Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika cb656

cb656

#7179283 Napisano: 30.05.2024 18:59:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
anaesth napisał(a):

Maoam. 
Po raz kolejny główną nagrodę wygrywa osoba z Krakowa. Agencja także jest z tego miasta. Przypadek? ;)

Zdecydowanie NIE jest to przypadek, tylko spisek wiadomych sił! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7178934 Napisano: 28.05.2024 22:29:48 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

...panią, co akurat pomagała na samoobsłudze, posądziłam o zabranie podstawowego paragonu, ale przeprosiłam, by nie było.
A nakupiłam wszystkiego znowu jak nawiedzona promo.

TO mnie wkurza! Rzucanie podejrzeń na Bogu ducha winny personel, nierzadko dla minimalnej pensji głodowej poniżający się przed dzikim, napalonym, rozwydrzonym tłumem Konsumentów, ech...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7178930 Napisano: 28.05.2024 22:20:28 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

...wkurza mnie reglamentowana ilość pieczywa bezglutenowego w Biedrze, a nie uśmiecha mi się iść znowu jutro przed świętem w tłumy emotka

(w domu) ani 1 opakowania chleba wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Wkurza mnie taki brak zorganizowania zakupowego. Jak tak można? emotka Pismo Święte wyraźnie nawołuje przecież: "chleba naszego POWSZEDNIEGO racz nam dać Panie". No jak można z dnia na dzień zapomnieć o odnowieniu zapasów, no jak, jak, jak???! emotka emotka emotka

Pan się niecierpliwi i nawołuje: "DAJ MI SZANSĘ!! KUP BOCHENEK!!"  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7178928 Napisano: 28.05.2024 22:11:49 w Wkurza mnie...
Jestem obrażony na wyniki konkursu "Co znaczy WW?". emotka
Do tego stopnia, że rozważam zaprzestanie udziału w dalszych edycjach. emotka
Jak to możliwe, że ŻADNA z moich genialnych przecież propozycji tekstów nie została nagrodzona choćby zapasem wafelków?! emotka
Nie rozumiem tego. Wietrzę spisek. emotka Globalny, wszecheuropejski, a nawet światowy spisek przeciwko wolności (zdolności) jednostki do bycia nagrodzonym w wybranym konkursie. emotka emotka
Fuj, fuj, fuj - by nie użyć gorszego wulgaryzmu: a niech to putin... emotka Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

cb656

#7178924 Napisano: 28.05.2024 22:01:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

właśnie wygrałem 50 zł w https://www.e-kon...rs/loteria-z-powerem , ale czegoś nie rozumiem, w formularzu trzeba wypełnić pole "Rodzaj i numer dokumentu potwierdzającego tożsamość" naprawdę za 50 zł chcą dowód ?

W przypadku nagrody III stopnia i nagrody II stopnia, bezpośrednio po dokonaniu prawidłowego Zgłoszenia do Loterii, uczestnik natychmiast otrzymuje wynik gry (informację czy jego Zgłoszenie jest zwycięskie czy nie) poprzez komunikat wyświetlony na stronie
www.loteriazpowerem.pl. W przypadku wygranej, poza wyświetlonym komunikatem Organizator przesyła automatycznie w tym samym czasie na adres mail uczestnika podany w Zgłoszeniu, wiadomość mail z informacją o wygraniu nagrody III stopnia albo nagrody II
stopnia, o trwającej weryfikacji prawa do nagrody polegającej na weryfikacji załączonego do Zgłoszenia paragonu oraz informację o dalszej procedurze odbioru nagrody wraz z linkiem do formularza dla laureatów (dalej Formularz). Formularz laureatów - zalogowanie się do właściwego Formularza następuje po podaniu numeru paragonu z wylosowanego Zgłoszenia i podaniu numeru telefonu ze Zgłoszenia. W Formularzu należy uzupełnić następujące informacje: imię, nazwisko, adres mail (dane tożsame z podanymi w zwycięskim Zgłoszeniu).  Powyższe dane należy uzupełnić w Formularzu w terminie 4 dni roboczych.


