Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika elmas

elmas

#7194656 Napisano: dzisiaj o 12:07:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

anaesth napisał(a):

elemelex napisał(a):

Widzę, że leci rezerwa z Capri Sun, zawsze będzie ten cień wątpliwości czy na pewno wszystkie maile dotarły emotka

O, to samo chciałam napisać. Przy jakimś poprzednim konkursie mieli problem, bo nie wszystkie maile od nich wyszły, a jak już wyszły, to pojawiło się sporo wpisów w MDW. Czyli coś jednak szwankuje po ich stronie... I teraz pytanie, czy główni laureaci nie dostali maili, czy przegapili, bo może urlopy itd. emotka

Moim zdaniem część maili nie dotarła do laureatów. Nie wierzę, że aż 2 osoby, które wygrały główne nie odesłały danych. Poza tym jak na tą ilość nagród na forum pochwaliło się bardzo mało osób. Tak, tak wiem, że nie wszyscy się wpisują, ale statystycznie jest to jakiś mniej więcej stały odsetek wygrywających. Nav to niestety nie Avanti i nie informuje ponownie, telefonicznie itd.

NAV informuje ponownie - jakieś dwa dni przed terminem odesłania danych z Capri Sun dostałam od nich przypomnienie (mail z wygraną wcześniej dotarł, tylko nie miałam czasu wypełnić formularza). Wyświetl w wątku >>

elmas

#7194620 Napisano: dzisiaj o 11:06:27 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Smartfon Samsung S24 8 GB/256 GB https://www.ceneo..._BwE#tag=basket_test plus paragon do gwarancji sprzedam za 2400 zł z wysyłką w cenie. 

Dwa elektroniczne bilety do Suntago dla osoby dorosłej (ważne do 31.12.2024) sprzedam za 290 zł. 

E-voucher Suntago o wartości 3000 zł (ważny do 30.06.2025) sprzedam za 2400 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7194530 Napisano: 25.07.2024 21:53:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

elmas napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Czy też tak macie, że problemem jest realizacja bonów z konkursu ?
Żabka, muszę trafić na odpowiednią by ktoś kumaty mnie obsłużył.
Dino , wzywanie kierownika sklepu i sugerowanie , że zakup alkoholu nie wchodzi w grę.
Rossman, kod z everydayme.pl,  który mocno był promowany nawet w mediach społecznościowych. Ale o co chodzi, skąd go Pani ma, jak się go realizuje..
Wsparcie znikome, kolejka się tworzy, irytację czuć w powietrzu.

Jeśli chodzi o Dino, to mnie też kiedyś kasjerka wmawiała, że nie można kupić alkoholu za bon. Napisałam mail do centrali z pytaniem, czy to prawda, oczywiście odpisali, że nie i poprosili, żebym w razie dalszych kłopotów podała im adres sklepu. Kilka dni później pokazałam wiadomość kasjerce - w tym sklepie nigdy już nie miałam podobnego problemu emotka

Trochę mnie bawi ten wasz brak zaradności. W Dino, też mi się zdarzało, że mówili, że nie
mogę alkoholu/ papierosów. Od razu padało pytanie, gdzie to jest napisane, bo na bonie nie jest, ale może mają jakiś regulamin bonów i mi pokażą taki zapis. Kilka uwag typu: to nie prl, że to nie kartki na żywność, że mam kartkę na kawę, a chcę kupić wódkę. Widać, że oni mają takie naleciałości z przeszłości, że bon to kartka żywnościowa… A no i nigdy nie wyszedłem „z kwitkiem” z Dino.

To brak nie zaradności, ale cierpliwości. Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7194442 Napisano: 25.07.2024 16:47:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Finezyjna napisał(a):

Czy też tak macie, że problemem jest realizacja bonów z konkursu ?
Żabka, muszę trafić na odpowiednią by ktoś kumaty mnie obsłużył.
Dino , wzywanie kierownika sklepu i sugerowanie , że zakup alkoholu nie wchodzi w grę.
Rossman, kod z everydayme.pl,  który mocno był promowany nawet w mediach społecznościowych. Ale o co chodzi, skąd go Pani ma, jak się go realizuje..
Wsparcie znikome, kolejka się tworzy, irytację czuć w powietrzu.

Jeśli chodzi o Dino, to mnie też kiedyś kasjerka wmawiała, że nie można kupić alkoholu za bon. Napisałam mail do centrali z pytaniem, czy to prawda, oczywiście odpisali, że nie i poprosili, żebym w razie dalszych kłopotów podała im adres sklepu. Kilka dni później pokazałam wiadomość kasjerce - w tym sklepie nigdy już nie miałam podobnego problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7194438 Napisano: 25.07.2024 16:38:14 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
magie1982 napisał(a):

olunka napisał(a):

elmas napisał(a):

tad_pole napisał(a):

olunka napisał(a):

Kamyczkowa napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Julles0048 napisał(a):

olunka napisał(a):

co wysyła Logaris Inpostem?

