Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika garyman

garyman

#6671915 Napisano: 09.01.2020 16:08:09 w Smolar
mountain napisał(a):

moskala22 napisał(a):

frodo napisał(a):

ethanelfy napisał(a):

Ja wpisałem z Tymbark ogólnopolskiego wszystkie swoje paragony na www.laureaci.smolar.pl i zawsze jest komunikat: Przykro nam nie jesteś w wygranej bazie, czy coś takiego  emotka

U mnie to samo ;(

u mnie i męża też emotka

u mnie też nic  emotka

Coś wygrałem ale nie wiem co. Wyświetl w wątku >>
0 0

garyman

#6671665 Napisano: 08.01.2020 20:54:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
rogaliczek napisał(a):

Maskotka Frozen biedronka glade Dpd

U mnie również. Ale przywiózł FedEX Wyświetl w wątku >>
0 0

garyman

#6671602 Napisano: 08.01.2020 17:40:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kolejna nagroda w tym roku - kubek Pepsi z Auchan emotka Wyświetl w wątku >>

garyman

garyman

#6671001 Napisano: 07.01.2020 06:14:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
Blender Goetze od Chaty Polskiej. Dzięki patkubmik Wyświetl w wątku >>

garyman

#6670415 Napisano: 03.01.2020 14:16:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
I jeszcze 100 od Silan. Fajny początek roku. Oby tak dalej emotka Wyświetl w wątku >>

garyman

#6670295 Napisano: 03.01.2020 11:04:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
Znów 100% skuteczność w coli zero. Dziś podstawka pod telefon i kolejny ( już czwarty) zestaw dla dwojga do Multikina Wyświetl w wątku >>

garyman

#6670019 Napisano: 02.01.2020 11:50:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
garyman napisał(a):

Na poczatek roku podstawka pod telefon od Coca Coli Zero. Mam nadzieję, że to dobry zwiastun

A teraz Power Bank emotka Dzisiejsza skuteczność 100% Dobra prognoza na cały rok emotka Wyświetl w wątku >>

garyman

#6669958 Napisano: 02.01.2020 06:33:07 w moje dzisiejsze wygrane :)
Na poczatek roku podstawka pod telefon od Coca Coli Zero. Mam nadzieję, że to dobry zwiastun Wyświetl w wątku >>

garyman

#6669902 Napisano: 01.01.2020 22:08:28 w co chcielibyście wygrać?
Oczywiście to o czym wszyscy marzą: wycieczki, duże pieniądze, samochód, a z mniejszych wygranych to: Termomix, ekspres do kawy, telewizor i rowery. Zobaczymy co się spełni w 2020 Wyświetl w wątku >>

garyman

#6669900 Napisano: 01.01.2020 22:03:18 w Nasze wygrane w minionym roku
W czerwcu 2019 rozpocząłem w miarę regularne uczestnictwo w konkursach. Nie wygrałem nic spektakularnego ale mimo to jestem zadowolony.
Oto lista nagród:
- 2x maskotka z Bakusie
- Instax od Actimela
- bon 50 zł od Develey
- 50 zł od wafli Familijne
- przybory grilowe Kasztelan
- toster Nutella
- walizka Król Lew od Nestle
- bon 30 zł do empiku od żywca
- torba z magnesem od Bankomani PKO
- lazy bag PRINCE POLO
- lazy bag Lech
- głośnik JBL+ karton Laysów
- 2x plecak Monte z wyposażeniem
- iRobot Roomba od Lajkonika
- 2x koszulka Lech
- 7x krowa Milka
- plecak od Delmy
- 2x voucher na okulary Tic tac
- butelka filtrujaca Elmex
- kawiarka Ariete od Łowicza
- skarpety Somersby
- 2x kufel Kozel
- 3x kody na szybkie nadania InPost
- 2x audiobook od InPost
- 100 zł od Velvet
- maskotka Elsa od Glade
- 3x zestaw dla dwojga do Multikina od Cola Zero SW
- zestaw pozłacanych pionków Monopoly
- 12x maskotka Głoda