2. Laureat nagrody Głównej jest o tym fakcie powiadamiany za pomocą wysłanej przez Organizatora wiadomości pocztą elektroniczną na adres mail podany w Zgłoszeniu. Organizator wysyła wiadomość w przeciągu dwóch dni roboczych po losowaniu. W wiadomości laureat jest informowany o wynikach losowania i trwającej weryfikacji prawa do nagrody. W wiadomości laureat jest proszony o wypełnienie Formularza. Zalogowanie się do właściwego Formularza następuje po podaniu numeru paragonu wylosowanego Zgłoszenia i podaniu numeru telefonu ze Zgłoszenia. W Formularzu należy uzupełnić następujące informacje: imię, nazwisko, adres mail (dane tożsame z podanymi w zwycięskim Zgłoszeniu) oraz dodatkowo o podanie swojego numeru PESEL, rodzaju i numeru dokumentu potwierdzającego tożsamość. W przypadku braku numeru PESEL o przesłanie swojej daty urodzenia, adresu zamieszkania i obywatelstwa. Powyższe dane należy uzupełnić / załączyć w Formularzu w terminie 4 dni roboczych. Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7178663 Napisano: 27.05.2024 22:17:46 w Wkurza mnie...
TurboMike napisał(a):

Dziadzia się nie dąsa, tylko leci wydać grosz ostatni na słodkości... zara listonosz rente przyniesie i bedzie dobre! A co mają powiedzieć "ludzie bezdomni" jak oni... nawet monitora nie mają ? emotka

Normalnie FOCH! emotka
Fuj, obrażam się uroczyście, oficjalnie tudzież publicznie za sugerowanie, że pobieram rentę!!

Jestem w pełni sprawną Dzidzią Piernik, no i co z tego, że de facto DZIADZIĄ??! 
W XXI wieku radykalny podział na tylko dwie umowne płcie jest anachronizmem wołającym o pomstę do nieba... 🤗😇🙃

Tak, że ten... Co to ja chciałem? 🤔
Aha, że jednak zeżarłem dziś słodycze!! Może truskawki w gościnnej śmietanie to nie jakiś tam promocyjny wafelek, ale tu liczą się wartości niewymierne: Ktoś ją dla mnie ubił i Ktoś na ten deser zaprosił, aha! 🤗💪emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 TurboMike 0

cb656

#7178584 Napisano: 27.05.2024 16:11:31 w Wyniki z FACEBOOKA (tylko wyniki!)

cb656

#7178288 Napisano: 25.05.2024 19:29:10 w dzis mam urodzinki
pikawka napisał(a):

Dziś kończę 40 lat emotka Mentalnie czuję się na 28, chyba się na tym etapie zatrzymałam i tego się trzymam...

Bo najważniejszy jest własny rytm, w jakim bije (własna) pikawka! emotka emotka
Tego się 3maj! emotka
W końcu MAJ po trzykroć miesiącem witalności, ech... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7178287 Napisano: 25.05.2024 19:25:10 w Smolar
SMOLARZE, ach SMOLARZE!! emotka Nie myśl sobie, że zapomniałem o Tobie... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7178281 Napisano: 25.05.2024 18:51:19 w SZUKAM....
...bigos koniecznie z GRZYPKAMYemotka emotka
P.S. Zwrócę z tegorocznych jesiennych zbiorów, gdyby komuś zależało, ech. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

cb656

#7178279 Napisano: 25.05.2024 18:23:23 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Mam na sprzedaż rower męski ROMET, Rambler 6.0 Ktoś, coś? Praktycznie nówka, grałem o elektryka, trafiła się nagroda pocieszenia, ech... Na co dzień jeżdżę KROSSEM 28 cali, drugi mi niepotrzebny, zwłaszcza, że to 26 cali.


