy i zdrowszy. 
Dlaczego nie warto ich promować? Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6872672 Napisano: 27.07.2022 21:44:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory napisał(a):

Majkii napisał(a):

W loterii Pudliszki na paragonie musi widnieć nazwa "Pudliszki' lub jej skrót? Wszystkie paragony mam bez tego, a w regulaminie nie widzę żeby było napisane że musi widnieć dokładna nazwa. Myślicie że taki paragon można zgłosić?

Pytałem o to organizatora bo też tak mam. Odpisali że wyrazie wygranej będą prosić o pieczątkę sklepu i opis że to były te produkty.

Tak być nie powinno. W takiej sytuacji czułam się jak złodziej. 
W towarzystwie ochroniarza prowadzona na zaplecze, tłumaczenie kilku osobom - UPOKORZENIE i strata czasu. 
Nie potrafię sobie przypomnieć, bo tyle teraz trzeba czytać tych regulaminów, ale któraś z Agencji miała taki zapis, że sami sprawdzają produkt. 
Plus +++++ dla Niej. Może ktoś pamięta i miał taka sytuację.
  Wyświetl w wątku >>

simonapp

#6872300 Napisano: 26.07.2022 11:19:00 w Smolar
daisygirl napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Czy ktoś potwierdzi informacje, które pojawiły się jakiś czas temu na stronie, że trzeba każdy paragon sprawdzać pod kątem wyników na stronie Smolara, bo są problemy z SMS-ami informującymi o wygranych?

ja nigdy nie sprawdzałam, bo nie sądziłam, że trzeba pilnować, ale u mnie inna sytuacja - dostałam w konkursie 2 nagrody, a sms jest 1, nie sugeruje, że są 2 nagrody czy coś, dobrze że sobie sprawdziłam nr paragonów bo odesłałabym jeden jakby nie to  emotka  

A czy był w regulaminie zapis, że nagrody przechodzą na Organizatora?   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6870294 Napisano: 14.07.2022 21:24:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Vougeinthecity napisał(a):

darog napisał(a):

mary18 napisał(a):

Muszę się wyżalić gdyż dzisiaj dowiedziałam się o mojej nagrodzie z 10 maja która niestety mi przepadła bo tylko 3 dni były na odpowiedź. Meil trafił do cholernego folderu jakim są oferty i jest tam śmietnik, nagroda była z loteri Kinder na dzień dziecka, smuteczek 🙁. Pierwszy raz mi się zdarzyło zeby właśnie wiadomość o wygranej trafiła do tego folderu. 

Przykre, wiem co to znaczy taka "głupia" strata. U mnie straty nagród były od Smolara- wyników nigdy nie chciało się sprawdzać a sms o nagrodzie (kilka razy) nie dotarł - (udział w konkursie - potwierdzenie docierało) 

Kiedy na forum pojawiły się wpisy by na ten wątek uważać - raz nagrodę udało się "uratować" choć sms nie pszyszedł - sprawdzone na www w wynikach.

Najgorzej kiedy nagroda przechodzi na rzecz organizatora- bo żalu że ktoś iny kto brał udział w loterii/konkursie "moje" dostanie nie mam. 

Wow, serio? W sensie, że nie przychodzi mejl ani SMS o wygranej z Smolara? Przyznam, że bardzo rzadko sprawdzam paragony na wynikach...  
W większości, z tego co czytam regulaminy, jest informacja o powiadomieniu mejl/SMS. 

