Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika psotka

psotka

#6734004 Napisano: 06.10.2020 07:29:39 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Szukam pomocy dot. samsunga J3: chcę zainstalować aplikację 150 MB, a dostępne miejsce to 378 MB. Wciąż pokazuje mi brak miejsca itp.itd... O co kaman ???   emotka

Mozesz dokupic karte pamieci. Ja tak zrobiłam gdy mialam zdjecia z wakacji i tez sie cial Wyświetl w wątku >>

psotka

#6733927 Napisano: 05.10.2020 18:35:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Lubella w Auchan musi miec naklejke konkursowa? Akurat makaron spagetti nie ma, a ten chce kupic. Krajanka mial naklejke. A muszelki i kokardki nie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6733437 Napisano: 03.10.2020 10:39:57 w WC - rozmowy o wszystkim
flinta_13 napisał(a):

Mam pytanie emotka  
Kupilam wczoraj w Biedronce legginsy i okazuje się że za małe emotka  
Czy jest możliwość wymiany na większe z tym,że pobralam naklejki z FAJNIAKOW a wiem że wtedy zwrotu nie ma..ale czy wymiana jest ??? Ktoś coś wie ? Będę wdzięczna..bo nie wiem.czy specjalnie jechać emotka  

biedronka szybko odpowiada na messendzera Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6732403 Napisano: 29.09.2020 13:39:29 w WC - rozmowy o wszystkim
halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

Czy ktos sie orientuje jaki internet mobilny jest najlepszy?

t-mobile
play
plus?

mam orange ale wieczory z netflixem odpadaja. nieustannie sie muli. koleczko sie kreci. nie da sie ogladac. przypomina mi to poczatki internetu w 2008 roku. Zamiast naprzod to sie cofa w rozwoju. Warszawa. Moze ktos pracowal w orange - jak bezproblemowo sie od nich uwolnic? gdy przenosilam od nich numer to trwalo to cale wieki

w każdy miejscu może być inny lepszy internet. Najlepiej sprawdź jakiej sieci najbliżej masz nadajnik z LTE, wtedy kup jakiś starter i aktywuj jakiś mały pakiet aby sprawdzić jak działa ten internet. Jak będzie ci odpowiadała to kup abonament tej sieci albo szukaj dalej.

Ale orange masz abonament na czas określony czy jak?

Umowa na 2 lata. Zostal jeszcze rok

to w takim razie nic nie zrobisz, bez kary umownej. Ponieważ w regulaminach nie mają zapisane minimum prędkości jakie musi być.
Próbowałaś modem ustawić w innym pokoju? Może się podłączy do innego nadajnika i będzie lepsza prędkość.
Albo antena zewnętrzna?
Także bym proponował sprawdzić czy na zasięgu 3g nie będzie lepiej działać?

Nawet sprawdzilam oferte play - za 35 zl jest 70 giga. Ja w orange place 45 i mam 50 giga. emotka

Ja bardziej polecam ofertę Plush za 25zł mamy co miesiąc 20gb, po korzystaniu z tej oferty przez 3 miesiące otrzymujemy co miesiąc 60gb za tą samą cenę, a po pół roku otrzymujemy już 80gb w każdym miesiącu za 25zł, a po roku 100gb. Umowę możemy zerwać w każdej chwili z wyprzedzeniem 30 dniowym bez dodatkowych kar umownych.

Można wybrać drugą taryfę 5 zł droższą i tam mamy na pierwsze 3 miesiące 40gb(co miesiąc), po 3 miesiącach mamy już 80gb, po pół roku 100gb, a po roku 120gb i to za 30zł/mies.

Podobną ofertę ma nju mobile, ale to działa na nadajnikach Orange więc będzie u ciebie tak samo działać jak teraz masz.
https://www.plush...u.pl/internet/oferta

Dzieki Poczytam sobie. Wyświetl w wątku >>
0 1 donia7

psotka

#6732395 Napisano: 29.09.2020 13:12:26 w WC - rozmowy o wszystkim
Moze ktos bedzie chetny na wymiane?

Dostalam bon urodzinowy 20 zl do orsay. Nie wchodza rzeczy przecenione.