Mam nadzieję że nagrody 2020 będą coraz bardziej wartościowe.
Szczęśliwego Nowego Konkursowego Roku 2020.
Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>

garyman

#6669416 Napisano: 30.12.2019 11:05:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
I mnie również pozłacane pionki Monopoly Wyświetl w wątku >>

garyman

#6669341 Napisano: 29.12.2019 21:15:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
Trzeci juz zestaw dla dwojga od Coca Cola zero. Nie potrafię nic innego ustrzelić. Masakra Wyświetl w wątku >>
2 brucee, pmww 0

garyman

#6668778 Napisano: 25.12.2019 21:54:52 w Wkurza mnie...
Hej. Muszę się wpisać jeszcze raz bo widzę, że wsadzilem kij w mrowisko. Otóż. Owe foteliki i biedna matka były metafora. To, że nie uznaje grania w konkursach o rzeczy które mam, nie oznacza, że komuś dyktuję jak ma żyć. Jedni się żalą, że pogoda do d...y, inni że mają katar, jeszcze inni że Pani w sklepie miała źle oko pomalowane. Ja napisałem co mnie wkurza i mam do tego pełne prawo, a że przy okazji wzniosłem apel do innych forumowiczów to też było moje odczucie i potrzeba chwili. Jeśli ktos tego nie rozumie i ma z tym problem to sorry...taki jest świat...Nie można się ze wszystkimi zgadzać i ja to rozumiem. Wracajac do nieszczesnych fotelików które opisałem, to miałem na myśli wszystkie rzeczy, które mam: lodówkę, zmywarkę, pralkę (foteliki też) itd i w tych konkursach nie biorę udziału. Ale to sa moje osobiste zasady i nawet nie śnię o tym aby ktoś się do nich stosował, to był mój APEL i wysłanie odczuć co do konkursów. Pozdrawiam tych co zrozumieli moje przeslanie. Wesołych Świąt emotka Wyświetl w wątku >>

garyman

#6668693 Napisano: 24.12.2019 21:42:06 w Wkurza mnie...
kukuleczka napisał(a):

la-princessa napisał(a):

Wkurza mnie, że światek konkursów na social mediach jest ciągle zatruwany przez zawistne osoby, które rozszarpałyby za najmniejszą nagrodę. Że ludzie nie potrafią się bawić, tylko robią z tego jakieś Igrzyska. Gram rzadko, jak zobaczę jakiś fajny konkurs z rzeczą, która mi się przyda, ale w ostatnim czasie żaden konkurs nie obył się bez afery. Bez oskarżania organizatora i pretensji do zwycięzców. I co najgorsze - bezpodstawnej. Bo rozumiem, gdy ktoś ukradnie zdjęcie z internetu, to trzeba reagować. Ale gdy konkurs jest na tekst, a ktoś się burzy, że nie wygrał filmikiem, to już dla mnie jest dramat. Widzę te osoby w każdym konkursie, masowo produkują ten sam schemat i zawsze po wynikach nakręcają nienawiść i odbierają ludziom radość z wygranej. Powiem szczerze, że odechciewa się grać przez takich ludzi. Zero szacunku do organizatorów i innych uczestników. Tylko to szaleństwo w oczach, żeby wygrać za wszelką cenę. Nawet po trupach. Inna sprawa, że konkursy to dla mnie radość z tworzenia, z wolnej chwili z herbatą, kiedy mogę coś tam sobie naskrobać. A takie "roboty" konkursowe najpierw Cię zwyzywają, a potem i tak skopiują Twój pomysł i przerobią go na inny konkurs, żeby tylko wygrać. Straszny jest ten brak życzliwości, ta ślepa pogoń za nagrodami. Przegrywać też trzeba umieć. Każdy na własną odpowiedzialność decyduje się kręcić cały dzień filmik. Ryzykuje, że ten czas zmarnuje, bo komisję urzeknie krótki tekst. Sama zazwyczaj przegrywam i nie widzę w tym problemu. Nie wyobrażam sobie najpierw słodzić organizatorowi, a za chwilę szaleć z nienawiści i wszystkim psuć zabawę. 

