Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bianka33

bianka33

#6724219 Napisano: 24.08.2020 16:40:41 w Informują
Informują z Konkurs "FA Summer Promo" Auchan

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>
0 0

bianka33

#6723419 Napisano: 20.08.2020 22:26:46 w Smolar
kiedywreszciewygram napisał(a):

Czy możliwe jest że Smolar ma jakąś czarną listę konkursowiczów?
Biorę udział praktycznie w każdej ich loterii (myślę że za kilka lat - zgłosiłem setki zgłoszeń u nich a bodajże tylko 3  razy udało mi się wygrać i to w dodatku jakieś marne nagrody. Zablokowali mnie czy coś?! Dawniej miałem inny numer telefonu.... Wysyłają informacje na stary numer ?? mimo że np w formularzu podaje aktualny?
Zawsze odsyłają informacje o wygranej w formie SMS bądź e-mail?Czy może samemu trzeba sobie sprawdzać czy się jest laureatem?
Jakieś sugestie macie może co jest nie tak że takie słabe powodzenie mam u nich emotka

Mój mąż często u nich wygrywa. Korzysta tylko ze swojego prywatnego numeru, bo nie jest konkursowiczem, gra tylko jak mu coś w oko wpadnie. W loteriach zawsze wysyła tylko jeden paragon, ostatnio miał kartę na 100 zł z jakieś żelki, za Domestosa kartę chyba na 90 zł. W kreatywnych też często wygrywa. Był kiedyś iPhone za jakieś lody, voucher na wycieczkę za coca colę na stacji benzynowej, telewizor już nie pamiętam z czego, zdarzają się też mniejsze nagrody jak zestaw kaw albo bon do sklepu. Dwa razy nagroda była wysyłana mejlem i kontakt  z ich strony zawsze miły i uprzejmy. Kiedyś myślałam, że jestem na czarnej liście TQG, bo zawsze wygrywałam w budżecie, a potem w jakimś konkursie zapomniałam się o limicie na dom, i dostałam wiadomość, że nagroda nie będzie wydana, bo przysługuje tylko jednej osobie na gospodarstwo. A jak wiadomo u nich nigdy nie ma rodzaju nagrody w esemesie, tylko przy odbiorze wiadomo. I zawsze dostawałam te najgorsze, więc myślałam, że jestem tam skreślona, ale ostatnio wpadła główna, choć były mniejsze stopnie emotka   Wyświetl w wątku >>

bianka33

#6723319 Napisano: 20.08.2020 17:10:20 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś zna rozwiązanie tej zagadki? Widzę ostatnio, że zalewa facebooka i nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi. Wstyd mi, że interesuję się takimi łańcuszkami, ale zobaczyłam to przypadkiem i teraz nie daje mi spokoju emotka  

Kobieta w ciąży obudziła się i wyszła ze swojego pokoju. Podchodzi do lodówki i otwiera puszkę tuńczyka, napój gazowany, jogurt i ciastko. Co otworzyła najpierw

Wyświetl w wątku >>
0 0

bianka33

#6723017 Napisano: 19.08.2020 15:14:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bluszczowelove napisał(a):

Hej z racji tego, że za długo nie gram w konkursach mam takie pytanie - do Was bardziej doświadczonych. Ostatnio pojawiły się wyniki do konkursu https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-kulinarny-rok-z-wsp-spolem.html

Konkursowy Ninja wygrał główną nagrodę.... i rozpętała się burza pod postem , że przepis (składniki) skopiował z jakiegoś bloga. Jak to jest w takich sytuacjach/ konkursach z autorskimi przepisami? Jeżeli składniki się nie zmieniają a np. ilość i kolejność dodawania już tak to jest to nasz autorski przepis? czy tylko modyfikacja i nie mamy prawa go użyć w konkursie? Pytam z czystej ciekawości  (bez hejtu)- bo nie ukrywam, że lubię gotować i chcę więcej uczestniczyć w takich konkursach i dobrze było by wiedzieć jak się za to zabierać żeby być fair emotka  


Nie narusza natomiast prawa autorskiego wykorzystanie pomysłu na daną potrawę, nawet gdy użyte zostaną identyczne składniki, w tych samych proporcjach i przy takiej samej procedurze praktycznego wykonania potrawy, o ile autor książki kulinarnej nada całkowicie inną formę opisowi przygotowania.