Gdy w regulaminach jest zapis, że nagroda przechodzi na ORGANIZATORA, to może stąd takie zachowanie nie FAIR. 
Myślę, że nie taki jest cel FUNDATORA nagród.
Nigdy nie sprawdzałam wyników w tej Agencji i też nie wygrywałam. 
Chociaż odkąd od kwietnia zaczęły się dyskusje na Forum właśnie na ten temat jest lekka poprawa.
Pojawiają  się zapisy o rezerwowych, ale dalej brak końcowej listy laureatów. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

simonapp

#6870080 Napisano: 13.07.2022 14:25:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
oldziaczek napisał(a):

asinek napisał(a):

Wczoraj - Loteria bez ograniczeń - losowanie dodatkowe:  150 zł do Empiku :)

Do mnie właśnie przyszedł mail, wspaniała ta loteria, już mam z niej hulajnoge 😂

Wspaniała ta Agencja + dla Nich, gdyby tak było i w innych.  Też mam Kartę Empik  emotka Wyświetl w wątku >>

simonapp

#6868348 Napisano: 05.07.2022 14:52:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
sunlicious napisał(a):

Plecak Pilsner carrefour

Też mam. Wyświetl w wątku >>

simonapp

#6860878 Napisano: 23.05.2022 11:32:23 w Smolar
onlyrybka napisał(a):

No jasne, że może! A co zmieni lista laureatów? Też bym chciała, żeby była, ale co ja bym jeszcze chciała... emotka

LISTA LAUREATÓW pokazałaby, ile nagród trafia do uczestników a ILE ZOSTAJE U ORGANIZATORA. 
W tej Agencji w praktycznie w każdej loterii i konkursie są takie zapisy w regulaminach. emotka
Po co?
Czy tak może być?  Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6860815 Napisano: 22.05.2022 22:00:59 w Smolar
giti napisał(a):

czy nie wydaje wam sie w tym konkursie zabki troche dziwne, ze tak malo nagrod u nas na forum? :/ z takiego netto dzisiaj chyba z 10 wpisow na 100 nagrod, a z zabki chyba 2 wpisy a nagrod ponad 300.. ? i w sensie nie sugeruje ze nie poinformowali..  bo po 1 etapie też mało wpisów było... az tyle ludzi ''niekonkursowych" uzywa aplikacji i bralo udzial w tym? w sklepie nie bylo to jakos bardzo reklamowane wcale...

Tam, nie wystarczyła sama aplikacja.
Żeby brać udział, trzeba było ZGŁOSIĆ chęć udziału, co wykluczało przypadkowych. 
Ja też mam pełną piwnicę piw i nic. 
Zresztą tak jak w innych loteriach tej Agencji
Smutny jest brak listy laureatów. emotka
Czy tak może być w regulaminach? Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6860763 Napisano: 22.05.2022 13:41:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niunia-k napisał(a):

Saga loteria smolara, czy ktokolwiek z forum tam coś wygrał ?emotka emotka

Jak zwykle jest tam zapis w regulaminie o przechodzeniu nagród na organizatora 
pkt 16.5, natychmiastowych 
pkt 17.4 głównych 
pkt 18.4 dodatkowych 
Szczególnie w loteriach jest to dla nas niebezpieczne i smutneemotka  
Czy tak może i musi być? Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

simonapp

#6860590 Napisano: 20.05.2022 18:40:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
Luiza12 napisał(a):

lager napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

titinunu napisał(a):

domika napisał(a):

Naprawde rzadko podważam decyzję jury jeżeli chodzi o wyniki konkursu,ale Regina mnie rozwaliła na łopatki emotka https://superlong.regina.eu/laureaci.php

mam takie same odczucia

Konkursy fotograficznie zazwyczaj omijam, bo nie umiem robić wybitnych zdjęć, ale w tym konkursie wzięłam udział, bo jakoś tak pomysł mi wpadł do głowy, poświęciłam naprawdę sporo czasu, by wszystko ustawić, dopasować, zrobić fajne zdjęcie, wcale nie uważam, że było najlepsze, ale wiem, ile wysiłku kosztowało. Zdjęcia, które wygrały, no cóż, być może jury postanowiło docenić zwykłego Kowalskiego, który przy obiedzie bawi się telefonem i przypadkowo cyknie fotkę, ok, niech i tak będzie, ale nie wmówi mi szanowne jury, że talerz na rolce papieru jest apetyczny... ale jak widać się nie znam. Jak i pozostali poważnie rozważam zrobienie zdjęcia np. jajka sadzonego na patelni z rolką Reginy w tle, może to mi się bardziej opłaci, niż dotychczasowe wysiłki emotka

