Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kornwalija

kornwalija

#6854848 Napisano: 20.04.2022 08:08:43 w Informują
Informują z Konkurs "Kibicuj z Lay’s"

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
nagroda II stopnia, frytki KFC Wyświetl w wątku >>
0 0

kornwalija

#6854703 Napisano: 19.04.2022 11:43:13 w WC - rozmowy o wszystkim
asther napisał(a):

A ja dzisiaj czuję potrzebę pochwalenia się przebiegiem konkursu z RMF FM. W czwartek zadzwonili do mnie, że bardzo mają mnie na oku w konkursie, wypytywali o więcej szczegółów nt relacji, poprosili mnie o numer do Kuby. 

W piątek zadzwonili do mnie po czym mnie poinformowali o której mniej więcej zadzwonią. Kazali mi przypilnować by Kuba odebrał telefon. 

I dzisiaj "około 19" miał nastać telefon do mnie. Okazało się, że około 19 to faktycznie około 19, bo zadzwonili o 19:06. (A czekałam na parkingu 3km od domu od 18:00 bo ja w domu zazwyczaj mam beznadziejny zasięg a chciałam mieć pewność że się dodzwonią) 
Prowadzący dzwoni do mnie, zadał mi kilka drobnych pytań typu jak święta etc, i mówi, że zadzwonimy teraz do Kuby. No i Kuba nie odbiera 😳😥. Ale gość mówi, że spokojnie, mamy czas. Dzwoni ponownie, ja Kubie na messagerze piszę "dzwonią!!!!'. Kuba odebrał. Poprowadziliśmy miłą rozmowę i miałam ładnie do podkładu "Perfect" od eda sheerana zaprosić go na jego koncert. (Tylko szkoda, że tego podkładu nie słyszałam, bo dodali go w postprodukcji emotka ). Zaprosiłam go, chwilę porozmawialiśmy, Kuba oficjalnie powiedział "cholera" na antenie radia. Po czym gość pyta czy chcemy kogoś pozdrowić. Pozdrowiliśmy bliskich. 
Podziękował nam za rozmowę, poinformował Kubę ze jest to nagrywane i zapytał czy się zgadza na upublicznienie. Kuba oczywiście się zgodził. 

Potem wróciłam do domu, włączyłam RMF FM i czekałam, czekałam, czekałam... Puścili mnie na antenie 2,5h po telefonie. Lekko obrobione i... Bez pozdrowień emotka  
A naprawdę chciałam pozdrowić moją mamę, z którą w tym roku nie mogłam spędzić świąt. 
Post piszę ze względu na pochwalenie się, ale jednocześnie jako taka wskazówka jak (może) wyglądać rozmowa z radiem. 

Dzięki, że to opisałaś, fajna relacja! Udanego koncertu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kornwalija

#6854500 Napisano: 16.04.2022 09:40:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Powiadomienia z Łaciate u mnie doszły wszystkie.

Natomiast założyłam aplikację żabki i nie mam maila z linkiem aktywacyjnym od rana. W spamie też nic. Ktoś tak miał? Wyświetl w wątku >>
0 0

kornwalija

#6854390 Napisano: 15.04.2022 10:12:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Formularz konkursu przewiduje tylko nr dowodu zakupu, a ja mam FV imienną. Regulamin dopuszcza FV. Wpisać po prostu jej numer? Wyświetl w wątku >>
0 0

kornwalija

#6854383 Napisano: 15.04.2022 08:24:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asther napisał(a):

Dzwonił do mnie przed chwilą Hubert Urbański z konkursu RMF o biletach na koncert, kazał mi trochę opowiedzieć o znajomości z osobą którą opisałam w konkursie, i powiedział mi, że w poniedziałek nas połączy na antenie i bym była pod telefonem cały czas.  emotka emotka  Szok, niedowierzanie. Myślicie, że faktycznie zadzwoni?

Ale fajnie! emotka Jaki koncert wybrałaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

kornwalija

#6854239 Napisano: 14.04.2022 08:03:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

Gdzie kupię produkty Tenzi ??

Ja kupiłam na allegro emotka Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

kornwalija

#6854120 Napisano: 13.04.2022 10:22:24 w Avanti
monisss napisał(a):

madllen napisał(a):

edith napisał(a):

Pomóżcie proszę bo jestem w szoku..mogę pisać nieskładnie.Sprawdziłam dokładnie teraz pocztę i zauważyłam w spamie- właściwie w ofertach ( mam konto na o2) ze jest ponaglenie o wysyłkę oświadczenia w ostatecznym terminie 15 kwiecień- data wpłynięcia dokumentu do nich.3 wiadomości od nich a pierwsza 23 marca o wygranej I stopnia ..czemu to tam wpadło...do spamu?? Czym wysłać...Pomóżcie zeby u nich bylo 15 kwietnia. 