Zależy jak na to spojrzeć, ja jestem za autorskimi rzeczami, ale ogólnie przepisy trudno objąć prawami autorskimi. Biedronka też często wykorzystuje sama przepisy różnych blogerów. Wyświetl w wątku >>
0 0

bianka33

#6722811 Napisano: 18.08.2020 15:26:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedystobylo napisał(a):

Czy ostatecznie rozwiązała się jakoś sprawa z tym, który Odido jest faktycznie Odido? emotka  

Koleżanka jeździła, żeby załatwić ten paragon, a tam ,,Sklep ogólnospożywczy Deko" mimo asortymentu i logo Odido. Czytałam coś o Nipach i franczyzie, ja pod domem mam Sezamka, który na paragonie nazywa się zupełnie inaczej, ale trudno powiedzieć... Też macie ten problem? Konkurs się kończy, a tak mi zależy na tej walizce. :( (Jako miłośniczce coli od wielu lat, o bonie to nawet nie marzę).

Ale co tu jest do rozwiązywania, obowiązuje regulamin, a on jasno wskazuje:

Konkurs prowadzony będzie w sklepach sieci ODIDO na terenie całej Polski. Aktualna lista sklepów dostępna na stronie https://www.sklepy-odido.pl/znajdz-sklep


Wchodzisz w podany link, sprawdzasz czy Twój sklep jest na liście, jeśli się tam znajduje, to Cię nie powinno nic więcej obchodzić.  Czy to dalej sklep Odido czy już tylko Pana Henia. Zgłaszasz i już. To do organizatora należy zadanie, aby zweryfikować listę sklepów, którą podaje. W razie czego składasz reklamację, że to oni wprowadzili Cię w błąd, podając taką listę sklepów. Tylko sobie cyknij jakiegoś screena z datą, że wtedy ten sklep był na tej liście. Wyświetl w wątku >>

bianka33

#6722140 Napisano: 14.08.2020 23:01:45 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że dziś, po dokładnie równych 3 miesiącach, dotarła do mnie paczka z USA, o której zdążyłam już zapomnieć emotka Wyświetl w wątku >>

bianka33

#6721336 Napisano: 11.08.2020 12:34:57 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że napisałam mężowi na liście zakupów "2 gruszki" a on mi kupił 2 groszki w puszce emotka  nie wiem jakim cudem, bo wyraźnie napisałam "u" a nie "o". Wyświetl w wątku >>

bianka33

#6721127 Napisano: 10.08.2020 16:08:19 w Czy informują/ informowali?
Były dziś Jedynki? Wyświetl w wątku >>
0 0

bianka33

#6719922 Napisano: 04.08.2020 20:29:52 w Oddam za darmo
0 0

bianka33

#6719281 Napisano: 31.07.2020 17:44:04 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie kolejki do prywatnych dentystów i ortodontów. Rzecz, którą mogłabym teoretycznie załatwić "od ręki", w praktyce będzie się ciągnęła latami przez kolejki. W niektórych miejscach najbliższe terminy nawet za 2-3 lata... co mnie po prostu przeraża. Nie dość, że kupę kasy musiałam odłożyć, to jeszcze teraz tak czekam w zawieszeniu. Załamałam się, bo już kiedyś czekałam 8 miesięcy, a w końcu po konsultacji jednak odesłali mnie gdzie indziej. Gdzie już w ogóle nie mogłam się umówić na żaden termin. Czuję bezsilność i frustrację.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bianka33

#6718832 Napisano: 29.07.2020 16:40:22 w Informują
Informują z Konkurs "Wygraj z Tchibo" Intermarche

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>

bianka33

#6717504 Napisano: 22.07.2020 18:45:19 w moje dzisiejsze wygrane :)

bianka33

#6715744 Napisano: 14.07.2020 12:30:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs naród FEST w Intermarche - czy ktoś pytał organizatora o ten zapis, że zgłoszenia można dopiero od 20.07 wysyłać? To jakiś błąd w dacie? Bo czemu niby zakupy od dziś a na zgłoszenia trzeba  dni czekać, a nie chcę ich spamować, jak ktoś już tam dzwonił emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

bianka33

#6714664 Napisano: 08.07.2020 16:59:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Reginie brakuje chętnych na te ręczniki, a teraz bierze się za rozdawanie kilkuset butelek do wody... Kiedy ta agencja się zorientuje, że ludziom chyba znudziło się zbieranie śmieciowych nagród. Taka kasa na promocje idzie w błoto na bezsensowne akcje promocyjne. Mogli to lepiej przemyśleć. W końcu to produkt, który jest w każdym domu, a nagrody tak kiepskie, że ludziom nie chce się ich odbierać. 

