Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pipistrello

pipistrello

#7146509 Napisano: 12.12.2023 20:08:52 w Czy informują/ informowali?
marzanna napisał(a):

Czy Los Mejores informował już w konkursu "Gotowi na święta" w Carrefourze? Konkurs zakończył się dwa dni wcześniej niż konkurs w Intermarche, z którego dzisiaj były smsy. Swoją drogą, wyjątkowo wcześnie wyrobili się tym razem....

SMS z tego konkursu były w czwartek. Wyświetl w wątku >>
1 marzanna 0

pipistrello

#7144934 Napisano: 06.12.2023 11:52:31 w WC - rozmowy o wszystkim
edith napisał(a):

Mam pytanie do osób które mają SodaStream ,czy warto kupić,tam się wlewa wodę filtrowaną? Zadowoleni jesteście z tego wynalazku?

Jestem bardzo zadowolona, całkowicie wyeliminowałam zakup wody w plastikowych butelkach. Wlewam przegotowaną wodę do butelki i dodaję gazu po schłodzeniu w lodówce, podobno zimna woda lepiej się gazuje. Mój mąż wlewa kranówę. Jeśli chodzi o syropy smakowe to dla mnie są za słodkie. Wyświetl w wątku >>
2 edith, pikawka 0

pipistrello

#7144895 Napisano: 06.12.2023 09:32:17 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
justyna1411 napisał(a):

kreatywny17 napisał(a):

Czy z konkursu "Powrót do szkoły" w E.Leclerc ktoś dostał doładowanie karty E.Leclerc? Zgodnie z regulaminem czas mieli do 30.11.2023  r

Wczoraj otrzymałam od Los Mejores taką odpowiedź:
"Dzień dobry,
Zgodnie z Regulaminem Konkursu „POWRÓT DO SZKOŁY” wE.Leclerc, nagroda II-stopnia w postaci 500 zł (słownie: pięćset złotych)
brutto została zdeponowana w listopadzie na karcie Bonus E.Leclerc, której numer podała Pani w zgłoszeniu konkursowym i potwierdziła w SMS zawierającym
dane osobowe.
Zgodnie z informacją od wydawcy karty Bonus E.Leclerc,doładowanie tego typu nie pojawia się w aplikacji – stan konta można sprawdzić
bezpośrednio w sklepie, gdzie została założona karta, w Punkcie Obsługi Klienta.
Z poważaniem,
Biuro Obsługi Promocji"

Dziękuję za informację, też się nad tym zastanawiałam jak to działa. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#7143371 Napisano: 30.11.2023 09:12:38 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
justyna1411 napisał(a):

Konkurs "Powró do szkoły" E.Leclerc czy wysyłali doładowania salda?

Też się nad tym zastanawiam, nawet nie wiem gdzie tego szukać w aplikacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#7134942 Napisano: 30.10.2023 13:19:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vanillasky-2017 napisał(a):

Czy przychodziły wczoraj na @  potwierdzenia wysłania zgłoszenia z Kamis?

Ja zgłaszałam paragon wieczorem i nie mam potwierdzenia, już myślałam, że zrobiłam błąd w adresie. Wyświetl w wątku >>

pipistrello

#7133388 Napisano: 23.10.2023 21:33:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

pipistrello napisał(a):

pikawka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

pikawka napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Konkurs Itm Henkel
ten sam prefix i nr 4321 co konkurs henkel leclerc ? Organizator ten sam Albedo 
czy to jakiś błąd ? 😳

emotka emotka   Z dwóch konkursów odpowiedzi do jednego kotła pójdą emotka

Czyli jest pewność, że będą to czytali i dopasowywali odpowiedzi do odpowiedniego konkursu emotka
Brawo Albedo!! emotka


o matko emotka

Na stronie Albedo jest zamieszczony regulamin, gdzie dla sklepów Leclerc jest prefix Eleclerc.

Bzdura !! Mam przed sobą regulamin i jest przy konkursie Leclerc  prefix henkel… dostałam tez smsa zwrotnego wiec wysłałam prawidłowo…

Serio??
Do konkursu można się zgłosić wysyłając SMS na numer 4321 w treści podając prefiks: „Eleclerc”,
po kropce numer dowodu zakupu, a po kolejnej kropce odpowiedź na pytanie konkursowe „Co
dodaje Ci motywacji do jesiennych porządków?” (koszt SMS zgodny z taryfą operatora)

https://regulamin...WxfMTExMTEucGRm-.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#7133380 Napisano: 23.10.2023 21:21:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

pikawka napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Konkurs Itm Henkel
ten sam prefix i nr 4321 co konkurs henkel leclerc ? Organizator ten sam Albedo 
czy to jakiś błąd ? 😳

emotka emotka   Z dwóch konkursów odpowiedzi do jednego kotła pójdą emotka

Czyli jest pewność, że będą to czytali i dopasowywali odpowiedzi do odpowiedniego konkursu emotka
Brawo Albedo!! emotka


o matko emotka

Na stronie Albedo jest zamieszczony regulamin, gdzie dla sklepów Leclerc jest prefix Eleclerc. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#6829501 Napisano: 09.12.2021 14:15:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

olivkap napisał(a):

olunka napisał(a):

czy ktos dzisiaj dostał zwrotkę ze stokrotki - Pur i somat? czekam od wczorajemotka

Też czekam od wczoraj i nic... zdążyłam już zapomnieć, że nie dostałam  emotka

A wczesniej zwrotki byly?