Wolalabym kod do ikea. Jutro sie wybieram.  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6732394 Napisano: 29.09.2020 13:10:30 w WC - rozmowy o wszystkim
halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

Czy ktos sie orientuje jaki internet mobilny jest najlepszy?

t-mobile
play
plus?

mam orange ale wieczory z netflixem odpadaja. nieustannie sie muli. koleczko sie kreci. nie da sie ogladac. przypomina mi to poczatki internetu w 2008 roku. Zamiast naprzod to sie cofa w rozwoju. Warszawa. Moze ktos pracowal w orange - jak bezproblemowo sie od nich uwolnic? gdy przenosilam od nich numer to trwalo to cale wieki

w każdy miejscu może być inny lepszy internet. Najlepiej sprawdź jakiej sieci najbliżej masz nadajnik z LTE, wtedy kup jakiś starter i aktywuj jakiś mały pakiet aby sprawdzić jak działa ten internet. Jak będzie ci odpowiadała to kup abonament tej sieci albo szukaj dalej.

Ale orange masz abonament na czas określony czy jak?

Umowa na 2 lata. Zostal jeszcze rok

to w takim razie nic nie zrobisz, bez kary umownej. Ponieważ w regulaminach nie mają zapisane minimum prędkości jakie musi być.
Próbowałaś modem ustawić w innym pokoju? Może się podłączy do innego nadajnika i będzie lepsza prędkość.
Albo antena zewnętrzna?
Także bym proponował sprawdzić czy na zasięgu 3g nie będzie lepiej działać?

Nawet sprawdzilam oferte play - za 35 zl jest 70 giga. Ja w orange place 45 i mam 50 giga. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6732326 Napisano: 29.09.2020 10:21:46 w WC - rozmowy o wszystkim
halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

Czy ktos sie orientuje jaki internet mobilny jest najlepszy?

t-mobile
play
plus?

mam orange ale wieczory z netflixem odpadaja. nieustannie sie muli. koleczko sie kreci. nie da sie ogladac. przypomina mi to poczatki internetu w 2008 roku. Zamiast naprzod to sie cofa w rozwoju. Warszawa. Moze ktos pracowal w orange - jak bezproblemowo sie od nich uwolnic? gdy przenosilam od nich numer to trwalo to cale wieki

w każdy miejscu może być inny lepszy internet. Najlepiej sprawdź jakiej sieci najbliżej masz nadajnik z LTE, wtedy kup jakiś starter i aktywuj jakiś mały pakiet aby sprawdzić jak działa ten internet. Jak będzie ci odpowiadała to kup abonament tej sieci albo szukaj dalej.

Ale orange masz abonament na czas określony czy jak?

Umowa na 2 lata. Zostal jeszcze rok Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6732261 Napisano: 28.09.2020 21:46:32 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktos sie orientuje jaki internet mobilny jest najlepszy?

t-mobile
play
plus?

mam orange ale wieczory z netflixem odpadaja. nieustannie sie muli. koleczko sie kreci. nie da sie ogladac. przypomina mi to poczatki internetu w 2008 roku. Zamiast naprzod to sie cofa w rozwoju. Warszawa. Moze ktos pracowal w orange - jak bezproblemowo sie od nich uwolnic? gdy przenosilam od nich numer to trwalo to cale wieki Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6730982 Napisano: 22.09.2020 21:22:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może ktos się orientuje jak wygląda rozmiarówka z Somersby? Damska M - da się rękę włożyć?  emotka  Regulamin mówi,  że nie można wybierac Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6730648 Napisano: 21.09.2020 16:31:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bomberka sparkling rose emotka  czy M jest rzeczywiscie mala? Wyświetl w wątku >>

psotka

#6730221 Napisano: 19.09.2020 10:30:48 w moje dzisiejsze wygrane :)

psotka

#6730220 Napisano: 19.09.2020 10:29:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
-Violka- napisał(a):

psotka napisał(a):

i drugie pytanie - kod z Lion. wpisalam kod na stronie, strona się zawiesiła.  ponownie wpisałam kod z batona. wyskoczył komunikat że kod już wykorzystano. jest jeszcze szansa na wyjaśnienie? czy przepadło? 

