Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jagodzianka

jagodzianka

#6795964 Napisano: 19.07.2021 13:23:16 w Czy informują/ informowali?
Czy to już pora zacząć spamować mailami agencje Lidl Coca-Cola? Czy może kogoś poinformowali i rozwiązali konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6795323 Napisano: 15.07.2021 15:33:03 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
banka-manka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Fortis co mógł dzisiaj wysłać InPostem ?

Albo Benecol C4 lub rower z BiC ITM. Bo też mam powiadomienie, a na te dwie rzeczy od Fortis czekam.


Jeszcze koszulki z coli c4 ślą Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6795134 Napisano: 14.07.2021 20:25:10 w Smolar
edziula napisał(a):

U mnie zmywarka dojechala zgodnie z esemesem


A na maila czy smsa dodatkowo od dpd było jakieś info? Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6795060 Napisano: 14.07.2021 15:54:34 w Smolar
flinta_13 napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

fineessa napisał(a):

adriannaa napisał(a):

A z konkursu Somat Auchan(zmywarki) informowali już o pozytywnej weryfikacji?

Informowali już?

Jeszcze nie,tez czekam 
Za to wygrane zestawy Somat są już zweryfikowane. 

Nie było informacji o pozytywnej weryfikacji, ale przed chwilą przyszedł sms, że jutro kurier dostarczy zmywarkę. 

Tak. Potwierdzam emotka


Ja dostałam wczoraj smsa od Smolara że dzis zostanie dostarczona zmywarka przez dpd, ale nic dziś nie dotarło, kurier nie dzwonił, nie ma też żadnego info na maila od dpd z kontaktem do kuriera czy coś, co mnie trochę martwi bo transport jest bez wniesienia i nie wiem jak się nastawiać teraz Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6794972 Napisano: 14.07.2021 10:08:31 w Paragony na trwające konkursy
Bondiuelle Lidl(mam) wymienię najlepiej na dino 0% lub inny paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6794901 Napisano: 13.07.2021 19:47:24 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

wojteke-konkursy napisał(a):

Czy Lidl x Coca-Cola coś wiadomo?

Chyba cisza od początku konkursu.


Właśnie doczytałam w regulaminie że będą oceniać obecność marki Coca-Cola w pracy konkursowej, więc u mnie po ptokach Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6794805 Napisano: 13.07.2021 13:49:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

ewa-zielinska napisał(a):

Loteria ciastek, działa wam formularz, nie można wpisać daty urodzenia, nie chodzi mi to ani na telefonie ani na laptopie

Też nie mogłem tego rozgryźć na początku, tak samo z datą paragonu. Na przeglądarce musisz zjechać niżej i wtedy będzie można wybrać datę.


Do tego doszłam i jak ustawiam swoją datę, klikam na dzień to wszystko Znika i pojawia się napis data urodzenia wymagana i tak w kółko Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6794797 Napisano: 13.07.2021 13:33:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Loteria ciastek, działa wam formularz, nie można wpisać daty urodzenia, nie chodzi mi to ani na telefonie ani na laptopie Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6793512 Napisano: 07.07.2021 13:02:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
carolayna napisał(a):

Czy ktoś już dostał zmywarkę z Somat (Nowy wymiar blasku)? 


Nie, też czekam i się zastanawiam jak to będzie z jej ewentualnym wniesieniem Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6792059 Napisano: 30.06.2021 20:49:55 w Wkurza mnie...
moskala22 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

wszystkie konkursy zostawiam na ostatnią chwilę. Zawsze myślę tak samo - jutro coś napiszę. A jutro nie nadchodzi  emotka

Aaa.. i jeszcze wkurza mnie widok kosza na śmieci obok kas pełen paragonów emotka . Tzn nawet nie wkurza, co powoduje niezrozumienie i żal bo wszystkie pozostawione paragony na kasie, półkach w koszykach zabieram, ale nie ośmielę się zbierać ich z wiaderka  emotka
 Musiałam to w końcu z siebie wydusić, bo mąż nie rozumie moich rozterek  emotka  

Z tymi paragonami rozumiem cię doskonale. 