Kurierem powinno bezproblemowo dotrzeć np. w punkcie i zapytaj do której godziny powinnaś nadać, zwykle kurier mniej więcej o podobnej porze odbiera przesyłki. 

zadzwoń i wyjaśnij sytuację emotka Avanti jest super agencją, pro kliencką emotka  na pewno Ci pomogą emotka   

O własnie, u mnie też było Avanti i byli super! Nawet mi odesłali później paragon emotka Wyświetl w wątku >>
2 monisss, edith 0

kornwalija

#6854100 Napisano: 13.04.2022 08:45:33 w Avanti
edith napisał(a):

Pomóżcie proszę bo jestem w szoku..mogę pisać nieskładnie.Sprawdziłam dokładnie teraz pocztę i zauważyłam w spamie- właściwie w ofertach ( mam konto na o2) ze jest ponaglenie o wysyłkę oświadczenia w ostatecznym terminie 15 kwiecień- data wpłynięcia dokumentu do nich.3 wiadomości od nich a pierwsza 23 marca o wygranej I stopnia ..czemu to tam wpadło...do spamu?? Czym wysłać...Pomóżcie zeby u nich bylo 15 kwietnia. 

Miałam podobną sytuację, tylko u mnie info o wygranej I stopnia było w Spamie, dzwonili do mnie w końcu na telefon, nie odebrałam, ale na szczęście oddzwoniłam i nie przepadło emotka
Kurierem na pewno da radę, wysyłka pewnie do 24h będzie w ich rękach, zapytaj o jakiś express. Powodzenia! Wyświetl w wątku >>
1 edith 0

kornwalija

#6853976 Napisano: 12.04.2022 12:07:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale lipa... Felix mnie też nie docenił, no lipa... Liczę na magię wątku, żeby odczarować moje niepowodzenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

kornwalija

#6853760 Napisano: 11.04.2022 09:03:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
nanajka81 napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

...może nie wszystkie nalepki trafiły na sery na taśmie produkcyjnej...??? 

to też może być trafna teoria. Kto by tyle serów kupował, bawił się w odklejanie naklejek i zbywanie serów dalej? Może ktoś z wygrywających pracuje w agencji reklamowej, która zajmowała się drukowaniem naklejek i część tych naklejek nie poszła tam gdzie miała iść... Takie loterie są zwyczajnie niesprawiedliwe. Gdyby był zapis że na jedno gospodarstwo jedna wygrana może Aleksandrów Łódzki by się trochę zminimalizował a tak? Odechciewa się brać udział...

Też uważam, że powinno być ograniczenie, choćby max. 1 wygrana tygodniowa na gospodarstwo, no cokolwiek. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kornwalija

#6853758 Napisano: 11.04.2022 08:56:26 w Zapowiedzi konkursów
notta napisał(a):

Agnes napisał(a):

notta napisał(a):

od 4.05 start lubisie.pl

mozna zdjecie z przodu? rozumiem, że na opakowaniu nie ma info o nagrodach

Nie mam przodu. Bo jest tam tylko małe info konkurs i nic więcej. Nie ma info o nagrodach.

Ale tajemniczy ten konkurs, w necie słowa o nim znaleźć nie mogę. Wyświetl w wątku >>
0 0

kornwalija

#6853703 Napisano: 10.04.2022 15:36:14 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

To nawet trudno nazwać wkurzeniem. emotka Jest mi najnormalniej w świecie smutno i przykro. Tutejsza społeczność często się skarży, że nie umie znajdować samodzielnie, a chętnie by dodała do bazy, by sobie poprawić statystyki czy odblokować dostęp do wątków na forum. Okej, zróbmy to! Połączmy siły emotka Ja codziennie znajduję pierdyliard nowych konkursów, których nie ma w bazie, ale przy tych tysiącach przerobionych własnoręcznie ciągłe dodawanie ich stało się po prostu nudne.   emotka
Jakiś czas temu umieściłem anons, że jak komuś brakuje konkursów, to może sobie na własne konto dodać te, które znajduję codziennie Kilka osób zgłosiło się, wszyscy na tym skorzystali. emotka Bo na szczęście są jeszcze normalni ludzie, nawet tutaj emotka

Cieszyć się można jednak tylko DO CZASU. emotka 2022-04-07 12:22:47  zgłosiła się także użytkowniczka aniaaa131 pisząc:

Hej. Możesz powysylac 🙂do mnie

Wysłałem plik konkursów znalezionych akurat tego dnia... I to by było na tyle. Dziś mamy 10 kwietnia i ŻADEN z nich nie został jeszcze zgłoszony do bazy. Sprawdzałem, czy może czekają na zatwierdzenie - otóż w poczekalni też ich nie ma. Ania okazała się niesolidna.
Po zetknięciu z kimś takim odechciewa się jakiejkolwiek pomocy komukolwiek. emotka emotka emotka
Brawo, aniaaa131 możesz być z siebie bardzo dumna, naprawdę.   emotka
Wszystkie konkursy dodane przez Użytkownika - KLIK emotka



https://www.faceb...osts/165976165781083

https://www.faceb...sts/5131713536920593

https://www.subsc..._urodzinowy_na_setke

https://www.faceb...sts/2986239614960005

https://www.faceb...sts/4233826913386499

https://www.faceb...ts/10158406619706922

https://www.faceb...osts/160883222970761

https://www.faceb...osts/525896245606267

https://www.faceb...sts/3309950272615235

https://www.faceb...sts/5076413192394333

Dodałam jeden, brakowało mi do tych 3 emotka Dzięki! Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

kornwalija

kornwalija

#6853251 Napisano: 07.04.2022 09:45:27 w WC - rozmowy o wszystkim
sabanerro napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

sabanerro napisał(a):

