Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBewa36

FBewa36

#6713642 Napisano: 02.07.2020 16:42:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
la-princessa napisał(a):

Czy do was też dotarły takie zniszczone walizki z Nestea? Moja wygląda jakby ktoś woził się z nią po całym świecie. Kółka brudne z wyraźnymi śladami użytkowania, doczepka na kod cała obdarta jakby ktoś ją papierem ściernym szorował. Już nie wspomnę o tym, że walizka bardzo licha i miniaturowa... Prawie jak plecak dla dziecka. A w regulaminie cena taka wysoka.


Ja dostałam elegancka, bardzo ładna, porządna, mocna, czyściutka, na pewno nie używana, co do wielkości to jest to typowo kabinowa walizka czego się bardzo cieszę bo ciężko o taka walizkę którą spełnia te wymiary do samolotu, może trafiła Ci jakaś felerna, napisz do nich Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6713580 Napisano: 02.07.2020 12:27:56 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon Astra twój market 12 zl Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6713530 Napisano: 02.07.2020 09:45:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ja mocno wierzę w to że na każdego konkursowicza, czyli każdego z nas czeka prędzej czy później dobra główna wygrana i mam tu na myśli dużą gotówkę, auto, wycieczkę czy dom. Wyświetl w wątku >>

FBewa36

#6713523 Napisano: 02.07.2020 09:25:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewa36 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Co dziś DPD wozi? Mam SMS, że dziś będzie, paczka z Warszawy


Też mam sms dpd paczka od Smolara, ale nie wiem co


Obstawiam leżak somersby Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6713522 Napisano: 02.07.2020 09:23:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Co dziś DPD wozi? Mam SMS, że dziś będzie, paczka z Warszawy


Też mam sms dpd paczka od Smolara, ale nie wiem co Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6713200 Napisano: 30.06.2020 23:00:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBanna28 napisał(a):

ivanotta napisał(a):


Taką dostałam ja. 

Ten "podpis" wygląda na podrabiany, jak gdyby ktoś próbował powolnymi ruchami przekopiować z oryginału. Chyba wolałabym już po prostu czystą koszulkę.


Myślicie że ten podpis to kopia czy oryginalny podpis? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6713142 Napisano: 30.06.2020 18:10:47 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Czy jeszcze ktoś /oprócz mnie/ nie otrzymał dziś koszulki z gillette w biedrze ? 
Czy wysyłali jakieś info o dostawie ? 


Nie, nie było żadnej informacji o paczce Wyświetl w wątku >>

FBewa36

#6713133 Napisano: 30.06.2020 17:53:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Karlsbad odpisał, że koszulka bez podpisu wysłana jest przez pomyłkę, że mam przygotować koszulkę i w najbliższych dniach kurier dostarczy prawidłowa koszulkę i odbierze tą bez podpisu Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

FBewa36

#6713068 Napisano: 30.06.2020 15:11:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do nich piszmy, jako sponsor muszą coś z tym zrobić, Lewandowski zresztą swoją twarzą reklamuje konkurs
Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6713067 Napisano: 30.06.2020 15:03:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):


Taką dostałam ja. 


A ta z konkursu biedy czy c4? Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

FBewa36

#6713066 Napisano: 30.06.2020 15:02:52 w Zdjęcia naszych wygranych
pmww napisał(a):

santi333 napisał(a):

Oczywiście, ze powinna być biała jak u Rufusa. A nie ten reklamowy niebieski badziew, który sam otrzymałem z konkursu w C4.
Pozostaje pisać miale/dzwonić.

Zgadzam się z santi333, ja dostałem jeszcze inną, całą białą polówkę. Na zdjęciu jest wskazana wyraźnie meczowa koszulka i zarówno te z autografem jak i te bez powinny być takie jak na zdjęciu. Piszcie i to nie tylko do Karlsbada ale też do wiadomości Gillette, H&S i Carrefour.


Myślę że powinniśmy pisać do Procter and gamble bo karlsbad działa na ich zlecenie i to oni są sponsorem nagród jak i Lewandowskiego Wyświetl w wątku >>
0 1 kajus18

FBewa36

#6713063 Napisano: 30.06.2020 14:55:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niech teraz załatwiają nam spotkanie z lewym w celu podpisania koszulek, większość z nas grała ze względu właśnie na ten autograf Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

FBewa36

#6713061 Napisano: 30.06.2020 14:52:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marfiusza napisał(a):

Te niebieskie koszulki to chyba w Kauflandzie są do wygrania. Coś im się nieźle pomieszało...


