Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBmarta22

FBmarta22

#6748895 Napisano: 01.12.2020 14:56:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
roksana2802 napisał(a):

First Line (od Kujawskiego)często się spóźnia z wynikami?

No własnie, kurcze, nie.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6748805 Napisano: 01.12.2020 11:44:56 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

pikawka napisał(a):

magie1982 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Kujawski do dziś? Będą dzwonić?  Dzwonią?  emotka

Dalej cisza? Chyba dziś już nie zadzwonią

Kujawski chyba śpi  emotka /quote]Może niech dziś lepiej nie informują, po porażkach w colgate i mocy prania...

Czy ja wiem... raz a porządnie się wypłaczemy, czy tam nawkurzamy - jak kto woli... emotka  

Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

FBmarta22

#6748706 Napisano: 01.12.2020 09:29:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Los Mejores nadal mnie nie lubi.... emotka  Szkoda, że mnie nie upewniło w beznadziejności naszej relacji, zanim jeszcze dwa smsy na Colgate w Auchanie puściłam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6748428 Napisano: 30.11.2020 10:42:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Liczę na Ciebie wąteczku w tym tygodniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6747710 Napisano: 26.11.2020 15:36:02 w SZUKAM....
karkocka napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

Szukam informacji, po jakim czasie od sprzedaży na olx z wysyłką za 1 zł, olx przelewa pieniądze za sprzedany produkt. 

Wczoraj została dostarczona paczka, która wysyłałam, a dzisiaj przed południem miałam pieniądze na koncie.

Jeśli kupujący płaci online, to w momencie odbioru przesyłki z paczkomatu (w teorii, bo w praktyce u mnie było + dwa dni), jeśli kupujący płaci dopiero odbierając przesyłkę w paczkomacie, to pieniądze docierają do dwóch tygodni (u mnie, póki co, dwa razy trwało to ok. tygodnia). Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6747590 Napisano: 26.11.2020 10:59:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jupiter4 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

Konkurs Spraw sobie przyjemność (Gliss, Biedronka) cuchnie ściema na kilometr. Zgłoszenie bez numeru paragonu, nie mają obowiązku przyznać wszystkich nagród i jeśli dobrze pamiętam to jeszcze jedna osoba może dostać jedną nagrodę (nie mogę się upewnić, bo regulamin się nie otwiera), więc wystarczy, żeby jedna osoba wysłała wystarczajaca ilość zgłoszeń, które będą oczywiście nagrodzone i agencja jest do przodu.

Przecież to standardowy konkurs Albedo tylko pod innym "sztandarem"  emotka  
Jedna osoba = jedna nagroda, to zapis występujący w większości regulaminów konków, o ile w ogóle nie popłyną dalej i nie wprowadzają zapisu jeden adres = jedna nagroda, bo przecież i takie coś,to nic dziwnego.
Nie do końca rozumiem jaki masz problem z tym zapisem. Boisz się że nagrodzą wiele zgłoszeń z jednego numeru i nagrody zostawią sobie? Nie nagrodzą, a jeśli ślesz z różnych numerów i bezsensownie podasz takie same dane, to od tego są laureaci rezerwowi, żeby nagrody przejąć.

Brak numerów paragonów u Albedo był już tu wałkowany wieeeeele razy, pewnie, że to beznadziejne, bo pozwala na produkowanie sporej liczby zgłoszeń, przy jednorazowym zakupie... No ale cóż przy każdym konkursie to samo...