Hej. A ja muszę się z ciekawości zapytać. Wy jesteście mega doświadczeni i znacie się na tym. Czy konkursy z krzyżówkami z gazet i różnych tego typu magazynów, co się wysyła kupon do redakcji z odpowiedziami są wg Was legitne? Pamiętam kilka lat temu mnóstwo tego wysyłałam i nic zupełnie nie wpadło. Wygrał ktoś z Was coś w ten sposób? Pamiętam, że nie dawało mi to spokoju długi czas.

Poczytaj sobie dowolny regulamin Bauera. W każdym tygodniu (miesiącu) były jakieś badziewne nagrody. Tyle że ta określona nagroda była np na 15 ich czasopism. Owszem, można było cudem trafić, moja siostra wygrała jakieś kosmetyki ale przez tyle lat wtopiła w kartki pocztowe i sms, że mogłaby za te pieniądze kupić fajny sprzęt. Dopiero kiedy jej podsunęłam regulaminy to zrezygnowała.
Bauer od jesieni w swoich tygodnikach daje krzyżówki ale niestety już tylko dla rozrywki kupującego, bo nagrody w mało którym czasopiśmie uświadczysz, nawet w tym co kosztuje około 10 zł.
Najlepiej wybić je sobie z głowy, już wolę kupić zdrapkę za 1 zł - większa szansa emotka

Ok zerknę. No właśnie pamiętam, że te same nazwiska były w różnych magazynach w wynikach. Też miałam właśnie zeszyt założony nawet jaki magazyn, za ile, ile na znaczek, kiedy mija termin, w którym nr wyniki itp. i ani razu nic a grałam namiętnie. Człowiek dojrzewa emotka teraz kilka miesięcy w konkursach i też się już wycofuję, bo za dużo stresu emotka  



sabanerro a co Cię tak stresuje w konkurach? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kornwalija

#6853249 Napisano: 07.04.2022 09:40:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ech, też mam wrażenie, że wydaję kasę niepotrzebnie na te promocyjne, bo wszystko jak krew w piach... Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

kornwalija

#6853058 Napisano: 06.04.2022 09:19:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rene napisał(a):

anialistopad napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

rene napisał(a):

Czy można zgłosić na loterie paragon który jest kopią?(zaciela sie drukarka przy wydruku i dali mi kopie  emotka mial ktos moze doświadczenia z wygrana na taki paragon? Czy lepiej nie ryzykowac i paragon w kosz!

Przeczytaj regulamin. Większość nie pozwala na takie coś. Paragon niestety raczej w kos.

A może fv się da?

Dziekuje za podpowiedź emotka Jutro podejde po FA bo jest faktycznie dopuszczalna jako dowod zakupu!  emotka

Obecnie chęć FV zgłasza się chyba przed samym zakupem kasjerowi. Wyświetl w wątku >>
0 0

kornwalija

#6853048 Napisano: 06.04.2022 08:00:46 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Przy przeglądaniu konkursów promocyjnych od 3 strony lista wygląda jak na obrazku poniżej u mnie. Mozilla Firefox Version 98.0.2. Wyświetl w wątku >>
0 0

kornwalija

#6852904 Napisano: 05.04.2022 09:14:24 w Czy informują/ informowali?
lirianka napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Czy ktoś może potwierdzić, że wczoraj szły mejle z konkursu W kuchni z Wedlem? 

Podbijam. Też się zastanawiam, czy pierwszy tydzień już cały poinformowany? 

Ale nagrody I stopnia na sam koniec, prawda? Wyświetl w wątku >>
0 0

kornwalija

#6852788 Napisano: 04.04.2022 14:27:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Czy działa wam formularz wedla z konkursu wielkanocnego? W żadnej przeglądarce nie mogę wgrać fotki emotka

U mnie ok, wgrałam na mozilla firefox. Wyświetl w wątku >>
0 0

kornwalija

#6852412 Napisano: 01.04.2022 13:09:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maria1980 napisał(a):

monisss napisał(a):

nayas napisał(a):

loteria saga od Smolara i wojenny pkt w regulaminie

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości realizacji nagrody głównej lubjej części z przyczyn od niego niezależnych, w szczególności: stanu zdrowia laureata/ osobytowarzyszącej laureatowi uniemożliwiającego realizację nagrody, wojny i stan wojenny,
klęski żywiołowe, epidemii, pandemii, warunków pogodowych uniemożliwiających daną
aktywność, katastrofy transportowe, strajki

emotka

a co to za loteria? 

https://www.smolar.pl/sites/default/files/regulamin_loterii_saga_misiowy_zakatek_final.pdf Dodałam do bazy , ale jeszcze nie ma 

Kurczę, wczoraj kupiłam zapas Sagi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0