Tak, tylko Kauflanda już nie organizuje karlsbad Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6713037 Napisano: 30.06.2020 14:05:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Słuchajcie może warto napisać w sprawie tych koszulek do Procter and gamble? To na ich zlecenie działa karlsbad, może w ogóle nie wiedzą o tej żenadzie Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6713030 Napisano: 30.06.2020 13:58:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Koszulka z Biedry, protokół koszulka z podpisem Lewandowskiego, autografu brak, druga niebieska z c4 miała być bez autografu i jest ale też miała być biała ładna a jest niebieska z Head sholders.jest w ogóle choć jedna osoba która ma autograf? A może teraz zorganizują nam spotkanie z lewym gdzie nam te koszulki osobiście podpisze? Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

FBewa36

#6712974 Napisano: 30.06.2020 12:22:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
patyk napisał(a):

rufus napisał(a):

Te niebieskie koszulki z C4 to pomyłka czy faktycznie taki szajs?  emotka

Szajs straszny... Co więcej ja miałam sms o wygranej piłce a przyszła ta badziewna koszulka. 
Mega żenade Karlsbad urządził. Wnerw tym większy, że zakupy na ten konkurs do najtańszych nie należały.... 


Chryste, co oni odwalili Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6712948 Napisano: 30.06.2020 11:35:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melissa napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

melissa napisał(a):

Na jakiego maila wysyłacie reklamację? U mnie też bez podpisu, a obiecałam już dzieciom z rodziny z autografem:(


A na protokole odbioru nagrody jest z koszulka z podpisem Lewandowskiego?

Na protokole wpisano, że jest to  koszulka z podpisem Lewandowskiego o wartości 290zł, a zapakowano zwykłą koszulkę Nike, bez podpisu.


To jest karslbad tak? W zeszłym roku też mi namieszali z nagrodami, w ogóle z tymi koszulkami coś odwalili, w c4 koszulka z podpisem warta 600,w biedrze już 300,bez podpisu 50,a w Kauflandzie 10zl ????‍️ Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6712939 Napisano: 30.06.2020 11:14:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
melissa napisał(a):

Na jakiego maila wysyłacie reklamację? U mnie też bez podpisu, a obiecałam już dzieciom z rodziny z autografem:(


A na protokole odbioru nagrody jest z koszulka z podpisem Lewandowskiego? Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6712913 Napisano: 30.06.2020 10:26:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

Andzik napisał(a):

superloser napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

darog napisał(a):

superloser napisał(a):

Andzik napisał(a):

Dzisiaj dotarła koszulka z konkursu " Rozgrywaj mistrzostwa z przyjaciółmi w sieci". Miała być szaro-biała wartości 50 zł, ale przyszła koszulka "reklamowa"  niebieska taka jak w konkursie "Zachowaj sportowego ducha" Kaufland za 10zł, ale lipa!

Nike? Jak z rozmiarem?
ps. Oni chyba Kaufa nie robia, wiec wartosc koszulek tak sie rozni. 

ale powinna być właśnie taka a nie niebieska ...

To tylko obrazek reklamowy, a nie regulamin  emotka
Z Biedry pewnie dziecience przysla to pies bedzie smigał reklamowo  

"tylko" że...
Otóż w regulaminie nie ma mowy o koszulce "niebieskiej". 
I owszem: WIZUALIZACJA NAGRÓD MUSI ODPOWIADAĆ TYM W RZECZYWISTOŚCI. Chyba że w regulaminie jest wzmianka z zaznaczoną *materiał poglądowy nie odpowiada właściwościom realnych nagród.
Jeśli te 30 szt z podpisem przyjdą właściwe- jak na folderze- takie same powinne być pozostałe 100 szt a nie niebieskie..

I chyba tez nie ma info, ze laureat otrzyma koszulke “la hostessa” z lokowanym logo szamponu albo pianki do golenia  emotka  
Nutella uczciwie szukała “chodzacych reklam”. A tu kasa na znaczek nie jest warta tej “nagrody”  emotka

Dzwoniłam, mam złożyć reklamację, bo pomylili nagrody.

Mail czy kolejna inwestucja w znaczek?
To moze lepiej nie przyjmowac przesylki ?


Ja ma nadzieję że ten autograf będzie oryginalny a nie nadrukowany Wyświetl w wątku >>
0 0

FBewa36

#6712867 Napisano: 30.06.2020 09:34:12 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

gosia16 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

mia napisał(a):

nataliii napisał(a):

pikawka napisał(a):

nataliii napisał(a):

Everydayme za caly zeszły tydzień? Ktoś dostał emaila o tygodniowej?

Ostatnio we wtorek dostałam.

Ja po pierwszym tygodniu w poniedzialek:) dzięki za info - to nie tracę nadziei:)

Dobra, ja dalej jestem ciemna w temacie tego konkursu, więc oświećcie mnie. emotka
Czy jak się ma dzienną to już nie można mieć tygodniowej, czy na odwrót, trzeba mieć najpierw dzienną? emotka

Także jestem ciekawa emotka   Informowali już tygodniowe za ostatni tydzień?

Ja dostałam informację o wygranej wczoraj zgloszenie wysłane w piątek.

Ja też wczoraj. Zgłoszenie z soboty. Więc raczej dzienna 


Ja też wczoraj info o wygranej, ale bez podania nagrody, zgłoszenie w piątek Wyświetl w wątku >>
0 0