W ostatnim czasie od nich dostałam zestaw gum Orbit i naklejki Young Leosia.
Może to to?  emotka

Taczej nie, bo ja też mam a Orbit nie wygrałam.

Do mnie też jedzie, a nie wygrałam w orbit. Może planer Fantasia?

ja nie wygrałam ani Orbit, ani w fantasii - pasuja mi tylko kufle z Kozła albo klocki z Familijnych

Też mam maila, że Logaris coś wysyła. Nie wygrałam ani Orbit, ani Fantasii, ani kufli z Kozła ani klocków z Familijnych emotka  To dopiero zagwozdka!

Może to nagroda z konkursu Wedel Snack :)

ooo, to tez mi pasuje:)

Ale .mi nie pasuje xd

Idą i nagrody z Fantasii, i z Wedel Snack emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7194423 Napisano: 25.07.2024 16:02:30 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
tad_pole napisał(a):

olunka napisał(a):

Kamyczkowa napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Julles0048 napisał(a):

olunka napisał(a):

co wysyła Logaris Inpostem?

W ostatnim czasie od nich dostałam zestaw gum Orbit i naklejki Young Leosia.
Może to to?  emotka

Taczej nie, bo ja też mam a Orbit nie wygrałam.

Do mnie też jedzie, a nie wygrałam w orbit. Może planer Fantasia?

ja nie wygrałam ani Orbit, ani w fantasii - pasuja mi tylko kufle z Kozła albo klocki z Familijnych

Też mam maila, że Logaris coś wysyła. Nie wygrałam ani Orbit, ani Fantasii, ani kufli z Kozła ani klocków z Familijnych emotka  To dopiero zagwozdka!

Może to nagroda z konkursu Wedel Snack :) Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0

elmas

#7193819 Napisano: 23.07.2024 14:00:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia0303 napisał(a):

elmas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Jest ktoś komu Favita nie wysłała info o wygranej?
Zgłoszenie wysłane w czwartek kolejne w piątek, kolejne w sobotę...
Na żadne nie mam info emotka
Wymagania spełnione emotka

A jesteś pewien, że Twoje komentarze są widoczne? Pytam, bo mój brat chciał zagrać w tym konkursie, wrzucił zdjęcie na FB i kiedy był zalogowany, widział swój wpis, ale kiedy ja się zalogowałam i przejrzałam komentarze pod postem, wpisu nie było. Brat kontaktował się z Organizatorem, który potwierdził, że komentarza nie widzi.

Mam tak samo. jak jestem zalogowana to widać mój komentarz a jak się wyloguje to nie ma nic. sprawdzałam ustawienia konta i wszystko jest publiczne. niestety nie obeszłam tego.

Mój brat też nie - próbował na różne sposoby i w końcu się poddał  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7193814 Napisano: 23.07.2024 13:51:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

Jest ktoś komu Favita nie wysłała info o wygranej?
Zgłoszenie wysłane w czwartek kolejne w piątek, kolejne w sobotę...
Na żadne nie mam info emotka
Wymagania spełnione emotka

A jesteś pewien, że Twoje komentarze są widoczne? Pytam, bo mój brat chciał zagrać w tym konkursie, wrzucił zdjęcie na FB i kiedy był zalogowany, widział swój wpis, ale kiedy ja się zalogowałam i przejrzałam komentarze pod postem, wpisu nie było. Brat kontaktował się z Organizatorem, który potwierdził, że komentarza nie widzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7193642 Napisano: 23.07.2024 01:51:18 w Pomoc potrzebującym!
Na prośbę znajomej zaangażowałam się w poszukiwanie domu dla łagodnej i nieśmiałej kotki Blanki. 

Blanka ma ok. 7 lat, jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i wykastrowana. Od ponad roku przebywa w domu tymczasowym - na niewielkiej przestrzeni, wśród innych kotów - gdzie niestety coraz bardziej zamyka się w sobie. Nie wykazuje agresji, ale nie chce się ruszać, zazwyczaj z podkulonymi łapkami przesiaduje w swojej budce. Choć jest stale ogłaszana, nikt o nią nie pyta emotka  

Szukamy dla niej bezpiecznego domu niewychodzącego, bez innych zwierząt. Kotka mieszka na Podkarpaciu, ale w razie czego postaramy się pomóc w transporcie. Może znacie kogoś, kto byłby zainteresowany jej adopcją (obowiązuje umowa adopcyjna)? W takim przypadku proszę o wiadomość - podam numer telefonu do znajomej, której los Blanki naprawdę spędza sen z powiek emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7191070 Napisano: 12.07.2024 18:22:53 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Majkii napisał(a):

Jest tez ktoś kto dostał tylko jedną nagrodę zamiast dwóch z Żubrówka Kamuflage??