Nie to nie tak, z żadnym z tych zapisów osobno nie mam problemu, ale tu jest kumulacja
Nie wzbudza to mojego zaufania, więc nie biorę udziału... Ale powodzenia innym

No własnie w konkursach Albedo też masz to wszystko na raz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6747576 Napisano: 26.11.2020 10:26:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwyciezczyni napisał(a):

też to znalazłam, ale to tylko jakiś Dominik, ex stażysta emotka

Ano, mogą też mieć np. jednego radcę prawnego, bo te zapisy w regulaminie to momentami "kopiuj - wklej" oprócz tych dziwacznych 250 znaków, których mój telefon doliczyć się nie potrafi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6747572 Napisano: 26.11.2020 10:11:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

Konkurs Spraw sobie przyjemność (Gliss, Biedronka) cuchnie ściema na kilometr. Zgłoszenie bez numeru paragonu, nie mają obowiązku przyznać wszystkich nagród i jeśli dobrze pamiętam to jeszcze jedna osoba może dostać jedną nagrodę (nie mogę się upewnić, bo regulamin się nie otwiera), więc wystarczy, żeby jedna osoba wysłała wystarczajaca ilość zgłoszeń, które będą oczywiście nagrodzone i agencja jest do przodu.

Przecież to standardowy konkurs Albedo tylko pod innym "sztandarem"  emotka  
Jedna osoba = jedna nagroda, to zapis występujący w większości regulaminów konków, o ile w ogóle nie popłyną dalej i nie wprowadzają zapisu jeden adres = jedna nagroda, bo przecież i takie coś,to nic dziwnego.
Nie do końca rozumiem jaki masz problem z tym zapisem. Boisz się że nagrodzą wiele zgłoszeń z jednego numeru i nagrody zostawią sobie? Nie nagrodzą, a jeśli ślesz z różnych numerów i bezsensownie podasz takie same dane, to od tego są laureaci rezerwowi, żeby nagrody przejąć.

Brak numerów paragonów u Albedo był już tu wałkowany wieeeeele razy, pewnie, że to beznadziejne, bo pozwala na produkowanie sporej liczby zgłoszeń, przy jednorazowym zakupie... No ale cóż przy każdym konkursie to samo...

A ten konkurs organizuje  Agencja Reklamowa Axel Jsd Sp. z o. o. Sp. k.   - oni mają coś wspólnego z Albedo ? 

W papiery im nie zaglądałam... ale mamy Poznań i bliźniaczo podobne sposób prowadzenia konkursu i zapisy w regulaminie.

Axel nie ma niczego wspolnego z Albedo emotka

Możliwe, że bezczelnie naściągali emotka  Zaczęłam sobie teraz, tak z ciekawości, szukać i nazwisko pewnego byłego pracownika jednego zgadza się z nazwiskiem właściciela drugiego emotka  Może po prostu wiedzieli skąd wzorce zaczerpnąć  emotka

Janusz wywodzi się z Albedo? 

Imiona są inne... może ktoś na research'u był albo pomysł na biznes do domu przyniósł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6747563 Napisano: 26.11.2020 09:55:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

Konkurs Spraw sobie przyjemność (Gliss, Biedronka) cuchnie ściema na kilometr. Zgłoszenie bez numeru paragonu, nie mają obowiązku przyznać wszystkich nagród i jeśli dobrze pamiętam to jeszcze jedna osoba może dostać jedną nagrodę (nie mogę się upewnić, bo regulamin się nie otwiera), więc wystarczy, żeby jedna osoba wysłała wystarczajaca ilość zgłoszeń, które będą oczywiście nagrodzone i agencja jest do przodu.

Przecież to standardowy konkurs Albedo tylko pod innym "sztandarem"  emotka  
Jedna osoba = jedna nagroda, to zapis występujący w większości regulaminów konków, o ile w ogóle nie popłyną dalej i nie wprowadzają zapisu jeden adres = jedna nagroda, bo przecież i takie coś,to nic dziwnego.
Nie do końca rozumiem jaki masz problem z tym zapisem. Boisz się że nagrodzą wiele zgłoszeń z jednego numeru i nagrody zostawią sobie? Nie nagrodzą, a jeśli ślesz z różnych numerów i bezsensownie podasz takie same dane, to od tego są laureaci rezerwowi, żeby nagrody przejąć.

Brak numerów paragonów u Albedo był już tu wałkowany wieeeeele razy, pewnie, że to beznadziejne, bo pozwala na produkowanie sporej liczby zgłoszeń, przy jednorazowym zakupie... No ale cóż przy każdym konkursie to samo...

