Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika psotka

psotka

#7088636 Napisano: 17.04.2023 15:46:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Wise europeavenue Louise dostałam przelew na 10 zł
 Ktoś wie co to jest?

Zwrot procter gamble z everydayme Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7087974 Napisano: 12.04.2023 19:56:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Voucher na pobyt w hotelu w Olsztynie w lipcu z atrakcjami dla 2 osob  😋


(Chetnie sprzedam bo urlopu brak ) Wyświetl w wątku >>

psotka

#7087514 Napisano: 08.04.2023 13:17:08 w Co można dostać gratis?

psotka

#7085926 Napisano: 27.03.2023 19:45:41 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

psotka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

psotka napisał(a):

Zimno, pada, wieje, mrozy a pancia z mojego bloku non stop otwiera okno na klatce. No cos mnie trafi!

Cala zime otwiera. Od kiedy wspolnota jest traktowana jako przedsiębiorca a gaz podrozal dwukrotnie to niedoplata tysiak za jej wychladzanie nieustanne boli bardzo, oj bardzo. 

Niereformowalna.

Wyjmij i schowaj klamkę  emotka

Jestem w mega bojowym nastroju bo z bolem serca robilam przelew wiec jesli ja zlapie na otwieraniu to bedzie awanti. Dzis juz 3 razy zamykalam. W lutym pootwierala drzwi na osciez i 2 okna na klatkach. Nie ma u nas bezdomnych ani nie pala fajek. Nie ogarniam baby emotka

Ale rozmawialiście z nią w ogóle? Prosiliście po nieotwieranie okien? Wywiesiliście kartkę z taką prośbą? A może to więcej niż jedna osoba otwiera? emotka

Otwiera ona. Chodzi 15 razy dziennie z pieskiem i ma hopsa na punkcie otwierania. A tu pizga co ma przelozenie na rachunki Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7085924 Napisano: 27.03.2023 19:41:58 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

psotka napisał(a):

Zimno, pada, wieje, mrozy a pancia z mojego bloku non stop otwiera okno na klatce. No cos mnie trafi!

Cala zime otwiera. Od kiedy wspolnota jest traktowana jako przedsiębiorca a gaz podrozal dwukrotnie to niedoplata tysiak za jej wychladzanie nieustanne boli bardzo, oj bardzo. 

Niereformowalna.

Wyjmij i schowaj klamkę  emotka

Jestem w mega bojowym nastroju bo z bolem serca robilam przelew wiec jesli ja zlapie na otwieraniu to bedzie awanti. Dzis juz 3 razy zamykalam. W lutym pootwierala drzwi na osciez i 2 okna na klatkach. Nie ma u nas bezdomnych ani nie pala fajek. Nie ogarniam baby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7085920 Napisano: 27.03.2023 19:14:57 w Wkurza mnie...
Zimno, pada, wieje, mrozy a pancia z mojego bloku non stop otwiera okno na klatce. No cos mnie trafi!

Cala zime otwiera. Od kiedy wspolnota jest traktowana jako przedsiębiorca a gaz podrozal dwukrotnie to niedoplata tysiak za jej wychladzanie nieustanne boli bardzo, oj bardzo. 

Niereformowalna. Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7082894 Napisano: 06.03.2023 18:06:52 w WC - rozmowy o wszystkim
Może ktos pracuje w administracji bloku lub zna sie na kosztach utrzymania.

Jest u nas w bloku osoba ktora nieustannie otwiera okno na klatce. W styczniu noc minus 8, wychodze do pracy i okno otwarte i tak jeszcze kilka razy. Wracam z pracy - wietrzy sie. Czy to otwieranie okien ma istotny i znaczacy wplyw na koszty ciepla? 

Wlasnie dostalam pierwsza niedoplate od lat (bardzo duza dla mnie kwota ktora by starczyla na 1/4 wakacji). I nie wiem czy to zasluga osoby wietrzacej do przesady czy gaz tak polecial z cenami ze heeej. Niedoplata jest na utrzymaniu kotlowni. Moze ktos zna temat? Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7082731 Napisano: 06.03.2023 06:40:38 w Wkurza mnie...
Ceny mnie wkurzaja. Codziennie wiecej i wiecej. 

16 stycznia 2 tygodnie wakacji nad morzem cena 3900 za osobe. Wczoraj juz 5400 i to jest najtansza oferta. Do czego my zmierzamy Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7073149 Napisano: 08.01.2023 17:01:21 w WC - rozmowy o wszystkim
nanajka81 napisał(a):

psotka napisał(a):

Może ktoś zna się na elektronice? Kupiłam już trzeci dekoder i próbuję go podłączyć. Mam telewizor, antenę wewnętrzną, kabel hdmi, dekoder. Nie wyszukuje mi ani 1 stacji. Co mam podłączyć z czym?

Kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do tv  - nie działa
kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do dekodera - nie działa

bez anteny? niby prosta rzecz, a nie wiem, gdzie tkwi problem. zawsze miałam problem z anteną, bo słabo ściągała. może ktoś doradzi? 

jaką masz antenę? bo powinno się podłączyć antena do dekodera a dekoder do tv. Główne pytanie: kupiłaś dekoder bo masz stary telewizor?

Antena wewnetrzna. Telewizor nowy plaski. Podlaczone tak: antena do dekodera, a dekoder do tv kablem hdmi. Nic nie znalazlo Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7073125 Napisano: 08.01.2023 13:32:21 w WC - rozmowy o wszystkim
Może ktoś zna się na elektronice? Kupiłam już trzeci dekoder i próbuję go podłączyć. Mam telewizor, antenę wewnętrzną, kabel hdmi, dekoder. Nie wyszukuje mi ani 1 stacji. Co mam podłączyć z czym?

Kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do tv  - nie działa
kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do dekodera - nie działa

bez anteny? niby prosta rzecz, a nie wiem, gdzie tkwi problem. zawsze miałam problem z anteną, bo słabo ściągała. może ktoś doradzi?  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7071631 Napisano: 31.12.2022 07:54:35 w SZUKAM....
Moze ma ktos do oddania kod do tidala?

Wzamian oddam paragon na loterie kaufland Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7067234 Napisano: 09.12.2022 16:03:00 w WC - rozmowy o wszystkim
Moze ktos pracuje w księgowości lub zna sie na fakturach?

W pracy moge otrzymać zapomoge z tytulu leczenia. Problem polega na tym ze od roku jezdze na zabiegi do lekarza prywatnie, wydalam juz tysiace a nie dostalam ani 1 paragonu ani faktury. Kolezanki z pracy mnie nakrecily ze mogłabym dostac od pracodawcy dofinansowanie ale skoro nie mam faktur to gucio z tego. Recepcjonistka doktora powiedziala ze zbiorczo nie moga mi wystawić faktury za te kilka miesiacy bo rozliczają sie miesiecznie. Ale ja ani 1 nie dostalam paragonu. Nie bylo kasy fiskalnej ani wydruku ktorego nie zabralam (wszak konkursowicz wie ze paragon rzecz swieta). 

Czy lekarz prywatnie ma obowiązek wystawic fakture? Albo paragon? Czy jest jakas opcja? Nie to zebym sie wyklocala ale kolezanka za leczenie u dentysty dostala fakture. Moze ktos ma rozeznanie jak wygladaja przepisy w tym zakresie. Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

psotka

#7065769 Napisano: 04.12.2022 13:40:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Admini

Czy wszelkie info o heńku i heinekenie, ktory wprowadza zamet i otwiera puszke pandory mozna przeniesc na oddzielny wątek?

Kto jest za? Wyświetl w wątku >>

psotka

#7058255 Napisano: 05.11.2022 16:41:24 w WC - rozmowy o wszystkim
fantagiro napisał(a):

hej 
będę jutro w stolicy z dzieciakami : 4 i 9 lat na 1 nockę 
co proponujecie zobaczyć - łazienki, Centrum Nauki Kopernik, Smart Kids Planet... 
dziękuje

Jest darmowy listopad wiec wejscie do zamku królewskiego i innych jest za free ale czy to dla dzieci? Hula kula moze albo airo trampoliny albo hangar 646 Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

psotka

#7057524 Napisano: 03.11.2022 06:51:10 w Wkurza mnie...
Nie wiem czy wątek juz byl ale w powiadomieniach razy 150 trudno sie przebic - czy wy tez macie 1 wpis jako 1 powiadomienie? Strasznie to męczące. Wole 1 powiadomienie do watku MDW anizeli 30.

Macie tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7051826 Napisano: 08.10.2022 07:59:18 w PODZIĘKOWANIA
Miligili
Również polecam sprawną, szybką i bezproblemową transakcję! Kontakt bez zarzutu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

psotka

#7050559 Napisano: 02.10.2022 12:56:16 w Wkurza mnie...
Opieszałość agencji w wysyłce nagród. Czekam na nagrody wygrane w czerwcu, lipcu i sierpniu. Plus wkurzam się na fatalną jakość obsługi w komunikacji agencji. Po co organizują konkursy skoro nie wysyłają na bieżąco nagród i nie odpisują na e-maile. Sprawa ciągnie się tydzień, a konsultant nie potrafi pomóc po 1 próbie kontaktu, tylko znika na kilka dni emotka  normalnie zabili go i uciekł..... Wyświetl w wątku >>

psotka

#7049093 Napisano: 25.09.2022 16:43:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy moze sie ktos podzielic opinia i doświadczeniem na temat realizacji odbioru kuponu na jedzenie na stacji Orlen stop cafe? Byl w wakacje konkurs na fb. Czy te vouchery wam dzialaja i odebraliscie jedzenie czy byly jakies problemy z realizacja? Wyświetl w wątku >>
0 0