Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika psotka

psotka

#6657371 Napisano: 14.11.2019 20:54:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktos juz placil bonem 50 zl wygranym w Kauflandzie za konkurs ankiete - Wybieram Kaufland. Zrobilam zakupy za 70 zl i musialam zaplacic karta bo na kasie nie wchodzil jako bon upominkowy ani skanowany w czytniku.  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6656872 Napisano: 13.11.2019 15:44:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kukuleczka napisał(a):

Czy EverydayMe umieszcza gdzieś listę zwycięzców? Ta ich strona to jakaś maskara, np. klikam w "TUTAJ" aby przeczytać regulamin konkursu to po kliknięciu przenosi mnie na tą samą stronę. Jak klikam w link konkursu, który zakończył się 31.10 to przenosi mnie do formularza... który dalej można wypełniać. Nie rozumiem? Jest nowa edycja na nowy miesiąc czy jak?

Strona jest malo intuicyjna, wrecz tragiczna. Kiedys sugerujac sie zdjeciem nagrody mial byc fajny zestaw - procter gamble a dostalam 1 opakowanie persil  czy tam ariel. Ogolnie nie polecam. Probki tez nie przychodza Wyświetl w wątku >>

psotka

#6656635 Napisano: 13.11.2019 10:15:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

z ciekawości: ktoś już pisał do mondelez?

Pisalam do karlsbad. Wyzej wkleilam odpowiedz Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6656633 Napisano: 13.11.2019 10:13:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odpowiedz karlsbad w sprawie milki:

Szanowni Państwo Odpowiadając na Państwa pytania i wątpliwości dotyczące możliwości dokonywania zgłoszeń do  Konkursu  pod nazwą „Milka ze skoczkami” w dniu 11 listopada 2019 roku oraz przyznawania nagród osobom, które przesłały tego dnia zgłoszenia wyjaśniamy, że:Zgodnie z punktem 20 Regulaminu Konkursuwyłonienie zwycięzców  następuje w trakcie niepublicznych obrad Komisji Konkursowej, która wybiera zwycięzców odpowiednio:W dniu 12 listopada, spośród zgłoszeń z dnia 11 listopada br.,W dniu 13 listopada, spośród zgłoszeń z dnia 12 listopada br.,W dniu 14 listopada, spośród zgłoszeń z dnia 13 listopada br.,W dniu 15 listopada, spośród zgłoszeń z dnia 14 listopada br.,W dniu 18 listopada, spośród zgłoszeń z dnia 15 i 16 listopada br.W dniu 11 listopada br. wpłynęła do Organizatora pewna liczba Zgłoszeń do Konkursu. W dniu dzisiejszym, tj. 12 listopada Komisja Konkursowa, po przeprowadzeniu oceny wykonania zadania konkursowego przez uczestników, dokonała wyboru 4 zwycięzców. W kolejnych dniach nastąpi weryfikacja posiadania przez laureatów prawa do nagrody, zgodnie z pkt. 22 Regulaminu Konkursu. W trakcie weryfikacji zostaną sprawdzone m.in. paragony dokumentujące zakup promocyjnych produktów. W przypadku, gdy okaże się, że paragony nie są autentyczne lub nie dokumentują zakupu dokonanego w dniu 11.11.2019 roku uczestnicy stracą prawo do nagród.Nagrody nieprzyznane w dniu 12 listopada oraz Nagrody, co do których, w wyniku ww. weryfikacji,  uczestnicy utracili prawo, nie będą „przesunięte” na kolejne dni. Takiej możliwości nie przewiduje Regulamin Konkursu.  Pozdrawiamy,Organizator Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

psotka

#6655130 Napisano: 07.11.2019 14:58:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Info dla Warszawy:
Na wileńskim nie ma Head shoulders coconout  na konkurs Wyświetl w wątku >>

psotka

#6652039 Napisano: 28.10.2019 11:09:50 w moje dzisiejsze wygrane :)

psotka

#6650991 Napisano: 23.10.2019 17:39:40 w Kupię...
Szukam do odkupienia opaski mi band. Jedynie nowa i fabrycznie zapakowana i nieużywana  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6647427 Napisano: 10.10.2019 11:16:49 w Wkurza mnie...
Wam też tak działa strona Payback jakby chciała a nie mogła? Aktywacja ekuponow to przeprawa do początków internetu. I to nie tylko dziś, ale od dawna. Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6647145 Napisano: 09.10.2019 16:20:40 w SZUKAM....
monia0303 napisał(a):

szukam kogoś z Warszawy co ma niedaleko do Piekarni PUTKA emotka

A o co chodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6646296 Napisano: 07.10.2019 12:34:01 w WC - rozmowy o wszystkim
androm napisał(a):

superloser napisał(a):

Nawet Wyborcza.pl czyta e-konkursy  emotka

Tak przy kawie poczytanie...

http://wyborcza.p...iwe-ze-konkursy.html

możesz mi skopiować i wkleić na priv treść całego artykułu, bo nie mam dostępu:)

Ja też poproszę na priv. Ogólnie te osoby kosza/Kosiły wszystko  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6646098 Napisano: 06.10.2019 14:56:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
podzielę się moimi spostrzeżeniami konkursowymi:

Najwięcej nagród zdobywałam kilka lat temu, gdy grałam w konkursy kreatywne. Udało mi się wtedy zdobyć wycieczkę, słuchawki, aparat, markery stabilo, zgrzewke wody, karton chipsów, zestawy kosmetyków (kilka), bony do sklepów.