A ten konkurs organizuje  Agencja Reklamowa Axel Jsd Sp. z o. o. Sp. k.   - oni mają coś wspólnego z Albedo ? 

W papiery im nie zaglądałam... ale mamy Poznań i bliźniaczo podobne sposób prowadzenia konkursu i zapisy w regulaminie.

Axel nie ma niczego wspolnego z Albedo emotka

Możliwe, że bezczelnie naściągali emotka  Zaczęłam sobie teraz, tak z ciekawości, szukać i nazwisko pewnego byłego pracownika jednego zgadza się z nazwiskiem właściciela drugiego emotka  Może po prostu wiedzieli skąd wzorce zaczerpnąć  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6747557 Napisano: 26.11.2020 09:31:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

Konkurs Spraw sobie przyjemność (Gliss, Biedronka) cuchnie ściema na kilometr. Zgłoszenie bez numeru paragonu, nie mają obowiązku przyznać wszystkich nagród i jeśli dobrze pamiętam to jeszcze jedna osoba może dostać jedną nagrodę (nie mogę się upewnić, bo regulamin się nie otwiera), więc wystarczy, żeby jedna osoba wysłała wystarczajaca ilość zgłoszeń, które będą oczywiście nagrodzone i agencja jest do przodu.

Przecież to standardowy konkurs Albedo tylko pod innym "sztandarem"  emotka  
Jedna osoba = jedna nagroda, to zapis występujący w większości regulaminów konków, o ile w ogóle nie popłyną dalej i nie wprowadzają zapisu jeden adres = jedna nagroda, bo przecież i takie coś,to nic dziwnego.
Nie do końca rozumiem jaki masz problem z tym zapisem. Boisz się że nagrodzą wiele zgłoszeń z jednego numeru i nagrody zostawią sobie? Nie nagrodzą, a jeśli ślesz z różnych numerów i bezsensownie podasz takie same dane, to od tego są laureaci rezerwowi, żeby nagrody przejąć.

Brak numerów paragonów u Albedo był już tu wałkowany wieeeeele razy, pewnie, że to beznadziejne, bo pozwala na produkowanie sporej liczby zgłoszeń, przy jednorazowym zakupie... No ale cóż przy każdym konkursie to samo...

A ten konkurs organizuje  Agencja Reklamowa Axel Jsd Sp. z o. o. Sp. k.   - oni mają coś wspólnego z Albedo ? 

W papiery im nie zaglądałam... ale mamy Poznań i bliźniaczo podobne sposób prowadzenia konkursu i zapisy w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6747544 Napisano: 26.11.2020 08:50:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jupiter4 napisał(a):

Konkurs Spraw sobie przyjemność (Gliss, Biedronka) cuchnie ściema na kilometr. Zgłoszenie bez numeru paragonu, nie mają obowiązku przyznać wszystkich nagród i jeśli dobrze pamiętam to jeszcze jedna osoba może dostać jedną nagrodę (nie mogę się upewnić, bo regulamin się nie otwiera), więc wystarczy, żeby jedna osoba wysłała wystarczajaca ilość zgłoszeń, które będą oczywiście nagrodzone i agencja jest do przodu.

Przecież to standardowy konkurs Albedo tylko pod innym "sztandarem"  emotka  
Jedna osoba = jedna nagroda, to zapis występujący w większości regulaminów konków, o ile w ogóle nie popłyną dalej i nie wprowadzają zapisu jeden adres = jedna nagroda, bo przecież i takie coś,to nic dziwnego.
Nie do końca rozumiem jaki masz problem z tym zapisem. Boisz się że nagrodzą wiele zgłoszeń z jednego numeru i nagrody zostawią sobie? Nie nagrodzą, a jeśli ślesz z różnych numerów i bezsensownie podasz takie same dane, to od tego są laureaci rezerwowi, żeby nagrody przejąć.