Wyświetl w wątku >>

bianka33

#6714028 Napisano: 04.07.2020 20:57:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś miał już styczność z wysyłką nagród od Unique One? Bo teraz dopatrzyłam się, że nagrody z konkursu Nestle w Intermarche, który skończył się ponad miesiąc temu, mają zamiar wysłać do 3 września... nigdy nic od nich wcześniej nie wygrałam i zastanawiam się czy oni dają sobie tylko dla spokoju taki termin czy faktycznie mają zamiar odczekać te 3 miesiące... bo to przecież 1/4 roku czekania na głupią nagrodę...  Wyświetl w wątku >>
0 0

bianka33

#6713465 Napisano: 01.07.2020 21:38:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

maverick napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

melancholia napisał(a):

Czy dobrze rozumiem, że w Familijnych nie można używać dużych liter? Chyba pierwszy raz się spotykam z takim zapisem...

(wyłącznie małe litery, bez użycia polskich znaków oraz znaków specjalnych).

familijne to loteria

Tutaj autor miał na myśli konkurs z Intermarche emotka Aktywne lato emotka

p.s tak max 640 znaków, małe litery, bez polskich znaków i tych specjalnych  emotka


A kropka i przecinek to chyba też znaki specjalne?

Ja się też właśnie zastanawiam czy można chociaż kropkę postawić... Wyświetl w wątku >>
0 0

bianka33

#6713372 Napisano: 01.07.2020 14:19:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dobrze rozumiem, że w Familijnych nie można używać dużych liter? Chyba pierwszy raz się spotykam z takim zapisem...

(wyłącznie małe litery, bez użycia polskich znaków oraz znaków specjalnych). Wyświetl w wątku >>
0 0

bianka33

#6708423 Napisano: 09.06.2020 16:53:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Miałem telefon z Kujawskiego... aparacik emotka mam pytanie paragon mam odesłać w ciągu 3 dni roboczych. Czyli ostateczny dzień na wysłanie to...? Pytam, bo mam na tym lidlowym paragonie oczywiście konkursowe Nestea heh. A nie wiem kiedy Smolar z Nestea w Lidlu będzie informował - wybór był 5.06.2020 + 7 dni na poinformowanie więc do piątku chyba powinien poinformować?

Smolar chce zdjęcie. Wiec nie bój żaby!

W przypadku I stopnia Smolar chce oryginał:

Warunkiem wydania nagrody I-go stopnia jest prawidłowe wypełnienie i przesłanie pocztąlub pocztą kurierską lub poprzez doręczenie osobiste, w formie pisemnej na adres
organizatora: Smolar Agencja Promocyjno – Reklamowa Sp. z o.o., 93 – 569 Łódź, ul.
Inżynierska 15) kompletu niezbędnych danych i oświadczeń przez laureata, które
umożliwią wydanie nagrody (decyduje data doręczenia do organizatora), tj.:
a) oryginał dowodu zakupu promocyjnego z numerem dowodu zgodnym ze wskazanym
w nagrodzonym zgłoszeniu do konkursu,
Wyświetl w wątku >>
0 0

bianka33

#6708415 Napisano: 09.06.2020 16:40:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

avanti99 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Mógłby ten Kujawski już dzwonić, bo jak połączenie będzie trwać tyle, co przy foto, to do Bożego Ciała nie skończy...

to musza sie pospieszyc, bo do 17 niewiele zostalo, ale moze juz poinformowali.

W Informują jest info o tym, że dzwonią. Ale tylko jedna osoba się pochwaliła? Mało:(

Dzwonią cały czas, ja przed chwilą skończyłam rozmowę z Panią z agencji. Wyświetl w wątku >>

bianka33

#6706577 Napisano: 31.05.2020 18:55:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calineczka354 napisał(a):

Kochani szybkie pytanie do osób które wygrały w Haribo.

ile mniej więcej znaków miały Wasze odpowiedzi emotka  ? Czy dokończ zdanie oznacza dokończenie zdania w dosłownym tego polecenia znaczeniu?
zawsze mam problem z tego typu konkursami i nie wiem jak się za to zabrać, a nie chcę poświęcić czasu na dłuższy tekst jak się potem okaże, że nie o to chodziło  emotka

emotka  Musisz zaryzykować, tak jak zrobiły to osoby, które wygrały w pierwszym etapie. Nikt im nie podpowiadał jakiej długości mają dodać odpowiedź. Wysyłając swoje zgłoszenia też nie miały pewności czy o to chodzi komisji. Poza tym to konkurs kreatywny, a nie na wpisanie się w klucz. To, że raz spodobała im się dłuższa czy krótsza odpowiedź, nie znaczy, że nagrodzą takie w kolejnym etapie. Ty nie chcesz poświęcać swojego czasu na własną odpowiedź, ale ktoś musiał poświęcić swój czas, żeby zdobyć wiedzę, o którą pytasz emotka  Jeśli szanujesz swój czasy, to szanuj też innych emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0