Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika thebest

thebest

#6605306 Napisano: 31.05.2019 22:11:49 w Paragony na trwające konkursy
moskala22 napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Kupię Disney Leclerck ....nie mam w zasiegu tego sklepu..kto podratuje paragonem ?

również chciałabym kupić

niestety nikt nie wyraża chęci pomocy emotka  

Mogę kupic ten Lecterc Disney.Tylko powiedżcie jakie produkty sa Disneya?Znalazłem tylko napuj musujący i zbytno mi się nie chce go kupowac bo kosztuje 8 zł.... Wyświetl w wątku >>
0 0

thebest

#6604868 Napisano: 30.05.2019 20:33:50 w Zakupy na konkursy - usługi
Mogę kupić oreo/milka w Carrefour PW Wyświetl w wątku >>
0 0

thebest

#6604642 Napisano: 30.05.2019 08:48:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

W Wawel-Delikatesy Centrum nie ma żadnego prefiksu? emotka

W reg. też nic nie znalazłem i numer jakiś nowy.Ale bodajże nie potrzeba też woisywaćnr paragonu...nie mylę się? Wyświetl w wątku >>

thebest

#6604605 Napisano: 30.05.2019 00:53:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do osób które brały udzial w tym konkursie dostaliście zwrotki albo potwierdzenie?
Konkurs Drogeria Natura
Jak skutecznie zapewnić sobie zdrowsze zęby i dziąsła?


Odpowiedź należy przesłać według wzoru: OCHRONA.numer paragonu.odpowiedź na numer 4321 Wyświetl w wątku >>
0 0

thebest

#6597257 Napisano: 08.05.2019 22:23:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

thebest napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

thebest napisał(a):

Czy zdjęcie z kodem z tic tak zrobiliście z bardzo bliska,albo zdrapywaliście nalejkę?Bo u mnie cały czas cisza z przyjściem nagrody i boję się że mi jej nie zabrali.Napisałem do nich nawet maila i nic...zero odpowiedzi.


Sprawdź czy jesteś na liście laureatów z danego etapu.

Sprawdziłem jestem.I co teraz?
A jak dostaliście te nagrody od tictaka to czym to przyszło kurierem jakiej firmy?

Jeśli jesteś na liście  to weryfikacja jest pozytywna. A nagrody wysyłają UPS.

Dzisaj dostałem maila że coś do mnie wysłano firmą UPS jutro ma dojść.Ale żeby tyle czekać miesiąc i osiem dni...staciłem wszelkie nadzieje myślałem że zabrali mi wygraną,bo na forum pisali że podostwali słuchawki z rezerwy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

thebest

#6597253 Napisano: 08.05.2019 22:12:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

thebest napisał(a):

Czy zdjęcie z kodem z tic tak zrobiliście z bardzo bliska,albo zdrapywaliście nalejkę?Bo u mnie cały czas cisza z przyjściem nagrody i boję się że mi jej nie zabrali.Napisałem do nich nawet maila i nic...zero odpowiedzi.


Sprawdź czy jesteś na liście laureatów z danego etapu.

Sprawdziłem jestem.I co teraz?
A jak dostaliście te nagrody od tictaka to czym to przyszło kurierem jakiej firmy? Wyświetl w wątku >>
0 0

thebest

#6596816 Napisano: 08.05.2019 01:15:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy zdjęcie z kodem z tic tak zrobiliście z bardzo bliska,albo zdrapywaliście nalejkę?Bo u mnie cały czas cisza z przyjściem nagrody i boję się że mi jej nie zabrali.Napisałem do nich nawet maila i nic...zero odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

thebest

#6594029 Napisano: 29.04.2019 00:28:33 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na wodę w intermarche. Wyświetl w wątku >>
0 0