Wydaje mi się, że według regulaminu można było wygrać tylko jedną nagrodę. Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7189857 Napisano: 08.07.2024 22:26:56 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anaesth napisał(a):

DPD Bis Media to będzie bon do ITM z Eduscho?

Prawie na pewno tak emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

elmas

#7189854 Napisano: 08.07.2024 22:18:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

Hej czy ktoś ma taką kartę z konkursu Lidl? Czy można nią płacić w kasie samoobsługowej? Jeśli tak to który nr wpisać itp? 

Można emotka  Ale nie wiem który numer, mi pomagała Pani ekspedientka i razem kombinowaliśmy.

Mi powiedziała, że ona takiej karty nie widziała nigdy

Musisz wybrać płatność kartą podarunkową, a potem zeskanować kod kreskowy.

O dzięki! Skanuje się tam gdzie produkty?

Tak, a jeśli normalnie kod nie wchodzi, to najlepiej użyć ręcznego skanera emotka

Ja wczoraj próbowałam na samoobsługowej i w żaden sposób nie chciała mi się ta karta zeskanować emotka

Kurczę, ja tak płaciłam wiele razy. A próbowałaś trochę powiększyć ten kod? Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7189839 Napisano: 08.07.2024 21:05:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

elmas napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

Hej czy ktoś ma taką kartę z konkursu Lidl? Czy można nią płacić w kasie samoobsługowej? Jeśli tak to który nr wpisać itp? 

Można emotka  Ale nie wiem który numer, mi pomagała Pani ekspedientka i razem kombinowaliśmy.

Mi powiedziała, że ona takiej karty nie widziała nigdy

Musisz wybrać płatność kartą podarunkową, a potem zeskanować kod kreskowy.

O dzięki! Skanuje się tam gdzie produkty?

Tak, a jeśli normalnie kod nie wchodzi, to najlepiej użyć ręcznego skanera emotka Wyświetl w wątku >>

elmas

#7189836 Napisano: 08.07.2024 20:59:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

maixys napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

Hej czy ktoś ma taką kartę z konkursu Lidl? Czy można nią płacić w kasie samoobsługowej? Jeśli tak to który nr wpisać itp? 

Można emotka  Ale nie wiem który numer, mi pomagała Pani ekspedientka i razem kombinowaliśmy.

Mi powiedziała, że ona takiej karty nie widziała nigdy

Musisz wybrać płatność kartą podarunkową, a potem zeskanować kod kreskowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7189143 Napisano: 05.07.2024 12:31:02 w Pomocy!!!!
12klauduuus napisał(a):

elmas napisał(a):

renatak0renatak0 napisał(a):

Ktoś sie może orientuje co dzisiaj poszło DHL z Warszawy?

Podejrzewam, że to bon do Intermarche z konkursu Eduscho.

Też mam takie nadanie i zastanawiam się co to może być

U mnie to był jednak zestaw ketchupów Pudliszki emotka Wyświetl w wątku >>

elmas

#7188824 Napisano: 04.07.2024 14:57:19 w Pomocy!!!!
renatak0renatak0 napisał(a):

Ktoś sie może orientuje co dzisiaj poszło DHL z Warszawy?

Podejrzewam, że to bon do Intermarche z konkursu Eduscho. Wyświetl w wątku >>

elmas

#7188809 Napisano: 04.07.2024 14:28:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiaaa85 napisał(a):

Heinz biedronka tam przychodziło jakieś potwierdzenie na e-mail ? Wysłałam 2 zgłoszenia.Mąż ma 2 e-mail o wygranej z różnych godzin  i teraz nie wiem czy organizator się pomylił czy wysłałam 2 zgłoszenia na męża zamiast 1 na siebie emotka  Nie wiem jak to sprawdzić teraz.

Muszą mieć jakiś błąd w systemie - ja też dostałam dwa maile o różnych godzinach, a grałam tylko raz. Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7188777 Napisano: 04.07.2024 13:08:35 w Pomocy!!!!
ochenka napisał(a):

Proszę o pomoc. Który to numer paragonu na paragonie z Orlenu? Ten po prawej u góry czy ten z literą F?

Ten po prawej - w regulaminie jest o tym wzmianka  emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

elmas

#7187608 Napisano: 01.07.2024 13:45:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Malgorzata1234 napisał(a):

Hej. Czy ktoś wygrał ze Smolara z konkursu Dove? Nie mogę znaleść tego konkursu w laureatach

Jeśli wygrasz, dostaniesz w mailu link do formularza (a wygraną możesz sobie sprawdzić w Wynikach). Wyświetl w wątku >>
0 0

elmas

#7185483 Napisano: 24.06.2024 00:09:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iwona0103 napisał(a):

Ja też napisałam zwrotkę o Oreo, zakładając, że kropka się pomyliła  emotka

Ja założyłam, że mieli na myśli "verse", więc również napisałam zwrotkę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0