Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ashanti

ashanti

#6732197 Napisano: 28.09.2020 16:24:14 w Czy informują/ informowali?
tadziowa napisał(a):

pikawka napisał(a):

Do szkoły z przyjemnością Intermarche- nadal dzwonią? Z bonami tez czy smsy?


Pewnie jak zwykle -dzwonią do tych lepszych nagród a po ich weryfikacji puszczą smsy z bonami.

Kiedyś wysyłali smsy z nagrodami III stopnia prawie tydzień po telefonach z głównymi, w ostatnim regulaminowym dniu, więc teraz może być podobnie, nadzieja jest  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6731670 Napisano: 25.09.2020 13:41:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Też mam słuchawki z Pepsi Stokrotka emotka  niezawodne Avanti emotka  1/1 Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6729731 Napisano: 17.09.2020 11:27:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew od Aspe z Lechendarnej Domowki  emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6729677 Napisano: 17.09.2020 08:55:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

ashanti napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Dziękujemy za przesłane dokumenty. Informujemy, iż Twoje zgłoszenie zostało zweryfikowane pozytywnie.Nie możemy jednak wykonać przelewu na Twoje konto, ponieważ podany został błędny numer rachunku bankowego.W celu realizacji przelewu prosimy o przesłanie zdjęcia lub skanu oświadczenia laureata z poprawnym numerem konta bankowego w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania tej wiadomości. Nieuzupełnienie dokumentacji będzie skutkowało weryfikacją negatywną.W razie dalszych pytań prosimy o kontakt.  Też dostaliście takie emaile z winiar? Sprawdzalam numer rachunku  i podałam poprawny

U mnie ta sama sytuacja, identyczny mail o 8:03, też podałam poprawny, czytelny numer rachunku...


Drogi Uczestniku,
 
Prosimy o zignorowanie poprzedniej wiadomości. Przesłane przez Ciebie oświadczenie jest poprawne.

Dziękujemy za przesłane dokumenty. Informujemy, iż Twoje zgłoszenie zostało zweryfikowane pozytywnie.
 

Zgodnie z Regulaminem nagroda zostanie wydana przelewem bankowym do dnia 25 stycznia 2021 r.

Też właśnie otrzymałam tę drugą wiadomość emotka uff! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6729675 Napisano: 17.09.2020 08:52:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Dziękujemy za przesłane dokumenty. Informujemy, iż Twoje zgłoszenie zostało zweryfikowane pozytywnie.Nie możemy jednak wykonać przelewu na Twoje konto, ponieważ podany został błędny numer rachunku bankowego.W celu realizacji przelewu prosimy o przesłanie zdjęcia lub skanu oświadczenia laureata z poprawnym numerem konta bankowego w ciągu 3 dni roboczych od dnia otrzymania tej wiadomości. Nieuzupełnienie dokumentacji będzie skutkowało weryfikacją negatywną.W razie dalszych pytań prosimy o kontakt.  Też dostaliście takie emaile z winiar? Sprawdzalam numer rachunku  i podałam poprawny

U mnie ta sama sytuacja, identyczny mail o 8:03, też podałam poprawny, czytelny numer rachunku... Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6727927 Napisano: 09.09.2020 12:35:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Sluchawki JBL białe z Mirindy CRF - DPD Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6726976 Napisano: 04.09.2020 18:49:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
A na dobry wieczór zestaw poduszek i wiertarko-wkrętarka Erbauer z Castoramy  emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6726799 Napisano: 04.09.2020 11:21:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Albedo wszystko na raz czy na raty puszczają?  Kartę mam e-mail 10;54 

podbijam 

U mnie 10:46

parownica 10:44 Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6726776 Napisano: 04.09.2020 10:53:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
Parownica do ubrań Phillips - E wielkie pranie wielkie wygrywanie! mail 10.44 emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6726536 Napisano: 03.09.2020 11:18:07 w Informują
Informują z Konkurs "Mirinda - CRF" Carrefour

Rodzaj powiadomienia: E-mail 11:12
Dodatkowe informacje:
I stopień Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6726348 Napisano: 02.09.2020 14:19:03 w Wkurza mnie...
kalmia86 napisał(a):

Wkurza mnie organizacja w szkole... Wczoraj mój pierwszoklasista poszedł do szkoły. Ze mną. Po apelu nauczyciele wyprosili rodziców a dzieci udały się na lekcje. Na apelu powiedzieli, że dzieci odbieramy o 12:40 tym wejściem, którym je przyprowadziliśmy. W e-dzienniku inna godzina... Ok, wyjaśniliśmy sprawę. Ustawiamy się przed wejściem aby odebrać dzieci, woźna mówi, że jednak dzieci wyjdą z drugiej strony. Rodzice idą, wychodzi klasa pierwsza B, wychodzą starsze dzieci. A naszych pierwszaczków jak nie było tak nie ma... Pada deszcz, stoimy 20 minut (przecież nie możemy wejść do szkoły, bo wszyscy na pewno mamy koronawirusa...). W końcu ktoś mówi, że jednak dzieci stoją pod wejściem, którym miały wyjść pierwotnie. Moje dziecko całe zapłakane. Ja od 20 minut wkurzona. On płacze, że mnie nie ma, a ja stałam z drugiej strony szkoły.
W grupie na messenger nauczyciel pisze by przynieść wyprawki, strój na wf itp. Odwożę dziś rano młodego do szkoły, odprowadzam pod drzwi i przekazuje mu wyprawkę większą od niego i worek ze strojem (bo przecież, nie mogę wejść, bo na pewno mam Covid i z resztą i tak wszyscy umrzemy). Syna odbiera ciocia, pytam czy ma bluzę, kurtkę. Ona, ze tak, ma jeszcze jakąś wielką torbę z blokami i worek ze strojem na wf...
Ręce mi opadły. Jutro znów będzie biedny to sam dźwigał ode wejścia do szkoły aż do sali, bo przecież ja matka nie mogę mu pomóc... w końcu na pewno wszyscy rodzice mają covid.... Szaleństwo jakieś