Z ust mi to wyjęłaś.. Niestety ja też się z tym spotkałam. Choć grałam naprawdę w kilku konkursach na fb, to raz dostałam nawet wiadomość "zniszczę cię" i zostałam nazwana "krową". Cóż... szok dla mnie, bo konkursowym wyjadaczem nie jestem i nie zgarnęłam żadnych nagród typu smartfon, tv ani samochód, żeby aż tak bardzo być zazdrosnym. Tym bardziej szokuje i śmieszy jednocześnie, że na fb nagrody najczęściej mają małą wartość bo to albo zestaw herbat, książka lub jakieś kosmetyki, czyli na pozór rzeczy należących do tanich i takie, na które stać większość nas. A zazdrość i złość bije jakby mowa była o nagrodzie za xxxx zł. Szok, szok i jeszcze raz szok.

Konkursy tak jak piszesz, mają być fajną odskocznią od codzienności i jakąś formą rozrywki z ewentualnym zyskiem i tego życzę wszystkim konkursowiczom - tym zawistnym i tym bardziej życzliwym, żeby pamiętali, że gdy konkursy powodują w was wybuchy złości, zazdrości i sprawiają, że źle życzę drugiemu - pora z tym skończyć i szukać innego zapychacza wolnego czasu emotka

Pójdę trochę dalej. Nie mam doświadczenia w konkursach na fb i insta gdyż jestem szczęśliwym "nieposiadaczem" kont na tych mediach. Podzielę się innym spostrzeżeniem. Wiem, że niektórzy traktują konkursy jak pracę i zarobek. Ja mam inaczej bo gram tylko w tych konkursach, których nagrody mogą mi się przydać. Do szału doprowadza mnie jak ktoś bierze udział w konkursie gdzie wygrana jest np. komplet fotelików dziecięcych tylko po to żeby je sprzedać bo dzieci mają powyżej 12 lat albo więcej. A biedna matka, którą nie stać na zakup, tylko ma nadzieję, że wygra, nie ma na to szans bo stary wyjadacz konkursowy sprzątanie jej niepotrzebny mu sprzęt sprzed nosa. Pewnie teraz kogoś uraziłem i zaraz oberwę po głowie ale niestety tak jest i wkurza mnie to. Sam mam małe dzieci w wieku 6 i 2 latka ale nie biorę w takich konkursach udziału bo mam taki sprzęt, a komuś może się bardziej przydać....A tu informacja...sprzedam komplet fotelików...no szlag mnie trafia. Zdrowych i wesołych świąt wszystkim życzę i rozsądku w wybieraniu konkursów. Nie bądźmy egoistami i dajmy innym szansę. Pozdrawiam wszystkich konkursowiczow, tych zaawansowanych jak również początkujących. Wyświetl w wątku >>

garyman

#6668641 Napisano: 24.12.2019 10:32:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kolejny zestaw dla dwojga Multikino - od Cola zero Wyświetl w wątku >>

garyman

#6668554 Napisano: 23.12.2019 18:10:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kinowy dla dwojga - Coca Cola zero Wyświetl w wątku >>

garyman

#6668527 Napisano: 23.12.2019 15:20:50 w SZUKAM....
mstelmas11 napisał(a):

szukam kto mógł dzwonic z tego numeru dziś. 61 61002819. nieodbiera jak oddzwaniam

podejrzanie dużo cyfr w tym numerze Wyświetl w wątku >>
0 0

garyman

#6668158 Napisano: 21.12.2019 14:36:42 w Czy informują/ informowali?
Czy Bielmar Palma ABC informowali już o wszystkich nagrodach bo w MDW tylko 2 osoby o książce pisały...trochę mało Wyświetl w wątku >>
0 0

garyman

#6668052 Napisano: 20.12.2019 20:02:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 od Velvet. Nie udało się w konkursie głównym to rezerwa wpadła. emotka Wyświetl w wątku >>