Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kasiap987

kasiap987

#6615546 Napisano: 01.07.2019 22:01:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Sprawdziłam i u mnie również walizka Red Bull Wyświetl w wątku >>

kasiap987

#6615019 Napisano: 30.06.2019 16:22:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ja poproszę w lipcu dużo deszczu... Konkursowych nagród Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiap987

#6612933 Napisano: 24.06.2019 19:56:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama-l-k-m napisał(a):

kasiap987 napisał(a):

izkak napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Stwierdzam, ze na tym forum jest jakaś osoba, która upodobała sobie, żeby na mnie donosić. Nie będę się wypowiadać na temat konkursu Robico, bo agencja, która gonprowadzi nie ma pojęcia o marketingu. Ale to co się stało teraz to szczyt szczytów. Ktoś stwierdził ze moje zdjęci w Wasa i zdjęcie męża w Robico to plagiat. Na zdjęciu jest jedna rzecz/osoba, która je łączy- mój syn. Poza tym każdy rysunek wykonaliśmy osobno, własnoręcznie. Wyobraźcie sobie, ze agencja Robico zdyskwalifikowała męża. Co powinnam zrobić?

Miałam podobną sytuację w innym konkursie foto. Jeden z uczestników zgłosił organizatorowi, że moja (nagrodzona) praca to plagiat. Oczywiście bezpodstawnie. Sprawę wyjaśniałam już z samym organizatorem - napisałam oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do pracy oraz przesłałam kilka niewykorzystanych kadrów w konkursie. Możesz wysłać do organizatora zapytanie o podstawę usunięcia Waszego zgłoszenia. Powodzenia  emotka

Napisałam do nich. Odpisali, że nic z tego, na moje miejsce jest wybrana już praca... 
Jak dla mnie bez sensu, ich racja i koniec kropka

jeżeli nagroda dla Ciebie warta zachodu to napisz lub zadzwoń bezpośrednio do działu marketingu w Robico emotka

Zmotywołałyście mnie aby zagrać w ostatnim etapie bo już chciałam czas przeznaczyć na Coccolino - szkoda aby nagrody trafiły do donosicieli emotka

W obydwóch konkursach grałam na siebie. Pozatym według mnie w regulaminie nie ma mowy o tym, że praca nie może być użyta w innym kinkursie. Powołują się na ten pkt regulaminu "g) są kopią w całości lub części treści Zgłoszenia Konkursowego innych Uczestników Konkursu, zawierają fragmenty treści z różnych źródeł, a także są kopią własnego Zgłoszenia Konkursowego." 
Co to jest " kopia własnego zgłoszenia konkursowego"? Gdyby było, "kopia własnego zgłoszenia w innym konkursie" to ok.
Czy dobrze rozumię regulamin.?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiap987

#6612918 Napisano: 24.06.2019 19:21:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Stwierdzam, ze na tym forum jest jakaś osoba, która upodobała sobie, żeby na mnie donosić. Nie będę się wypowiadać na temat konkursu Robico, bo agencja, która gonprowadzi nie ma pojęcia o marketingu. Ale to co się stało teraz to szczyt szczytów. Ktoś stwierdził ze moje zdjęci w Wasa i zdjęcie męża w Robico to plagiat. Na zdjęciu jest jedna rzecz/osoba, która je łączy- mój syn. Poza tym każdy rysunek wykonaliśmy osobno, własnoręcznie. Wyobraźcie sobie, ze agencja Robico zdyskwalifikowała męża. Co powinnam zrobić?

Miałam podobną sytuację w innym konkursie foto. Jeden z uczestników zgłosił organizatorowi, że moja (nagrodzona) praca to plagiat. Oczywiście bezpodstawnie. Sprawę wyjaśniałam już z samym organizatorem - napisałam oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do pracy oraz przesłałam kilka niewykorzystanych kadrów w konkursie. Możesz wysłać do organizatora zapytanie o podstawę usunięcia Waszego zgłoszenia. Powodzenia  emotka

Napisałam do nich. Odpisali, że nic z tego, na moje miejsce jest wybrana już praca... 
Jak dla mnie bez sensu, ich racja i koniec kropka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiap987

#6612797 Napisano: 24.06.2019 15:02:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

kasiap987 napisał(a):

Ja mam również maila, że muszą odebrać moją nagrodę. Mail zaczyna się od "dostaliśmy doniesienie...". Przykro, bo to moje początki i pierwsza większa wygrana.

ale to już po doniesieniu odbierają? a jakas możliwość odniesienia się oskarżonego jest? co to za agencja?

Konkurs Robico, agencja CzART Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiap987

#6612786 Napisano: 24.06.2019 14:38:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja mam również maila, że muszą odebrać moją nagrodę. Mail zaczyna się od "dostaliśmy doniesienie...". Przykro, bo to moje początki i pierwsza większa wygrana. Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiap987

#6612650 Napisano: 24.06.2019 10:32:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A bony z l'Oreal Rossmann przyszły już komuś? Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiap987

kasiap987

#6611750 Napisano: 20.06.2019 22:03:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pusto przez cały tydzień... Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiap987

#6610499 Napisano: 16.06.2019 19:15:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

Czy z Robico faktycznie trzeba mieć paragon oprócz zakrętek czy go nie weryfikują? 

Trzeba mieć. Proszą o skan paragonu i nakrętki. Wyświetl w wątku >>

kasiap987

#6607809 Napisano: 07.06.2019 22:27:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Gra Lubisie przed chwilą Wyświetl w wątku >>

kasiap987

#6607678 Napisano: 07.06.2019 14:45:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Po 2 tygodniach "suszy" Plecak + książka Bambino Wyświetl w wątku >>

kasiap987

#6603772 Napisano: 27.05.2019 19:55:09 w moje dzisiejsze wygrane :)