Brak numerów paragonów u Albedo był już tu wałkowany wieeeeele razy, pewnie, że to beznadziejne, bo pozwala na produkowanie sporej liczby zgłoszeń, przy jednorazowym zakupie... No ale cóż przy każdym konkursie to samo... Wyświetl w wątku >>
0 0

FBmarta22

#6747475 Napisano: 25.11.2020 18:28:42 w WC - rozmowy o wszystkim
agusiac87 napisał(a):

A ja mam pytanie w temacie olx z wysyłką - jak to wygląda -  sprzedający dostaje pieniądze wtedy, kiedy nada przesyłkę do kupującego   czy w momencie kiedy kupujący odbierze?

Jeśli kupujący płaci online, to w momencie odbioru przesyłki z paczkomatu (w teorii, bo w praktyce u mnie było + dwa dni), jeśli kupujący płaci dopiero odbierając przesyłkę w paczkomacie, to pieniądze docierają do dwóch tygodni (u mnie, póki co, dwa razy trwało to ok. tygodnia). Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6746924 Napisano: 24.11.2020 11:10:05 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
magdal14 napisał(a):

pokrzywa30 napisał(a):

A czy bony z Dino tyskie ktoś już dostał?

Cisza, a czas był do dzisiaj?

Rzeczywiście, czas na wysyłkę do dzisiaj więc pewnie jutro zaczną docierać... Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6745949 Napisano: 20.11.2020 10:45:14 w Smolar
olunka napisał(a):

kreatia napisał(a):

w laureatach pojawił się formularz somatu lidlowego - ktoś potwierdzi uzupełnienie?
i jak tchibo? były w końcu? 

i itm somat tez emotka

To jeszcze im tylko Bakallandu w ITM brakuje... Co oni ostatnio wsio tak szybko ogarniają?

A, już wiem... pewnie postanowili dobić mnie przed weekendem emotka Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6745687 Napisano: 19.11.2020 15:30:27 w Smolar
magdalena-chili napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Podpięte  są wyniki z TCHIBO u Smolara na stronie ?

O ludu zaś tak szybko...

Jeżeli są to u mnie nico... 

To jeśli podpięte to i u mnie ZONK! KOLEJNY!

A czy jesli pojawia sie ten konkurs na liscie rozwijalnej, to juz jest rownoznaczne z tym, ze laureaci są podpięci?  

Bywało tak, że i przy pierwszym sprawdzaniu nie było nic, a przy późniejszym już tak... (w sensie tego samego numeru tel. i paragonu) Wyświetl w wątku >>

FBmarta22

#6745675 Napisano: 19.11.2020 15:14:47 w Smolar
Monika11 napisał(a):

Podpięte  są wyniki z TCHIBO u Smolara na stronie ?

O ludu zaś tak szybko...

Jeżeli są to u mnie nico...  Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

FBmarta22

#6745279 Napisano: 18.11.2020 14:02:35 w moje dzisiejsze wygrane :)

FBmarta22

#6744841 Napisano: 17.11.2020 11:07:52 w SZUKAM....
monkakk napisał(a):

Działają Wam poczty na wp i o2? 

Poczta na wp.pl ładowała się podejrzanie długo, ale działa. Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

FBmarta22

#6744817 Napisano: 17.11.2020 10:40:33 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
katake napisał(a):

Czy ktoś otrzymał już kartę z konkursu ITM Sprezentuj prezent swojemu dziecku?

A było już w ogóle info o prawidłowej weryfikacji? Nie kojarzę.
Czasu mają jeszcze mnóstwo, bo do 15.12. Wyświetl w wątku >>
1 katake 0

FBmarta22

#6744785 Napisano: 17.11.2020 09:45:40 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Agnes napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

Agnes napisał(a):

nieprzytomna napisał(a):

Spotify z Wawela? Konkurs Messenger - dostał już ktoś?

no własnie tez czekam

nie ;(

Napisałam przed chwilą do nich przez messengera i napisali, ze wysłali listem poleconym w poniedziałek i powinny wkróte dotrzec ...

tydzień minął i co dostał ktoś?????????????????

W "Dzisiaj dotarła nagroda z..." masz wpis ze wczoraj, z 22:41. To chyba to. Wyświetl w wątku >>
0 0