Oj te kosze pełne paragonów kuszą kuszą, zawsze na nie zerkam nieśmiało, pójdą na zmarnowanie a przecież mogłabym je po prostu zabrać, ale nie, nigdy nie odważyłam się wyjąć z kosza, ani zapytać w sklepie czy mogę wziąć Wyświetl w wątku >>

jagodzianka

#6791744 Napisano: 29.06.2021 19:28:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnesita napisał(a):

anaesth napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

tea napisał(a):

Co zrobić jeśli na paragonie z Cechini Muszyna mam tylko opis "Woda Mineral 2L"?? To przejdzie?

przecież ten konkurs jest w jednej sieci, więc pewnie każdy ma taki opis tego produktu.

U mnie butelki 2-litrowe mają oznaczenie "WODA MINER CECH 2L".

U mnie Woda Cechini 2l (po raz pierwszy taki dobry opis w Dino) 


Ja nabrałam 3 paragony na ten konkurs, a pytanie jest ponad moje siły, wypociłam coś na 1 zgłoszenie i jak pomyślę że jeszcze 2 muszę wymyślec to mi słabo, zupełnie nie podchodzi mi to pytanie Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6791648 Napisano: 29.06.2021 14:47:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
malgol napisał(a):

maria1980 napisał(a):

danaaa napisał(a):

lirianka napisał(a):

Rower z Hortex. Kurier InPost.
Bez wcześniejszych telefonów, powiadomień.

U mnie też rower Hortex. 10 minut przed dostarczeniem był telefon od kuriera z zapytaniem czy jestem w domu (wcześniej nie było żadnego kontaktu).

I do mnie dostarczono dziś rower emotka  

i ja mam


Trochę to nie fair, że ten sam konkurs i jednym dostarczana jest nagroda a inni muszą osobiście odbierać, mi babka powiedziała że nie dostała funduszy na wysyłkę i jest tylko jedna opcja odbioru nagrody osobiście i to z drugiego końca miasta, co jest dla mnie problemowe bo nie mam auta, i to Jeszce po 12 lipca bo teraz idzie na urlop, chyba tak nie powinno być Wyświetl w wątku >>

jagodzianka

#6790941 Napisano: 25.06.2021 13:08:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olivkap napisał(a):

pikawka napisał(a):

olivkap napisał(a):

pikawka napisał(a):

olivkap napisał(a):

pikawka napisał(a):

nikos napisał(a):

rare85 napisał(a):

domika napisał(a):

Co z tym Hortexem z Auchan ? Czy dzwonią dalej w sprawie odbioru nagrody? Bo cisza i nic się nie dzieje ... emotka

U mnie też cisza, nikt nie dzwonił..

Wczoraj do Krakowa dowozili. Pewnie lada chwila do Was zadzwonią, bo z dnia na dzień się umawiają.

Mi kobieta mówiła, że wyśle kurietem ale dopiero w poniedzialek.  A jak ktoś chce z auchana to muszą dowieźć. No i, ze do 4.07 muszą wszystkim dostarczyć. 



A to ciekawe. Mi "kurier" powiedział, że jak sobie sama nie odbiorę z miejscowości oddalonej ode mnie o 20 km, to dowiezie mi w ciągu miesiąca

Kurde te 20 km to dla mnie nie problem ale skad takie rozbieżności  emotka

Ten Pan ewidentnie nie miał ochoty przywozić mi tego roweru i pewnie liczył na to, że jednak sama go odbiorę. Zaoszczędzę mu jazdy i przyśpieszę sprawę.

Dzwonił do Ciebie, ze go ma.i masz odebrać? 

Tak, dzwonił do mnie i pytał, kiedy mogę odebrać sobie rower. Dopiero w drugiej rozmowie poprosiłam go, żeby dostarczył mi rower do domu.
No ciekawa jestem jak u mnie bedzie...