Zgadzam się w zupełności! U nas wczoraj rozpoczęcie roku odbywało się na boisku szkolnym, pierwszaki zmarznięte, nie zobaczyly nawet swojej sali... A to dlatego, że kilka informacji trzeba było przekazać rodzicom, a ci z kolei nie mogą przekraczać progu szkoły, bo przecież są potencjalnymi nosicielami... paranoja! A Jeszcze jedno: na wietrze, przy temp. 15 stopni mogą  sobie dzieci stac godzinę, ale przyjść do szkoły z katarem - to będzie już zbrodnia... Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6726305 Napisano: 02.09.2020 12:34:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W zeszłym roku ubralam się w Somersby od stóp do głów, dziś 0/2 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6726228 Napisano: 02.09.2020 09:27:56 w Smolar
kate86 napisał(a):

Ja również mam dziś @ o wysyłce i tez czekam na zestaw do grania emotka

Ja też, to musi być to emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6725391 Napisano: 28.08.2020 23:17:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Aurorcia, Ashanti: Poduszki są często umieszczane na zdjęciach tych foteli, bo wyglądają wtedy lepiej. Z reguły ich w zestawie nie ma emotka   Ten, co przyszedł, kosztuje średnio 450-470 zł. Czy taki badziew?  emotka  

Widziałam ceny produktów tej firmy w internecie emotka  widziałam też sukienki, które kosztują 20 tysięcy, ale czy te ceny oddają ich wartość? Po prostu marka... Jak dla mnie hamak w rzeczywistości wygląda tandetnie, gorzej niż na zdjęciach i tylko to miałam na myśli  emotka  pozdrawiam  emotka Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6725370 Napisano: 28.08.2020 20:19:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

odnośnie foteli brazylijskich, które dotarły od Smolara, to wy też dostaliście taki badziew? Totalnie nie przypominający tego ze zdjęcia z dwoma poduszkami?

Właśnie miałam pytać o to samo... myślę że "Handmade in Colombia" znacznie zawyza wartość produktu, ale na zdjęciu rzeczywiście wyglądał  lepiej, no i ten brak poduszek... jak dla mnie ni to fotel, ni hamak... też jestem trochę zawiedziona Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6725172 Napisano: 27.08.2020 22:15:33 w Smolar
monkakk napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

tygrysek82bu napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Czy Smolar informował o weryfikacji paragonów/o wysyłce nagród z loterii Wygraj z nudą w Itm Tam gdzie były zestawy do grania lub oglądania?U mnie 

U mnie żadnej informacji do tej pory nie było, czekam na zestaw do grania.


To tak jak ja. Dziękuję za odpowiedź, bo się zaczęłam już martwić...

u mnie też brak weryfikacji na @

U mnie tez póki co brak weryfikacji, a wygrałam w połowie czerwca Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6724765 Napisano: 26.08.2020 15:40:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Nie dostalam potwierdzenia na maila z loterii E - napisalam do Albedo w tej sprawie w tamtym tygodniu i zero odp.  
Czy oni odpisuja na zapytania dotyczące tego czy zgłoszenie do nich dotarlo? 

Wprowadź paragon jeszcze raz emotka  Jak nie przepuści to znaczy, że jest już w bazie. Miałam podobną sytuację. Odpsiali mi, podając datę i godzinę o której weszło zgłoszenie.

Ja do nich pisałam w sprawie braku zwrotki na sms, odpisali w ciągu 2 godz., podając dokładną godzinę wpłynięcia zgłoszenia do systemu  emotka  Nie wygrałam wtedy  emotka Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0

ashanti

#6724752 Napisano: 26.08.2020 15:31:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie też walizka Coca Cola z gadżetami od Fortis  emotka  @ 15.24  Wyświetl w wątku >>

ashanti

#6724452 Napisano: 25.08.2020 13:57:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

ivanotta napisał(a):

nie pamiętam dokładnie ale chyba tam były etapy miesięczne? albo jakieś takie dłuższe. Mam dwa maile od nich jeden 30.08 a drugi 30.09 

Aż sprawdziłam swoją skrzynkę. Za pierwszy etap mam maila z 29.07, za przedostatni 25.10, a z ostatniego 14.11. Wtedy też było 5 etapów? Licząc 2 tygodnie na zbieranie odpowiedzi i 2 tygodnie na informowanie, to by się zgadzało emotka

W tamtym roku była edycja letnia i jesienna (różniły się nagrodami), etapow łącznie było duuużo, każdy trwał jakoś 14-16 dni  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ashanti

#6724420 Napisano: 25.08.2020 11:55:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Pamięta ktoś, w jakim czasie od zakończenia etapu informowało w tamtym roku Somersby?

Coś mi świta, że około 2 tygodni od zakończenia etapu emotka Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0