P.S. Jeden warunek: nie wysyłam. Wyłącznie odbiór własny w Bydgoszczu emotka
(to takie małe miasteczko obok Torunia )
ZA TO MOŻNA się targować, ech... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7178277 Napisano: 25.05.2024 18:05:32 w SZUKAM....
Szukam domowego BIGOSU... emotka emotka emotka Mam dziką CHCICĘ na ten akurat smak!! emotka TERAZ!! JUŻ!!!  emotka

P.S. Mam własny chlebek do wymoczenia w sosiku, jakby co  emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7178248 Napisano: 25.05.2024 13:38:17 w Romanse, amory i inne pierdoly :)
KTO MNIE ZECHCE?! emotka
Zjadłem kolejnego wafelka WW, ech... emotka
Jestem tłusty, ale szczęśliwy, ech... emotka emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7178246 Napisano: 25.05.2024 13:34:04 w Paragony na trwające konkursy
Ojejku, zabłądziłem! emotka Przecież ja nie mam żadnego paragonu na sprzedaż! Co ja tutaj robię?!
Doprawdy, nie wiem sam, ech... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7178236 Napisano: 25.05.2024 12:29:11 w Romanse, amory i inne pierdoly :)
Technologia nas kiedyś wykończy, ech... emotka No bo (paradoksalnie) ogranicza FIZYCZNIE REALNE kontakty międzyludzkie, sprowadzając relacje do lajków, buziek i takich tam zamiast realnego muskania, głaskania pod stołem po kolanku, puszczania oczek, potajemnego przytulania i kradzenia całusków na przysłowiowym trzepaku podwórkowym. emotka
Dlatego ten wątek o amorach i romansach umiera pośród bezgłośnych cierpień, ech... emotka Chlip, chlip... Buuu... Wyświetl w wątku >>

cb656

#7178234 Napisano: 25.05.2024 12:21:59 w PODZIĘKOWANIA
pionas
Dziękuję za pomysł stworzenia ekonków, tego azylu fanatyków zdrowej, kreatywnej rywalizacji! emotka Dobrze się tu czuję, ech... emotka I to już tyyyyyle lat! emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7178233 Napisano: 25.05.2024 12:16:36 w Żabka
Mała, skacząca żabka nadrzewna.
Hyla arborea, a po naszemu: rzekotka.
Małe, zabawne stworzonko. Łaskocze, gdy położyć na dłoni hihi... emotka
P.S. Zdecydowanie jednak wolę przitulać psa! emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

cb656

#7178232 Napisano: 25.05.2024 12:11:19 w Dziś cieszę się z.....
Bo życie po to jest, by pożyć i się cieszyć lalalala... emotka
Wyświetl w wątku >>
1 wiolka252 0

cb656

#7178231 Napisano: 25.05.2024 12:08:45 w Kupię...
Upał... Parno... Ufff... emotka emotka
Zeszłoroczny śnieg kupię. Tak z tonę! emotka Po forumowej znajomości - TANIO proszę. emotka emotka
Mogę w rozliczeniu oddać jednego z dwóch Lexusów, jakie dostałem od znajomego bezdomnego i bezdzietnego tuż przed śmiercią. emotka Wyświetl w wątku >>

cb656

#7178229 Napisano: 25.05.2024 12:05:21 w SZUKAM....
targicola napisał(a):

Szukam informacji czy jest na forum ktoś,kto wygrał bilety z coca-coli z Biedronki na Euro w 1 losowaniu i został już mu paragon zweryfikowany....mam watpliwości czy mój jest ok.mam na nim napisane coca-cola 2x2 l a potem cena czyli 1*15,99 bo to był dwupak.regulamin mówi o zakupie min.2 produktów coca coli Żadnych wykluczeń dwu czy innych wielopakow....

Paragon jest OK, jednoznacznie opisany, że to dwa produkty. Bądź dobrej myśli. emotka
Wyświetl w wątku >>