gdy wygrasz powinien przyjść @

Wpisalam tylko kod, captcha i strona sie zawiesila. Wiec nie podalam nawet mejla Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6730213 Napisano: 19.09.2020 09:16:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
i drugie pytanie - kod z Lion. wpisalam kod na stronie, strona się zawiesiła.  ponownie wpisałam kod z batona. wyskoczył komunikat że kod już wykorzystano. jest jeszcze szansa na wyjaśnienie? czy przepadło?  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6730212 Napisano: 19.09.2020 09:12:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy 2 etap somersby -sparkling Rose jest rozwiązany?  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6725859 Napisano: 31.08.2020 19:19:30 w SZUKAM....
Szukam info promocyjno-urodzinowego.

Czy ktos sie orientuje czy z okazji urodzin mozna dostac gdzies bon znizkowy/promocyjny z okazji urodzin? wiem, ze Orsay, Deichmann maja takie atrakcje dla klientow-klubowiczow. Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6705321 Napisano: 26.05.2020 11:29:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kukuleczka napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

https://www.e-kon...-1.html#.XsymYR49d-E czy wygral tutaj ktos? Sporo tych kapsulek bylo, a nie kojarze wpisow chyba?

Jak dla mnie konkursy z Everydayme to widmo. I nawet jak kiedyś ktoś tu pisał ze lata temu tam wygrał, to teraz te konkursy to sciema.
Konkurs Everydayme zakonczony z sierpnia "wisi" jeszcze u mnie w systemie jako aktywny emotka  



Nie polecam. Kiedys udalo mi sie wygrac w konkursie. Wygrana ze zdjecia przedstawiala sie "na bogato".  na poczcie odebralam kapsulki vizir. strone tez mam wrazenie, ze jakis automat publikuje. Wstawiaja po miesiacu wielkanocne inspiracje. a te konkursy to widmo. aktualnie byl sprzet agd. ale nie wiadomo gdzie to zniknelo na ich stronie. dawno dawno temu dostawalam od nich probki np. fairy, ale teraz juz chyba tego nie ma. Ogolnie odradzam. Lepiej spozytkowac energie konkursowa na bardziej wiarygodna strone. Wyświetl w wątku >>

psotka

psotka

#6700357 Napisano: 01.05.2020 11:20:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Film na dvd. Pierwsza wygrana od czasu bombonierki od RMF  Wyświetl w wątku >>

psotka

#6681003 Napisano: 08.02.2020 13:08:43 w Zakupy na konkursy - usługi
Komu persil z auchan marki? Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6670906 Napisano: 06.01.2020 14:17:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
leilani1 napisał(a):

psotka napisał(a):

leilani1 napisał(a):

psotka napisał(a):

Czy ktos z tu obecnych wygral na wizazu i na filmwebie?

ja na wizazu w 2014. a tak w ogole w radiu kolor jest wycieczka do wygrania. do Chin emotka

 Na Filmwebie wygrałam 7 razy emotka

Jest jakiś patent na pisanie u nich? długo, krótko, rymem, żartem?

 Zawsze jak dotąd pisałam dość długo i w bardzo specyficzny sposób, nawiązywałam bowiem do cytatów znanych ludzi na dany temat, po czym wyjaśniałam jak temat, na który pisałam ma się do tego cytatu emotka Np. 

 "Maggie Stiefvater pisze w swej „Wiedźmie z lustra”, że „serce tchórza nie jest żadną nagrodą, lecz dzielny człowiek zasługuje na swój lśniący hełm” i choć Batman nie nosi hełmu z cytatu, nosi za to swa charakterystyczną pelerynę, na prawo do noszenie której sobie w pełni zasłużył swa dzielnością i odwagą okazywana w obliczu niebezpieczeństwa."

 Ot, cos takiego emotka I tak przez cały tekst - wygrałam od zeszłego roku w siedmiu konkursach więc ta metoda działa emotka

Dzieki. Zawsze sie zastanawialam czy na wizazu i filmwebie trzeba byc aktywnym i cos pisac zeby wygrac Wyświetl w wątku >>
0 1 agakaz2