Były, ja dostałam z numeru SMOLAR - to ten, z którego informują o wygranych, a nie z numeru 70988 Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#6823209 Napisano: 16.11.2021 17:35:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kuleczkar napisał(a):

pipistrello napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Czy puszczał dziś ktoś zgłoszenie z Psiego Patrolu? I na kompie i na telefonie nie działa- klikam wyślij, podświetla się i gasnie, ale nie wysyła... Ma ktoś też tak, czy to tylko u mnie taki problem? 

Ja przed chwilą, miałam potwierdzenie zgłoszenia na stronie oraz na mailu. 

A ile znaków miało Twoje zgłoszenie? Bo moje ze 298 skróciłam do 285 i dalej nie da się wysłać, ale puscilam zgłoszenie fejkowe z jednym zdaniem i poszło... 

Moje zgłoszenie miało 276 znaków i pisałam z polskimi znakami.  Wyświetl w wątku >>
1 kuleczkar 0

pipistrello

#6823039 Napisano: 16.11.2021 11:55:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kuleczkar napisał(a):

Czy puszczał dziś ktoś zgłoszenie z Psiego Patrolu? I na kompie i na telefonie nie działa- klikam wyślij, podświetla się i gasnie, ale nie wysyła... Ma ktoś też tak, czy to tylko u mnie taki problem? 

Ja przed chwilą, miałam potwierdzenie zgłoszenia na stronie oraz na mailu.  Wyświetl w wątku >>
1 kuleczkar 0

pipistrello

#6818278 Napisano: 01.11.2021 19:21:45 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Widziałam, że były informacje o wysłanych zestawach z loterii NEUTROGENA. A czy ktoś z Was dostał już przelew 500 zł? Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#6815871 Napisano: 19.10.2021 14:39:55 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
flinta_13 napisał(a):

Agnes napisał(a):

czy wszyscy wczoraj dostali gry z Kubusia?
zastanawiam się jak mnie nie będzie w domu to czy kurier zadzwoni czy zwróci paczkę do nadawcy?

Ja nadal czekam  emotka

Ja też czekam  Wyświetl w wątku >>
1 Agnes 0

pipistrello

#6810318 Napisano: 23.09.2021 19:00:58 w WC - rozmowy o wszystkim
agakaz2 napisał(a):

nadawca jest kwarantanna

Uważajcie, bo to kolejne oszustwo. Są już o tym informacje w internecie.  Wyświetl w wątku >>
2 brucee, cb656 0

pipistrello

#6802454 Napisano: 19.08.2021 20:14:11 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
jolkahilja napisał(a):

rene napisał(a):

Sluchawki Marvel?czeka ktoś jeszcze?

Też czekam, nawet napisałam do nich maila bo nie miałam nawet informacji o pozytywnej weryfikacji ale zero odzewu z ich strony

Też właśnie czekam  emotka Wyświetl w wątku >>

pipistrello

#6799873 Napisano: 06.08.2021 20:03:22 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam voucher eBilet o wartości 1.000 zł za 750 zł. Ważny do 30.11.2021r. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#6799870 Napisano: 06.08.2021 19:59:31 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam 4 bilety do Energylandii ważne do 31.10.2021r. w cenie 125 zł za sztukę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#6799043 Napisano: 03.08.2021 17:34:01 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
edzia21 napisał(a):

marionzzz napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pipistrello napisał(a):

edzia21 napisał(a):

pipistrello napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy dowiadywał się ktoś z Was co dzieje się z nagrodami z LECLERC "Radość wygrywania, przyjemność z odpoczywania"  emotka

Moja wyciskarka już śmiga. Dostałam ją w zeszłym tygodniu. 

U mnie cisza  emotka

Kilka osób też pisało na forum w tym samym czasie, że dostali wyciskarki, nie wiem jak z innymi nagrodami. Chyba warto interweniować.

Nie wiem, widziałam tylko 1 wpis o nagrodzie...a reszta pisała, że nie otrzymała.

tez czekam na wyciskarke

Ufff, dobrze że nie jestem sama.
Dzisiaj był u mnie TNT z inną nagrodą...podpytywałam o inne paczki, to mówi że nic nie ma, ani nie miał dla mnie w zeszłym tygodniu.

Przepraszam za zamieszanie, faktycznie  kilka osób pytało czy wszyscy już dostali nagrodę, a nie informowali o jej otrzymaniu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#6799035 Napisano: 03.08.2021 17:09:12 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
edzia21 napisał(a):

pipistrello napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy dowiadywał się ktoś z Was co dzieje się z nagrodami z LECLERC "Radość wygrywania, przyjemność z odpoczywania"  emotka

Moja wyciskarka już śmiga. Dostałam ją w zeszłym tygodniu. 

U mnie cisza  emotka

Kilka osób też pisało na forum w tym samym czasie, że dostali wyciskarki, nie wiem jak z innymi nagrodami. Chyba warto interweniować. Wyświetl w wątku >>
0 0

pipistrello

#6799033 Napisano: 03.08.2021 17:05:10 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
edzia21 napisał(a):

Czy dowiadywał się ktoś z Was co dzieje się z nagrodami z LECLERC "Radość wygrywania, przyjemność z odpoczywania"  emotka

Moja wyciskarka już śmiga. Dostałam ją w zeszłym tygodniu.  Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

pipistrello

#6791055 Napisano: 25.06.2021 20:06:04 w SZUKAM....
aniunia1900 napisał(a):

Z jakiego konkursu informował dziś unique one? Mam nieodebrane

Loteria Marvel Wyświetl w wątku >>