Ale zauważcie, że ten "trend" przejawia się już w większości konkursów, pomijam fotograficzne. Pamiętam jak kilka lat temu wygrywały perełki, jak sie przegrało, to się wiedziało, że z najlepszymi hasłami. A teraz? Nagradzana bylejakość, a główne często lecą do osób, które grają miesiąc czy dwa, zagrali bo znajomi zachęcili. Z agencji to może Smolar jeszcze trzyma poziom

Może tu kryje się tajemnica, dlaczego, gdy byłam początkującym konkursowiczem wygrywałam, a teraz taka bida... Nie gram masowo, bo nie mam ochoty kupować hurtowo tych wszystkich słodyczy, etc., ale ten sam jeden nr telefonu od lat widać się zgrał...na temat Smolara więcej się nie wypowiem, są u mnie na czarnej liście, tak, jak ja na ich słynnej sprzed lat..., dla mnie kompletnie niewiarygodni, dlatego raczej omijam, szkoda, że mają tak dużo konkursów

emotka  "Szkoda, że mają tak dużo konkurów", zgadzam się z Tobą. 
Jak czytam regulaminy to aż mnie skręca. 
Kto tam wygrywa?  
Mało kto chwali się na Forum, nie ma list laureatów a nagrody regulaminowo przechodzą na organizatora.
Rozwijałam temat już w różnych wątkach, dyskusjach, czy w samym wątku Smolara.
Myślę, że jak zaczniemy o tym pisać, nagłaśniać to sytuacja się zmieni. 
Fundatorzy nagród MOGĄ O TYM NIE WIEDZIEĆ.   Wyświetl w wątku >>
1 Luiza12 0

simonapp

#6860479 Napisano: 20.05.2022 11:44:41 w Smolar
Monika11 napisał(a):

Kaufland Heineken- była może rezerwa? 

W tej Agencji w większości konkursów nie ma rezerw. emotka  
Również i w tym - " Piłkarska Loteria Heineken", Regulamin pkt.15,5 Nagroda I i II stopnia pozostaje do dyspozycji organizatora. 
                                                                                      W pkt 15.8 Nagroda III stopnia również.  Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

simonapp

#6860473 Napisano: 20.05.2022 11:12:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

kaka72 napisał(a):

Czy udało się komuś wygrać w Lubisiach czy to jest loteria-widmo?, bo nawet komunikaty to tak nie do końca po polskiemu....🤔

Regulamin OK!  emotka Pierwszy  +  to losowanie dodatkowe. 
Drugi        +  to lista laureatów. 
Trzeci       +  to brak zapisu o przechodzeniu nagród na organizatora, więc również tzw. "zgłoszeń testowych" o których wspominał - assal - w dyskusjach z dnia 27.04 
Biorę udział, wynik 6:0 
Uważam, że tak powinniśmy omawiać każdy konkurs. 
Szkoda, że ta Agencja organizuje ich tak mało.

Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6860472 Napisano: 20.05.2022 11:10:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaka72 napisał(a):

Czy udało się komuś wygrać w Lubisiach czy to jest loteria-widmo?, bo nawet komunikaty to tak nie do końca po polskiemu....🤔

Regulamin OK!  emotka
Pierwszy  +  to losowanie dodatkowe. 
Drugi        +  to lista laureatów. 
Trzeci       +  to brak zapisu o przechodzeniu nagród na organizatora, więc również tzw. "zgłoszeń testowych" o których wspominał - assal - w dyskusjach z dnia 27.04 
Biorę udział, wynik 6:0 
Uważam, że tak powinniśmy omawiać każdy konkurs. 
Szkoda, że ta Agencja organizuje tak mało konkursów. Wyświetl w wątku >>
0 0

simonapp

#6860411 Napisano: 19.05.2022 21:35:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
agata1221 napisał(a):

Po nieszczęsnych kinder karnawałowych wypocinach jest kinder paczka ❤️ 

Nie było tak źle, też mam. emotka Wyświetl w wątku >>