Do mnie dzwoniła babka i przedwczoraj i mówiła że rower mogę odebrać ale nie w auchan ale gdzież z magazynu na drugim końcu miasta, nie ma możliwości wysyłki bo nie dostała na to kasy, tak powiedziała i że będzie tylko jutro jak nie mogę odebrać jutro to dopiero po 12 lipca bo ona idzie na urlop, mówiła też że rower czeka od 3 tygodni ale dopiero teraz do niej dzwonili że szybko trzeba wydać rowery Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6790580 Napisano: 23.06.2021 22:57:10 w Czy informują/ informowali?
ivanotta napisał(a):

kreatia napisał(a):

czy allegro 14.06 w górę już informowało?

też bym chciała wiedzieć.. + na jakim dniu jest cleanic? 

czwartek 17.06 poinfornowany Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

jagodzianka

#6789568 Napisano: 19.06.2021 14:47:38 w Wkurza mnie...
Abc /Okocim, nie dość że znalezienie sklepu kosztowało mnie już sporo wysiłku w tym upale, bo tam gdzie miał być już chyba dawno go nie było to potem w dwóch następnych w ogóle nie było piwa Okocim, bo odnalezieniu sklepu z resztkami tego piwa opis na paragonie : piwo Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6789115 Napisano: 17.06.2021 13:14:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

ewa-zielinska napisał(a):

Zakupy z dino, konkursowe za 300zl i kasjerce wciągnął się paragon, wydrukowała mi za to systemowy podgląd paragonu, taki na A4, gdzie wszystko jest, nazwa sklepu, produkty, ceny itd, dodatkowo pieczątka i podpis, myślicie że to ok, mogę w takiej formie zgłaszać?

Większość agencji nie akceptuje czegoś takiego. Sprawdź regulamin. Jak jest info, że ma być oryginał paragonu to tylko oryginał paragonu wchodzi w grę. Jak nie ma info to pisz do agencji, ale szanse małe. 


Fortuna i Smolar zgodziły się na taką formę parganu jakby kiedyś ktoś miał taki problem Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6788953 Napisano: 16.06.2021 21:13:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zakupy z dino, konkursowe za 300zl i kasjerce wciągnął się paragon, wydrukowała mi za to systemowy podgląd paragonu, taki na A4, gdzie wszystko jest, nazwa sklepu, produkty, ceny itd, dodatkowo pieczątka i podpis, myślicie że to ok, mogę w takiej formie zgłaszać? Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6788670 Napisano: 16.06.2021 10:09:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

nataliii napisał(a):

Hej:) jak u Was jest z ABC? Macie jakieś normalne opisy sklepu i produktów?

u mnie każdy sklep to jakaś dziura gdzie stoi jeden czteropak Okocim. Jeszcze bezalkoholowy,a opis 4x Piwo emotka Nazwa sklepu nie ma nic wspólnego z ABC:(

U mnie to samo


Ja bym się tym nie przejmowała, tak samo jak było z konkursem w odido, opisy masakra, sklep ni e wiadomo w ogóle czy był odido czy nie, wazne ze wyświetla się ze jest to sklep abc, a na opis nie mamy żadnego wpływu, większość będzie beznadziejna, dlatego nie powinni się czepiać w razie wygranej, w odido przeszły bez problemu wszystkie paragony z złym opisem Wyświetl w wątku >>
0 0

jagodzianka

#6788638 Napisano: 16.06.2021 07:45:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Czy dostaliście już info o odbiorach ( wysyłce ) rowerów Hortex z Auchan ? Wydaje mi się,że w Sklepie,w którym wygrałam stał rozłożony.

Mi kupował produkty mąż przejazdem w auchan poza moim miastem i nie wie czy stał rower czy nie emotka   W sumie czekam na info od agencji w nadziei,  bedzie wysylkaemotka


W regulaminie jest zapis że wysyłka rowerów będzie w terminie 25.06 - 1.07, jakoś tak Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

jagodzianka

#6788397 Napisano: 15.06.2021 11:06:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

Czy komuś się udaje wysłać hasło na Olej Kujawski przez zgłoszenie? U mnie nie przechodzi...


Nie działa, próbowałam w wersji na komputer też nie dziala Wyświetl w wątku >>
2 faworek, darog 0