Teraz nie mam czasu na kreatywne - zresztą nie wiem gdzie ich szukać. Jest ich bardzo mało w mojej ocenie. w loteriach nie mam szczęścia. Ostania wygrana była w zimę. 2 pluszaki Velvet. W ogóle rynek konkursów się skurczył do mało wartościowych nagród, ale za to liczonych w tysiącach. Mamy za to urodzaj loterii, z którymi mi nie po drodze. 

Czy macie jakieś namiary na profile na Facebooku, na których warto grać? Bez klikania znajomych, bo nie lubię zebrania o głosy. W fotograficznych nie biorę udziału, bo nie umiem robić konkursowych zdjęć.

I pytanie 2: Dostajecie próbki z everydayme? Ja już od bardzo dawna nic.  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

psotka

psotka

#6637509 Napisano: 07.09.2019 23:00:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy komus udalo sie cos wygrac w konkursie opinii np. opinie po zakupach w Lidlu albo sklepach z elektronika - Media  Markt, Euro Agd itp? Jakie macie zdanie? Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6637087 Napisano: 06.09.2019 10:16:34 w Wkurza mnie...
Oiatyde25 napisał(a):

Przez długie lata brania udziału w konkursach zupełnie zatraciłam wiarę w ludzi.Coraz bardziej mnie irytuje traktowanie konkursowiczów przez wielkie firmy i wielkie agencje .Chociaż większość agencji to jest jakieś domek gdzieś tam bez większego znaczenia.Jedyna agencja która szanuje uczestnika to ta na S.Są drobiazgowi,dokładni,mili.Czy tak trudno o takie standardy pracy.To niby tak mało a tak dużo.Aż mi się odechciewa grać jak myślę o tym wszystkim i gdyby nie to ,że  mam grę we krwii dawno bym to walnęła w diabły:(Ostatnie przykre doświadczenia zupełnie mi odebrały radość z udziału w czymkolwiek:(Czuję się czasami serio jak jakaś zagubiona w przestrzeni ,że chcę sprawiedliwości czy dobrego traktowania.Bo co może 1 osoba w  świecie tak zepsutym i skorumpowanym:(Tak i wkurza mnie to i jednocześnie bardzo smuci:(

Tak smolar się szanuje. a co się stało, że masz TAK negatywne zdanie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

psotka

#6635724 Napisano: 02.09.2019 18:45:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Diana02 napisał(a):

Pytanie do osób które wygrały w ostatnio rozwiązanym etapie Somersby. Ile kapsli zgłosiliście żeby wygrać? emotka

2 lub 3. Na pewno mało. Ja wygrałam nerkę.  (Sprzedam) Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6634790 Napisano: 30.08.2019 14:15:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nerka Watermelon Somersby.

chętnie sprzedam lub wymienię na coś. najlepiej w Warszawie. Info na priv Wyświetl w wątku >>

psotka

#6634030 Napisano: 28.08.2019 13:55:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Blagam, nie dajcie się sprzedac za 25 złotych, bo tyle kosztuje ten misiek według regulaminu. Jakieś szemrane firmy będą wiedzieć o was wszystko - gdzie mieszkacie, kto jest wasza matka i ojcem. Bez problemu beda mieć wasze Pesele i numeru dowodów, które powinniśmy chronić i udostępniać jedynie powołanym osobom lub urzędom, a nie firmie-krzak, która chce wam wcisnąć badziewie. Dzieci i tak się tym nie będą bawic.

Nie wygrałam i nie brałam udziału. Ale danych nigdy w życiu bym nie odesłała za pluszaczka za 25 złotych. Lepiej go kupić anonimowo w markecie. Nie będzie amatorów na takie słabe (bezwartościowe według mnie) to i firmy zaprzestaną organizacji takich tandetnych konkursów. Wyświetl w wątku >>

psotka

#6633534 Napisano: 27.08.2019 10:19:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Danio zawiera syrop glukozowy. Powinno się go unikać. Szkoda że producenci zdrowej, nieprzetworzonej żywności nie organizują konkursów. Mamy za to lays, nutelle, crunchips, familijne i inne napełnione byle jakim składem  Wyświetl w wątku >>